Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

10 минут назад, 7351 сказал:

Тобто, ти не був "гомосов'єтікусом"?

Впевнений?

Чи перевзувся, на якийсь час?

Без вкидів на користь окупантам України ніяк не можешь -- платять?

даунбасня - поціновувачі напівкопченої ковбаси у  тормозку , зараз воює на боці ворога  України 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Бездомный сказав:

даунбасня - поціноавувачі напівкопченої ковбаси у  тормозку , зараз воює проти України 

Тобто, ти стверджуеш, що українці з донецької та луганської області України не воюють зараз у лавах Збройних Сил України та Нацгвардії України нарівні з іншими українцями?

Тобто, ти провокатор від рашистів?

Змінено користувачем 7351
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Бездомный сказал:

даунбасня - поціновувачі напівкопченої ковбаси у  тормозку , зараз воює на боці ворога  України 

Після війни познайомлю з хлопцями, розкажеш їм...

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Санкції в дії:

Під час транзиту через Росію загадковим чином "зникли" підсанкційні товари з Євросоюзу на суму понад $1 млрд, які везли до Казахстану, Киргизстану та Вірменії, пише Financial Times.

Усього після початку повномасштабної війни з країн ЄС до Росії під приводом транзиту в інші країни ввезли товарів "подвійного призначення" на $2 млрд. Місця призначення не досягло близько половини з них.

Є деякі категорії товарів (наприклад, газові турбіни, паяльники, обладнання для радіомовлення), з-поміж яких майже весь транзит не дістався до кінцевого пункту призначення, зникнувши десь посеред Росії.

"Деякі розбіжності в статистці глобальної торгівлі не є чимось незвичним, але це виходить за рамки типових незначних помилок", – сказала виданню Еліна Рибакова, старша наукова співробітниця американського Інституту міжнародної економіки Петерсона.

Справжня цифра тіньового імпорту, ймовірно, значно вища, оскільки статистика FT охоплює тільки товари подвійного призначення, які потенційно можуть бути використані для військових цілей.

"Куди ще вони могли подітися? Чому цим країнам раптом знадобилися ці товари в такий час? Кому ті товари найбільш потрібні в цьому регіоні? Очевидно, це Росія", – цитує газета естонського міністра з питань санкцій Еркі Кодара.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, US7IGN сказал:

Після війни познайомлю з хлопцями, розкажеш їм...

в мене достатньо знайомих  даунбасян - в  них завжди було паразитичне - споживацьке  ставлення до України , що Україна їм щось винна - мусить забезпечувати їм  напівкопчену ковбасу у тормозку - гірші за бабопаразиток

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, 7351 сказал:

Тобто, ти стверджуеш, що українці з донецької та луганської області України не воюють зараз у лавах Збройних Сил України та Нацгвардії України?

Тобто, ти провокатор від рашистів?

Тобто, тобто... Треба бути на всю голову хворим, щоб не розуміти і не бачити реальність. Донбасня - 80% мешканців, котрі не приняли результати революції і свідомо вибрали бік кацапів. А про тих хто воює. Так в лавах ЗСУ воюють мешканці з Донбасу, але у кількістному відношенні це ~ 10...15% від тих (от тут доречно використати термін "донбасня"), які воюють на боці ворога. При тому припускаю, скоріше майже впевнений, що ідейних борців за руцький мир там не так уж і багато, значна більшість воює тому що: люди маленькие, от них ничего не завсит, там сверху лучше знают, нет другого вибора і так далі. Але що б на кожному кроці верищати про "тобто у ЗСУ не воює" - це просто пересмикувати здоровим глуздом. На боці України воюють, ну нехай 10...20 тис представників Донбасу; на боці ворога на порядок більше, по моїм скоромним оцінкам від 100 до 300 тис., більшість з них вже відвоювались.

Так що засунь свої "тобто" у сраку!

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 12
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Бездомный сказал:

даунбасня - поціновувачі напівкопченої ковбаси у  тормозку , зараз воює на боці ворога  України

Не було напівкопченої ковбаси в тормозку. Напівкопчена ковбаса плебесу продавалася лише на виборчих дільницях

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, AOZ1 сказал:

Не було напівкопченої ковбаси в тормозку. Напівкопчена ковбаса плебесу продавалася лише на виборчих дільницях

"напівкопчена ковбаса" - то умовний образ омріяних совками  базових ніштяків , та відсилка до Тараса 

 

 

з шмат гнилої ковбаси 

у вас хоч матір попроси 

то оддасте 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Юрий Киев сказал:

Як буде відбудовуватись Україна - 

В Україні збудують найбільшу школу у світі за допомогою 3D-принтера, передає Depo.Львів.

 

- Куме, в тебе ж є 3Д-принтер? Дай на вихідні, я будинок надрукую!

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, 90BCO сказал:

- Куме, в тебе ж є 3Д-принтер? Дай на вихідні, я будинок надрукую!

Недалеке майбутнє)))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, Evgenich сказав:

Треба бути на всю голову хворим, щоб не розуміти і не бачити реальність. Донбасня - 80% мешканців, котрі не приняли результати революції і свідомо вибрали бік кацапів. А про тих хто воює. Так в лавах ЗСУ воюють мешканці з Донбасу, але у кількістному відношенні це ~ 10...15% від тих (от тут доречно використати термін "донбасня"), які воюють на боці ворога.

Це те, що Вам хочеться бачити, чи можете підтвердити свої звинувачення мільйонів українців посиланнями на державні документи України?

Я бачу намагання ділити українців на сорти, для розбрату серед українців.

Для кого вигідний розбрат та ворожнеча серед українців під час війни з окупантами України питання ріторичне.

Я Вас розумію -- Вам дуже хочеться когось побити, або образити -- це, чомусь, українці......

  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, 90BCO сказал:

Кому ракет не вистачало ?

image.png.b55b4094cec959dac655c951438fe186.png

 

image.png.863436533466915b2274d1707d76a3f5.png

Судячи зі всього головна мета контрнаступу щоб від його очікування померло від страху більше ніж під час безпосередньо контрнаступу....

  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Evgenich сказал:

Тобто, тобто... Треба бути на всю голову хворим, щоб не розуміти і не бачити реальність. Донбасня - 80% мешканців, котрі не приняли результати революції і свідомо вибрали бік кацапів. А про тих хто воює. Так в лавах ЗСУ воюють мешканці з Донбасу, але у кількістному відношенні це ~ 10...15% від тих (от тут доречно використати термін "донбасня"), які воюють на боці ворога. При тому припускаю, скоріше майже впевнений, що ідейних борців за руцький мир там не так уж і багато, значна більшість воює тому що: люди маленькие, от них ничего не завсит, там сверху лучше знают, нет другого вибора і так далі. Але що б на кожному кроці верищати про "тобто у ЗСУ не воює" - це просто пересмикувати здоровим глуздом. На боці України воюють, ну нехай 10...20 тис представників Донбасу; на боці ворога на порядок більше, по моїм скоромним оцінкам від 100 до 300 тис., більшість з них вже відвоювались.

Так що засунь свої "тобто" у сраку!

І так,і не так.

Неможливо знайти статистику , скільки вихідців з Донбасу воює в лавах ЗСУ.

Але мій сусід по київській квартирі з Луганська, який пересилився десь в 15 році ,пішов добровільно у військкомат і добився мобілізаціі ,а декілька молодиків,корінних киян, морозяться до сих пір.

Навіть в нашій роті київського ТРО є бувши мешканці лугандону.

Тай командир першої роти Музей переселенець з Донбасу.

Думаю,що значно більше 20 тис в лавах ЗСУ.

Але і правда про мобіків з Донбасу в рядах рашоокупаційних військах,їх дуже багато,кацапи дуже вміло скориставшись всіма пристосуванцями,які залишились в лднр.

Правда десь посередині,ми не повинні педалювати питання "всі донбасята зрадники",це неправда. Краще для України акцентувати увагу на те,що Донбас український регіон, населення наше, мешканці воюють за соборну державу. А з зрадниками вже розбираємось,а потім розберемося остаточно.

 

Змінено користувачем Юрий Киев
  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

Судячи зі всього головна мета контрнаступу щоб від його очікування померло від страху більше ніж під час безпосередньо контрнаступу....

очікування смерті гірше за саму смерть

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, US7IGN сказал:

Судячи зі всього головна мета контрнаступу щоб від його очікування померло від страху більше ніж під час безпосередньо контрнаступу....

не така страшна смерть , як очікування смерті

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, AOZ1 сказал:

очікування смерті гірше за саму смерть

випередив:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Юрий Киев сказал:

І так,і не так.

 

 

Юра, так і в моій роті з п'яток людей з Донбасу було. Яж ніколи це не приховував. Мова іде про співвідношення. Просто місцевий мегаптріот, весь час всім нагадує, як багато мешканців Донбасу взялись захищати Україну (сам при тому сидячі на дивані і у військомат  ні ні). Але ж всім очевидно, що більшість або ждуна включають, або ще гірше, воюють на стороні підарів. Я звісно можу помилятись, що до оцінки кількості справжніх українців з Донбасу, можливо таких і більше 30 тис., але навряд чи я помиляюсь, що їх значно меньше від сраної "донбасні" 😟

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Юрий Киев сказал:

Правда десь посередині ,ми не повинні педалювати питання "всі донбасята зрадники",це неправда.

нажаль , звільнені території  Донбабве та Луганди мусять бути піддані ретельним фільтраційним заходам   :unknown:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, US7IGN сказал:

Судячи зі всього головна мета контрнаступу щоб від його очікування померло від страху більше ніж під час безпосередньо контрнаступу....

 Есть такой старый анекдот. «Как победить Советскую Армию? Ни в коем случае не нападать внезапно. Надо ей объявить войну за месяц. И она сама затрахает себя подготовкой». К кацапам это, естественно, тоже относится.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Evgenich сказал:

Юра, так і в моій роті з п'яток людей з Донбасу було. Яж ніколи це не приховував. Мова іде про співвідношення. Просто місцевий мегаптріот, весь час всім нагадує, як багато мешканців Донбасу взялись захищати Україну (сам при тому сидячі на дивані і у військомат  ні ні). Але ж всім очевидно, що більшість або ждуна включають, або ще гірше, воюють на стороні підарів. Я звісно можу помилятись, що до оцінки кількості справжніх українців з Донбасу, можливо таких і більше 30 тис., але навряд чи я помиляюсь, що їх значно меньше від сраної "донбасні" 😟

всіх донеччан та луганчан , кто не є донбаснею . образа "донбасня" не стосується ані трохи .

але ж тієї дон басні критично велика кількість .

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, 7351 сказал:

Це те, що Вам хочеться бачити, чи можете підтвердити свої звинувачення мільйонів українців посиланнями на державні документи України?

 

Це я хочу чітко довести, скільки справжніх захисників є виходяцями з Донбасу, а скільки ждунів, зрадників і пристошуванців. І не треба мене звинувачувати у наклепі на мільони українців, я навіть по форуму бачу, в чию сторону статистика пляше.

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Бездомный сказал:

нажаль , звільнені території  Донбабве та Луганди мусять бути піддані ретельним фільтраційним заходам   :unknown:

та можеш вже виїжджати та східну частину Бахмуту фільтрувати 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Бездомный сказал:

нажаль , звільнені території  Донбабве та Луганди мусять бути піддані ретельним фільтраційним заходам   :unknown:

І Крим,про Крим не забувай!)))

Я готовий після війни працювати у відповідних фільтраційних органах влади)))

  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...