Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

9 годин тому, OlaR сказав:

Офіційно це не будинок. Всі покупці, хто хоче купити саме будинок зі всіма документами, на таке не підуть ... 

Звичайно це не будинок, якщо ваша мета його продати.

Але якщо вам немає де жити - то це таки будинок.

І таких будинків було багато на цьому форумі.

Тому казати, що в нас не було автокефальної церкви в 2016 - ну це не правда.

Коли навіть у вікіпєдії написано, що була.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, 90BCO сказав:

Холодає щось...

Сьогодні на розтопку йдуть руські лапті і Дєті Арбата.

А я "Остров Крым" поки що притримав.

На видатну подію залишив.

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Скромный прораб сказав:

А насчёт русского языка в Эстонии, вы оооочень ошибаетесь. Но спорить и что либо доказывать нет смысла, вам же от туда виднее

Чем отличаются любители русского языка?

Они его не знают. )

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, 7351 сказал:

 

"Leopard" мають набагато міцнішу броню і кращий захист від протитанкової зброї, ніж машини, які досі пропонували Франція, Німеччина та США.

 

За його словами, темпи, в яких вона може передати їх Україні, залежать від того, як швидко Польща отримає танки на заміну, які вона замовила у виробників з Південної Кореї та США.

Передача танків Україні має бути схвалено Берліном

Можна зробити багатоходовочку і віддати Україні українські танки. ....

Замовлені у Південній Кореї виміняти на українські Оплоти , продані їм років 10 тому👍👍👍

Чи кваліфіковані дипломати скінчились?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Privet сказал:

 

Вирішили піти в обхід, судячи з Діпстейта біля Соледара на 5-6км прорвались. 😟

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, mastervovik сказав:

Щось я не в Монако)) треба сильніше каміння жбурлять мабуть:

Воно кончене! :pozor:

згоден, це вже друга крайність, ця тітка начебто і не дурна, але несе таку ахінею, шо мізки звертаються..поки будуть такі люди в нашому суспільстві, стільки і буде в ньому срачів

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Корнил сказал:

згоден, це вже друга крайність, ця тітка начебто і не дурна, але несе таку ахінею, шо мізки звертаються..поки будуть такі люди в нашому суспільстві, стільки і буде в ньому срачів

До речі її Онук, повинен їй першій щелепу вправить і повісить на стовпі, за те що вона на нього Внук сказала:grin:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, mastervovik сказав:

До речі її Онук, повинен їй першій щелепу вправить і повісить на стовпі, за те що вона на нього Внук сказала:grin:

Вова, от бачиш, як ти на неї реагуєш..відповідаєш її ж методами..це суко заразно, не слухай її більше

  • Лайк 1
  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Корнил сказав:

згоден, це вже друга крайність, ця тітка начебто і не дурна, але несе таку ахінею, шо мізки звертаються..поки будуть такі люди в нашому суспільстві, стільки і буде в ньому срачів

Вона мені нагадує Новодворську, яка казала, що "Компромиссы вас догонят". І вони таки догнали.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Музей сказал:

І як багато лекцій пані Фаріон Ви прослухали?

Ті, хто вчора кидали камміння в Фаріон, сьогодні в батальойні Монако, а її побратими, свободівці - сьогодні в Бахмуті.

Мені досить цього фрагменту....

При чому тут свободівці? Мова йде про цю пані, яка і 10 років тому розбиралася з малими дітьми, й зараз. Якщо в людини не хватає мізків зрозуміти, що російська мова не равно москаль (і до речі, москаль - це не національність), то слухати її немає ніякого бажання

  • Лайк 10
  • Дякую 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, shneider_vova сказав:

10 років тому розбиралася з малими дітьми, й зараз. Якщо в людини не хватає мізків зрозуміти, що російська мова не равно москаль

А ще мені пригадався канадієць із Сумщини Микола Середа, який ще в 1999 писав, що "Ужиток мови іноземних загарбників - ознака зради".

Цитата

Його показовий патріотизм викликав у мене підозру, що він або шизофренік, або талановитий провокатор.

 

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, shneider_vova сказав:

Мені досить цього фрагменту....

 

я от представив на секунду, як би я бив в пику кожному, хто зі мною заговорив російською, навіть в державних закладах..хто б мені з вас носив передачки в сізо?..отож

  • Лайк 1
  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відео...все вони чудово розуміють, але треба ж качати лінію по розколу українців, бо навіть 30 монет так просто кацапокуратори не заплатять

 це мені нагадало як мою добру знайому, у якій 2 сини на "0" воюють , огрядний боров на якому пахати можна десь з мукачевського ТРО, у вишиванці та з гарною мовою називав курвою, бо вона спілкується російською

  • Лайк 8
  • Дякую 3
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Privet сказал:

 

Свежий московский анекдот.
Попросил мужик у золотой рыбки заплату в 200тыр и оказался в окопе под Бахмутом.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Корнил сказал:

Вова, от бачиш, як ти на неї реагуєш..відповідаєш її ж методами..це суко заразно, не слухай її більше

Я до людей толерантний до усрачки,

Я навіть ватниікам нічого поганого не бажаю! Бажаю тільки щоб вони з'їбалися ) А правим радікалам і подано ні чого такого не бажаю. Вважаю навіть що вони потрібні, щоб ватніки зйобувались від них звідси))

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 10
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, mastervovik сказав:

Я до людей толерантний до усрачки,

Я навіть ватниікам нічого поганого не бажаю! Бажаю тільки щоб вони з'їбалися звідси) А правим радікалам і подано ні чого такого не бажаю. Вважаю навіть що вони потрібні, щоб ватніки зйобувались від них звідси))

та видно, шо ти добряк..але не будь хитровжареним, вони самі так просто не поїдуть, я за тебе ватніков пиzдить не буду..до речі, ти Кірю не чепав, бо він якось різко зник

 

Змінено користувачем Корнил
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, OlaR сказал:

Подождите немного ... Все будет ... Учтите, что эстонский значительно сложнее украинского. А высшее на русском там как бы уже сворачивают огромными темпами ... 

Естонія виділила близько €1 мільйона на демонтаж радянських військових пам'ятників

www.ukrinform.ua/rubric-world/3647608-estonia-vidilila-blizko-1-miljona-na-demontaz-radanskih-vijskovih-pamatnikiv.html

І це тільки початок дерадянізації. До мови теж доберуться. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Корнил сказал:

та видно, шо ти добряк..але не будь хитровжареним, вони самі так просто не поїдуть, я за тебе ватніков пиzдить не буду..до речі, ти Кірю не чепав, бо якось він різко зник

 

Зник, бо в довічному бані

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, vadimv сказал:

Звичайно це не будинок, якщо ваша мета його продати.

Але якщо вам немає де жити - то це таки будинок.

І таких будинків було багато на цьому форумі.

Тому казати, що в нас не було автокефальної церкви в 2016 - ну це не правда.

Коли навіть у вікіпєдії написано, що була.

Якщо у Вас забирають оформлений будинок, а натомість пропонують змінити на неоформлений, то у більшості буде багато питань ... Якщо Ви не дуже розумієте "а чому в оформленому неможна жити". Тому таки були проблеми

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Корнил сказал:

та видно, шо ти добряк..але не будь хитровжареним, вони самі так просто не поїдуть, я за тебе ватніков пиzдить не буду..до речі, ти Кірю не чепав, бо він якось різко зник

 

За бан не знаю, літом останній раз бачив його,по селу на кабрікі катався)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гениально, я считаю..

Всім привіт, я Микола Парасюк зі Львова, у мене не має світла три дні. Дитина замерзла. Геть бандита Зеленського.
Підлога країни мешкає за рискою зубожіння, швидко електро харчування відітнуть. А інша стать країни з Сподівання Савченко сидить у тюремному висновку.  
А акцій цивільного непослуху під керівництвом Насіння Семенченко - все ні.
Не розмовляючи вже про того, щоб на День незалежності взяти не букети кольорів, а бойові стовбури і міняти державний будуй. 
Не безцільно кажуть, що Порошенко на самій справі Вальцман, тому не хоче світу на Донбасі, а танцює під сопілку Путина. 
Бувай хлопців буквально перуть з обличчя землі на фронті, а заробітчани в Польщі миють поштовхи статевими ганчірками, українські мить 29 і Крапки-У прасують громадянських у Донецьку. 
Тим часом патріотів зливають в казанах у херсонській галузі.
Час стиснути руки в куркуль і штурмувати драбину Верховної Зради, а панамську баригу повісити, щоб аж мову з рота вивалив! 
Бо вже немає сечі терпіти ці пекельні борошна!
Тільки тоді народна частка розквітне, як нирки на деревах. (С)
 

  • Хаха 15
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, OlaR сказав:

Якщо у Вас забирають оформлений будинок, а натомість пропонують змінити на неоформлений

Оформлений будинок було оформлено на московського НКВД-іста.

І проживали в ньому онуки НКВД-іста, діти КГБ-іста і кадрові ФСБ-шники.

Як можна було вважати його своїм - я особисто не доганяю.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...