Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 хвилини тому, Бездомный сказав:

та такі "нагадування" - це типу "дипломатичною молвою"  звинувачення - ви самі винні у тому , що кацапи на вас напали .  

 Та да, повністю роззброїти жінку, віддати її зброю чикатилі і залишити з ним наодинці в темному провулку. А потім розказувати, що вона вона сама винна, бо неправильно голосувала. 

4 хвилини тому, Бездомный сказав:

ну не бажають "абами мами" брати на себе відповідальність за свої злочинні дії  - не хочуть самі себе за яйця кусати

А навіть коли Джонсон і Клінтом визнають свою провину, знаходяться адвокати, які кажуть, що див. п.1.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, vadimv сказал:

 Та да, повністю роззброїти жінку, віддати її зброю чикатилі і залишити з ним наодинці в темному провулку. ....

та ще й зазделегіддь повідомити  гвалтівнику , що ніхто не втручатиметься , коли він буде гвалтувати та вбивати жертву ....

 

Нагадаю - Україна - то не перша "жетва" гвалтуваннь та вбивств - азери , таджики , грузини , чеченці , е.т.с. 

Знищувати ракети  абама мама примушувала  Україну навіть після Грузиї , коли вже все було зрозуміло навіть   цеглині  .

 

саме тому вважаю , що абама мама  - не ідіот , а такий самий  кацапський агент , як і Трамп .

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Alvalk сказав:

розвинутими країнами правлять самі бовдури, а найкрутіші уми сидять на дивані в Україні

Ви неуважно читаєте.

Я вже багато разів писав, що найкрутіші уми сидять на дивані в Канаді і на Канарах.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 годин тому, Бездомный сказав:

та ще й зазделегіддь повідомити  гвалтівнику , що ніхто не втручатиметься , коли він буде гвалтувати та вбивати жертву ....

Та да, оця стаття в Newsweek про договорняк Бернса з ***лом - це взагалі повний піхвець.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, TaurosRMK сказал:

а в Іспанії був, доступ до українських сайтів блокується, і тд.

Пиздеж. Никаких проблем не было вообще. В европейском интернете технически ничего не возможно заблокировать. И по ВСЕМ вечерним местным новостям минута новостей из Украины. Спецом проверял. Так что ваш товарищ майор немного недоробатывает.

  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, TaurosRMK сказал:

Наприклад на Нетфлікс немає українського перекладу взагалі ніде, а в Іспанії був, доступ до українських сайтів блокується, і тд.

так а до чого тут країни якщо це Нетфлікс - приватна американська контора? які саме сайти блокуються? може то провайдери? давайте приклади, перевіримо.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Та да, оця стаття в Newsweek про домовленості Бернса з ***лом - це взагалі повний піхвець.

взагалі то ніякої сенсації - цілком очікувано - цей пазл цілком укладається у загальну картину

Змінено користувачем Бездомный
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Бездомный сказал:

з окупу не все видно 

 

якщо зулуса , який озброєний  ассегаєм запитати - що йому потрібно проти англійців , він теж кулемет не назвав бии

Я мав на увазі, що якщо "атакамс/ф16 - це ескалація яка нам не потрібна", то дайте три сотні гармат - ніякої "ескалації" не буде, бо вже давали гармати.  

Ну а взагалі, хтось реально очікує, що нам дадуть багато ф-16? Я думаю, не більше 20шт. Це добре, але це не кількість "для перемоги". 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, SermenK сказал:

Я мав на увазі, що якщо "атакамс/ф16 - це ескалація яка нам не потрібна", то дайте три сотні гармат - ніякої "ескалації" не буде, бо вже давали гармати.  

Ну а взагалі, хтось реально очікує, що нам дадуть багато ф-16? Я думаю, не більше 20шт. Це добре, але це не кількість "для перемоги". 

 

я поки не бачу , що взагалі літаки дадуть 

 

гармати .... я так розумію , що не такий дефіціт гармат , як дефіціт  снарядів

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, US7IGN сказал:

так а до чого тут країни якщо це Нетфлікс - приватна американська контора? які саме сайти блокуються? може то провайдери? давайте приклади, перевіримо.

 

Ще раз - квацапи системно - на протязі багатьох десятирічч  вкладапють в  брехню на зовнішніх ринках охуліарди долларів , фунтів , євро.

по суті вибудували такий вигаданий "всесвіт  кацапія" на кшталт "вселенній  Марвел".

Західні діти , які цікавляться кацапією , у якості "бази"  мають ось це .

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Яка тотальна крінжа
Невже десь в Тернопільській області немає глибоких підвалів, де можна було за півтора роки почати збирати якісь одноразові дешеві дрони типу шахідів? 


defence-ua.com/people_and_company/v_ukroboronpromi_viznali_scho_serijnogo_virobnitstva_droniv_nemaje_chomu_tse_sistemna_problema-12257.html

Державна стратегічна політика, ти де? Вилазь, cука. 

p.s. звичайно ми просимо у заходу гармати, літаки і т.д., бо наші довбойoби-державники не змогли б навіть налагодити виробництво туалетного паперу.  

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, SermenK сказал:

це ескалація яка нам не потрібна"

то відмазка. здебільшого для жаби, щоб не робила різких рухів.

3 минуты назад, Бездомный сказал:

як дефіціт  снарядів

і логістика

Только что, Бездомный сказал:

Ще раз

я думаю умовні нетфлікси навпаки мають реагувати на заклики української влади переходити на англійську і взагалі нічого не перекладати з неї :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Бездомный сказал:

 

я поки не бачу , що взагалі літаки дадуть 

Ну, колись же дадуть, наприклад на другий день після завершення війни. 

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, SermenK сказал:

Державна стратегічна політика, ти де? Вилазь, cука. 

я думаю партнери умисно шкодять цій програмі щоб не було конкуренції та не заважали позбутися залежності від "дилерів" :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, SermenK сказал:

Ну, колись же дадуть, наприклад на другий день після завершення війни. 

тобто після дощику  у четвер ?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

я думаю партнери умисно шкодять цій програмі щоб не було конкуренції та не заважали позбутися залежності від "дилерів" :lol:

Вряд ли. Нет никакой необходимости

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

тобто після дощику  у четверг ?

це ж залежить виключно від героїчних українців, які нікому не дозволяють вказувати їм що робити та у разі посягань на свободу одразу починають битися за неї! оскільки станом на 2014 рік на сході та Криму українців не виявилося, то взагалі невідомо навіщо зараз за них битися? :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Бездомный сказал:

 четверг ?

Ще раз скацапізуєш український четвер - жодна піхва тебе не врятує 👿

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

  навіщо зараз за них битися? :lol:

потрошителю, чорномору та іншим подарувати освіжаючий прохолодний підвал СБУ в спекотне літо -  невже це не благородна ціль? 🙏

Змінено користувачем SermenK
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, SermenK сказал:

потрошителю, чорномору та іншим подарувати освіжаючий прохолодний підвал СБУ в спекотне літо -  невже це не благородна ціль? 🙏

Я не вірю в благородні цілі, але вірю що хтось з них або візьме або здасть той підвал в оренду 😂

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

  але вірю що хтось з них або візьме або здасть той підвал в оренду 😂

я впевнений, що з нашою терпимістю і толерантністю вони зможуть влаштуватись дуже зручно в перший же день, навіть в поліції, не кажучи вже про місцеву владу 

  • Лайк 2
  • Дякую 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, SermenK сказал:

Ще раз скацапізуєш український четвер - жодна піхва тебе не врятує 👿

от написав же "четвер" . 

Потім "виправив" , трясця:pozor:

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, SermenK сказал:

я впевнений, що з нашою терпимістю і толерантністю вони зможуть влаштуватись дуже зручно в перший же день, навіть в поліції, не кажучи вже про місцеву владу 

це ж чудово! невже хтось думає що державні службовці з Франківська чи Житомира поїдуть в умовний Торез працювати :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хто там питав за Баканова? Він вже  свіженький адвокат, так що підвали ще довго будуть вільні((

FB_IMG_1689852435612.jpg

  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Конфуз 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...