Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

42 хвилини тому, badgy сказав:

В Киеве буду на след. неделе. День не важен - подстроюсь. Телефон скинул в личку.

Відповів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, US7IGN сказав:

чи собі підійти?... залишилося визначитись кого ***ити будемо :lol:

Мене  аж засліпило від блиску яєць, форумних, бойових лицарів, які вони почали так жваво начищати перед турніром.

Може в тоталізатор? 

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, ozor сказав:

Мене  аж засліпило від блиску яєць, форумних, бойових лицарів, які вони почали так жваво начищати перед турніром.

Може в тоталізатор? 

Сплюньте, як яйця і турніри🤣.Просте знайомство.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, 7351 сказал:

Розкажіть, будь ласка, різницю в ціні зварювальника та процесу зварки, для дюралю та для сталюки -- Ви ж "в темі"

Так отож... Через те що я "в темі", то й розказую, що дюралюмінієвий - легший. І для дюралюмінію наявність зварювальника зовсім необов'язкова. На відміну від сталі.
У всіх профільних закритих групах дроноводів вже над цими рамками з кутника посміялися.

Змінено користувачем Ranch
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, US7IGN сказав:

чи собі підійти?... залишилося визначитись кого ***ити будемо :lol:

Якщо притримуватись канонів форуму то маємо зустрітись біля кас , взяти квиток на всіх і здриснути десь на захід.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, ozor сказав:

За базар?

Поки що ні☝️.За базар відповідають в реалі а не в неті🙂.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Відповів.

призначати побачення чоловікам це так по гейропейські :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, ozor сказал:

Може в тоталізатор? 

аби не в дупу :lol:

14 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Якщо притримуватись канонів форуму то маємо зустрітись біля кас , взяти квиток на всіх і здриснути десь на захід.

щось мені підказує, що мені з вами не по дорозі :lol:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

призначати побачення чоловікам це так по гейропейські :lol:

Завидуйте молча🤣.Чи образились що Вас не запросили підглядати😉?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

аби не в дупу :lol:

щось мені підказує, що мені з вами не по дорозі :lol:

Так а Вас ніхто ,нікуди й не запрошував☝️.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Завидуйте молча🤣.Чи образились що Вас не запросили підглядати😉?

я вже старий та по дівчатам. бачу погано - мацати треба :lol:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

я вже старий та по дівчатам. бачу погано - мацати треба :lol:

Я Вам потім розкажу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, laritus сказав:

Ну так і подивіться, що ви по пошуку знайшли

вміти визнати свої помилки не всім дано )

обидва слова дуже розпосюджені в Україні, особливо в живій мові та серед тих, хто розмовляє суржиком, і ніяк не є критерієм кацапізму.

це ж не "дєрєвні" чи "парєбрік".

я б навпаки, напрягся б, якби людина писала на форумі чистою літературною українською.

1 хвилину тому, ЧортПобьєрі сказав:

Я Вам потім розкажу...

 він помацати хотів би, а ви йому пропонуєте послухати, як ви помацали 😂

Змінено користувачем outdoor24
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ладно вам за персоналии. Строительный форум.

www.epravda.com.ua/rus/news/2022/09/6/691189/

Вопросик, у нас что реально один крохотный заводик в Краматорске на всю страну?

И что предлагается в качестве адекватной бюджетной замены, чтобы простреленные крыши латать? Ондулин на собачьей будке и 10 лет не прожил. И он дороже шифера.

Змінено користувачем AOZ1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, outdoor24 сказав:

 

 він помацати хотів би, а ви йому пропонуєте послухати, як ви помацали 😂

Ми ще не в Європі.Нехай терпить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, AOZ1 сказал:

И что предлагается в качестве адекватной бюджетной замены, чтобы простреленные крыши латать? Ондулин на собачьей будке и 10 лет не прожил. И он дороже шифера.

я на Закарпатті своїми очима бачив черепицю що 200+ років пролежала і досі лежить. а бідним можна з очерету традиційно. дешево і дуже екологічно!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

оце я розумію справжня анальна чоловіча дружба! :lol:

df.news/2022/09/06/nuntsij-v-ukraini-papa-rymskyj-khotiv-by-vyslovytys-proty-vijny-razom-z-patriarkhom-kirilom/

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

news.obozrevatel.com/ukr/show/people/brendan-frejzer-rozplakavsya-pid-chas-6-hvilinnih-ovatsij-na-premeri-filmu-kit-zaradi-yakogo-popravivsya-do-270-kg.htm

За сюжетом головний герой Чарлі, вчитель англійської мови, викладає в онлайн-форматі, а під час уроків постійно їсть, щоб заглушити біль від втрати коханого.

Брендан Фрейзер зіграв гея з надлишковою вагою, який намагається налагодити стосунки із 17-річною дочкою Еллі, котра злиться на батька через те, що він покинув сім'ю.

Змінено користувачем Ranch
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Ranch сказав:

news.obozrevatel.com/ukr/show/people/brendan-frejzer-rozplakavsya-pid-chas-6-hvilinnih-ovatsij-na-premeri-filmu-kit-zaradi-yakogo-popravivsya-do-270-kg.htm

За сюжетом головний герой Чарлі, вчитель англійської мови, викладає в онлайн-форматі, а під час уроків постійно їсть, щоб заглушити біль від втрати коханого.

Брендан Фрейзер зіграв гея з надлишковою вагою, який намагається налагодити стосунки із 17-річною дочкою Еллі, котра злиться на батька через те, що він покинув сім'ю.

Оце на тобі, там на цій же сторінці друга новина- СБУ накінець то заборонила партію Шарія.А Ви про геїв🤦‍♂️.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, badgy сказал:

Если бы я был вражим агентом на этом форуме, то использовал бы принцип Парето - 80% постов публиковал с патриотичным и проукраинским контентом, а 20% "целевых" постов старался бы вызвать определенные чувства:

- тревоги - сообщая об явных и мнимых угрозах, слегка преувеличивая их;

- безнадежности - рассказывая о том, какая Россия сильная, Украина слабая, что Украине никто серьезно не помогает и т.п.

- разобщенности - что среди украинцев нет единства, что они друг другу не помогают (лютий пiздеж - я пару дней назад попросил помочь на бусик для нуля, так я був пріємно вражен, скільки форумчан доєдналося - жду, когда он доедет и будет фотоотчет, чтобы передать благодарности).

Я бы активно раздувал возникающие на форуме срачи по чуствительным для форумчанан моментам, поддерживая то одну то другую сторону. При их отсутствии провоцировал новые.

Я бы вел небольшие досье на активных участников форума, анализируя их прошлые посты и сохраняя цитаты, чтобы иметь возможность при удобном случае обвинить их в некомпетентности, непоследовательности и т.п.

Любые обвинения в вражей пропаганде я бы их отметал, ссылаясь на "правду и факты". Умалчивая, что факты редко существуют отдельно от эмоциональной оценки (стакан наполовину пуст, или наполовину полон).

Что я упустил?

 

як завжди, все точно)))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, US7IGN сказал:

оце я розумію справжня анальна чоловіча дружба! :lol:

df.news/2022/09/06/nuntsij-v-ukraini-papa-rymskyj-khotiv-by-vyslovytys-proty-vijny-razom-z-patriarkhom-kirilom/

Исскуство заголовка в рассчете, что до конца никто не дочитает.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, outdoor24 сказал:

вміти визнати свої помилки не всім дано )

обидва слова дуже розпосюджені в Україні, особливо в живій мові та серед тих, хто розмовляє суржиком, і ніяк не є критерієм кацапізму.

це ж не "дєрєвні" чи "парєбрік".

Ви спочатку визначитеся хто це каже, тому, що цим суржиком (а я стверджую, що це російські слова) українці не розмовляють (ніхто в моєму оточенні не ображає балаболом чи "мамкин синок"... там були і інші русняві вислови. Навіть якщо припустити, що одноразово можлива - помилка, але тут в сукупності, тому не має ніякої помилки, тим більше, що людина яскрве розкривається по відношенню до РФ :) психологію перекладач не з імітує :)). Ну і суржиком розмовляють росіяни, які тільки вчать українську (висновки очевидні).

 

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...