Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, DimaF сказал:

Только не забывайте что право на насилие есть только у государства.

ТЦК не защищаю, пида*асы, но граждане именно за это проголосовали в 19-м году.

И государство туда нанимает людей, которым все равно кому морды бить.

По другому и быть не может.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vitaliy67 сказал:

И государство туда нанимает людей, которым все равно кому морды бить.

По другому и быть не может.

Ага, титушки на новый лад...🙃

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, DimaF сказал:

Ага, титушки на новый лад...🙃

Абсолютно верно.

Люди, которые решают проблемы силовым методом.

Такой себе "последний довод королей"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, DimaF сказал:

Ага, титушки на новый лад...🙃

Вадік Тітушко зараз геройствує на фронті .

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Качинський також висловив особисту думку, що Польща мала б блокувати відкриття нових переговорних кластерів між Євросоюзом та Україною в межах вступу України до ЄС.

Блядский клоун довыеживался.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Качинський також висловив особисту думку, що Польща мала б блокувати відкриття нових переговорних кластерів між Євросоюзом та Україною в межах вступу України до ЄС.

Блядский клоун довыеживался.

Нацист  Качинський  був би проти в будь якому випадку - з клоуном , чи без колуна .

Польща на всіх вітрилах летить у нацизм .

І це - проблема не лише виключно України - це проблема Європи . 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Качинський також висловив особисту думку, що Польща мала б блокувати відкриття нових переговорних кластерів між Євросоюзом та Україною в межах вступу України до ЄС.

Блядский клоун довыеживался.

Та глянув, щойно і прикуїв, якщо вже навіть Міллєр таке πιздить... 😳 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда Вы наконец поймёте, что мы в Европе никому не нужны 

Мы буферное государство между ними и орками 

Деньги давать будут, ровно столько сколько нужно для рубилова на нашей территории.

Им война на своей территории совсем не нужна.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, 7351 сказал:

image.thumb.png.d69012907283fe291e5f4d748496264e.png

militarnyi.com/uk/news/drony-atakuvaly-himzavod-azot-u-novomoskovsku-yakyj-vyroblyaye-komponenty-dlya-vybuhivky/

 

 

по відео нальоту , на стратегічному підприємстві  з ппо - тільки стрілецька зброя 

 

блиск та жебрацтво відомства Шойгу -  Білоусова 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vitaliy67 сказал:

Когда Вы наконец поймёте, что мы в Европе никому не нужны 

Мы буферное государство между ними и орками 

Деньги давать будут, ровно столько сколько нужно для рубилова на нашей территории.

Им война на своей территории совсем не нужна.

 

пропонуєте  підставити шию під кацапську сокиру ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vitaliy67 сказал:

Им война на своей территории совсем не нужна.

А еще больше им не нужна орда хитровыебан...ых украинчиков, у которых пизdинг - историческая национальная традиция

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бачив декілька разів у стрічці повідомлення, що закрита справа генерала Дмитра Марченка і бронежилетів, яка була сфабрикована по команді ОП. Хотів привітати генерала, але немає з чим. Справа не закрита. Це вкид.

Що відбувається? А от що. Наші європейські друзі поцікавилися станом речей у справі Марченка через те, що є рішення по іншій справі - по «Бронежилетам Міндіча». Це гучна корупційна справа щодо постачання неякісних бронежилетів для Збройних Сил України, де фігурують тодішній міністр оборони Рустем Умєров і Тимур Міндіч, друзяка в бізнеспартнер президента України Володимира Зеленського.

І там вже є рішення та вирок. У червні 2026 року Господарський суд Києва повністю задовольнив позов та стягнув з компанії майже 97,43 млн грн штрафних санкцій за постачання неякісної продукції. А по Марченку справа тягнеться вже багато років і жодного рішення немає. Чому? Тому що складу злочину немає, тому що всі бронежилети давно вже роздачі у підрозділи і тому, що у разі визнання невинуватості Марченка садити треба всіх, хто фабрикував справи. А вони тоді, щоб уникнути відповідальності, можуть назвати замовників справи. І тут, як в старій приказці - у будь-якому розслідуванні головне не вийти на себе.

Тому справу просто поставили на паузу. А в інформаційний простір вкинули брехню про закриття справи. Це для вашого розуміння, що відбувається - реакція на зацікавленність європейців.

До речі, президент України Володимир Зеленський і досі морозиться і не нагороджує генерал-майора Дмитра Марченка званням Героя України за організацію оборони Миколаївської області взимку 2022 року. Чому? Здогадайтесь самостійно і зробить висновки.(С)

photo_2026-06-26_12-04-25.jpg

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, sergio сказал:

Та глянув, щойно і прикуїв, якщо вже навіть Міллєр таке πιздить... 😳 

 

пшакам вже не страшно кацапів - вирішили , що на часі вже бити в спину українцям

 

пся крев  нацистська 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Бездомный сказал:

пшакам вже не страшно кацапів

А может они считают, что мы для них вреднее?

Польські міста відмовляються приймати українських дітей на оздоровлення, - міський голова Івано-Франківська Марцінків

 Джерело: https://censor.net/ua/n4010366

Змінено користувачем Canton
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Canton сказал:

А еще больше им не нужна орда хитровыебан...ых украинчиков, у которых пизdинг - историческая национальная традиция

И это то же.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...