Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

51 минуту назад, Бездомный сказал:

угу , може тепер порахуємо , яких збитків ( у декілька трильонів доларів/евро )  зазнав Захід від того , що відштовхував Україну на користь кацапії  на протязі 30 років ? :lol:

 

упередити війну у Європі можна було лише прийнявши Україну до північно-атлантичного альянсу та ЄС  разом  з країнами Балтії .

 

Приймати Україну, яка проти НАТО та в засос з росією?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 7351 сказал:

До речі -- я українець, а Ви?

Відповім  одразу, коли поясните, до чого тут це.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

Відповім  одразу, коли поясните, до чого тут це.

і мені поясніть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Alvalk сказав:

Відповім  одразу, коли поясните, до чого тут це.

До того, що Вам дуже страшно відповідати на прямі питання, а вчити Вас основам логіки -- це дуже довго та нема ніякого бажання.

Ви почали мене з москалями порівнювати, чогось, -- може поясните більш детально.

 

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

До того, що Вам дуже страшно відповідати на прямі питання, а вчити Вас основам логіки -- це дуже довго та нема ніякого бажання.

Я вам відповів вже на купу питань, і на це відповім. Але тільки після того, як ви відповісте на моє.

Я ж не на допиті. Тому ми або ведемо рівноцінну бесіду і відповідаємо один одному, або ви йдете за короблем.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Alvalk сказав:

Справа відкривається по факту злочину..

Тобто коли він літав до москви у 2014-2018 - то фактом злочину не було.

Ясно понятно.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, karbo сказав:

Флуд і жодних аргументів. З мене досить))

ТП бінго №25

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Alvalk сказав:

Я вам відповів вже на купу питань, і на це відповім. Але тільки після того, як ви відповісте на моє.

Я ж не на допиті. Тому ми або ведемо рівноцінну бесіду і відповідаємо один одному, або ви йдете за короблем.

Звісно, не на допиті.

Впевнений, Ви мене чудово розумієте.....

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Бездомный сказав:

З рештою , кацапи роблять те , що давно мали б зробити українці 

В Херсоне исчез памятник Суворову.

Тобто є надія, що з Кінбурна вони своє лайно теж заберуть.

Файно.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, 7351 сказал:

Впевнений, Ви мене чудово розумієте.....

ніт, коли людина несе маячню, її важко зрозуміти. До речі, ви мені так і не відповіли, мабуть самі зрозуміли, яку дічину спороли

12 минут назад, vadimv сказал:

Тобто коли він літав до москви у 2014-2018 - то фактом злочину не було.

А літати було заборонено? Якщо ви володієте фактами злочинів - негайно повідомте ГПУ, бо вони відкрили тільки одну справу - про держзраду. Не бачу перешкод, чому б вони не відкрили щось ще, якщо б були докази

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, vadimv сказал:

Тобто коли він літав до москви у 2014-2018 - то фактом злочину не було.

Ясно понятно.

Звісно не було, адже при сивочолому мертвечук був рукопожатним аж до того, що нічні посиденьки вдвох у цих діячів було норм не тільки на банковій, але і у гетьмана вдома , нафтопровід получив з благословіння криголама, оборудки з вугіллям, медіа групу дали створити з говно каналів, які порошенко закрити "не міг" і так далі і тому подібне. 

До речі Шевченко, який бувший голова НБУ, і по якому відкрито справу - 

"Слідство встановило, що вищезазначені працівники банку в листопаді 2014 року ввели в дію схему виведення грошей з державного банку через оплату послуг підставним посередникам за залучення коштів великого бізнесу, держустанов і підприємств."

Окрім цього - 

" Шевченко уточнив, що Укргазбанк як державний банк також перевірявся Державною аудиторською службою України."

І питання, хоча справа ще не доведена і є тільки підозра, а куди дивилась гонтарева, укргазбанк це державний банк, і всі органи в ті часи??? 

 

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Alvalk сказав:

ви мені так і не відповіли

Задайте питання -- відповім.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, 7351 сказал:

Готовий назвати паскудою Петра Сагайдачного, дивлячись в очі курсантам та офіцерам Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного?

uk.wikipedia.org/wiki/Національна_академія_сухопутних_військ_імені_гетьмана_Петра_Сагайдачного

 

типу що ? 

типу дати в пику це вже аргумент у інтеллектуальній дискусії ? :lol:

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Суд арештував корпоративні права кропивницького підприємства «Гідросила» у справі про держзраду.

Слідчі вказують, що зокрема «Союзгидравлика» та «Брянский Арсенал», які отримують продукцію «Гідросили» в основному співпрацюють з Міноборони РФ, здійснюють виробництво військових бойових машин.

Ще один епізод, який згадується в тексті клопотання, стосується торгівлі з російськими контрагентами вже після 24 лютого. Слідство твердить, що продукція (зокрема насоси шестерні та насоси аксіально-поршневі) постачалася в Грузію, Болгарію, Латвію, Литву, Молдову та інші країни, проте надалі через підконтрольні суб’єкти господарювання продавалася до Росії. Також про торгівлю з країною-агресором свідчить наявність дебіторської заборгованості у ПрАТ «Торговий дім «Гідросила» по взаємовідносинах з контрагентом з російського Батайська.

www.kypur.net/sud-areshtuvav-korporatyvni-prava-kropyvnyczikogo-pidpryyemstva-gidrosyla-u-spravi-pro-derzhzradu/

kypurnet-110.jpg

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Alvalk сказав:

 

 

55 хвилин тому, Alvalk сказав:

З вами розмовляти - все одне що з москалем. Їх коли в куток заганяєш, вони одразу щось нове викатують.  Цль - забовтати і заставити відповідати на їх тупі вброси.  А вброси в них (і вас) нескінченні

 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 7351 сказал:

Нацитували моїх фраз, а відповіді так і не дали.

Ви бачите якійсь зв'язок між тим, що у вас з москалями однакова манера вести бесіду і моєю національністю? 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Українські військові витіснили противника з чотирьох населених пунктів Донеччини та Луганщини – Генштаб.

Українські військові продовжують звільняти населені пункти Донецької та Луганської областей.

Сили оборони України витіснили противника з населених пунктів Кармазинівка, М’ясожарівка і Невське Луганської області та Новосадове на Донеччині.

 

photo_2022-10-24-19.07.03.jpeg

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Alvalk сказав:

Нацитували моїх фраз, а відповіді так і не дали.

Ви бачите якійсь зв'язок між тим, що у вас з москалями однакова манера вести бесіду і моєю національністю? 

Я пас .....

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, Alvalk сказав:

А літати було заборонено?

Звичайно що ні. Хіба можна таке робити з агресором?

А хіба можна не продати йому зброю?

А віддати захисників України на його запит, як злочинців?

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Воїни 28-ї ОМБр “посадили” БПЛА Shahed-131, також відомий як “Герань-1”, та захопили його у відносно неушкодженому стані.

Іранський безпілотник Shahed-131 є меньшою версією дрона-камікадзе Shahed-136, котрим нині російські окупаційні війська тероризують цивільне населення України.

Росіяни для маскування іранського походження зброї присвоїли безпілотнику назву “Герань-1”.

Будучи попередньою версією Shahed-136, він працює за аналогічним принципом дії та є максимально уніфікованим у деталях та вузлах, особливо електроніці. БПЛА мають однакову компоновку та сконструйовані за аеродинамічною схемою “літаюче крило”.

Довжина “Shahed-131” – 2,6 м, а розмах крил – 2,2 м. Орієнтована маса – 135 кг.

Вага бойової частини оцінюється в 10-15 кг.

Заявлена максимальна дальність враження складає 900 кілометрів.

“Shahed-131”  будучи меньшим за “Shahed-136”, який важить до 200 кг, має розмах крил 2,5 м та бойову частину з 40-50 кг вибухівки.

mil.in.ua/uk/news/voyiny-28-yi-ombr-posadyly-bpla-shahed-131/

4c979ba651145ce880561ce38f8a19cf.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, 7351 сказал:

Я пас .....

отож...самі свою маячню пояснити не можете. На цьому і закінчимо.

І так, я українець, у мене навіть в радянському паспорті це було написано. І навіть обирати не довелось, бо батьки обидва українці. Я не знаю, що це змінює, бо для мене украінець - це в першу чергу  той, хто любить Украіну, незалежно від того, яка  суміш тече в його венах. Україна, як і всі цивілізовані країни, давно відмовилась від шовіністсткої совково-радянської звички розподіляти людей по націанальності.  А ви мабуть ще ні. 

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нідерланди нададуть 500 млн євро на військове обладнання для України

Війна з Росією Військова допомога Європа ЄС Навчання Нідерланди Світ Україна

Нідерланди готують шостий пакет допомоги Україні через Європейський фонд миру. Йдеться про 500 млн євро, які виділять на підтримку зруйнованого військового обладнання.

Про це повідомили в Міністерстві оборони Нідерландів.

“Нідерланди беруть участь у навчальній місії ЄС. Додаткові 500 мільйонів євро також будуть надані для підтримки зруйнованої війною країни військового обладнання. Це шостий раз. Гроші надходять із Європейського фонду миру“, – заявили в міноборони Нідерландів.

Щодо навчання – йдеться про участь Нідерландів у навчальній місії Європейського союзу, яку схвалили міністри закордонних справ ЄС 17 жовтня.  Під час цих навчань мають підготувати 15 000 українських військових.

mil.in.ua/uk/news/niderlandy-nadadut-500-mln-yevro-na-vijskove-obladnannya-dlya-ukrayiny/

 

FaPHofiXgAkOpS8.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Бездомный сказал:

 

типу що ? 

типу дати в пику це вже аргумент у інтеллектуальній дискусії ? :lol:

 

Ти робиш помилку оцінюючи діяльність Сагайдачного. 

Діючи в межах політичної ситуації і історичному відрізку часу Сагайдачний позитивний персонаж, посиливши Січ і козацтво, довівши силу козаків до значного рівня з яким рахувались навіть навколишні країни, навіть османська імперія. 

Заклав підвалини майбутньої визвольної боротьби. 

Більше зробити він не міг на той час. 

  • Лайк 5
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...