Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

16 минут назад, OlaR сказал:

А Ви дійсно з України? А то щось дуже дивно ... В кінотеатрах в нас вже давно немає російськомовних фільмів. Якщо фільм не український, то все одно дублеваний гарною українською. Мультиків теж дуже багато. Знаю руськомовні сім"ї, в яких як раз завдяки мультикам діти, шо росли у російськомовному середовищи, вільно володіють гарною українською змалечку. Але ж то батькам тре дещо дупу підняти та не шукати в інтернеті мультики російською для дитини

а якщо 

 

какая разніца ?:lol:

==================

якщо прагнути , зараз мову вивчити  не складно.

але слід прагнути = бажанню не невчиш  

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, миг сказал:

Это типа-)))

321575407_488517930060894_1005321032814113842_n.jpg

Цей пост повинен бути від Бездомного.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Артемидий сказал:

Інтернет і ютуб, де діти самі знаходять те, що їм до вподоби.

Не треба мене намагатись підловлювати, я ваш підхід зрозумів

Але дітям спочатку їх шукають батькі. І лише, коли вони стають старшими, то починають шукати те, до чого призвичаїлись. Якщо до цього вони виросли на українській озвучці, то російська їм не зайде. Ну і ще. Коли прийняли закон Ківалова, діти у до цього російськомовній школі перейшли принципово на українську. Так що дійсно - світогляд має значення. В результаті я найменьш україномовна в сім"ї

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, OlaR сказал:

Мої діти вже виросли. То не буду сперечатись на скільки воно якісне. Але що заважає включати дітям шедеври світової мультиплікації ні в російській, а в український озвучці? 

А чего вы решили, что что-то мешает? Повторюсь, речь шла об отсутствии отечественных проектов, а не о том, что нужно смотреть в русской, а не в украинской озвучке.

Существует достаточно украинских детских каналов на телевидении, можете включить любой. Отечественного контента там будет практически ноль.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«Авіація Сил оборони України протягом доби завдала удари по 21 району зосередження ворога,

а також 3 удари по позиціях його зенітно-ракетних комплексів.

А наші ракетники і артилеристи уразили 4 райони зосередження живої сили і 2 склади боєприпасів ворога»,

- йдеться в повідомленні Генерального штабу Збройних сил України. 

www.ukrinform.ua/rubric-ato/3648351-ukrainska-aviacia-za-den-udarila-po-21-rajonu-zoseredzenna-voroga.html

 

630_360_1667494999-690.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dark FeniX сказал:

А чего вы решили, что что-то мешает? Повторюсь, речь шла об отсутствии отечественных проектов, а не о том, что нужно смотреть в русской, а не в украинской озвучке.

Существует достаточно украинских детских каналов на телевидении, можете включить любой. Отечественного контента там будет практически ноль.

Як не прикро, але януковичам українські проекти були не на часі. Потім почалось відродження поступове - це не швидкий процес. Бо потрібні специ, яких не було, бо для них раніше тут не було роботи ... . Ну і зараз ЗСУ потребує дуже багато грошей ... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Музей сказав:

Здогадайтеся, що на фотках.

image.png.8edb5fd35f856b518d16b3febcaca50b.png

Чмобікі, та чмобікі в рамках

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Dark FeniX сказал:

А чего вы решили, что что-то мешает? Повторюсь, речь шла об отсутствии отечественных проектов, а не о том, что нужно смотреть в русской, а не в украинской озвучке.

Существует достаточно украинских детских каналов на телевидении, можете включить любой. Отечественного контента там будет практически ноль.

Дякую, друже!

Я вже думав, що якось незрозуміло висловився. Але ж, як часто буває, дехто бачить і чує лише себе, або те, що йому більш імпонує

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlaR сказал:

Але дітям спочатку їх шукають батькі. 

Примерно до года, максимум полтора. Когда может держать в руках гаджет - тогда и начинает искать свой контент. Детский ютуб - есть такая штука, простая навигация, достаточно пару кликов по экрану. Конечно, можно ставить блоки на видео, даже на целые каналы. Но Ютуб бездонен, всё не заблочишь. А фильтра по языку контента нет. И речь не о "только русский", как, чувствую, сейчас подумаете. С боями отучивали от дебильных китайских мультиков. Бесполезно. Только когда сами стали неинтересны. Вообще, повторюсь, малым нужен в первую очередь визуал, язык им глубоко вторичен.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dark FeniX сказав:

А чего вы решили, что что-то мешает? Повторюсь, речь шла об отсутствии отечественных проектов, а не о том, что нужно смотреть в русской, а не в украинской озвучке.

Существует достаточно украинских детских каналов на телевидении, можете включить любой. Отечественного контента там будет практически ноль.

А нема того контенту, бо така була політика Російської імперії. Вони заміщають місцеву культуру своєю. Вкладують у це кошти і віддають контент дешево. А дурні народи на це ведуться. Нащо вкладуватись в своє, якщо он кацапи дають майже на шару. Але останнім часом є якісні зворушення у цьому напрямку. Я все частіш зустрічаю в ютьюбі україномовний контент. Вже навчились знімати мильні серіали, хоча років п'ятнадцять назад ця ніша була повністю зайнята російськими серіалами. Зустрічаються і зовсім гарної якості оригинальні серіали. У фільмів роблять гарну озвучку. Я вже давно дивлюсь фільми і серіали українською або англійською, забув коли останній раз дивився російською. 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Артемидий сказал:

Дякую, друже!

Я вже думав, що якось незрозуміло висловився. Але ж, як часто буває, дехто бачить і чує лише себе, або те, що йому більш імпонує

Тоді я не зрозуміла. Вам заважає відсутність чисто вітчизняних проектів перейти на українську? Чи Ви вважаєте, що треба замість армії кинути гроши у створення проектів українською? Ви впевнені?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Dark FeniX сказал:

А чего вы решили, что что-то мешает? Повторюсь, речь шла об отсутствии отечественных проектов, а не о том, что нужно смотреть в русской, а не в украинской озвучке.

Существует достаточно украинских детских каналов на телевидении, можете включить любой. Отечественного контента там будет практически ноль.

Сімпсони , Сауспарк , Футурама , Альф , е.т.с  - мовою

 

не знаю , як ваші , а мої діті взагалі не бачили ТБ .

 

тб - то бидлоконтент-ресурс .

ретельно фільтровані книжки , та ретельно фільтрований контент на дисках та у кінотеатрах .

я в захваті від ефекту ( хоч зараз і зробив би багато що інакше )

поки не настав час вийти до інтернету ,  світоглад на той час вже було сформовано .

а тб - то дебілізер .

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Dmitriy_S сказал:

А нема того контенту, бо така була політика Російської імперії. Вони заміщають місцеву культуру своєю. Вкладують у це кошти і віддають контент дешево. А дурні народи на це ведуться. Нащо вкладуватись в своє, якщо он кацапи дають майже на шару. Але останнім часом є якісні зворушення у цьому напрямку. Я все частіш зустрічаю в ютьюбі україномовний контент. Вже навчились знімати мильні серіали, хоча років п'ятнадцять назад ця ніша була повністю зайнята російськими серіалами. Зустрічаються і зовсім гарної якості оригинальні серіали. У фільмів роблять гарну озвучку. Я вже давно дивлюсь фільми і серіали українською або англійською, забув коли останній раз дивився російською. 

Я так скажу. Продукция должна быть окупаемой, то, что берут - то и будет производиться. Так что тут или спрос должен быть, или спонсирование,  или принуждение, что особо у нас популярно и действенно. Вспомните, до определенного момента, пока не запретили российскую озвучку в кино, украиноязычных фильмов не было в ротации кинотеатров. Пока не ввели квоты на украиноязычную музыку на радиостанциях - её там было относительно немного, только популярные песни. 

Так что чему удивляться?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.01.2023 в 11:46, Alvalk сказал:

Зразковий приклад перевзування в повітрі :

image.thumb.png.5a757da88f1e358d4ae88a84c5884178.png

 

P.S. Одному мені здається, що фото справа недоречне? Там має бути Єпіфаній

Все нормально. Перевзування пройшло у всіх сферах1709884681_Screenshot_20230107-0748082.png.e8265873b8ffd5e0c03526c3c99ad458.png

 

1038642807_Screenshot_20230107-2223232.png.3503b5aa2e5101bb98eaa0b503f921c2.png

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

А нема того контенту, бо така була політика Російської імперії. Вони заміщають місцеву культуру своєю. Вкладують у це кошти і віддають контент дешево. А дурні народи на це ведуться. Нащо вкладуватись в своє, якщо он кацапи дають майже на шару. Але останнім часом є якісні зворушення у цьому напрямку. Я все частіш зустрічаю в ютьюбі україномовний контент. Вже навчились знімати мильні серіали, хоча років п'ятнадцять назад ця ніша була повністю зайнята російськими серіалами. Зустрічаються і зовсім гарної якості оригинальні серіали. У фільмів роблять гарну озвучку. Я вже давно дивлюсь фільми і серіали українською або англійською, забув коли останній раз дивився російською. 

за радянські часи існував такий собі журнал Всесвіт 

uk.wikipedia.org/wiki/Всесвіт_(журнал)

 www.ukrlib.com.ua/

www.ukrlib.com.ua/world/

 

logo180.png

Всесвіт_№5-6_(2015).jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dark FeniX сказал:

Примерно до года, максимум полтора. Когда может держать в руках гаджет - тогда и начинает искать свой контент. Детский ютуб - есть такая штука, простая навигация, достаточно пару кликов по экрану. Конечно, можно ставить блоки на видео, даже на целые каналы. Но Ютуб бездонен, всё не заблочишь. А фильтра по языку контента нет. И речь не о "только русский", как, чувствую, сейчас подумаете. С боями отучивали от дебильных китайских мультиков. Бесполезно. Только когда сами стали неинтересны. Вообще, повторюсь, малым нужен в первую очередь визуал, язык им глубоко вторичен.

Не тре. Ви давно бачили 1.5 річних дітей? Багато з них ще погано ходять. І мають недостатню координацію, щоб щось шукати самостійно. Так що період, коли його шукають батьки, більш ніж достатній. Тип паче, що до того, як дитина починає складити слова для пошуку, гугль підкидує їй те, що зазвичай шукають на цьому пристрої. Типа контент, що може зацікавити ... 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...