Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 хвилини тому, Бездомный сказав:

ганьба - отримати лайк від Vinsol2009:lol:

 

він думає, що цим мене купить, але це не той випадок

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, allanek сказал:

 

Зараз безхатька порве від пам'ятника засновнику города. І місцеві гроші звуться "суворовки".

 

IMG_20191127_142957239_HDR.jpg

Чингизхан? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Бездомный сказал:

ганьба - отримати лайк від Vinsol2009

 Це вже ваши кацапощелепні вчительки на Вас трішки перерутили налаштування, але для темкі "сімейний брак" ще зійде мабуть.

Змінено користувачем kim chen loran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Костянычь сказал:

То есть кацапы влияли на колониальную политику западных стран в ходе которой миллионы, десятки миллионов представителей неразвитых цивилизаций было уничтожено, продано в рабство и т.д...? Раз вы, пан Бездомный такой подкованный в этом вопросе, ответьте на парочку... Что случилось с коренным населением США, и давно ли западники стали гуманистами? 

Как Вам сказать ... Значительно раньше раши ... Которая до сих пор старается блюсти традиции прошлого века ... Европа с Америкой просто в охуении ... С виду - белые люди, а на поверку кацапы, то американцы с отстованием в умственном развитии на век минимум

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Костянычь сказав:

У меня знакомый был с Петровки (самый опасный район Донецка считался) по прозвищу Гриць... Видать по Карпенко Карому так назвали) 

Сідайте, двійка. Як завжди, все поплутали.

Гриць, то не по Карпенко-Карому, а по Старицькому. До речі, дуже гарною мовою пише, в мене є його твори в домашній бібліотеці.  А Карпенко-Карий, в ролі Хоми, грав у виставі  Старицького «Ой, не ходи, Грицю, та й на вечорниці». Я б ще зрозуміла, якби вашого друга назвали Мартином, тоді так, то було б по Карпенко-Карому " і його "Мартин Боруля".

Іван Карпенко-Карий в ролі Хоми

xoma.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Костянычь сказав:

Чингизхан? 

Та ні , Суво́ров Олекса́ндр Васи́льович — граф Римницький, князь Італійський, відомий російський полководець.  Ви веселий сьогодні😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Костянычь сказал:

Чингизхан? 

шпажка - мабуть суворов 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Корнил сказал:

в тебе ще є шанс звідти с'їбаться..на деякий час, ти це зможеш, так шо не надо прикриватися школою і дітками..до речі, нєхер їм ходити в прокацапську школу, ні чого доброго вони не навчать

Не, я по-любому здесь буду. Кому-то ж надо палкой по рукам бить)

А детей наверное придется куда-то отвезти на время.

 

  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Артемидий сказал:

Якась маячня. В Курахово (20 км від Вугледару, 25 від мар'їнки) спокійнісенько собі працюють АТБ і ЕкоМаркет. Може ще хтось, не шукав. Тож нормально вони там все собі возять. А далі і не треба, бо вояки розкидані по всій донеччині мілкими групами, немає сенсу фури гнати. Наприклад, нам з Курахово бригадним бусіком їжу возять

Вони розуміють, що фіг гроши ттримають ... МО має дуже погану репутацію ... Там гроши вчасно отримають тільки голі та босі ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Бездомный сказав:

шпажка - мабуть суворов 

Таки підглядає і бреше, що я в ігнорі. Типова кацапська поведінка:pozor:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, allanek сказал:

Та ні , Суво́ров Олекса́ндр Васи́льович — граф Римницький, князь Італійський, відомий російський полководець.  Ви веселий сьогодні😂

Суворова знаковая личность... Бонапарте проигрывал битвы, Суворов - нет... Там где он - там победа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, allanek сказал:

Сідайте, двійка. Як завжди, все поплутали.

Гриць, то не по Карпенко-Карому, а по Старицькому. До речі, дуже гарною мовою пише, в мене є його твори в домашній бібліотеці.  А Карпенко-Карий, в ролі Хоми, грав у виставі  Старицького «Ой, не ходи, Грицю, та й на вечорниці». Я б ще зрозуміла, якби вашого друга назвали Мартином, тоді так, то було б по Карпенко-Карому " і його "Мартин Боруля".

Іван Карпенко-Карий в ролі Хоми

xoma.jpg

В общем не много помню из школьного курса украинской литературы, только Захара Беркута и какое то произведение, там вроде хлопчик был по имени Гриць, но зимой упал на речке под лёд и умер от пневмонии. Жалко мне его было очень, а вот что за произведение не помню, может кто узнал, напишет твир и писателя

Змінено користувачем Костянычь
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Костянычь сказав:

Суворова знаковая личность...

Я теж не маю нічого проти. Місто заснував, будинки, де стіни товщиною в метр, ще і досі стоять.  І не буду мати нічого проти до того часу, поки московська орда не підійме його на прапор і не почне вбивати українців його ім'ям.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Костянычь сказал:

Там где он - там победа

Разъебаный вхлам Донецк, рашкованской армией, будет считаться победой!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Костянычь сказал:

И я поржав про Китай) 

поржи про Тайвань , Гонконг , Сінгапур - там китайці розвивалися без впливу кацапіїї .

Та й бурний розвиток КНР став можливий завдячуючи кооперації не з кацапією  а зі США та мосваним відправленням китайської молоді на навчання до американських вишів .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, allanek сказал:

Я теж не маю нічого проти. Місто заснував, будинки, де стіни товщиною в метр, ще і досі стоять.  І не буду мати нічого проти до того часу, поки московська орда не підійме його на прапор і не почне вбивати українців його ім'ям.

Скорее по его указу там была заложена крепость, потом и городом обросла. А восстание в Польше он вроде по указу Екатерины 2 быстро придушил, за что ему там анафема

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Костянычь сказав:

хлопчик был по имени Гриць, но зимой упал на речке под лёд и умер от пневмонии.

Костяничь, ну хіба так можна? Пов'язувати ім'я свого товариша з такою сумною долею.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, DimaF сказал:

Разъебаный вхлам Донецк, рашкованской армией, будет считаться победой!?

Какая то размытая формулировка. Конкретезируйте вопрос

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, Костянычь сказал:

Друзьям - все, врагам - закон

фуцін , перелогіньтеся 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Костянычь сказал:

Какая то размытая формулировка. Конкретезируйте вопрос

Ну за "освобожденный"  Мариуполь граждане благодарны россиянским генералам?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, iiigolkin сказав:

Пушкіна не чіпай. 
Він не кацап, він ефіоп.

Чистокровний канібал. Його прадєдушку так і звали.

10 годин тому, OlaR сказав:

Так Вам же и намекают - кто б не руководил кацапами, все Гулаг получается. Бо другие ими командовать не могут - только подонки справляются ...

Какой бы строй ни строили - капитализм или социализм - все равно получается каннибализм. 

5 годин тому, Бездомный сказав:

"Русские" це приблизно те саме, що й візантійці. Це насправді не національність. Це приналежність до імперії.

"Русские - это не национальность и не некий этнос. Это не этнос, это идеология. Это секта. Это огромная секта, кровожадная. упертая, одержимая бредовыми идеями. манией убийств, бомбежек манией преследований и при этом распираемая еще и манией величия. В этом смысле все яркие носители этой ИДЕОЛОГИИ безусловно русские." (с)

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Костянычь сказал:

Суворова знаковая личность... Бонапарте проигрывал битвы, Суворов - нет... Там где он - там победа

суворов - покацаплене українське прізвище , від українського "суворий" - тобто "суровий" кацапською 

 

кацап людожер - кат  українців , поляків , татарів , башкірів 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Костянычь сказал:

У меня знакомый был с Петровки (самый опасный район Донецка считался) по прозвищу Гриць... Видать по Карпенко Карому так назвали) 

з кацапською Мар'їною рощею зрівняється ? 

https://www.youtube.com/watch?v=65iQC_kCe3Y

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Костянычь сказав:

Скорее по его указу там была заложена крепость, потом и городом обросла. А восстание в Польше он вроде по указу Екатерины 2 быстро придушил, за что ему там анафема

Цікаво, а якби я сказала, що Суворов, то падлюка, то ви б згадали про те, що він царський пес, що поневолював народи і що його турбота про солдат, то вигадки кацапської пропаганди? 

А так, бачте, за поляків згадали.

 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...