Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Мокріють плити ПК

Андрій Миколайович

Рекомендовані повідомлення

Привіт! Підкажіть, кудою найбільша ймовірність потрапляння вологи в плити ПК. Отже, є коробка з газоблоку, накрита. Звіси даху 1м. В будинку є по середині комин, який теж зверху на криші обшитий та стоїть дашок. Коли дощова погода, мокріють три плити та шви між ними. Фото прикріплюю

Мокріють ось ці плити, найбільше це видно на першому пов.

image.thumb.png.97c8c5d36c584527b4d85af0091baa3f.png

Ось тут видно по швам:

image.thumb.png.b09f9a912fd84e2ac09851d967d9bcdc.png

Це вигляд на першому пов:

image.thumb.png.89aebf5d951df9e2be8d17f1f6c5d3ef.png

найбільше намокає біля несучої стіни, але що цікаво бо обидва кінця плити ну і видно що по пустотам теж. (на фото це не сильно мокро, а ось після дощів ці плити усі темні). Пробував в деяких плитах пробивати отвір, вода не тече.

Фасад ззовні сухий. Примикання там є прибудовки - тамбура:

image.thumb.png.4b9bf894f31314fc2f5b56b83886b50a.png

Позначив червоною лінією ті плити мокрі. Але тут все сухо і основних дах на дах прибудови тех находить на 1 м.

 

Якість не дуже але ось ще фото

image.thumb.png.b70904d9b838b18062f1f47e4eab430e.png

Змінено користувачем Андрій Миколайович
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень похоже, что вода в плитах (у меня выглядело так же). Сделайте отверстие в плите под пустотой на против места замокания - я думаю будет струя.

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И если так - то лучше пробурить каждую пустоту. Но может быть много воды (у меня первый этаж несколько см уровень воды был после бурения, но вода была в почти каждой плите)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, ЯД сказав:

Очень похоже, что вода в плитах (у меня выглядело так же). Сделайте отверстие в плите под пустотой на против места замокания - я думаю будет струя.

А куди тоді вода з плит зникає після дощу , адже:

Цитата

Коли дощова погода, мокріють три плити

 

По останьому фото більше схоже на конденсат. Познімайте плівку з вікон - це заважає виходу вологи .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну если конденсат - то армопояс тоже был бы весь мокрый. И были бы все плиты мокрые, а не 2 -3. По фотке на армопоясе подтеки как раз по пустотам. и соседняя плита не мокрая (не на столько). Вряд ли конденсация была бы так селективно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да и бурнуть 1 отверстие - не страшно. нет воды - гуд, конденсат и точно не потечет потом, когда будет не нужно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, ЯД сказав:

Ну если конденсат - то армопояс тоже был бы весь мокрый.

Ні , армопояс не стоїть на шляху вологи , на відміну від плит . Він також поглинає вологу , але на відміну від плит він цільний , і по ньому важко побачити.

28 хвилин тому, ЯД сказав:

И были бы все плиты мокрые, а не 2 -3.

Тут , або автор чогось не бачить , або ми (я) , чогось не розуміємо.

29 хвилин тому, ЯД сказав:

Да и бурнуть 1 отверстие - не страшно. нет воды - гуд, конденсат и точно не потечет потом, когда будет не нужно

Вже.

Цитата

Пробував в деяких плитах пробивати отвір, вода не тече.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, andrey_ka сказав:

Вже.

 

Оу
этот момент не заметил. тогда ваша правда, скорее всего конденсат

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скоріш за все, що конденсат. Але чи потрібно на даному етапі якісь операції робити? Чи поки не буде отоплюватись то так і буде?

Коли не було даху, то видно було, коли реально затікала вода, ось на фото:

image.thumb.png.3d8c9a9185a5433033f0e180ed313162.png

Так виглядає стик птит якраз над цегляною кладкою, що на першому поверсі:

 

image.thumb.png.b68aee42fb7a51bc8ccadf0678dd2d75.png

Змінено користувачем Андрій Миколайович
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну с конденсатом сейчас ничего не сделать, да и не надо по идее.

ПЫСЫ. Я все таки опять за свое))) Если плиты вот так были под дождем - в плитах была вода 100%. и если вы ее не сливали - она все еще там. По сообщению в итоге я понял что вы где-то пробурили и воды не было, но мне кажется это невероятным. Через места петель любой дождь заливает в те пустоты с петлями.
Вот у меня как резко потеплело - был конденсат - явно конденсат, на нескольких плитах))) До этого было сухо. потом он подсох - все ок, но с каждым потеплением опять конденсат (но уже не так, просто мокрело) В итоге я пробурил там где петли. воды было очень много.

Потом я прошелся по всем пустотам всех плит - и в нескольких абсолютно сухих внешне - тоже была вода, но в меньшем ко-ве

viber_image_2023-01-21_11-07-53-319.jpg

Змінено користувачем ЯД
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я сразу, в течении двух дней, после укладки плит - обвязал и зачеканил бетоном все отверстия. И ещё может пару недель и обвязочный пояс залил. За все это время дождей не было. Но крышу только через год накрыл. Так за этот год, несмотря на зачеканку всех отверстий - в некоторых пустотах таки была вода. Причем обнаружил ее через полгода, после накрытия крышей. 

IMG_20201125_091240.thumb.jpg.520a65c91f02f41739109c8151b0a01a.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене накриа вже криша десь 2 місяці вже

image.thumb.png.9069b17869709ea0942a5d0d6c76cbf2.png

І після того як накрив плити бувають і сухі і мокрі, та і морозу як такого немає, що мало розмерзнутись - розмерзлось, ну для експерименту ще пробурю, вдруг не попав в самий центр отвору а десь збоку, тому і не тече, але так як пустоти в мене не герметично закриті, вода вже б давно розтіклась.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.02.2023 в 14:56, Андрій Миколайович сказал:

В будинку є по середині комин, який теж зверху на криші обшитий та стоїть дашок.

Печь или камин топите?  Такое впечатление, что (если топите) по пустотам плит от дымаря заходит теплый воздух и образуется конденсат. 

Я у себя плиты сразу обработала концентрированой противогрибковой жидкостью. В таком случае не  будет так сильно чернеть. Ну и окна откройте - только верхнюю часть. У меня 1\4 была открыта. При хорошей вентиляции конденсат выдувается сразу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні, там ще нічого не топиться, все на стадії будівництва. Доречі, там планується камін на першому поверсі. Доречі, хоч не по темі, але запитаю, чи нормально буде так: на першому поверсі комина як такого немає- йде стіна глуха з цегли, коли буду ставити камін, трубою пройду через плиу ПК а потім вже на другому поверсі в шахту комина.

image.thumb.png.e89b3739f458ddbeff9f9d39aba8ab42.png

На першому фото рієнтовно як буде йти труба біля стіни

 

image.png.f240ef6adbfd17fc405399a410fc53a1.png

На ддругому ось так піде вже в сам комин. І це все защиється потім.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.02.2023 в 13:56, Андрій Миколайович сказал:

 

image.thumb.png.97c8c5d36c584527b4d85af0091baa3f.png

 

 

 

Мімо теми, але важливо і актуально: дах розірве стіни після першого доброго снігу чи вітру. Причина - розпор крокв на стіни.
Чекайте по рогах стин тріщини.

Раджу зазделегіть зробити прогін під гребінь та підпори під нього 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не розірве, розпору немає. Крокви зарізані на мауерлаті та прогонах що qдуть по середині крокви та лягають на фронтони. Прогони та крокви в свою чергу стягнуті бантинами які і втримують залишковий розпір який може бути, але він не є суттєвий, адже уся маса даху діє перпендикуярно до горизнту. Також залитий армопояс, також є армопояси у фронтонах.

Змінено користувачем Андрій Миколайович
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зарезка, это хорошо, но нужно "подхватить" конек. Подумайте, как добавить несколько стоек и обыграть их в интеръере. 

Незакольцованный армопояс под мауэрлат - может не спасти. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради, але в мене закольщований, причому 2 - перший під плитами ПК, другий вже біля мауерлата, і ще додатково проармовані фронтони. А підперти дах - так, ще ж будуть стіни на 2му поверсі, можна буде поставити кілька опорних стовпів

Змінено користувачем Андрій Миколайович
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не бачу ні прогонів посередині крокв, ні замкнутого армопоясу (бачу, що він розірваний вікнами)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...