Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

APKWS (англ: Advanced Precision Kill Weapon System (APKWS)) — система лазерного наведення для некерованих ракет Hydra 70, що перетворює їх на високоточний боєприпас. Також ця назва застосовується в цілому для ракет Hydra 70, оснащених цією системою. Ракети APKWS має відносно низьку потужність, що добре підходить для запобігання побічним збиткам.[1]

uk.wikipedia.org/wiki/APKWS

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Vinsol2009 сказал:

Маячня якась .

Українську мову та літературу, якщо і викладали у нас, то це були уроки де було достатньо аби ти прийшов, а знання не вимагали. Я чимало вчителів пам'ятаю, пам'ятаю їх прізвища, пам'ятаю що нас примушували читати з російської літератури - як у рамках шкільної програми так і на канікулах. Щодо української літератури я нічого подібного не пам'ятаю. Тому для мене залишається загадкою - звідкіля знаю українську, адже усе життя провів у російськомовному середовищу.Ще один цікавий момент - чимало років провів за кордоном, то цілком природно та невимушено для себе переходив на спілкування лише українською - хоча україномовних майже не було. Наприклад, чимало доводилось спілкуватися телефоном, інтернетом з Україною, то з мого боку - виключно українською. Та після чисельних повернень до України звичка спілкуватися виключно українською залишалась досить довго.

Змінено користувачем Privet
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Privet сказав:

Українську мову та літературу, якщо і викладали у нас, то це були уроки де було достатньо аби ти прийшов, а знання не вимагали. Я чимало вчителів пам'ятаю, пам'ятаю їх прізвища, пам'ятаю що нас примушували читати з російської літератури - як у рамках шкільної програми так і на канікулах. Щодо української літератури я нічого подібного не пам'ятаю. Тому для мене залишається загадкою - звідкіля знаю українську, адже усе життя провів у російськомовному середовищу.Ще один цікавий момент - чимало років провів за кордоном, то цілком природно та невимушено для себе переходив на спілкування лише українською - хоча україномовних майже не було , та після чисельних повернень до України звичка спілкуватися виключно українською залишалась досить довго.

Відсутня зайва хромосома

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Privet сказал:

Українську мову та літературу, якщо і викладали у нас, то це були уроки де було достатньо аби ти прийшов, а знання не вимагали. Я чимало вчителів пам'ятаю, пам'ятаю їх прізвища, пам'ятаю що нас примушували читати з російської літератури - як у рамках шкільної програми так і на канікулах. Щодо української літератури я нічого подібного не пам'ятаю. Тому для мене залишається загадкою - звідкіля знаю українську, адже усе життя провів у російськомовному середовищу.Ще один цікавий момент - чимало років провів за кордоном, то цілком природно та невимушено для себе переходив на спілкування лише українською - хоча україномовних майже не було , та після чисельних повернень до України звичка спілкуватися виключно українською залишалась досить довго.

друга програма телебачення ? Дід Панас , Катрусин кінозал .... В майже 100% кацапощелепному місті , яким був Дніпропетровськ 80-тих -  то було джерело україномовного контенту.

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у нас поряд з Дніпром є невеличке місто  Новомосковськ і зараз  розпочалося опитування щодо нової назви для міста.. обрати пропонують серед дев'яти варіантів

Нова Самар,
Самарчик,
Новоселиця,
Самар,
Соборне,
Січеслав,
Новосамарськ,
Присамарськ,
Святотроїцьк.
..мені цікаво, шо то за розумник видумує такі йобнуті назви?

  • Хаха 5
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Корнил сказал:

у нас поряд з Дніпром є невеличке місто  Новомосковськ і зараз  розпочалося опитування щодо нової назви для міста.. обрати пропонують серед дев'яти варіантів

Нова Самар,
Самарчик,
Новоселиця,
Самар,
Соборне,
Січеслав,
Новосамарськ,
Присамарськ,
Святотроїцьк.
..мені цікаво, шо то за розумник видумує такі йобнуті назви?

а що не подобається ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Бездомный сказав:

а що не подобається ? 

а шо подобається?..Самар чи Самарчик?..вже б пішли як в Дніпрі, назвали б Самара і кацапам би заодно насрали

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Корнил сказал:

у нас поряд з Дніпром є невеличке місто  Новомосковськ і зараз  розпочалося опитування щодо нової назви для міста.. обрати пропонують серед дев'яти варіантів

Нова Самар,
Самарчик,
Самар,
Новосамарськ,
Присамарськ


..мені цікаво, шо то за розумник видумує такі йобнуті назви?

Самара

Ви що! То ж кацапське місто! Швидко змінюємо назву річки!

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Корнил сказал:

а шо подобається?..Самар чи Самарчик?..вже б пішли як в Дніпрі, назвали б Самара і кацапам би заодно насрали

Самар - то стара назва міста Дніпро . Автентична назва Новомосковська - Новоселиця , Самарчик.

Новомосковськ - старе козацьке місто .  Дерев'яна церква - побудована кошитом останнього запорозького кошового , оспіваного Шевченком у культовому  вірші "До Основ`яненка" 

То ж Січеслав - то вельми правильна назва .

Святотроїцьк - то на честь давнього намоленого козацького( козаки після дємбеля йшли туди молитися )  монастиря поряд з містом Новомосковськ  ( сподіваюся кацапощелепну мразоту з нього вже погнали ) 

 

е.т.с

uk.wikipedia.org/wiki/Самар_(місто)

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Корнил сказав:

у нас поряд з Дніпром є невеличке місто  Новомосковськ і зараз  розпочалося опитування щодо нової назви для міста.. обрати пропонують серед дев'яти варіантів

Просто Самара. Треба відбирати у сусідів топоніми. :) Хоча, краще Самарь. Перейменували же на Дніпро...

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Потрошитель сказав:

Самара

Ви що! То ж кацапське місто! Швидко змінюємо назву річки!

так в цьому був би і прикол, класний тролінг, кацапи би рвали пукани

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Потрошитель сказал:

Самара

Ви що! То ж кацапське місто! Швидко змінюємо назву річки!

краще деурбанізувати кацапське місто 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Корнил сказал:

так в цьому був би і прикол, класний тролінг, кацапи би рвали пукани

Ну...таке...

Ще б Лада Самара вигадали...

Пукани вони б рвали, якби їм влаштували сюрприз на параді - наприклад жахнули у мавзолєй - нарешті б з'явився привід поховати членіна.

А ці перейменування - як на мене - не на часі. Хоча то ваше місто - назвіть хоч Жигулямі)) 

Змінено користувачем Потрошитель
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Потрошитель сказав:

Ну...таке...

Ще б Лада Самара вигадали...

Пукани вони б рвали, якби їм влаштували сюрприз на параді - наприклад жахнули у мавзолєй - нарешті б з'явився привід поховати членіна.

А ці перейменування - як на мене - не на часі. Хоча то ваше місто - назвіть хоч Жигулямі)) 

от бачиш, трошки на форумі побув і мовою вже заговорив, потрошку одужуєш ))

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Потрошитель сказал:

Ну...таке...

Ще б Лада Самара вигадали...

Пукани вони б рвали, якби їм влаштували сюрприз на параді - наприклад жахнули у мавзолєй - нарешті б з'явився привід поховати членіна.

А ці перейменування - як на мене - не на часі. Хоча то ваше місто - назвіть хоч Жигулямі)) 

підозрюю то на кацапщині  козаки запорожці  з Наддніпров'я   річку Самарою  на честь притоку Дніпра назвали . 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Корнил сказал:

от бачиш, трошки на форумі побув і мовою вже заговорив, потрошку одужуєш ))

підловив :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Корнил сказал:

от бачиш, трошки на форумі побув і мовою вже заговорив, потрошку одужуєш ))

Та мне похрен на чем общаться)

В грузии немного понимаю что говорят(если медленно)и могу пару слов сказать.

В литве тоже самое.

В Турке(глянь где это) несколько раз встречал Риздво - там прикольный диалект, когда на следующий день начинаю им отвечать также - ржут

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПАРЄ визнала геноцидом насильницьку депортацію українських дітей до рф та ордер на арешт путіна .

www.5.ua/polityka/parye-vyznala-henotsydom-nasylnytsku-deportatsiiu-ukrainskykh-ditei-do-rf-ta-order-na-aresht-putina-304297.html

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, vadimv сказал:

Дада, и Перл-Харбор никто не бомбил и Монреаль никто штурмом не брал...

Гавайи на тот момент не входили в состав США, были самоуправляемой территорией (так и думал, что кто-то про Перл-Харбор вспомнит). Так же само и Канада на момент вторжения в Квебек была британской колонией.

3 часа назад, US7IGN сказал:

это другое (с)

Именно

Змінено користувачем Dark FeniX
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, LAT сказал:

en.wikipedia.org/wiki/Black_Tom_explosion

Диверсия - всё же не бомбардировка, и не военные действия. Так и взрыв в Галифаксе можно тогда сюда отнести.

uk.wikipedia.org/wiki/Вибух_у_Галіфаксі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 26.04.2023 в 09:28, allanek сказал:

Лише тому, що мене це обурило.

Оце так вам скажу - такі як ви (тобто з подібною філосохвією мишлення) будуть завжди програвати кацапським поцреотам тому, що хто не пам'ятає свою історію (а союз це наша історія, як то кажуть - из пестни слов не выкинешь), той вчить чужу історію (що зараз і бачимо).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...