Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, Бездомный сказал:

переможе політсила , яка заборону кацапопаханату зробить передвиборчим гаслом 

Я знаю таку. Спочатку вона боролась проти "Армії, Мови, Віри", потім сама стала за армію і мову, ще трохи - і з вірою теж в них все складеться

  • Лайк 2
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Вибачте, сподіваюсь без образ, мені здається, ви хотіли сказати "покидьків", бо вони і не прикидаються патріотами України. А, взагалі, треба якось вже закінчувати з тим гадючником кремлівського патріархату.

Біда в тому що більшисть прихільників цього гадюшника дивним чином мешкає в саміх бандерівських місцях країни й відмовлятись від "канонічной віри" не те що не бажають, а будуть відстоювати своє право молітись на феесбешних попів... Безумовно кращого часу для знищення всього московітського патріархату не буде, але спротив буде значно більшим ніж навіть від одеситів стосовно пам'ятника відомой хвойди або від харків'ян стосовно переїмінування московітских топонимів...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Alvalk сказал:

Я знаю таку. Спочатку вона боролась проти "Армії, Мови, Віри", потім сама стала за армію і мову, ще трохи - і з вірою теж в них все складеться

вчасно зрадити - то не "зрадити" а "передбачити" 

 

Талейран

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Vikctor сказал:

Біда в тому що більшисть прихільників цього гадюшника

Не можна засуджувати вибір наріду 🤣

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Vikctor сказал:

а будуть відстоювати своє право молітись на феесбешних попів...

Ніяк не розумію - чому?  В них там медом намазано?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Del

Змінено користувачем Игорь UA
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, Бездомный сказал:

переможе політсила , яка заборону кацапопаханату зробить передвиборчим гаслом 

Люба політсила , яка заявить це гасло - зіткнеться з лайном вилитим на неї мп. А народ у нас дрімучий. Чинна влада може кошмарити бізнес , на радість  охлосу. Тіна взяти і поділити , але з мп системно воювати не будуть. 

Змінено користувачем Игорь UA
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Ніяк не розумію - чому?  В них там медом намазано?

Ви жодного разу не бували в західной частині країни? Навіть відео не бачили з вірянами біля храмів московських попів? Вони всі повторюють одне й те саме - ні, ми не за русню, але ж то канонічна віра... І лиця таки здивовані, що невже хтось не розуміє цього...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Vikctor сказав:

Біда в тому що більшисть прихільників цього гадюшника дивним чином мешкає в саміх бандерівських місцях країни 

А звідки така інфо? Поділіться.Толком або немає нічого, або інформація трохи не така.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

А звідки така інфо? Поділіться.Толком або немає нічого, або інформація трохи не така.

Нещодавно бачив у твіттері таблицю з кількістю діючих храмів феесбешного патріархату на мапі країни. З великім відривом ... Вінничіна. Потім всі області заходу. А вже після них з великім відривом південь/схід. Дивного тут нічого немає, бо тупо вірян в західной частині значно більше.  Я пам'ятаю як здивувався у 90-і опинившишь в Ужгороді на Великдень. Тупо тиждень не працювало ні чого - навіть продуктові магазини. Що там магазини - людей на вулицях обласного центру не було. Супермаркетів тоді не було. В Дніпрі ніколи ні чого подібного не було.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, миг сказал:

 

1a98e92a-0771-49c1-a7f4-0f08fde2d94b.jpg

віскі - то концентрат - продукт перегонки пивного сусла  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

бізнес дуже любить коли його тимчасово забирають.

Наконец то переняли опыт по Житомирской фабрике.)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Vikctor сказал:

Ви жодного разу не бували в західной частині країни? Навіть відео не бачили з вірянами біля храмів московських попів? Вони всі повторюють одне й те саме - ні, ми не за русню, але ж то канонічна віра... І лиця таки здивовані, що невже хтось не розуміє цього...

Та бував і бачив, але яка ж то канонічна? Там ще треба подивитись, як московські попи Томос здобували. 
А в ПЦУ з цим як раз всі чітко і прозоро.

Я вже не говорю про відношення до людей (і грошей). Розповім на простому прикладі. 

Коли в мене померла мати, її відпівав поп, котрого дали в  агентстві, скоріш за все московський (бо ПЦУ в Одесі поки дуже мало).  Там коли відпівали, давали свічки... А після всього підходить і каже - ми вам дали зайві три свічки (сверх оговореного), давайте гроші

А потім якось  їздили в церкву поставити свічки. Звісно обрав ПЦУ, хоч і не дуже близько. Приїхали, спитали священика, як, що, куди. Він каже - ось свічки лежать, беріть, ось туди за упокій ставте. Про гроші - а ні слова. Стояв лише ящик для пожертв, хто хоче - кидає. У московських попів такого ніколи не бачив, в них завжди на все прейскурант, крім ящика для пожертв.

Разюча різниця. Плюс той батюшка ПЦУ ще й волонтер з 2014 року.

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво , коли до кацапів дійде , що  ця  загарбницька війна не вартує їхніх життів 

 

 

Eetg-nUQaJU.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Вячеслав63 сказал:

Краще чорний шоколад. Є більш-менш пристойний і у "Рошена" - з цільними горіхами. Але ж знову, забагато цукру, як на мене. Не дотягує він до якісних європейських виробників, а ціна не набагато нижча. 

Повторюю, проводив експеримент на онуках Рошен молочний - Таблерон. Рошен перемiг. Краще був тiки Sibo, але це не Европа.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Та бував і бачив, але яка ж то канонічна? Там ще треба подивитись, як московські попи Томос здобували. 
А в ПЦУ з цим як раз всі чітко і прозоро.

Я вже не говорю про відношення до людей (і грошей). Розповім на простому прикладі. 

Коли в мене померла мати, її відпівав поп, котрого дали в  агентстві, скоріш за все московський (бо ПЦУ в Одесі поки дуже мало).  Там коли відпівали, давали свічки... А після всього підходить і каже - ви вам дали зайві три свічки, давайте гроші

А потім якось  їздили в церкву поставити свічки. Звісно обрав ПЦУ, хоч і не дуже близько. Приїхали, спитали священика, як, що, куди. Він каже - оось свічки лежать, беріть, ось туди за упокій ставте. Про гроші - а ні слова. Стояв лише ящик для пожертв, хто хоче - кидає. У московських попів такого ніколи не бачив, в них завжди на все прейскурант, крім ящика для пожертв.

Разюча різниця. Плюс той батюшка ПЦУ ще й волонтер з 2014 року.

Мене агітувати не тре:) - я агностик. Лишень спостерігаю в надії на вирішення питання з московськими попами, але не бачу покі що передумов для цього... Простий приклад - мій парікмахер віруючий й прихожанін московських попів. Патріот та впертий порохобот. Стріжка триває довго й встигаємо обговорити багато чого. Постійно запитую про перехід в ПЦУ. Ніт... Сам расповідав про те, що вперше почув проповідь во славу русні від попів ще десь на початку 2000-х. Вперше піп лякався сам того що робить. Каже було помітно як втягнув плечі й боявся, що зараз в нього щось полетить важке. Але не полетіло й далі вже все проходило як по маслу...

  • Лайк 2
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AOZ1 сказал:

Повторюю, проводив експеримент на онуках Рошен молочний - Таблерон. Рошен перемiг. Краще був тiки Sibo, але це не Европа.

Я теж завжди дивувався чому в гейропах не вміють робити смачні цукерки...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, миг сказал:

Ой, а что случилось?

315602320_525991042874142_2176578106249527196_n.jpg

Кажуть прапор в Мелітополі вже зняли. Навіть фото є. Якось зарано, як на мій погляд. Але тенденція мені подобається)

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, AOZ1 сказал:

Краще був тiки Sibo, але це не Европа.

це що за марка ? 

 

З якого континенту ? 

Ріттер спорт не порівнювали з Рошен ? 

 

В мене - відносно поряд - крокова досяжність - заводьска крамниця "Малбі" - ТМ Міленіум  на прохідній завода . 

цілком пристойна продукція . 

Особливо шоколад 99 % - нічого подібного я взагалі ніде більше не бачив .

Правда , його мало хто здатен оцінити . Людям цукор подавай .

 

Screenshot_888-470x310.png

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

Я теж завжди дивувався чому в гейропах не вміють робити смачні цукерки...

Та ну... Коли ще їв шоколад, то останні роки замовляли виключно з Європи. Бельгійський, чеській незрівняно смачніше за будь-якіх наших вробників. Особливо дивні в сенсі традицій домішкі якіхось прянощів, які не роблять в нас.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vikctor сказал:

Та ну... Коли ще їв шоколад, то останні роки замовляли виключно з Європи. Бельгійський, чеській незрівняно смачніше за будь-якіх наших вробників. Особливо дивні в сенсі традицій домішкі якіхось прянощів, які не роблять в нас.

Саме через дурну моду напхати якіхось домішок воно стає неїстівним. 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vikctor сказал:

Мене агітувати не тре:) - я агностик.

Та я не агітую. Я й сам не по церквам. Але по небагатьом випадкам, коли стикався з ними, вже можна робити висновки

8 минут назад, Vikctor сказал:

Постійно запитую про перехід в ПЦУ. Ніт... Сам расповідав про те, що вперше почув проповідь во славу русні від попів ще десь на початку 2000-х. Вперше піп лякався сам того що робить. Каже було помітно як втягнув плечі й боявся, що зараз в нього щось полетить важке. Але не полетіло й далі вже все проходило як по маслу

І в нього ніякого дисонансу? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, US7IGN сказал:

Саме через дурну моду напхати якіхось домішок воно стає неїстівним. 

та й  цукор в шоколаді , вважаю , зайвий

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...