Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

26 минут назад, 7351 сказал:

«Ми не виявили, що на території України був геноцид», - заявив Мьосе.

Ну, хоть в факте военных преступлений кацапов у них сомнений нет. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ozor сказал:

А що вас дивує? Чи не вони підірвали ядерну бомбу і погнали строковиків через епіцентр просто що поспостерігати, що з того вийде? 

Время тогда такое было, дикое. Что американцы, что китайцы так же само делали. Да и похлеще чудили.

Это не оправдывание никого из них, это констатация факта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Dark FeniX сказав:

Учитывая о тысячелетней истории преступлений кацапов-андрофагов (по версии уважаемого историка пана Бездомного) мы вскоре дойдём до того, кто на самом деле запустил астероид, убивший динозавров...

Якби ми так думали, то у нам би зараз точно проблем менше було. 
Як виявилося, краще було перебздіти, ніж недобздіти. А ми взагалі не бзділи. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ozor сказал:

Якби ми так думали, то у нам би зараз точно проблем менше було. 
Як виявилося, краще було перебздіти, ніж недобздіти. А ми взагалі не бзділи. 

Да никто не бздел. Подумали - проиграли кацапы в холодной войне, всё, победа. А тут тем реванша захотелось.

А ведь было уже такое, сто лет назад. Проигрыш и попытка реванша.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, ozor сказал:

А що вас дивує? Чи не вони підірвали ядерну бомбу і погнали строковиків через епіцентр просто що поспостерігати, що з того вийде? 

а ще є такий нюанс - в кацапів вівся суворий достеменний облік національного складу  військових підрозділів  - я впевнений , що через епіцентр ядерного взриву прогнали  не будь кого , а  саме  представників "не благонадьожних національностей"  - кацапів не проганяли - 100 %   

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Dark FeniX сказал:

Не искажайте чужие слова. Отключение, а не отключенный, процесс, а не состояние.

А! Тоесть его еще не отключили, а вмешались в процесс отключения? Офигительно! Кто мог подумать, что что-то пойдет не так ... Вы реально верите, что все это не специально? 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, OlaR сказал:

Як Ви собі це бачити? Коли тре було починати евакуацію? Якого числа, на Ваш погляд? 16? 20? Скільки тисяч тре було вивезти просто на матраци у школи? Десятки? Сотні? Що було б, коли путя, побачивши таке, відтермінував напад на пару тижнів? То ось всі ті тисячі людей жили би на тих матрацах 3-4-5 тижні? Ви фантазуйте далі ... Всіх попередили про можливий початок війни. Всі, хто вважали за необхідність, евакуювались...

Треба було сказати зібрати речі першої необхідності, зробити запас їжі на 2 тижні всім та підготувати місцеву владу до евакуації прикордонних областей. Замість підготовки до шашликів. Коли? Думаю на початку лютого ще. Ну вигріб ли б магазини і що. Але 20го вже точно, бо ескалація вже почалась. 22го я відкрив погріб, люк важкий з малими дітьми втрачав би багато часу.  Перший донат на ЗСУ 2022 року зробив 18.02.2022. 

За традицією жанру постраждали більше всього ті хто більше всього довіряв владі. А таких людей навіть серед порохоботів вистачало на той момент, бо в це хотілося вірити. Так, багато людей не дуже розумні, але влада зобов'язана про них думати також. 

Змінено користувачем loader
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, loader сказав:

За традицією жанру постраждали більше всього ті хто більше всього довіряв владі. А таких людей навіть серед порохоботів вистачало на той момент, бо в це хотілося вірити.

Так може самі процитуєте слова Порошенка про ймовірність вторгнення у Шустера за місяць до вторгнення?

Що Ви про це не знаєте -- не повірю.

Так це не молодий "зелений" політик без опиту, це той, що пуйла знав особисто багато років і ніяк не новачок в міжнародній політиці.

Вистачить "духу"?

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, loader сказал:

Треба було сказати зібрати речі першої необхідності, зробити запас їжі на 2 тижні всім та підготувати місцеву владу до евакуації прикордонних областей.

Так казали!!! Я особисто увесь час на це натикалась. В мене все було зібрано. Чи тре було поквартирний обхід державі зробити?

Цитата

Замість підготовки до шашликів. Коли? Думаю на початку лютого ще. Ну вигріб ли б магазини і що. Але 20го вже точно, бо ескалація вже почалась.

Вона почалась значно раныше! Але коли почнеться саме війна, ніхно не знав. Я 16-го з"їздила у Тернопіль і зняла хату на всяк випадок. Ну почали би вивозити людей 20-го. А путя відтермінував би початок війни на 2 тижні і щоб ті евакуйовані казали б владі? А? Не фантазуйте! Ніхто худобу би не залишив тільки тому, що хтось каже про війну. Тим паче, що до цього часу в пару оголошених дат війна таки не почалась

Цитата

 

22го я відкрив погріб, люк важкий з малими дітьми втрачав би багато часу.  Перший донат на ЗСУ 2022 року зробив 18.02.2022. 

За традицією жанру постраждали більше всього ті хто більше всього довіряв владі. А таких людей навіть серед порохоботів вистачало на той момент, бо в це хотілося вірити. Так, багато людей не дуже розумні, але влада зобов'язана про них думати також. 

 

Ще раз - що було б, якби людей вивезли 20-го, а 30-го війна все ще не почалась? Люди з малими дітьми на матрасах у школі знесли б ту владу к чортям. Я ось теж не виїхала завчасно - у дитини відбори на всеукраїнські олімпіади. Повинна була в п"ятницю зробити другу вакцінацію від ковіду, а в неділю летіти зі Львова у Вроцлав (ось не думала, що всі аеропорти закриють одночасно). На 100% про те, що війна буде прямо зараз, ніхто не мав інформацію. Все, що завгодно можна були нормально зробити - тро навчити стріляти, наприклад. А ось людей евакуювати було не реально. Зараз вже евакуюють з прифронтових районів, але навідь зараз багато хто не хоче їхати. А тоді шансів не було зовсім якось це організувати.  

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, 7351 сказал:

Так може самі процитуєте слова Порошенка про ймовірність вторгнення у Шустера перед самим вторгненням?

Що Ви про це не знаєте -- не повірю.

Так це не молодий "зелений" політик без опиту, це той, що пуйла знав особисто багато років і ніяк не новачок в міжнародній політиці.

Вистачить "духу"?

Я не дивлюсь ТВ 7 років, але про це ніби читав вже в цій темі. Ви так кажете ніби Порошенко не косячив) Я навіть не писав що Порошенко б зреагував якось краще, це зовсім не очевидно. Тому розслабтесь, мова про те що ті хто кажуть що не треба було сіяти паніку - не праві по суті. Треба було готувати людей і владні структури. Звісно не евакуювати пів країни, але і не розслабляти, змусити мінімально підготуватись. 

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, OlaR сказал:

Так казали!!! Я особисто увесь час на це натикалась. В мене все було зібрано. Чи тре було поквартирний обхід державі зробити?

Вона почалась значно раныше! Але коли почнеться саме війна, ніхно не знав. Я 16-го з"їздила у Тернопіль і зняла хату на всяк випадок. Ну почали би вивозити людей 20-го. А путя відтермінував би початок війни на 2 тижні і щоб ті евакуйовані казали б владі? А? Не фантазуйте! Ніхто худобу би не залишив тільки тому, що хтось каже про війну. Тим паче, що до цього часу в пару оголошених дат війна таки не почалась

Ще раз - що було б, якби людей вивезли 20-го, а 30-го війна все ще не почалась? Люди з малими дітьми на матрасах у школі знесли б ту владу к чортям. Я ось теж не виїхала завчасно - у дитини відбори на всеукраїнські олімпіади. Повинна була в п"ятницю зробити другу вакцінацію від ковіду, а в неділю летіти зі Львова у Вроцлав (ось не думала, що всі аеропорти закриють одночасно). На 100% про те, що війна буде прямо зараз, ніхто не мав інформацію. Все, що завгодно можна були нормально зробити - тро навчити стріляти, наприклад. А ось людей евакуювати було не реально. Зараз вже евакуюють з прифронтових районів, але навідь зараз багато хто не хоче їхати. А тоді шансів не було зовсім якось це організувати.  

Хто казав? Дайте посилання що таке казав презедент чи голова уряду. Мала бути єдина лінія інформування. Деякі пров ладні депутати ще і 24 закликали населення не панікувати... Про евакуацію завчасно я не говорю бо це утопія. 

m.censor.net/ua/news/3395977/sluga_narodu_vasylevskasmaglyuk_poyasnyla_chomu_24_lyutogo_zaklykala_ukrayintsiv_ne_evakuyuvatysya_kerivnytstvo

Змінено користувачем loader
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, loader сказав:

Я не дивлюсь ТВ 7 років, але про це ніби читав вже в цій темі. Ви так кажете ніби Порошенко не косячив) Я навіть не писав що Порошенко б зреагував якось краще, це зовсім не очевидно. Тому розслабтесь, мова про те що ті хто кажуть що не треба було сіяти паніку - не праві по суті. Треба було готувати людей і владні структури. Звісно не евакуювати пів країни, але і не розслабляти, змусити мінімально підготуватись. 

Ага, Ви і "гуглити" не вмієте, і телевізор не дивитесь, і телефон у Вас кнопковий!

Вам вже писали, що було б, якби об’явили евакуацію (звідки і куди?), а вторгнення не було б якийсь час -- Україну можна було б брати голими руками -- кому "розхитати" Україну з середини знайшлась би ціла купа.

І ця купа нікуди не поділась, судячи, навіть, по цій темі.

Не вірю, що Ви цього не розумієте.

Успіхів!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, 7351 сказал:

Так може самі процитуєте слова Порошенка 

А головне хто такий Порошенко на той момент, який накуй шустер, який авторитет Порошенка для виборців Зеленського, яких 73% і чим його позиція відрізнялась від лінії влади - тупо підігрував. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, 7351 сказал:

Ага, Ви і "гуглити" не вмієте, і телевізор не дивитесь, і телефон у Вас кнопковий!

Вам вже писали, що було б, якби об’явили евакуацію (звідки і куди?), а вторгнення не було б якийсь час -- Україну можна було б брати голими руками -- кому "розхитати" Україну з середини знайшлась би ціла купа.

І ця купа нікуди не поділась, судячи, навіть, по цій темі.

Не вірю, що Ви цього не розумієте.

Успіхів!

Я вам довіряю, сказав так сказав, в чому проблема? Він публічно підтримував владу ще з січня і казав не робити розкол, тому ніс ту саму маячню. Десь так. 

 

Про евакуацію - навчист читати що пишуть. Різницю між підготовкою і евакуацією не можеш зрозуміти? 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, loader сказал:

Хто казав? Дайте посилання що таке казав презедент чи голова уряду. Мала бути єдина лінія інформування.

А чому це повинен був казати президент чи глава уряду? Може вони особисто і повітряну тривогу повинні об"являти? На це є спеціальні люди, які відповідають за беспеку цивільного населення. Не скажу, хто конкретно, але інформація про те, як підготуватись до війни та евакуації йшла неперервно. Хто хотів - почув, хто не хотів, то ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, OlaR сказал:

А чому це повинен був казати президент чи глава уряду? Може вони особисто і повітряну тривогу повинні об"являти? На це є спеціальні люди, які відповідають за беспеку цивільного населення. Не скажу, хто конкретно, але інформація про те, як підготуватись до війни та евакуації йшла неперервно. Хто хотів - почув, хто не хотів, то ...

Дайте посилання, це що так важко? Хто хтів той почув ще Буданова в листопаді, але це  меншість. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, loader сказав:

Хто казав? Дайте посилання що таке казав презедент чи голова уряду. Мала бути єдина лінія інформування. Деякі пров ладні депутати ще і 24 закликали населення не панікувати... Про евакуацію завчасно я не говорю бо це утопія. 

m.censor.net/ua/news/3395977/sluga_narodu_vasylevskasmaglyuk_poyasnyla_chomu_24_lyutogo_zaklykala_ukrayintsiv_ne_evakuyuvatysya_kerivnytstvo

Донецьк ніхто не попереджав, що зі Славянська випустили колону окупантів на Донецьк.

Напередодні тодішній міністр оборони по тв казав, що Славянськ оточений і, навіть "миша не проскочить".

Проскочила величезна колона із танків, бтр, ппо, топлиплозаправників та солдатів.

Якщо не помиляюсь, міністра за це нагородили.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, OlaR сказал:

 На це є спеціальні люди, які відповідають за беспеку цивільного населення. 

Ці люди половину 2022 року тестували систему сповіщення по смс. І.... Вона ніхера не працює досі.))) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Донецьк ніхто не попереджав, що зі Славянська випустили колону окупантів на Донецьк.

Напередодні тодішній міністр оборони по тв казав, що Славянськ оточений і, навіть "миша не проскочить".

Проскочила величезна колона із танків, бтр, ппо, топлиплозаправників та солдатів.

Якщо не помиляюсь, міністра за це нагородили.

 

Після того, як зі Славянська в Донецьк прийшов Гіркін з компанією, вибратись ще можна було дуже довго, навіть потяги ходили. Ну і до їх виходу у Донецьку вже був треш такий, що тільки повні бовдури не розуміли, на скільки все погано. Там вже були орки в значно більший кількості, ніж команда Гіркіна.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, loader сказав:

А головне хто такий Порошенко на той момент, який накуй шустер, який авторитет Порошенка для виборців Зеленського, яких 73% і чим його позиція відрізнялась від лінії влади - тупо підігрував. 

Перечитайте, на які Ваші слова я давав відповідь -- Ви казали саме за "порохоботів" (це Ви так іх назвали!)

От Ваші слова, навсяк:"А таких людей навіть серед порохоботів вистачало на той момент, бо в це хотілося вірити."

А тепер знову -- не розумієте!

Буває.

Успіхів!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, loader сказал:

Ці люди половину 2022 року тестували систему сповіщення по смс. І.... Вона ніхера не працює досі.))) 

В нас багато чого не працює. І що? Це не відміняє наявність інформації про верогідний початок війни, яку транслювали по всім каналам

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 7351 сказал:

Перечитайте, на які Ваші слова я давав відповідь -- Ви казали саме за "порохоботів" (це Ви так іх назвали!)

От Ваші слова, навсяк:"А таких людей навіть серед порохоботів вистачало на той момент, бо в це хотілося вірити."

А тепер знову -- не розумієте!

Буває.

Успіхів!

В чому тут проблема, деякі виборці Порошенка теж люблять шашлики, мозок хоче вірити в краще. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlaR сказал:

В нас багато чого не працює. І що? Це не відміняє наявність інформації про верогідний початок війни, яку транслювали по всім каналам

Не відміняє) Інформації було вагон це факт. Люди маючи її не готувались це теж факт. Не всі звісно. 

Змінено користувачем loader
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, OlaR сказав:

Після того, як зі Славянська в Донецьк прийшов Гіркін з компанією, вибратись ще можна було дуже довго, навіть потяги ходили. Ну і до їх виходу у Донецьку вже був треш такий, що тільки повні бовдури не розуміли, на скільки все погано. Там вже були орки в значно більший кількості, ніж команда Гіркіна.

Так попереджали, чи ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, 7351 сказал:

Так попереджали, чи ні?

А повинні були? Ну ще одна банда заходила в Донецьк ... Це щось принципово змінювало? К тому часу в Донецьку вже тих банд було значно більше. І танки з кацапами прийшли не зі Слав"янську, а з кордону з рашею. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...