Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

В Івано-Франківську офіцер побив строковика

🔴Як повідомляється, інцидент стався 26 березня в Івано-Франківську (причина конфлікту наразі невідома).

image.png.4a73b7504a6b890221772f425710d1d9.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, newbee2020 сказав:

так, логістика їх швидкої атаки не передбачала довгих штурмів чи копання траншей. зупинившись тут, вони втрачали потенціал постачання стотисячної шобли (згадайте відео де курей ловлять щоб попоїсти). ппо під києвом працювала, а в прикордонних лісах їх би просто винесли з білорусі. над вами перестало літати вже через пару тижнів. а могло б і не перестати. ви не цінуєте перемогу і захист києва. а це була майже нереальна задача. 

Та я не те щоб не ціную, але коли в людини загинули знайомі, друзі, сусіди або родичі, то вона логічно починає задавати питання, а що ж то був за хитрий план. Бо якщо знали, що якісь населенні пункти будуть здавати, то чого не попередили людей про евакуацію?

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Бо якщо знали, що якісь населенні пункти будуть здавати, то чого не попередили людей про евакуацію?

Вам зовсім не лічить!

Чи справді не прикидуєтесь?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, 7351 сказал:

Якби не підірвали чаес -- Україна і зараз була б з ЯЗ, Україна вже була б в НАТО та ЄС, Україна була б найбагатшою та найвпливовішою у світі з колишніх республік есересер, а головне -- московія була б набагато меньша у розмірах, через розпад, вже давно.

Як на мене -- саме із-за цього і був організований вибух на чаес.

Це моє ІМХО.

 

 

Какой рафинированный бред...

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dmitriy_S сказал:

то вона логічно починає задавати питання

не треба задавати питань. треба було їбашити. рецепт з 2014 не змінився. а хто загинув сам дурень, бо мав вигнати кацапів власноруч, а не сподіватися на армію та державу :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, newbee2020 сказал:

так, логістика їх швидкої атаки не передбачала довгих штурмів чи копання траншей. зупинившись тут, вони втрачали потенціал постачання стотисячної шобли (згадайте відео де курей ловлять щоб попоїсти). ппо під києвом працювала, а в прикордонних лісах їх би просто винесли з білорусі. над вами перестало літати вже через пару тижнів. а могло б і не перестати. ви не цінуєте перемогу і захист києва. а це була майже нереальна задача. 

диво живе п'ять хвилин :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, vadimv сказал:

Я їм ще 24 роки тому пропонував йти відвойовувати Харбін і Далянь.

Але вони шось очкують.

тю. я пропонував одразу повернути Аляску :lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, 7351 сказав:

Вам зовсім не лічить!

Чи справді не прикидуєтесь?

Про що саме ви кажете? Евакуація почалася вже коли повним ходом йшли колони, та й то все робилося місцевими волонтерами. А держава почала вже організовувати евакуацію з зеленими коридорами, коли все вже було окуповано. Частину людей взагалі "эвакуювали" в Білорусь. Я розумію, що евакуацію могли не оголошувати до вторгнення, щоб не сіяти паніку, але щоб її не організовувати чи хоча б не оголосити, коли вторгнення вже йшло повним ходом, знаючи план і які населенні пункти будуть окуповані, то це якось дивно.  

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Та я не те щоб не ціную, але коли в людини загинули знайомі, друзі, сусіди або родичі, то вона логічно починає задавати питання, а що ж то був за хитрий план. Бо якщо знали, що якісь населенні пункти будуть здавати, то чого не попередили людей про евакуацію?

та хто ж знав точно ? 

до останнього не хотілося вірити , що таке можливо , що то не чергове кацапське ІПСО по розгойдуванню суспільства

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Бездомный сказав:

та хто ж знав точно ? 

до останнього не хотілося вірити , що таке можливо , що то не чергове кацапське ІПСО по розгойдуванню суспільства

Я вже кажу про ситуацію після початку вторгнення. Людина стверджує, що план був і так все і планувалося. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Я вже кажу про ситуацію після початку вторгнення. Людина стверджує, що план був і так все і планувалося. 

План, может, и был. А вот насколько он был в реальности выполнен - другое дело 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Про що саме ви кажете? Евакуація почалася вже коли повним ходом йшли колони, та й то все робилося місцевими волонтерами. А держава почала вже організовувати евакуацію з зеленими коридорами, коли все вже було окуповано. Частину людей взагалі "эвакуювали" в Білорусь. Я розумію, що евакуацію могли не оголошувати до вторгнення, щоб не сіяти пануку, але щоб її не організовувати чи хоча б не оголосити, коли вторгнення вже йшло повним ходом, знаючи план і які населенні пункти будуть окуповані, то це якось дивно.  

Який сенс у військових планах, коли про них усі знають, тобто ворог теж?

Ви ж там щось про Сунь-цзи натякали -- а тут звичайний здоровий глузд.

Здивували.

Впевнений, ви навіть не уявляєте, скільки цивільних українців вбито та закатовано з 2014 до 2022 року -- вас же це не торкалось.......

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, 7351 сказав:

Який сенс у військових планах, коли про них усі знають, тобто ворог теж?

 

Тобто Буча, Ірпінь, Гостомель, Бородянка, Макарів і ще купа сіл, то все були заплановані втрати цивільного населення, з ціллю зберегти план в таємниці? 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Тобто Буча, Ірпінь, Гостомель, Бородянка, Макарів і ще купа сіл, то все були заплановані втрати цивільного населення, з ціллю зберегти план в таємниці? 

Думаю никаких планов не было, как и мыслей что кацапы опустятся в средневековье.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Тобто Буча, Ірпінь, Гостомель, Бородянка, Макарів і ще купа сіл, то все були заплановані втрати цивільного населення, з ціллю зберегти план в таємниці? 

 

всі плани існують до першого зіткнення з неприятелем (с)

 

 

думаю , то був величезний бардак - бо доводилося рефлексувати у відповідь на дії агресора , в якого  була ініціатива 

а втрати цивільних -  то результат людожерської поведінки кацапів , яку складно було передбачити 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Тобто Буча, Ірпінь, Гостомель, Бородянка, Макарів і ще купа сіл, то все були заплановані втрати цивільного населення, з ціллю зберегти план в таємниці? 

Ви порівнюєте це з можливими втратами по всій Україні?

Ті, хто не встиг би звалити за кордон -- самі б для себе строїли крематорії при "остаточному вирішуванні українського питання" кацапами після перемоги.

Що вони вже відкрито демонструють і в наведених вами прикладах теж.

........

 

Змінено користувачем 7351
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, DimaF сказав:

Думаю никаких планов не было, как и мыслей что кацапы опустятся в средневековье.

Тобто ви зараз звинуватили Залужного в брехні.

Цікаво.

Продовжуйте.

photo_5300937027606397266_y.jpg

Змінено користувачем 7351
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зеленський побував на передовій в Авдіївці www.pravda.com.ua/news/2023/04/18/7398375/

Змінено користувачем ashim1990
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, DimaF сказал:

Думаю никаких планов не было, как и мыслей что кацапы опустятся в средневековье.

Згоден. Не було таких "хитрих" планів, при яких здавали би цілі міста та селища, та ще при тому наражаючи на небезпеку цивільних. Це просто протиречить і військовій присязі і здоровому глузду. Все тоді відбувалося по ситуації. Просто автор поста стверджував, мовляв армії в Київській області не було, але вона була. А якихось хитрів планів не було. Так, і до можливого нападу готувались, але можливого! Ніхто повную мірою не очікував що події саме так розгортатися будуть. Та саме про те не одноразово зі сторони командування визнали провину, і публічно заявляли, що прорахувались, не змогли спрогнозувати саме такий розвиток. Але, я також впевнений, що не дивлячись на косяки та помилки, все ж таки не допустили до повної катастрофи, хоча і те що відбулося важко назвати не катастрофою. Дмитру мої глибокі співчуття. Нажаль, моя родина теж опинилась у зоні бойвих дій в той час. Як згадаю... брррр.
Ще раз, армія і війська були, "хитрів планів по затягованню" не було, захищались як могли і чим могли, добре що багато факторів зіграло на нашу користь. Київ, як і весь регіон був на волосину від захоплення. 

 

P.S. про захоплення Києва то я перегнув, звісно його не захопили (тому що тупо не змогли би). Але бої точились на вулцях, і є велика імовірність  що кацапи замість того, що б втекти з Київщини, кинули сюди всі резерви, і мясорубка затягнулася надовго. Будь в якому випадку, все склалося не за найгіршим сценарієм.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Бездомный сказал:

 

всі плани існують до першого зіткнення з неприятелем (с)

 

 

думаю , то був величезний бардак - бо доводилося рефлексувати у відповідь на дії агресора , в якого  була ініціатива 

а втрати цивільних -  то результат людожерської поведінки кацапів , яку складно було передбачити 

а нахіба потім було сцяти у вуха?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

а нахіба потім було сцяти у вуха?

ГШ офіційно визнав, що прорахувався з Київським напрямком. У вуха сцяли різні Арестовичи та інші експерти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...