Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Только что, iiigolkin сказал:

то вже їх проблема...

У каждой палки два конца, так что увы и наша...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, Музей сказав:

 

Від базарної хабалки іншого і не очікував.А гонору то було.Нинішнім солдатам і Президенту не завидую через рік другий🤦‍♂️.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага. І зварили рамку-трималку з металевого кутника 50 мм. Дюралюмінієвий некошерний і занадто легкий.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Ranch сказав:

Ага. І зварили рамку-трималку з металевого кутника 50 мм. Дюралюмінієвий некошерний і занадто легкий.

Некошерно -- але русню "бомбить"!

(Розкажіть, будь ласка, різницю в ціні зварювальника та процесу зварки, для дюралю та для сталюки -- Ви ж "в темі")

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

))

Цитата

Дев'єть з половино

@IvanGonta72

Скажіть хасидам, що Цадіка Нахмана перепоховали десь в районі Чонгару.І дайте їм зброю. Все!

 

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЗСУ знищили понтонну переправу окупантів біля Дар’ївки на Херсонщині.

Росіяни використовували переправу для перекидання своїх військ і матеріально-технічного забезпечення підрозділів на тимчасово окупованій частині півдня.

На фото видно, що українські військові зруйнували не лише переправу, бо загорілися і склади окупантів неподалік від неї.

mil.in.ua/uk/news/zsu-znyshhyly-pontonnu-perepravu-okupantiv-bilya-dar-yivky-na-hersonshhyni/

01.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Ranch сказал:

Ага. І зварили рамку-трималку з металевого кутника 50 мм. Дюралюмінієвий некошерний і занадто легкий.

 

Вдень розвідують позиції маленькими дронами, а вночі - вже точно та точково накривають важкими.

Цікаво, - вони сильно помітні у телевізор  ?!

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

НАТО допоможе Україні зимовою формою для військових.

Зокрема, йдеться про теплу форму, зимове взуття та зимові намети.

За кілька тижнів після запиту з Києва у США, Канаді, Швеції та Фінляндії вже пообіцяли спорядження.

Тому станом на зараз Україні готові дати не менше половини із її переліку зимових потреб. Такі попередні оцінки називають у штаб-квартирі НАТО.

mil.in.ua/uk/news/nato-dopomozhe-ukrayini-zymovoyu-formoyu-dlya-vijskovyh/

2-34.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шольц відмовився давати танки Україні – ЗМІ

www.pravda.com.ua/news/2022/09/6/7366300/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До війни , у листопаді 2021, я замовляв  обстеження однієї ділянки землі за допомогою дрона. Коштувало щось там 17-18 тис.грн.

Сучасні технології... Те, що мене цікавило - вони дали на це відповідь.

Зараз, напевно, ця сама фірма з Києва, якось пов'язана з подібними дронами, які використовують на війні. 

А персонал, напевно, воює у якості операторів цих самих дронів.

Технології там дійсно класні - там не лише банальне скидання чогось , але різноманітне додаткове обладнання та  програмне забезпечення здатне вирішувати чимало питань.

Як мені казали - маленький дрон, який вони у мене використовували коштував щось там близько 40 тис.грн., але те що він ніс на собі - ще додаткових 200 тис.грн.

 

Змінено користувачем Privet
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ЧортПобьєрі сказал:

Не в цьому випадку- в жодного з цих героїв немає навіть далекого знайомого( не кажучи про родичів) що захищають свою землю.Так само вони допомагають і в тилу🤦‍♂️.Навіть на призиви допомогти своїм форумчанам всі ті герої дружно забили болт.Я в людях ніколи не помиляюсь☝️.

Ще один момент - йдучи на фронт маєш бути готовим померти, без цього відчуття ти не воїн.Аналогія-з водієм.

Если бы я был вражим агентом на этом форуме, то использовал бы принцип Парето - 80% постов публиковал с патриотичным и проукраинским контентом, а 20% "целевых" постов старался бы вызвать определенные чувства:

- тревоги - сообщая об явных и мнимых угрозах, слегка преувеличивая их;

- безнадежности - рассказывая о том, какая Россия сильная, Украина слабая, что Украине никто серьезно не помогает и т.п.

- разобщенности - что среди украинцев нет единства, что они друг другу не помогают (лютий пiздеж - я пару дней назад попросил помочь на бусик для нуля, так я був пріємно вражен, скільки форумчан доєдналося - жду, когда он доедет и будет фотоотчет, чтобы передать благодарности).

Я бы активно раздувал возникающие на форуме срачи по чуствительным для форумчанан моментам, поддерживая то одну то другую сторону. При их отсутствии провоцировал новые.

Я бы вел небольшие досье на активных участников форума, анализируя их прошлые посты и сохраняя цитаты, чтобы иметь возможность при удобном случае обвинить их в некомпетентности, непоследовательности и т.п.

Любые обвинения в вражей пропаганде я бы их отметал, ссылаясь на "правду и факты". Умалчивая, что факты редко существуют отдельно от эмоциональной оценки (стакан наполовину пуст, или наполовину полон).

Что я упустил?

 

  • Лайк 14
  • Дякую 4
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, 7351 сказал:

Некошерно -- але русню "бомбить"!

(Розкажіть, будь ласка, різницю в ціні зварювальника та процесу зварки, для дюралю та для сталюки -- Ви ж "в темі")

китайський заклепочник гривень триста одноразово, жменя заклепок гривень 30

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, unreal1975 сказав:

китайський заклепочник гривень триста одноразово, жменя заклепок гривень 30

Варіант з пофарбованим у чорний колір дюралем чомусь ніхто не розглядає -- типу, виробники дронів, які успішно виконують бойові задачі ЗСУ, апріорі тупіші за "ікспердів".

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, badgy сказав:

 

Что я упустил?

 

Те що останній автор точно також тексту в мою сторону - сам виявився громадянином росії з діючим паспортом.Знаєте про кого я, чи також впоперек форум читаєте😉?Ви не перший кому не подобається правда і факти, і хто ліпить на мене яркик агента🤣-повторюю і Вас і для всіх наступних- зустрічаємось і якщо виявляється що я пишу правду - Ви берете зброю і йдете захищати свою країну не з дивану а в реалі.Жоден ще не погодився🤷‍♂️, тому дружно очолюють загін йдучих на йух( за відомим кораблем) .Де зустрічаємось з Вами?

  • Хаха 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Єврокомісія узгодила пропозицію про призупинення спрощеного візового режиму з РФ. Про це повідомила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн.

З 12 вересня для росіян:

Візовий збір подорожчає до €80;

Чекати візи доведеться до 6 місяців;

Довгострокових та багаторазових віз стане значно менше, або взагалі не буде;

Шенген будуть видавати строго під дати поїздки.

  • Лайк 8
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Ви не перший кому не подобається правда і факти, і хто ліпить на мене яркик агента

Ви самі себе розкриваєте більш ніж достатньо :). У нас не вживають термін "балабол" (я вимушено гуглив, що це означає, виявляється в РФ навіть такий серіал є :)), у нас не кажуть "гівно" (це коли ви про Арестовича писали. До речі, саме у ворогів дупи горять від наших публічних людей :) вне залежності від прізвища, тому, що вони все українське зневажають :)), а кажуть "лайно". В деяких повідомленнях кома у вас окремо з пробілами від слів (це наслідок машинного перенесення абзаців перекладу, коли ви використовуєте бездумно ctrl + С і ctrl + V. У мене так само англійська перекладається і я вимушено коригую завжди, тому також звернув увагу :)). Але найбільше видає вас це те, як ви захищаєте РФ :), коли пишуть про її розпад :) це психологічна травма всіх російських людей (особливо гебні судячи по Хуйлу) :)

  • Лайк 7
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, laritus сказав:

У нас не вживають термін "балабол"

https://www.stroimdom.com.ua/search/?q=балабол&quick=1

https://www.stroimdom.com.ua/search/?q=гівно&quick=1

😂

Змінено користувачем outdoor24
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, laritus сказав:

Ви самі себе розкриваєте більш ніж достатньо :). У нас не вживають термін "балабол" (я вимушено гуглив, що це означає, виявляється в РФ навіть такий серіал є :)), у нас не кажуть "гівно" (це коли ви про Арестовича писали. До речі, саме у ворогів дупи горять від наших публічних людей :) вне залежності від прізвища, тому, що вони все українське зневажають :)), а кажуть "лайно". В деяких повідомленнях кома у вас окремо з пробілами від слів (це наслідок машинного перенесення абзаців перекладу, коли ви використовуєте бездумно ctrl + С і ctrl + V. У мене так само англійська перекладається і я вимушено коригую завжди, тому також звернув увагу :)). Але найбільше видає вас це те, як ви захищаєте РФ :), коли пишуть про її розпад :) це психологічна травма всіх російських людей (особливо гебні судячи по Хуйлу) :)

Про Вас повторю- Ви балабол не здатний на вчинок.Проте зустрітись з Вами також можу.Місце й час за Вами, умови Ви знаєте😉.Згода?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, outdoor24 сказав:

Людина два дні як українець а Ви його одразу фейсом об тейбл.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Людина два дні як українець а Ви його одразу фейсом об тейбл.

:)... для вас українець той хто пише лише українською :)

4 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Про Вас повторю- Ви балабол не здатний на вчинок.Проте зустрітись з Вами також можу.Місце й час за Вами, умови Ви знаєте😉.Згода?

Що це? Якісь дворові наїзди? :) Як це у вас називається на понт взяти? Я так розумію, що це ви пишете, щоб моє небажання витрачати час було витлумачено як слабкість :) Ну - ок. Завтра я збирався бути у Бородянці. Що далі? :) Не приїдете, а потім напишете, що я не приїхав (такий план)? :) Боже які ви смішні :)... 

22 минуты назад, outdoor24 сказал:

Ну так і подивіться, що ви по пошуку знайшли :) У вас по пошуку цитати або від росіян (ЧертПобері, Кантон, Вінсол) або їх терміни у відповідях на їх повідомлення інших користувачів (тут якраз все логічно).

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Де зустрічаємось з Вами?

В Киеве буду на след. неделе. День не важен - подстроюсь. Телефон скинул в личку.

  • Лайк 7
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, badgy сказал:

В Киеве буду на след. неделе. День не важен - подстроюсь. Телефон скинул в личку.

чи собі підійти?... залишилося визначитись кого ***ити будемо :lol:

  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Вячеслав63 сказал:

Шольц відмовився давати танки Україні – ЗМІ

www.pravda.com.ua/news/2022/09/6/7366300/

значить ми його викреслюєм (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Lana Zerkal сейчас с Vadym Glamazdin и ещё 4

5 ч.  · 

Ви чули щось про «не-ньютонівську рідину»? Це рідина, яка стає твердою, як камінь, після різкого удару.

Путін не чув, дізнається тепер про цю концепцію, спостерігаючи за відповіддю європейців на енергетичний шантаж. Лише вчора пролунала заява пєскова про те, що «перебої з газом будуть, поки будуть санкції», сьогодні росіяни отримали приліт у відповідь. Дуже болісний.

Німецький міністр економіки Роберт Габек заявив, що країна не зупинятиме свої атомні станції цією зимою. Це немислима ще кілька місяців тому заява - відмова від атомних станцій - священна корова німецької політики.

Але порахувавши, скільки коштуватиме протистояння на енергетичному фронті, німці вирішили залишити атомні станції в резерві. Вони вмикатимуться в періоди, коли брак електроенергії стане критичним.

Це не єдина відповідь ЄС на шантаж. Газові сховища заповнені майже на 82%, лише Німеччина виділяє 60 мільярдів євро на допомогу підприємцям та домогосподарствам, Президентка Фон Дер Ляєн найближчим часом оголосить стратегію протистояння, хоч її основні пункти вже злили в пресу: додаткове оподаткування енергетичних компаній, які користають з високих цін, цільова допомога малозабезпеченим, обмеження споживання. Обговорюється також обмеження цін на російський газ.

Ефективність можна оцінити в грошах: на фоні заяв про те, що Європа не збирається поступатися росії, ціни на газ знизилися вже на 12% і впали до 2220 доларів за тисячу кубічних метрів. Газовий ринок тонко відчув за ким сильна позиція, і в путіна шансів на виграш в енергетичній війні стає все менше.

 

Про використання енергетики як зброї вже з наступного року росіяни можуть просто забути. Сьогодні Макрон заявив про те, що доля російського газу на ринку ЄС зменшилась з 50% до 9%. Це, безперечно, політична заява. Яка свідчить, що кремль втратив своє домінування на ринку ЄС назавжди.

І тільки Угорщина продовжує використовувати звичний підхід нарощування залежності від росії. Незважаючи на те, що всі сусіди визнають, що газ це зброя, яку росіяни використовують проти Заходу.

image.thumb.png.b7f9ba9feeea787a06c60374ec100040.png

Змінено користувачем badgy
  • Лайк 9
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...