Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

16 хвилин тому, МаТраС сказав:

Хто прохаваний, той в масці.

думаєте вони на справу йдуть залишивши телефони вдома чи в ТЦК? чи їх немає в особових списках? в цьому бентежному світі людину знайти дуже і дуже легко...

11 хвилин тому, ks6 сказав:

которые на это не уполномочены. 

якщо дивитися на все глобальніше, то вони якраз органічна частина злочинної системи. тому дуже навіть уповноважені пересидентом і іншими які взагалі невідомо на якій підставі утримують владу. але людям подобається. як казав докінз з зебрами - барани будуть дивитися як одного з них ріжуть вовки, радіючи що цього разу не їх черга. ну і звісно пастух їх захищає :flag1:

4 хвилини тому, МаТраС сказав:

Вони самі підписались на це. Побачимо, що далі буде

нічого не буде. мені ще колись дід розказував як прийшов в якусь радянську державну установу після війни, а там керівником колишній поліцай, який з німцями працював, сидів...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчера хозяин апартаментов из Саранды написал. 😏 

Короче 2 года  меня уже вылетело из-за этого сбориша πιдарасов.

Чтобы долго не расписывать какая ситуация у нас с мобилизацией, ссылок из ТГ Гнапа накидал. 😎 

 

Screenshot_20260625_094503_com.gspace.android_edit_54295817325047.jpg

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, ks6 сказав:

Я не могу понять почему все видео в сети с гопниками тцк с Одессы, Львова иногда с Днепра? Я много раз видел разные варианты блокпостов, совместного патрулирования и задержания. Лично, не с сети. Везде менты слегка разбавленные военными. Никаких масок. Вчера проходил, в кармашке два дастера, 4 мента и два военных. Ко мне когда подходили, я об этом писал, на военных бодикамера была. Даже по селам ездят менты, но никогда военные сами. Все знакомые которые попали типа добровольно, задерживались ментами.

а з Донецька чи Сімферополя бачили? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, рыбак сказав:

Суспільство- общество может вместиться в несколько семей, а может пониматься как все человечество.

И тут возникает вопрос - кто понимается под "ближними" в Библии )

Явно ж не все человечество ))

И тот, кто этого не понимает - тот этого не понимает )))

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от куди це - в "щасливий шлюб" , чи сюди ?

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ks6 сказал:

Я не могу понять почему все видео в сети с гопниками тцк с Одессы, Львова иногда с Днепра? Я много раз видел разные варианты блокпостов, совместного патрулирования и задержания. Лично, не с сети. Везде менты слегка разбавленные военными. Никаких масок. Вчера проходил, в кармашке два дастера, 4 мента и два военных. Ко мне когда подходили, я об этом писал, на военных бодикамера была. Даже по селам ездят менты, но никогда военные сами. Все знакомые которые попали типа добровольно, задерживались ментами.

Перегибы на местах,Нужно же план как-то выполнять. 

Возможно в этих городах более прохаваная, публика, чем в провинции, где уже всех давно переловили. 

На фоне всего этого, я не удивлюсь если в учебказ бусифицированым даже оружие не выдают, а если и выдают то без БК. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Бездомный сказал:

от куди це - в "щасливий шлюб" , чи сюди

Смотрел раньше. Жена то чего виновата? Ей деньги выделяло государство, законно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, sergio сказал:

Короче 2 года  меня уже вылетело из-за этого сбориша πιдарасов.

С твоим то опытом ДРГ, чо тебе стоит через границу махнуть!?)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, US7IGN сказав:

думаєте вони на справу йдуть залишивши телефони вдома чи в ТЦК? чи їх немає в особових списках? в цьому бентежному світі людину знайти дуже і дуже легко...

Списки треба, щоб хтось злив. 

Пробивати місцезнаходження теж повинні бути знайомі з певним доступом.

Хто сильно захоче, то знайде. Людей травмованих прийде багато або в рідних крига поїде. Розумні люди з посад людоловів перевелись або роблять на вялому 

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, МаТраС сказав:

Списки треба, щоб хтось злив. 

Пробивати місцезнаходження теж повинні бути знайомі з певним доступом.

а може наступна влада до цього серйозно поставиться, а не як до розслідування майдану...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, sergio сказав:

Перегибы на местах,Нужно же план как-то выполнять. 

Возможно в этих городах более прохаваная, публика, чем в провинции, где уже всех давно переловили. 

На фоне всего этого, я не удивлюсь если в учебказ бусифицированым даже оружие не выдают, а если и выдают то без БК. 

1500 здається кожен повинен пульнути. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

а може наступна влада до цього серйозно поставиться, а не як до розслідування майдану...

Побачим побачим))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, МаТраС сказав:

1500 здається кожен повинен пульнути. 

Де стільки інструкторів набратися 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

Давайте ще 2002 згадаємо 

Це коли виявилося, що чучма замовив вбивство?

Да, ото були часи, прям країна мрій...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, МаТраС сказав:

Побачим побачим))

Ну як тут раніше зазначили, у мене повно вільного часу. Можу очолити слідчу комісію :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, vadimv сказал:

Це коли виявилося, що чучма замовив вбивство?

Да, ото були часи, прям країна мрій...

це про Гонгадзе ? 

історія  ну  дуже сожа на фсбшну провокацію з підриву міжнародно суб'ктності України - просто таки тхне .

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

у мене повно вільного часу.

Пан має не тіки час, але і натхнення )

Цитата

дідусь прив'язав москаля до дерева і пиляє пилкою.
-Та чи пан не має ножа чи сокири?
-Та ні, пан має і ніж і сокиру, але пан має ще час і натхненя!

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Бездомный сказав:

це про Гонгадзе ? 

історія  ну  дуже сожа на фсбшну провокацію з підриву міжнародно суб'ктності України - просто таки тхне .

Та на чучмі ніде клейма ставити - всюди партаки.

Від нього просто таки тхне криміналом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, vadimv сказав:

Пан має не тіки час, але і натхнення )

Та ні, чистий бізнес. Я думаю Маску потрібні добровольці для випробовування нейролінків чи одноразових старшипів на Марс...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, vadimv сказал:

Та на чучмі ніде клейма ставити - всюди партаки.

Від нього просто таки тхне криміналом.

в тому середовищі хіба міг вижити хтось моральніший ? 

 

Нагадаю , вибір  був  між Кучмою та українським Лукою - Симоненком , або Морозом .

 

на їхньому фоні Кучма - ще лицар у білих шатах.

 

ви еще успєєте узнать , что такоє Украина без Кучми (с)

Змінено користувачем Бездомный
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

а може наступна влада до цього серйозно поставиться, а не як до розслідування майдану...

Показательно сделают пару процессов, они и сейчас есть. По закону не получиться, на всех тюрем не хватит. Ведь за добровольную сдачу в плен тоже статья. Это весь состав НГ Чернобыля придется садить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, ks6 сказав:

Показательно сделают пару процессов, они и сейчас есть. По закону не получиться, на всех тюрем не хватит. Ведь за добровольную сдачу в плен тоже статья. Это весь состав НГ Чернобыля придется садить.

Знаю багато забудовників які з радістю побудують скільки завгодно тюрем :flag1:

  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

Знаю багато забудовників які з радістю побудують скільки завгодно тюрем :flag1:

Можна ще використати стадіони і музеї вов...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...