Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

16 минут назад, Vladdi сказал:

всі дивляться здебільше фільмові канали, яких багато

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Dmitriy_S сказав:

Бездомний і Вадім як мінімум хочуть павтаріть. Та й ви не проти бамбіть Маскву з вашого затишного помістя в Закарпатті.

Що Ви пропонуєте? 

Казніть нєльзя помиловать.

??? Де ставимо кому?

 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Через СНР, Сумської народної республіки 

Знову щось своє, сокровєнноє пишете?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Dmitriy_S сказав:

Ви бажаєте, щоб всі кацапи здохли прямо зараз?

Я бажаю.

Якщо хоч частина з них встигне опинитися в ЦН до того, як нагрішить, натиснувши на червону кнопку, то Боженька буде задоволений. Тим більше, що вони самі того прагнуть... якщо не брешуть.

Альтернатива - світова війна, де рахунок піде на сотні мільйонів тих, хто в цій війні не винен.

Вам лише здається, ніби Ви пацефіст.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dmitriy_S сказав:

Цікаво, а ви розумієте, що Москва найбільший антагоніст СВО і війни в Росії?

ТАВИШО!?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Музей сказав:

Що Ви пропонуєте? 

Казніть нєльзя помиловать.

??? Де ставимо кому?

 

Після другого слова. Я гуманіст і американіст, нема мені прощення від протестантів Закарпаття:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vladdi сказав:

Ніхера вона ніякий не антагоніст. Доводиться спілкуватись з "європейськими" кацапами, які мають рідню та знайомих в самій кацапії. Так от, можу вам точно сказати, що ніякого ані засудження, ані значного впливу війни або шаленого санкційного списку там немає. Так, є проблеми з вартістю квитків в Європу та часом в дорозі, трохи довше треба почекати на запчастини, трохи підросли ціни на елітний алкоголь, подекуди асортимент делікатесів зменшився, телевізор, правда, у багатьох викликає блювотні спазми, але то таке, всі дивляться здебільше фільмові канали, яких багато. Тому до якогось більш-менш видимого натяку на спротив на цих болотах ще ой як далеко. 

Не думаюче населення мало поки що помітило змін. Економка не сильно ушатана. У такому режимі ще щонайменше на рік вистачить. Уряд максимально повільно варить жаб. Могілізація за фактом є величезною. Але на папері та на словах її немає. Опір є. Причому це не мирний протест. Горить усяке і часто. І це незважаючи на довічну за цю справу.

Це відповідь рафінованого кацапа.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

Після другого слова. Я гуманіст і американіст, нема мені прощення від протестантів Закарпаття:)

Запитайте про прощення в тих,

хто загинув молодим на цій війні

в поранених

в тих, кому пощастило повернутися з полону

 в тих, чия доля досі не відома

в дітей загиблих та їхніх матерів...

Цей список нескінченний.

 

Є простіший шлях. Оголошуємо суму репарацій і нехай  русскиіє всіх національностей скинуться і відкуплять злочини, що їх народи накоїли.

Вам розповісти, яка буде відповідь?

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Музей сказав:

Запитайте про прощення в тих,

хто загинув молодим на цій війні

в поранених

в тих, кому пощастило повернутися з полону

 в тих, чия доля досі не відома

в дітей загиблих та їхніх матерів...

Цей список нескінченний.

 

Є простіший шлях. Оголошуємо суму репарацій і нехай  русскиіє всіх національностей скинуться і відкуплять злочини, що їх народи накоїли.

Вам розповісти, яка буде відповідь?

Ні, вони пошлють вас наxуй і нічого ви їм не зробите. Бо вашого Бога нема, а скрізь лиш виродки і підараси. В поганому сенсі слова, звичайно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Dmitriy_S сказал:

Як іноземна. Я вчився в російській школі, але в українському класі. Російська мова і література були обов'язковими. В російських класах всі предмети викладалися російською. Але українська мова та література теж були обов'язковими. Різницю відчуваєте?

Але з 4 класу тільки була українська мова в російськомовних класах. А ще можна було звільнити дитину від вивчення української без проблем. Наприклад, якщо вона часто хворіє. І звільнити можна було тільки від української. Навідь від англійської/німецької не можна було. Про НВП я навідь не кажу ... 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dmitriy_S сказал:

Можливо. В восьмидесятих в російських класах на Київщині українську вивчали. В вас другий період і друга область.

Я вчилась у Києві в ці роки. Вивчали з 5. Можна було не вивчати - довідка від лікаря, що дитина часто хворіє ....

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Ні, вони пошлють вас наxуй і нічого ви їм не зробите. Бо вашого Бога нема, а скрізь лиш виродки і підараси. В поганому сенсі слова, звичайно.

Анантаваті.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, 7351 сказал:

В моїй школі викладали найкращі вчителі України -- які навіть поза уроками розмовляли тільки українською. Шевченка вони обожнювали.

Звільняли від української у нас теж -- тих, хто переїхав з інших республік, та на прохання батьків, за умови, якщо по іншим предметам не було трійок -- тобто три-чотири учня на клас.

Присутність на уроках української мови та літератури для звільнених була обов’язкова -- тобто чули українську мову полюбому.

 

Чули? 2 години на тиждень? Я Вас повинна засмутити - людина, займаючись своїми справами, фактично "не чує" те, що відбувається навколо. Тобто шум тільки якійсь. Особистий досвід читання Графа Монте Крісто на уроках математики :)

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, OlaR сказав:

Але з 4 класу тільки була українська мова в російськомовних класах. А ще можна було звільнити дитину від вивчення української без проблем. Наприклад, якщо вона часто хворіє. І звільнити можна було тільки від української. Навідь від англійської/німецької не можна було. Про НВП я навідь не кажу ... 

Може, просто у нас в школі таких дебілів не було. Може хіба в Києві...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dmitriy_S сказал:

Ви бажаєте, щоб всі кацапи здохли прямо зараз?

Так ми перший раз цього хочемо ... Про яке пАвтАрить їде мова?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dmitriy_S сказал:

О, логічний висновок, щоб виплачувати репарації, їм треба гарно жити, щоб було за що виплачувати.

Навіщо гарно? Просто жити та працювати та все виплачувати ... Гарно - не до чого ...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, OlaR сказав:

Навіщо гарно? Просто жити та працювати та все виплачувати ... Гарно - не до чого ...

Німці в яких живуть ваші доньки, то не приклад?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Dmitriy_S сказав:

Німці в яких живуть ваші доньки, то не приклад?

Приклад чого, що треба вчасно бамбіть?

  • Лайк 6
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

Німці в яких живуть ваші доньки, то не приклад?

Німці спочатку покаялись, сплатили всі репарації ... В них за вшанування Гітлера по головці не гладять ось зовсім ... Почекаємо того ж від кацапів ...

Rs Я дуже вдячна німцям, яки прихистили мене з молодшою донькою в перші місяці війни. Фантастична родина. Двом старшим ніхто прихисток не надавав. Вони в цей час вже навчались : одна в Дрездені, а інша в Бостоні. І молодша в наступному році вже буде навчатись в університеті та жити на кампусі. А я повернусь до дому.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, vadimv сказав:

Приклад чого, що треба вчасно бамбіть?

А що, результат буває виключно після того як бамбіть? Іноді, в своїх божевільних снах, я вважаю, що можна нікого не бомбіть і все буде добре.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

А що, результат буває виключно після того як бамбіть? Іноді, в своїх божевільних снах, я вважаю, що можна нікого не бомбіть і все буде добре.

Да? Он рашу не добомбили у ВВ і що маємо? Вони хотять повторити! Німці війни не хотять зовсім ... І Україну набомбили так, що ми теж не хотіли війни ось ніяк ... 

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...