Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, 7351 сказал:

Розстріляєте всіх російськомовних захисникив України, які зараз на фронті, чи втримаєтесь до перемоги України?

 

Скільки з них вважає українську мову не мовою та не хоче її знати принципово? Вони теж вважають, що україномовні побратими повинні розмовляти з ними російською?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Бездомный сказав:

що заважає їм вивчити мову зараз ? 

щелепа ? 

Прийди до них на нуль в окопи та навчи -- і тут розкажешь про успіхи.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, OlaR сказав:

Скільки з них вважає українську мову не мовою та не хоче її знати принципово? Вони теж вважають, що україномовні побратими повинні розмовляти з ними російською?

А хто, окрім Вас, назвав сьогодні українську мову не мовою, обізвав українців угорцями та теревенив про громадянську війну?

Збіг?

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, OlaR сказал:

Цивилизованное европейское государство увидела воочую что бывает, если вовремя любителей русского мира на место не поставить. Напомню - зеленые человечки, референдум, радостные пляски русских о возвращении в Россию ... 

мої хлопці провчилися у каунасській гімназіі імені Пушкіна - з п'ятниці по ... понеділок .

бо за вихідні ми з дружиною вивчили підручники , і зрозуміли , що кацапощелепні навчальні програми у країнах Балтії дорівнюють  школам для особливих дітей . 

Тому хутенько повернулися додому .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

Поки що Ви за неї розповідаєте, та українців угорцями обзиваєте -- співпадіння?

Розумієте, як не дивно, але громодяни України зазвичай пишаються своїм етнічним походженням. Це на росії татари з бурятами пишуть у соц.сітях, що вони русские. Бо бути не руським там, це бути другим сортом. Тому так - в нас живуть люди багатьох національностей. Тому да - і угорці, і греки, і євреї, і німці, і румуни, і білоруси ... Але нахабно поводяться не всі ...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, OlaR сказав:

Розумієте, як не дивно, але громодяни України зазвичай пишаються своїм етнічним походженням. Це на росії татари з бурятами пишуть у соц.сітях, що вони русские. Бо бути не руським там, це бути другим сортом. Тому так - в нас живуть люди багатьох національностей. Тому да - і угорці, і греки, і євреї, і німці, і румуни, і білоруси ... Але нахабно поводяться не всі ...

Саме так -- я пишаюсь, що я українець.

Тому ніколи не буду обзивати українців угорцями, як Ви.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, 7351 сказал:

Прийди до них на нуль в окопи та навчи -- і тут розкажешь про успіхи.

Знаю, що на нулі хлопці навідь англійську вчать - питали рекомендації, які приложухи кращі ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Саме так -- я пишаюсь, що я українець.

Тому ніколи не буду обзивати українців угорцями, як Ви.

Не перекручуйте :)  Угорці, які живуть в Україні та принципово не вчать українську, нічим не кращі за москалів :)

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, OlaR сказав:

Знаю, що на нулі хлопці навідь англійську вчать - питали рекомендації, які приложухи кращі ...

Багато чого вчать на нулі, навіть лекції онлайн читають з нуля.

А дехто намагається цих хлопців розсварити та образити через мову.

Збіг?

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 7351 сказал:

Тому ніколи не буду обзивати українців угорцями, як Ви.

Повірте, якщо Ви кримському татарину, що є громодянином України, скажете, що він кримський татарин, то він не образиться. Также, як грек, що він грек. Але вони всі вивчають українську і не вимагають, щоб всі навкруги розмовляли кримсько-татарською або грецькою ...

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, OlaR сказав:

Не перекручуйте :)  Угорці, які живуть в Україні та принципово не вчать українську, нічим не кращі за москалів :)

І ті українці Вам погані і другі українці Вам погані -- може Вам Україна не підходить саме така, яка є -- сама велика країна Європи з народом, який самий мирний на землі, поки його не чіпають, бо тоді -- ховайтесь вороги України!

Україна переможе!

  • Лайк 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 7351 сказал:

Багато чого вчать на нулі, навіть лекції онлайн читають з нуля.

Згідно Вашим висерам, якраз українською всі нехтують ...

Цитата

А дехто намагається цих хлопців розсварити та образити через мову.

Тобто Ви вважаєте, що громадянин України може ображатись на вимогу знати державну мову?

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, OlaR сказав:

Але вони всі вивчають українську і не вимагають, щоб всі навкруги розмовляли кримсько-татарською або грецькою ...

Знову Ви перша заговорили про вимоги говорити не українською мовою!

Збіг?

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

І ті українці Вам погані і другі українці Вам погані -- може Вам Україна не підходить саме така, яка є -- сама велика країна Європи з народом, який самий мирний на землі, поки його не чіпають, бо тоді -- ховайтесь вороги України!

Україна переможе!

Погані тільки ті "українці", які ображаються на вимогу знати українську мову :)

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, OlaR сказав:

Згідно Вашим висерам, якраз українською всі нехтують ...

От якщо москаль (в душі), то цього не скриєшь ніяк -- намагання образити та оббрехати - це перша прикмета, як на мене!

Збіг?

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

От якщо москаль (в душі), то цього не скриєшь ніяк -- намагання образити та оббрехати - це перша прикмета, як на мене!

Співпадіння?

Звичайно. І перша прикмета москаля - вважати, що "українська, то нафіг не обов"язково. І російська зійде ...". Що у Ваших постах неперервно звучить.  

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, OlaR сказал:

Звичайно. І перша прикмета москаля - вважати, що "українська, то нафіг не обов"язково. І російська зійде ...". Що у Ваших постах неперервно звучить.  

так це ж даунбасня - дрисня

 

світогляд сформовано кацапощелепною мразотою 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, outdoor24 сказав:

Це той хрін, що мав кроля в шезлонзі на аватарці?
шось його після 26.02 заціпило, немає нових висерів на блозі, мабуть боїться депортації з комфортного загниваючого Заходу в ідеологічно близький кацапстан.

Той самий. Не заціпило, тепер він свої висери на каналі в Телеграмі пише, там безпечніше, важче відслідкувати і заблокувати. Адресу каналу не знаю, можете в нього особисто запитати, як цікаво t.me/Wasaby

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, OlaR сказал:

Але, якщо у місті мало російськомовних, то така масовочка буде виглядати дуже дивно ... Це все одно, як в Німеччину завезти росіян для массовочки ... Або навідь для масовочки у Польці росіяни не дуже підійдуть. Тому, чем меньше у державі російськомовних, тим важче зробити массовочку та розповідати про громадянську війну ...

Я вас просю. Відкатані за 100 років КДБ шні сценарії ніхто не скасовував. Знайти народного президента, легко.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, OlaR сказал:

Скільки з них вважає українську мову не мовою та не хоче її знати принципово? Вони теж вважають, що україномовні побратими повинні розмовляти з ними російською?

Я на Брайтоне уже 20 лет живу, а они все еще русский не выучили.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AOZ1 сказал:

Я вас просю. Відкатані за 100 років КДБ шні сценарії ніхто не скасовував. Знайти народного президента, легко.

Але шукати буде тре в середені. І також в середені шукати массовочку. Бо завести росіян для картинки не вийде - спаляться зразу, що не місцеві. Бо місцеві російською не розмовляють ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, 7351 сказав:

Прийди до них на нуль в окопи та навчи -- і тут розкажешь про успіхи.

Це називається порушення здатності будувати причинно-наслідкові зв'язки. Зазвичай є симптомами таких психічних розладів, як аутизм і шизофренія. Спочатку узкоязичні створили тут поживний грунт для "русскага міра", а тепер, коли він прийшов, то вони з ним воюють. Але ніяк не докумекають, що це вони його сюди і привели.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, OlaR сказав:

Звичайно. І перша прикмета москаля - вважати, що "українська, то нафіг не обов"язково. І російська зійде ...". Що у Ваших постах неперервно звучить.  

І знову брехня!

Ви не етнічна "руська" часом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...