Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

16 минут назад, Бездомный сказал:

одружуються виключно лохи 

У тебя жена уехала, что ты с утра уже говнища навалил тут??

Давай уже про то как Иван Грозный подорвал ЧАЭС..... 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

У тебя жена уехала, что ты с утра уже говнища навалил тут??

репається дупа ? :lol: 

перехід на особистості заборонений правилами форуму :

  великі розуми обговорюють ідеї , середні розуми обговорюють  події , дрібні розуми обговорюють .... окремих людей

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Давай уже про то как Иван Грозный подорвал ЧАЭС..... 

 

про те , як батько Історії - Геродот  відрізняв українців скіфів від кацапів андрофагів 

 

 

Івасика Телесика намагалася з'їсти кацапка андрофажка

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, sergio сказал:

Хоч якісь позитивні новини з ранку 

t.me/gnapinfo/4179

Ну уедет на ПЖ, офигеть позитив.

Где вас дураков берут....

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, DimaF сказал:

Ну уедет на ПЖ, офигеть позитив.

Где вас дураков берут....

Не факт. Может превышение самообороны. Таких случаев за все время с десяток. ТЦК всегда заявляет одно и тоже, но когда иногда проскакивали записи камер, то там все наоборот. Короче нет  пока освещенных показательных процессов с вынесением приговоров.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ks6 сказал:

Не факт. Может превышение самообороны. Таких случаев за все время с десяток. ТЦК всегда заявляет одно и тоже, но когда иногда проскакивали записи камер, то там все наоборот. Короче нет  пока освещенных показательных процессов с вынесением приговоров.

Если нет видео, то полюбасу чуваку жопа.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, DimaF сказав:

Ну уедет на ПЖ, офигеть позитив.

Где вас дураков берут....

якщо представники тцк поставили конституцію на паузу, то повинні розуміти що це діє в обох напрямках.   

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотели взять Киев за три дня а отдали Рассею китайцам за три копейки:lol:

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, DimaF сказал:

Если нет видео, то полюбасу чуваку жопа.

Для начало надо задержать. Может оказаться шизофреником или добропорядочным студентом из хорошей семьи со связями с ножиком для гипсокартона, которому два наркомана в масках сломали ребра. Варианты от условно до 15. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, DimaF сказал:

Ну уедет на ПЖ, офигеть позитив.

Где вас дураков берут....

Если наш форумский адвокат будет защищать, то ПЖ, а если тот который нашего львовского таможеника, то условкой отделается 😎 

Пы. Сы. Дураки берутся, там же, где и плохие дороги. 

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Александр Аврамчук сказал:

якщо представники тцк поставили конституцію на паузу, то повинні розуміти що це діє в обох напрямках.   

Только не забывайте что право на насилие есть только у государства.

ТЦК не защищаю, пида*асы, но граждане именно за это проголосовали в 19-м году.

Змінено користувачем DimaF
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, DimaF сказал:

что право на насилие есть только у государства.

Четверо полицейских в Корсуне аналогично считали. Оказалось это так у нас не работает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, DimaF сказав:

Только не забывайте что право на насилие есть только у государства.

ТЦК не защищаю, пида*асы, но граждане именно за это проголосовали в 19-м году.

що цікаво. самим затятим критиком дій  тцк і є виборець цієї влади .     

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прямо зараз «Кримський» міст масово атакують дрони – тим часом в черзі перед ним стоять рекордні 2800 авто

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, передають Патріоти України.

Попередній сплеск інтересу спостерігався у травні–червні 2023 року після масованих атак безпілотників на Москву та Московську область. Відтоді інтенсивність атак по російській столиці та інших регіонах країни суттєво зросла.

Журналісти видання зв'язалися з кількома компаніями, які продають антидронові рушниці, видаючи себе за мешканця Підмосков'я, який хоче придбати такий пристрій для захисту приватного будинку.

За результатами спілкування з продавцями журналісти дійшли висновку, що подібні засоби практично неефективні проти сучасних FPV-дронів. Крім того, використання таких пристроїв у міських умовах може не лише не дати бажаного результату, а й створити додаткові ризики через можливий вплив на роботу іншого радіоелектронного обладнання.

На тлі регулярних атак безпілотників інтерес росіян до засобів індивідуального захисту продовжує зростати, однак їхня реальна ефективність у цивільних умовах залишається вкрай обмеженою.

image.png.e32dffd4bcafd73a04cb09966191ad1d.png

Змінено користувачем Александр Аврамчук
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, ks6 сказал:

Четверо полицейских в Корсуне аналогично считали. Оказалось это так у нас не работает.

четверо поліцаїв - то ще не  держава

 

да не все , то что сверху - от Бога 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ks6 сказал:

Четверо полицейских в Корсуне аналогично считали. Оказалось это так у нас не работает.

По итогу все на погосте.....

  • Дякую 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, DimaF сказал:

Только не забывайте что право на насилие есть только у государства.

ТЦК не защищаю, пида*асы, но граждане именно за это проголосовали в 19-м году.

Что значит право на насилие? Право, не ограничивается ККУ и другими нормативными документами. 

Толстоевский не даст соврать:"Я тварь дрожащая или право имею?! ©😎 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, DimaF сказал:

По итогу все на погосте.....

Но счёт 1:4 в нашу пользу. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

Я тварь дрожащая или право имею?! ©

Ты давно по улице гулял, право имеющее??))

  • Лайк 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

 

да не все , то что сверху - от Бога 

Опять Высоцкий. Вы хоть день можете не отталкиваться от совка, добрых кацапов, тем с ЯП? У Вас просто прямь тоска по общей родине.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, DimaF сказав:

По итогу все на погосте.....

крім влади 

Змінено користувачем Александр Аврамчук
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, DimaF сказал:

Ты давно по улице гулял, право имеющее??))

Три недели назад, крайний раз. Хотя вру. Неделю назад выскакивал в село по дороге в город. У дочки колесо спустило. Менял. 

Короче, я его заменил с такой скоростью(пока санитары не приехали)  что команда механиков Ф1 Ферари (или кто там сейчас в топе) нервно курит в сторонке. 😎 

Пы. Сы. На слабо хочешь взять товарищ майор? 

Змінено користувачем sergio
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...