Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, DmiVady сказал:

Те, що МФВ поклав на "ПДВ для ФОП" та "оподаткування посилок з-за кордону"

Тут все може бути простіше. Щодо оподаткування посилок, то є реальний досвід кількох країн, які цей податок вводили. Найяскравіший то Канада, яка ввела податок, витратила на його адміністрування 80 мільйонів, а отримала 40. Аналогічна за відсотками статистика і у інших експериментаторів. Тому ця тема поступово була потоплена, і суттєвої ролі наразі вже не грає. Щодо ПДВ ФОП, то тут справа в тому, що покупцю, якщо це платник ПДВ, купляти товар, в якому ПДВ немає, але він врахований "віртуально" (а так продають багато чого) то теж лише зайві витрати, бо, якщо товар можливо купити у іншого продавця з ПДВ за таку ж ціну, то однозначно купівля буде у платника ПДВ. Адміністрування можливих махінацій та викривлення даних щодо ПДВ у ФОПів теж процедура не безкоштовна, їх багато, і порушень там теж багато, потрібні додаткові люди, і т.д. Тому в результаті виграш мізерний, а витрат точно буде чимало, і в цілому результат може бути як з посилками. Начебто гроші якісь в бюджет заходять, але на утримання збільшеного штату грошей буде потрібно більше, адже то не тільки зарплата, а й приміщення, якесь робоче місце, і т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Бармалей сказал:

в моем случае повестку не передавали...приказ по компании такого то числа явиться в тцк

избежать можно - уволившись сегодня с утра

Перше - реально. Друге - ні. Якщо лист доставлений в канцелярію або переданий представнику підприємства, а фігурант листа раптово у той же день звільняється, то шансів отримати штраф майже 100%. Для фігуранта також будуть всі наслідки, описані вище в обох випадках.

Змінено користувачем Vladdi
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, vadimv сказал:

Шо це ще за страхіття з варениками замість рота і кігтями? ) Поверніть краще ту, що "блять"  через слово ))

 

про  смаки не сперечаються

 

Якось  пан Влодек хизувався , що йому подобаються бабИ , ще більш їбануті , ніж він .

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vladdi сказал:

Перше - реально. Друге - ні. Якщо лист доставлений в канцелярію або переданий представнику підприємства, а фігурант листа раптово у той же день звільняється, то шансів отримати штраф майже 100%. Для фігуранта також будуть всі наслідки, описані вище в обох випадках.

реально...спокойно по согласованию сторон иначе это демотивирует сотрудников...и никакого штрафа - письмо с мин обороны пришло 24.06.26 в 11-00, сотрудник уволен вчера последний день (25.06.26)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, рыбак сказав:

держали на подвали и избивали многодетного отца, воспитывающего пятерых детей

Наши знакомые с 6-ю детьми выехали в Гермашку. На пособие на 8-х там очень даже неплохо. По сравнению с тем, как они под Сумами жили...

11.03.2021 в 20:05, vadimv сказав:

сегодня знакомые заезжали, на копейке, у них шестеро детей - вот это я понимаю, мужик старается...

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, hause сказав:

t.me/gnapinfo/4152

То облаштоване укриття на випадок повітряних атак :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кб Луч в співпраці з європейським збройним концерном MBDA  - вирбником ракет Скальп/Шторм-Шедоу/Таурус   спільно  ведуть розробку  стелс  ракети Нептун 2 

 

 

6dd6a325bd3d5d16.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...