Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Речник Генерального штабу Збройних Сил України Андрій Ковальов заявив, що українські військові вибили російські окупаційні війська з  позицій біля Оріхово-Василівки на бахмутському напрямку, інформує Military Media Center.

zn.ua/ukr/war/rosijski-vijska-vidstupili-z-pozitsij-poblizu-orikhovo-vasilivki-henshtab.html

Screenshot_20230719-101216_Chrome.jpg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Alvalk сказал:

Спокійно! Це ж тільки попередній оціночний кошторис.

Наприклад, по кримському мосту спочатку було 17 млрд, а по факту вийшло 227 

а де Кличко візьме стільки грошей? :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, US7IGN сказал:

не треба заздрити! :lol:

Вже неодноразово писав, що обурююсь не беспосередньо самим прецендентом, а тим, що не можу взяти в ньому участь. 😟

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Потрошитель сказал:

Не только 

Я ж не полковник

Не обидно будет отгрести за компанию? Когда будут целиться в генералов и полковников ...

Змінено користувачем OlaR
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, OlaR сказал:

Не обидно будет отгрести за компанию? Когда будут целиться в генералов и полковников ...

Ну я ж не в интуристе) летом я там не бываю

Отгрести сейчас может любой человек

В т.ч. и обычные украинцы в любом крупном городе за недавнюю атаку на мост 

Или не за мост, а просто так

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Потрошитель сказал:

У деда изначально была Резунов 

 

моєму діду кацапи теж до етнічного українського прізвища закінченя "ов" намагалися дописати .

але йому теж  западло було бути кацапом , то ж прибрав ганебне кацапське "ов" , добре , що прізвище українською та кацапською пишеться одними й тими самими літерами . 

то ж на відміну від Різуна та Сірка , його не спотворили .

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

Та хай собі еволюціонують, скільки влізе. Але якось без мене.

 Нам не біографій їх описувати, а в даний час важливіше те, що результуюча їх дій тепер спрямована нашу користь.  

 Всеж деякі здавалось усталені наперед речі мають властивість змінюватись. Наприклад, Президент Чилі Габріель Боріч назвав вторгнення Росії в Україну "неприйнятною агресивною імперіалістичною війною, яка порушує міжнародне право", і наполягав на включенні фрази "війна проти України" до Спільної декларації саміту країн Латинської Америки та Карибського басейну (CELAC) та Євросоюзу. Про це повідомляє The Brazilian Report.

Це перший президент південно-американської країни, який вірішив нас підтримати.

Змінено користувачем kim chen loran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Потрошитель сказал:

У деда изначально была Резунов

"— Какой я Серко?! У меня собака была Серко, так я её прогнал, шо так погано дразнили! Я не Серко, а Серков!"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Черномор сказал:

"— Какой я Серко?! У меня собака была Серко, так я её прогнал, шо так погано дразнили! Я не Серко, а Серков!"

Сірко 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, vadimv сказав:

Полковниками и генералами? ))

Я прям за них переживаю, после "Дюны" и моста. )))

Сподіваюся,  ГУР читає цю гілку

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Черномор сказал:

"— Какой я Серко?! У меня собака была Серко, так я её прогнал, шо так погано дразнили! Я не Серко, а Серков!"

Ну а там дед воевал в 1 мировую, потом был у Махно - увидел гражданскую, коммуняк, коллективизацию и тд 

И сам себе убрал лишнее из фамилии 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Потрошитель сказал:

Ну а там дед воевал в 1 мировую, потом был у Махно - увидел гражданскую, коммуняк, коллективизацию и тд 

И сам себе убрал лишнее из фамилии 

Та став китайцем Лі 😂

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Потрошитель сказал:

Ну а там дед воевал в 1 мировую, потом был у Махно - увидел гражданскую, коммуняк, коллективизацию и тд 

И сам себе убрал лишнее из фамилии 

корень прізвища там український , то ж прізвище 

Різун 

то ж прізвище паплюжили кацапські паспортисти , які навіть Піддубного в Поддубного, та Ріпина в Репіна , Омеляновича-Павленко  в Емельяновича-Павленко  е.т.с.  переписали

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Потрошитель сказал:

Ну я ж не в интуристе) летом я там не бываю

Отгрести сейчас может любой человек

В т.ч. и обычные украинцы в любом крупном городе за недавнюю атаку на мост 

Или не за мост, а просто так

 

Отгрести "за недавнюю атаку на мост" было смешно.  Можно подумать, что они бьют в ответ ... Уже забыли, кто первый начал?

Так что отгрести может действительно любой. Но есть места, где отгрести от наших шансов существенно больше ...

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 4
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Свежее и важное заявление от "министерства нападения" рф.

=======================================

В связи с прекращением функционирования «черноморской инициативы» и сворачиванием морского гуманитарного коридора, с 00.00 московского времени 20 июля 2023 года все суда, следующие в акватории Черного моря в украинские порты, будут рассматриваться как потенциальные перевозчики грузов военного назначения.

Соответственно, страны флага таких судов будут считаться вовлеченными в украинский конфликт на стороне киевского режима.

Кроме того, ряд морских районов в северо-западной и юго-восточной частях международных вод Черного моря объявлены временно опасными для судоходства. Соответствующие информационные предупреждения об отзыве гарантий безопасности мореплавателям изданы в установленном порядке.
==========================================

Я не особо силён в морском праве, но то что выделил, это явный перебор полномочий одной страны в ущерб (и угрозу войной) другим странам. Особенно с учётом того, что большинство морских судов разных стран ходят под «удобным флагом». Например  Панамы. Эти йолопы решили объявить войну Панаме?! И будут топить свои же суда под панамским флагом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сполучені Штати 19 липня виділили новий пакт військової допомоги Україні на $1,3 млрд.

Про це йдеться на сайті Департаменту оборони США.

Що входить в новий Пакет допомоги:

4 передові зенітно-ракетні комплекси (NASAMS) та боєприпаси до них;

152-мм артилерійські постріли;

Устаткування для розмінування;

Ракети з трубчастим пуском, оптичним відстеженням та провідним наведенням (TOW);

Безпілотні авіаційні системи Switchblade та Phoenix Ghost;

Високоточні авіаційні боєприпаси;

Засоби виявлення протидії БПЛА та засобів радіоелектронної боротьби;

150 бензовозів;

115 тактичних автомобілів для буксирування та перевезення техніки;

50 тактичних машин для евакуації техніки;

Обладнання для охорони портів та гаваней;

Тактичні захищені системи зв’язку;

Також в цей пакет входить навчання українських військових та технічне обслуговування.

Раніше стало відомо, що у цей пакет на $1,3 млрд увійдуть комплекси VAMPIRE, які призначені для збиття безпілотників. Пакет також включатиме й інші системи боротьби з безпілотниками.

mil.in.ua/uk/news/pentagon-rozkryv-spysok-dopomogy-ukrayini-na-1-3-mlrd/

filestoragetemp-2023-01-10t074201-458.webp

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, OlaR сказал:

Отгрести "за недавнюю атаку на мост" было смешно.  Можно подумать, что они бьют в ответ ... Уже забыли, кто первый начал?

Так что отгрести может действительно любой. Но есть места, где отгрести от наших шансов существенно больше ...

підготовка удару " у відповідь" потребувала не меньш як тижня на підготовку .

 

то ж удару по Одесі та Чорноморську були аж ніяк не "у відповідь" , удари по Одесі та Чорноморську планувалися та готувалися зазделегіддь 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlaR сказал:

Отгрести "за недавнюю атаку на мост" было смешно.  Можно подумать, что они бьют в ответ ... Уже забыли, кто первый начал?

Так что отгрести может действительно любой. Но есть места, где отгрести лт наших шансов существенно больше ...

Мне кажется, уже давно пройдена стадия "кто первый начал", слишком много крови пролилось.

Например 

Мобилизовали левого чайника в раше, какую-нибудь офисную тлю. Ему похер было на Украину и на все остальное. Но сбежать он не смог/не успел, куда-то привезли, дали оружие, вначале кинули в спокойное место. Он сидел со своим взводом несколько недель, шото копал, туда-сюда. Потом их перебрасывают в более горячее место, к ним прилетает и от взвода остаётся половина. И тогда ему становится не похер, он хочет мстить. 

И с украинской стороны так же.

Мстить за товарищей - сильная мотивация, сильнее приказов командиров или политиков и этим солдатикам похер кто первый начал - тут уже личное, там башкой быстро трогаются.

А мост.

Ладно бы повредили ЖД часть, по которой идёт основное снабжение гсм, бк и тд.

По автомобильной части ездят гражданские - зачем ее трогать...

  • Дякую 2
  • Дізлайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) позбавив Великобританію права на проведення кваліфікаційних турнірів до Олімпіади-2024 у Парижі.:pozor:

Справа в тому, що уряд Великобританії вимагає для допуску атлетів з рф та рб до змагань на території своєї країни виконання низки умов: атлети з рф та рб повинні підписати документ про те, що не підтримують війну в Україні, вони не повинні мати висловлювань на підтримку керівництва рф та не повинні отримувати державне фінансування.

 

Раніше МОК під керівництвом Томаса Баха, який танцює під дудку кремля, рекомендував міжнародним спортивним федераціям дозволити змагатися спортсменам із рф та рб у нейтральному статусі.

У МОК вважають, що умови уряду Великобританії дискримінаційні, тому позбавили Британію кваліфікаційних турнірів 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Потрошитель сказав:

А мост.

Ладно бы повредили ЖД часть, по которой идёт основное снабжение гсм, бк и тд.

По автомобильной части ездят гражданские - зачем ее трогать...

Маріуполь, драмтеатр, діти, прицільна бомба рашистів саме по дітям

image (1).webp

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...