Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

8 годин тому, vadimv сказав:

Так роблять мурахи - мурашник на мурашник. Також бджоли.
Це і є груповий відбір )

Я бачив, як дві групи курей (одна з одного птахокомбінату, інша - з іншого), зведені разом, лупцювали одна одну як дві банди.

Вільні мавпи (щимпанзе) між собою їбашаться так, що аж черепа тріщать. Палками і камінням. Зграя на зграю.

а я бачив як бик *бе корову. і зрозумів, чому жінок інколи коровами називають. 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Александр Аврамчук сказав:

Нікотин може змінювати ланцюги в мозку, і вчені знайшли новий спосіб це побачити

www.earth.com/news/nicotine-may-change-circuits-in-the-brain-and-scientists-found-a-new-way-to-see-it/

 

 

чомусь у нас курящі - це абсолютно зневажливі до оточуючих особі. курять серед натовпу, в транспорті, харкають все навколо, бички на підлогу, та навіть упаковку. курці одразу показують як їм по_х на всіх оточуючих. 

Змінено користувачем akineo
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, US7IGN сказав:

kurs.com.ua/novost/1467978-shmigal-sdelal-neuteshitelnii-prognoz-otnositelno-budushei-zimi

не треба нам холодної зими. твариам цієї зими був ад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, sergio сказав:

Пофiг .На вiдмiну вiд рашки в нас хочаб буде бензин для генераторiв.

я не купив гененатор  ... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, akineo сказав:

ні. кожен має свій інтерес. це не США бомблять і не громадяни США гинуть. і чому ви вирішили, що це добре?

Я розумію що ти обісрався, але спробуй не воняти так сильно 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, akineo сказал:

що це добре?

это лучше чем бы они давали разведданные раше и подкидывали им пво и ракетки...и это не хфантастика, вполне могло бы так и быть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Бездомный сказав:

от куди це - в "щасливий шлюб" , чи сюди ?

 

 

По законодавству, то він ні хера не повинен вернути. Але , думаю зроблять виключення. Але, те чмо просто може нічого не мати на той момент. Якщо квартира, а там дитина прописана малолітня, то теж не варік .. з зарплати якісь копійки все життя максимум...

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, akineo сказав:

а чого не має отвєтки по нашій енергетиці? не думаєте, що нам дають маленьку перемогу, впевненість, що ми можемо перемогти? показуться, який потужний лідор у нас потужний

а ще там ядерка є - і маленька, і не дуже

Хз чого, рано може. Навряд чи договорняк який діє при даному розкладі) ця мала перемога може вилізти таким хаосом в них скрізь, що всі офігіють. 

Хотіли б тактичною лупонути, то вже лупонули б. Великі світу цього видно сказали :не дай Боже .

По лідору, то це останнє про що я взагалі буду думати.

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, akineo сказав:

чомусь у нас курящі - це абсолютно зневажливі до оточуючих особі. курять серед натовпу, в транспорті, харкають все навколо, бички на підлогу, та навіть упаковку. курці одразу показують як їм по_х на всіх оточуючих. істиннний прояв бидлізму. ну і поліцаям пох на них, бо самі курять де попало. Київ-пас - не знайдете місця з чистим повітрям. 

І вам треба змиритись з цьою думкою, бо нічого не зміниться поки бидлу не зроблять штраф 20 000. Або 10 днів виправних. Так само, батькам самокатчиків і остальним уебанам

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, akineo сказав:

не треба нам холодної зими. твариам цієї зими був ад.

Чесно кажучи, я останнім часом очерствів , що якось думати про себе треба і про людей. Тварини то таке. Іноді, в деяких місцях, вони можуть біди наробити багато. Оці всі фонди краще б дронів підкидали, бр гляди не буде кому потім і тваринами займатись там ..

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, akineo сказав:

я не купив гененатор  ... 

Екофло і гена входить в основний список проживання )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Бармалей сказав:

это лучше чем бы они давали разведданные раше и подкидывали им пво и ракетки...и это не хфантастика, вполне могло бы так и быть

А могли давать данні, а нам ракети)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, юра84 сказав:

akineo    знов півасіка хільнули?🍺

Це нормальний стан холерика)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Первый пошел?

Уряд Данії повідомив, що не надаватиме статус біженця українським чоловікам віком від 23 до 60 років. 

Про це йдеться у повідомленні Міністерства імміграції та інтеграції 

Джерело: https://censor.net/ua/n4010299

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скеля, Польща, ордена, напад з Білорусі, ретранслятори, «далекобійні санкції», атаки по московському НПЗ…

Скеля, Польща, ордена…

Хтось ще памʼятає про «Міндіч-гейт?», кооператив «Династія», і Єрмака?..

Європейці не забули, і відклали виділення 5,9 млрд євро допомоги на виготовлення дронів до зʼясування обставин того, на що і як використовуються ці кошти. (С)

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, akineo сказал:

а я бачив як бик *бе корову. і зрозумів, чому жінок інколи коровами називають. 

Бухал видно всю ночь....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Бармалей сказал:

это лучше чем бы они давали разведданные раше и подкидывали им пво и ракетки...и это не хфантастика, вполне могло бы так и быть

сто років тому саме так і було - Антанта  скасувала Брестський мир , Антанта надавала  зброю денікіним - колчакам - врангелям ,  брали участь у боях з петлюрівцями  за Одесу  на боці кацапів ,  та покривали вбивць укранців  шварцбадів .

 

за що й отримали згодом громадянську в Іспані , Другу світову та  розвал кацапами  британської та французької  імперій .

 

дебіли блд (с)

 

піхворіз в Іспанії кацапи  влаштували , використовуючи ще кацапоімперську - тобто   підготовлену ще за часи  царату  аґентуру , тобто ще імперські консерви

 

 

слова - уродженець Дніпра , музика - уродженець Запоріжжя 

 

 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, МаТраС сказал:

А могли давать данні, а нам ракети)))

та вже те що є - нієбічеський крок в бік від кацапії

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стосовно пушкінихколотушкінихтолстоєвськихбулгакових та подібної їм кацапощелепної мразоти , разом з кацапопопами кацапського паханату імені злодія в законі япончика .

розмовляв з  цікавим  раптовим дядечкою з бувшого Марганця Дніпропетровської області ( постійно під страшними кацапськими обстрілами через річку Дніпро )

Дядечка - 60 + , у 2014 му - рік воював  добровольцем під час  АТО , зять - з АТО  й досі воює , попри травму ( шия на бік ) каже , воюватиме або до перемоги , або до останнього подиху.

 

так от - той самий дядечко почав переконувати мене , що в кацапів - велика література  світового рівня , а в українців ..... ничого окрім Тараса Шевченка та Лесі Українки нема ...:pozor:

 

что не доделал узкій штьік , доделает узкій поп і узкій учитель (с)

Муравйов вішатель

Спойлер

Муравьёв-Виленский_литография.jpg

кацапощелепну педопіхвомразоту на гілляку -  поряд  з кацапощелепними попами 

Змінено користувачем Бездомный
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, МаТраС сказал:

По законодавству, то він ні хера не повинен вернути. Але , думаю зроблять виключення. Але, те чмо просто може нічого не мати на той момент. Якщо квартира, а там дитина прописана малолітня, то теж не варік .. з зарплати якісь копійки все життя максимум...

одружуються виключно лохи 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...