Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

13 минут назад, Vitaliy67 сказал:

Летело, скорее всего, в тец у вокзала.

Но недолетело. Был какой то сбой.

Тогда же попали и в жилой дом.

А через дорогу админ корпус той же тец.

Дырка в крыше.

От парка Шевченко до ТЕЦ 1.5 км по прямой ... Не слабо так промахнулись. А, если таки промахнулись, то чего писдеть про "точные" ракеты? А ракета возле филармонии куда летела? 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось адекватне почали видавати

"Ми визнаємо, що касетні боєприпаси створюють ризик заподіяння шкоди цивільному населенню від боєприпасів, що не розірвалися. Тому ми відкладали рішення так довго, як могли.

Але також існує величезний ризик заподіяння шкоди цивільному населенню, якщо російські війська та танки перекинуться на українські позиції, захоплять більше української території та поневолять більше українців", — сказав Салліван.

Змінено користувачем Юрий Киев
  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlaR сказал:

От парка Шевченко до ТЕЦ 1.5 км по прямой ... Не слабо так промахнулись. А, если таки промахнулись, то чего писдеть про "точные" ракеты? А ракета возле филармонии куда летела? 

Парк Шевченко и трубы тец самые высокие точки по этой прямой.

Железяка есть железяка.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, OlaR сказав:

А про алкоголь не питали? Бо не дуже розумію, в чому принципова відмінність. :)  Я тут у Европі пожила - обкурені нічим принципово не відрізняються від сп'янілих. 

помилаяєтесь. обкурені в чистому виді ніколи не накоять такого лиха,як п яні. 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, OlaR сказал:

І що? Син буде доглядати і мати і бабусю. А Ви в ЗСУ підете? Тобто, якщо в родині декілько інвалідів, то доглядати за ними всіма має один родич, а не кожному інваліду по доглядачу. Ну з жинкою Ви розлучитись, але бабуся не перестане бути родичкою сина. То Вам відкосити не вийде. Або самому ставати інвалідом ...

Бабуся інвалід вже  померла , але групу має крім дружини тато (він свого часу зробив, щоб мою  сестру відмазати від розподілення в якесь задрипане село після навчання в меді на бюджеті) 

Думаю, що легко відкосим через поступления. Після того, я прочитав, що щоб здати НМТ з математики достатньо було набрати  3 тестових бала з 32, а українську мову несклало всього 252 людини на Україну 🤦‍♂️(до речі сьогодні в Виборчій читав, що цьогорічну матуру склало всього 84% випускників), то я розумію, що навіть  такий льніко, як мій малий його складе, а враховуючи нинішні реалії, що багато дітей повивозили закордон, а в ВУЗи для імітації вищої освіти в Україні все одно когось доведеться набирати, то наступного року взагалі можуть відмінити прохідний бал. 😏Я прекрасно усвідомлюю, що грош ціна тому всьому, але,, нам би день простояти і ніч протриматись... "©Тому, щоб хочаб  з'їбнути в Польшу, доведеться, як мінімум відслюнявлювати з 2500 зл /місяць за житло. 

Змінено користувачем sergio
  • Хаха 1
  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sergio сказал:

до речі сьогодні в Виборчій читав, що цьогорічну матуру склало всього 84% випускників

я був приємно здивований тим як вимогливо ставляться в Польщі до екзаменів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

я був приємно здивований тим як вимогливо ставляться в Польщі до екзаменів.

Але пишуть, що починаючи з Ковіда завдання для матури використовують на 70% складності, порівняно з тим, що було раніше. Так, що не все так однозначно. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vitaliy67 сказал:

Парк Шевченко и трубы тец самые высокие точки по этой прямой.

Железяка есть железяка.

 

Парк Шевченко - высокая точка? :shock: Вы что курите? :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, sergio сказал:

Бабуся інвалід вже  померла , але групу має крім дружини тато (він свого часу зробив, щоб мою  сестру відмазати від розподілення в якесь задрипане село після навчання в меді на бюджеті) 

Думаю, що легко відкосим через поступления. Після того, я прочитав, що щоб здати НМТ з математики достатньо було набрати  3 тестових бала з 32, а українську мову несклало всього 252 людини на Україну 🤦‍♂️(до речі сьогодні в Виборчій читав, що цьогорічну матуру склало всього 84% випускників), то я розумію, що навіть  такий льніко, як мій малий його складе, а враховуючи нинішні реалії, що багато дітей повивозили закордон, а в ВУЗи для імітації вищої освіти в Україні все одно когось доведеться набирати, то наступного року взагалі можуть відмінити прохідний бал. 😏Я прекрасно усвідомлюю, що грош ціна тому всьому, але,, нам би день простояти і ніч протриматись... "©Тому, щоб хочаб  з'їбнути в Польшу, доведеться, як мінімум відслюнявлювати з 2500 зл /місяць за житло. 

Хай хлопчик йде працювати - буде за що знімати. Бо "льніко" може потрапити до армії.  Вже вчитись за кордоном заборонили, то можуть і з вуза призвати останні 30% в рейтінгу ... Просто відрахувавши ...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, sergio сказал:

Але пишуть, що починаючи з Ковіда завдання для матури використовують на 70% складності, порівняно з тим, що було раніше. Так, що не все так однозначно. 

я роблю висновок по тому як дрюкають в університеті і відраховують без вагань.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vitaliy67 сказал:

Вы читать умеете.

По этой прямой.

Парк, дальше спуск ботсад трубы

Так еще раз - в чем точность этих ракет тогда? Если они промахиваются так круто. А куда летела та, что у филармонии? Не придумали?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, OlaR сказал:

Хай хлопчик йде працювати - буде за що знімати. Бо "льніко" може потрапити до армії.  Вже вчитись за кордоном заборонили, то можуть і з вуза призвати останні 30% в рейтінгу ... Просто відрахувавши ...

Головне попасти, а далі якось протримаємося.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Propeller сказав:

выделил имена числительные. Хотел прокоментировать. Слов не нашел.

Нет. Спасибо, конечно немецким товарищам.

Вся німецька військова допомога ЗСУ станом на 6 червня 2023 року.

www.ukrmilitary.com/2023/06/6.html

 

завантаження (1).jpg

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

У п’ятницю, 7 липня, США офіційно оголосили про новий пакет безпеки для України на 800 мільйонів доларів.

Про це повідомили у Білому домі.

Так, до нового пакету увійшли:

32 БМП Bradley та 32 бронетранспортери Stryker;

31 155-мм гаубиця;

додаткові боєприпаси для ЗРК Patriot та HIMARS;

ракети ППО AIM-7;

зенітні комплекси Stinger, Javelin;

105-мм й 155-мм артилерійські снаряди, включаючи DPICM (касетні);

ракети трубного пуску, безпілотні літальні системи Penguin та підривні боєприпаси;

обладнання для розмінування, запчастини, стрілецька зброя й 28 мільйонів набоїв до неї;

27 тактичних автомобілів для підйому техніки та 10 для буксирування техніки.

lviv.media/viyna/77559-bradley-ta-kasetni-boyepripasi-ssha-ogolosili-pro-novij-paket-dopomogi-ukrayini-na-800-mln-dolariv/

 

2x2hg3---c808x456x50px50p-up--e462eeefd0ff6005a6d0d9bc8348d130.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, OlaR сказал:

Так еще раз - в чем точность этих ракет тогда? Если они промахиваются так круто. А куда летела та, что у филармонии? Не придумали?

Точность чего, тип ракеты на Шевченко и филармонии.

Про филармонию не скажу, не знаю куда летела.

Там в округе есть чем поживиться, и это явно не куча стекла.

Да, кстати, а сейчас Максимка пишет или кто то другой?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Vitaliy67 сказал:

Точность чего, тип ракеты на Шевченко и филармонии.

Про филармонию не скажу, не знаю куда летела.

Там в округе есть чем поживиться, и это явно не куча стекла.

Да, кстати, а сейчас Максимка пишет или кто то другой?

Тобто кудись летіли дуже точно ,але відхилисиь від курсу і планово влучили в дорогу,в двір,в схил гори .

Крутяк.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

Ненадо ху...ню строчить...

Вы претендуете на умного человека?  Ну так тогда соответсвуйте

Координаты, директрису, ордер...

и я Вам скажу куда летело

А пока Вы идете нах...

Вам нужны координаты до сантиметра? Вам вон те циферки понятны больше, чем словосочетание "памятник Михаилу Грушевскому", скопировав которое в гугль из текста по ссылке легко можно увидеть нужное место? Или у Вас есть список целей кацапов и Вы, забив точные координаты прилета, можете посмотреть название цели? Кантон, Вы фееричны просто 🙂 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

я роблю висновок по тому як дрюкають в університеті і відраховують без вагань.

Знаю, що в сусіда донька вчилася в музичній школі у Вроцлаві, і її батя підійшов до викладачем з проханням пощайматися додатково, на, що та відповіла, щі згідно контракту щі школою не має права репетиторствувати. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, sergio сказал:

Знаю, що в сусіда донька вчилася в музичній школі у Вроцлаві, і її батя підійшов до викладачем з проханням пощайматися додатково, на, що та відповіла, щі згідно контракту щі школою не має права репетиторствувати. 

А син знайомої займався додатково за гроші з викладачами Яггелонки. Офіційно. А чому ні? За навчання людина сплачує, то чому вона не може "докупити" додаткові послуги? Там просто це не приводить до отримання гарної оцінки тільки на підставі додаткових зайнятть. Як і заниження оцінки при їх відсутності

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, OlaR сказал:

Так еще раз - в чем точность этих ракет тогда? Если они промахиваются так круто.

терор 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, OlaR сказал:

 Його любов до кацапів не знає меж :) 

не стільки любов до кацапів , скільки віра у кацапів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, sergio сказал:

Головне попасти, а далі якось протримаємося.

в Польщі так не вийде - доведеться навчатися , або вилетіти.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...