Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, 7351 сказал:

Знову брешеш?

Докази, що я змінив свої політичні погляди на протилежні виклади сюди, якщо ти не дешеве брехло.

Ти не газуй... Обережно на поворотах.

Якби у мене були особисті до тебе претензії - я би звертався по ФІБ, як мінімум. А так, для мене тут ти циферний образ, нагадування комуністичної колонії, де ЗЕКа були по номерам, пропогандон даунецького краю, доречі, ніколи привселюдно не засудивши дії своїх зьомів, що призвели до війни і горя в нашій країні, а зараз примазавшийся до європейсько налаштованих громадян України. Це так, в двух словах. 

І скільки можна все міряти, по дешеве, дешеве.... Я не продаюсь і не купуюсь. Затям собі на лобі, ботік))))) Я тут не працюю. І на інших площадках теж. В цьому, доречі, я тебе не звинувачую, що ти тут так ґарно вилизуєш, на хліб потрібно ж якось заробляти, а честь і совість для дамбасянригіаналян - це несумісні речі.

А Україна дійсно переможе. Проте не та Україна, яку ви собі на лугандонщині до 14-ого року мріяли!

(Україна-Європа-НАТО) = Цивілізований Світ!

 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Firetuf сказав:

Ти не газуй... Обережно на поворотах.

Якби у мене були особисті до тебе претензії - я би звертався по ФІБ, як мінімум. А так, для мене тут ти циферний образ, нагадування комуністичної колонії, де ЗЕКа були по номерам, пропогандон даунецького краю, доречі, ніколи привселюдно не засудивши дії своїх зьомів, що призвели до війни і горя в нашій країні, а зараз примазавшийся до європейсько налаштованих громадян України. Це так, в двух словах. 

І скільки можна все міряти, по дешеве, дешеве.... Я не продаюсь і не купуюсь. Затям собі на лобі, ботік))))) Я тут не працюю. І на інших площадках теж. В цьому, доречі, я тебе не звинувачую, що ти тут так ґарно вилизуєш, на хліб потрібно ж якось заробляти, а честь і совість для дамбасянригіаналян - це несумісні речі.

А Україна дійсно переможе. Проте не та Україна, яку ви собі на лугандонщині до 14-ого року мріяли!

(Україна-Європа-НАТО) = Цивілізований Світ!

 

Тобто, кацапстан не винуватий.....

Не здивував.

Може і окупацію частини України  з 2014 року кацапстаном заперечуєшь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Privet сказав:

 

це треба передивлятись всім зрадойобам, які тут на форумі волали-тільки відкриють кордон в Україні "штанів" не залишиться...Елла Марленівна ще той викладач і вчений ( знаю особисто) до якого я маю довіру

  • Лайк 5
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, 7351 сказал:

Тобто, кацапстан не винуватий.....

Ви прикидаєтесь? Всім відомо, що кацапстан все це і замутив, але в нього нічого б не вийшло без відповідної кількості прокацапськи налаштованих громадян на суміжних територіях.  Саме це він і має на увазі.

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Alvalk сказав:

Ви прикидаєтесь? Всім відомо, що кацапстан все це і замутив, але в нього нічого б не вийшло без відповідної кількості прокацапськи налаштованих громадян на суміжних територіях.  Саме це він і має на увазі.

У кацапстана нічого "не вийшло", це поперше.

"Прокацапськи налаштовані" громадяни є у всіх областях України, це подруге.

Прописка (регистрація) не визначає політичних поглядів окремого громадянина України -- це головне і потретє.

Якщо Ви не згодні з третім пунктом, то перечитайте Конституцію України та Крімінальний Кодекс України, якщо самі не розумієте.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, irina1969 сказал:

це треба передивлятись всім зрадойобам, які тут на форумі волали-тільки відкриють кордон в Україні "штанів" не залишиться...Елла Марленівна ще той викладач і вчений ( знаю особисто) до якого я маю довіру

проблема комплексна і не факт що закриття кордонів в такий спосіб було розумне та ефективне рішення. як і багато інших. але маємо те що маємо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 7351 сказал:

У кацапстана нічого "не вийшло", це поперше.

Нічого собі не вийшло, окупація Криму та чималої території Донбаса - це не вийшло?

4 минуты назад, 7351 сказал:

"Прокацапськи налаштовані" громадяни є у всіх областях України, це подруге.

Так, але кількість різна

Чому  в Криму  у х**ла в 2014 вийшло, на Донбасі вийшло, а в Харкові не вийшло?

Чому в Київську, Сумську, Чернігівську області він навіть не намагався залізти та розхитувати?

11 минут назад, 7351 сказал:

Прописка (регистрація) не визначає політичних поглядів окремого громадянина України

Так і є. Але до чого тут це? Firetuf писав "ніколи привселюдно не засудивши дії своїх зьомів, що призвели до війни і горя в нашій країні"ю

І я бачу, що він таки правий, бо ви знов намагаєтесь на всі 100% перекласти вину на кацапстан.

Ще раз - юридично так, кацапстан винен на 100%. А фактично  вина прокацапського населення не менша. Не полізли б  вони туди без підтримки населення

  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Alvalk сказав:

Ще раз - юридично так, кацапстан винен на 100%. А фактично  вина прокацапського населення не менша. Не полізли б  вони туди без підтримки населення

Це Ви про 24 лютого 2022 року?

Продовжуйте.

Цікаво.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Alvalk сказал:

Чому  в Криму  у х**ла в 2014 вийшло, на Донбасі вийшло, а в Харкові не вийшло?

тому що місцеві олігархи зробили правильний вибір

4 минуты назад, Alvalk сказал:

Чому в Київську, Сумську, Чернігівську області він навіть не намагався залізти та розхитувати?

та ви що? а що відбувалося з 24.02.2022 року?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, 7351 сказал:

Це Ви про 24 лютого 2022 року?

:pozor:

Для вас війна почалась 24 лютого 2022?

Змінено користувачем Alvalk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

та ви що? а що відбувалося з 24.02.2022 року?

повномасштабне вторгнення, як наслідок війни, що почалась в 2014. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Alvalk сказав:

:pozor:

Для вас війна почалась 26 лютого 2022?

Офіційно державні органи України саме після цієї дати назвали війну війною.

Саме тому біженців з України у всьому світі визнали біженцями та надали прихисток та гроші.

Мої родичі у 2015 отримали офіційний відказ від прихистку від держави Польща з мотивацією відказу саме тому, що війни в Україні немає, а є АТО.

Цікаво, що Ви цього не розумієте, чомусь.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Alvalk сказал:

повномасштабне вторгнення, як наслідок війни, що почалась в 2014. 

:pozor:

полковник Альфи Ходаковський воював проти України ( спочатку таємно , потім - відкрито ) з самого початку своєї кар'єри .

І скільки таких ходаковських ? 

цікаво , на чиєму боці зараз "настоящий полковник" Голубан ? 

 

1491473270-3907-hodakovskiy-utverjdaet-chto-na-video-goluban.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Alvalk сказал:

повномасштабне вторгнення, як наслідок війни, що почалась в 2014. 

ви ж коли обідаєте, мабуть теж не пхаєте одразу все до рота?

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 7351 сказал:

Офіційно державні органи України саме після цієї дати назвали війну війною.

Я спрашивал вас, а не офіційні органи.

До речі:

"Війна – виснажлива, важка, вітчизняна війна за незалежність України, яка почалася у 2014 році, ще продовжується" - Порошенко, 2015 рік

Чому не називали на паперах - причини інші. І ви знаєте, тільки чомусь морозитесь

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, US7IGN сказав:

проблема комплексна і не факт що закриття кордонів в такий спосіб було розумне та ефективне рішення. як і багато інших. але маємо те що маємо.

я не кажу за "розумність" рішення, а про рівень, як сказано в роліку, " українізації" чоловіків і не треба переносити свої  обгажені штанці на все українське сустспільство

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Бездомный сказав:

:pozor:

полковник Альфи Ходаковський воював проти України ( спочатку таємно , потім - відкрито ) з самого початку своєї кар'єри .

І скільки таких ходаковських ? 

цікаво , на чиєму боці зараз полковник Голубан ? 

 

1491473270-3907-hodakovskiy-utverjdaet-chto-na-video-goluban.jpg

Президент Петро Порошенко нагородив полковника поліції Юрія Голубана, який виступав в середу з трибуни Верховної Ради щодо сутички з народним депутатом Володимиром Парасюком на блокпосту в Слов'янську, орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

www.ukrinform.ua/rubric-society/2194008-porosenko-nagorodiv-policejskogo-akij-brav-ucast-u-suticci-z-parasukom.html

630_360_1489634962-3576-goluban-orden-foto-mvsgovua.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Alvalk сказав:

Чому не називали на паперах - причини інші.

А наслідки саме такі!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Бездомный сказал:

полковник Альфи Ходаковський воював проти України ( спочатку таємно , потім - відкрито ) з самого початку своєї кар'єри .

враховуючи скільки елітного гівна було знищено завдяки йому (ви ж напевно знаєте історію того камаза?), я не виключаю що йому ще дадуть героя...

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, irina1969 сказал:

я не кажу за "розумність" рішення

а я саме про це. бо як на мене основна біда цієї країни та її населення якраз в тому що "розумність" в рішеннях влади не є чимось обов'язковим і цього взагалі не вимагається...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 7351 сказал:

А наслідки саме такі!!!

Так, але ви знов  відволіклись і так і не відповіли на запитання. Так є вина прокацапськи налаштованого населення Донбаса та Криму  в початку війни в 2014 році чи ні?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, 7351 сказал:

Президент Петро Порошенко нагородив полковника поліції Юрія Голубана, який виступав в середу з трибуни Верховної Ради щодо сутички з народним депутатом Володимиром Парасюком на блокпосту в Слов'янську, орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

www.ukrinform.ua/rubric-society/2194008-porosenko-nagorodiv-policejskogo-akij-brav-ucast-u-suticci-z-parasukom.html

630_360_1489634962-3576-goluban-orden-foto-mvsgovua.jpg

Провокатор-жополіз! А відео, де Порошенко нагороджує Залужного, слабо показати?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, US7IGN сказал:

враховуючи скільки елітного гівна було знищено завдяки йому (ви ж напевно знаєте історію того камаза?), я не виключаю що йому ще дадуть героя...

не слід  звичайний френдлі файр перекладати на заслуги пана ходаковського 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Alvalk сказав:

Так, але ви знов  відволіклись і так і не відповіли на запитання. Так є вина прокацапськи налаштованого населення Донбаса та Криму  в початку війни в 2014 році чи ні?

Кожен окремий громадянин України несе індівідуальну відповідальнисть за свої дії (злочини).

Місце народження, прописка (регістрація), етнічне походження ніяк не впливає на ступінь відповідальності.

Громадяни України, які винні в зрадницких діях проти України понесуть покарання, де б вони ці дії не здійсьнювали.

Те, що батьки когось народили в Києві, а когось на донеччині не робить ні тих ні інших громадян більш чи меньш відповідальними за свої конкретні дії.

Я розумію, що ви вірите рашастанський пропаганді у всьому, що касається донеччини і готови применшити провину рашастану у війні проти України, зваливши цю провину на всіх, поголовно, донеччан -- то Ваша біда та проблема.

Хто винний у зраді України -- той відповість і тому ганьба , хто герой -- тому слава,

вбитим та закатованим патріотам України з донеччини -- Вічна Слава.

Україна переможе!

 

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...