Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

13 минут назад, irina1969 сказал:

Хто там питав за Баканова? Він вже  свіженький адвокат, так що підвали ще довго будуть вільні((

FB_IMG_1689852435612.jpg

Чого Ви так накинулись на нещасну людину? Може він хоче стати адвокатом і захищати себе в суді... адже він протизаконно приносив на підпис до президента люстрованих осіб, які виявились агентами фсб, і які були призначені на високі посади в СБУ... 

 p.s.  я думав, що він весь цей час тихо сидись десь на дачі, заховали його, щоб не мозолити людям очі... а воно виявляється будує своє майбутнє, яке відібрав у тисяч українських громадян. 
_

  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, US7IGN сказав:

в умовний Торез

Чистякове

і умовний Кропачов з радістю поставить там людину з Києва чи іншої області рулити. 

Змінено користувачем outdoor24
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.mil.gov.ua/news/2023/07/20/zayava-ministerstva-oboroni-ukraini/

"Міністерство оборони України попереджає, що з 00:00 21 липня 2023 року всі судна, що прямують в акваторії Чорного моря у напрямку морських портів російської федерації та українських морських портів, що знаходяться на тимчасово окупованій росією території України, можуть розглядатися Україною, як такі, що перевозять вантажі воєнного призначення з усіма відповідними ризиками."

Безхатько, бігом сідай на скутер, будемо таранити русняві танкери.


_

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, vadimv сказал:

А мені якось пофіт.

Якщо немає заперечень по суті, то можу нагадати слова Гаутами, який казав, що взагалі не варто сприймати на свій рахунок оцінки оточуючих. То суто їхні таргани ментальні проекції і проблеми.

Пять баллов.

Вот это точно про Вас.

Особенно про машины и где лучшее жить

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, SermenK сказал:

адже він протизаконно приносив на підпис до президента

ваша правда. винен негідник. я дійсно не часто зустрічав керівників які особисто читають все що підписують. я такий же :lol:

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

ваша правда. винен негідник. я дійсно не часто зустрічав керівників які особисто читають все що підписують. я такий же :lol:

я спеціально оминув оцінку підписувача) 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, SermenK сказал:

www.mil.gov.ua/news/2023/07/20/zayava-ministerstva-oboroni-ukraini/

"Міністерство оборони України попереджає, що з 00:00 21 липня 2023 року всі судна, що прямують в акваторії Чорного моря у напрямку морських портів російської федерації та українських морських портів, що знаходяться на тимчасово окупованій росією території України, можуть розглядатися Україною, як такі, що перевозять вантажі воєнного призначення з усіма відповідними ризиками."

Безхатько, бігом сідай на скутер, будемо таранити русняві танкери.


_

а оце цікаво... думаю параша вчергове не готова що в її ігри почнуть грати вдвох...

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, SermenK сказал:

я спеціально оминув оцінку підписувача) 

а я не написав прізвище того хто негідник :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

ваша правда. винен негідник. я дійсно не часто зустрічав керівників які особисто читають все що підписують. я такий же :lol:

Это потому что 99% таких бумаг чистая формальность не несущая никакого практического смысла

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

а оце цікаво... думаю параша вчергове не готова що в її ігри почнуть грати вдвох...

В кацапів дуже жвава чорноморська торгівля... наприклад порт новокацапська - центр нафтоперевезень. 
Агропродукція, металургія і т.д. - азовські і чорноморські порти. 

3-4 потоплених сухогруза, паніка перевізників, зриви контрактів - і кацапія втратить в десятки разів більше грошей, ніж Україна від блокади зерна. 

  • Лайк 9
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, SermenK сказал:

3-4 потоплених сухогруза

я думаю сама можливість цього вже спрацює. іноземці без страхування таких ризиків самі не попливуть, а кацапські в залежності від того хто власник. хтось може вирішити зберегти хоч такі активи...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, SermenK сказал:

Ага, тільки от американці мовчать про те, що перевозили в трюмах боєприпаси для Англії)) 
І те, що англійці після Першої світової вибрали місцем "навчань" і "утилізації" своїх боєприпасів саме місце потоплення Лузитанії, таким чином "замітаючи сліди" 😄Просто випадковий збіг, еге ж?

 

 ви  зараз робите спробу  виправати  знищення німцями цивільного пасажирського корабля  з понад сотнею громадян США на борту ?

я вас правильно зрозумів ? :pozor:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, SermenK сказал:

В кацапів дуже жвава чорноморська торгівля... наприклад порт новокацапська - центр нафтоперевезень. 
Агропродукція, металургія і т.д. - азовські і чорноморські порти. 

3-4 потоплених сухогруза, паніка перевізників, зриви контрактів - і кацапія втратить в десятки разів більше грошей, ніж Україна від блокади зерна. 

 

фіналом цієї війни має бути позбавлення кацапії чорноморських та азовських портів - в рахунок репарацій - передача їх в концесію Україні на 500 років - щоб про Костянтинополь меньше мріяли 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.bbc.com/russian/articles/cged5wr5knvo

Великобритания сняла санкции с Олега Тинькова

Бизнесмен Олег Тиньков исключен из санкционного списка Великобритании. Он осуждал войну, продал свой банк в России, однако до сих пор его просьба об отмене санкций оставалась без удовлетворения.

Фамилии Тинькова теперь нет в перечне лиц, в отношении которых действуют британские санкции. «Данная запись была исключена из консолидированного списка, на нее больше на распространяются санкции, предполагающие арест активов и запрет на оказание трастовых услуг: Олег Юрьевич Тиньков (ID 15041)», — говорится в примечании к санкционному перечню.

Причина исключения из списка и другие подробности пока неизвестны.

Бизнесмен давно добивался отмены санкций против него. Он в жестких выражениях осуждал войну и власти России, однако до сих пор это не помогало ему выйти из-под британских санкций.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Бездомный сказал:

 

 ви  зараз робите спробу  виправати  знищення німцями цивільного пасажирського корабля  з понад сотнею громадян США на борту ?

я вас правильно зрозумів ? :pozor:

До чого тут виправдання, якщо є факт використання цивільного корабля в військових перевезеннях. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Бездомный сказал:

 

фіналом цієї війни має бути позбавлення кацапії чорноморських та азовських портів - в рахунок репарацій  

Занадто добре, щоб бути реальністю. Нам хоча б спочатку повернути землі до 23.02

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Бездомный сказал:

передача їх в концесію

в яку в дупу концесію?

 

1919_map_ukraina.thumb.jpg.246c032aa3feb6720795ce1a859f2e90.jpg

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Dr.Yura сказал:

Причина исключения из списка и другие подробности пока неизвестны.

ну хоч адвокатом в Полтаві не став. чи ми ще просто не в курсі? :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, SermenK сказал:

Занадто добре, щоб бути реальністю. Нам хоча б спочатку повернути землі до 23.02

з мого досвіду чим більш нереальні та амбіційні цілі я ставив тим більшого досягав. якщо будеш мріяти про таврію, то не тільки мерседес ніколи не отримаєш, а й на таврію не вистачить. але якщо будеш мріяти про мерседес, то на мазду з комплектом зимової гуми завжди буде.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, SermenK сказал:

наприклад порт новокацапська - центр нафтоперевезень.

Це все гріє душу, але поки що нічим так далеко дістати, ці суки всі маршрути прокладають далеко від зони ураження Гарпунів, це, до речі, всього десь 300 км, навіть з крайнього півдня Одеської області це навіть ближче Криму. Ви ж бачите, що навісь свої ракетоносії вони тримають південніше Криму, тобто, за межами зони ураження. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, SermenK сказал:

 

Питання навіть не в Атакамс чи Ф-16. Якщо сотня м777 укріпила фронт і дозволила Україні перемагати, то дайде ще 300шт гармат+снаряди, і літаки вже не так критично треба будуть. Хлопці в окопах кажуть, що коли є наша арта і працює - це найкращий захист, який може бути для піхотинця. 

Найкращий захист, це коли на тебе нічого не прилітає в принципі. Арта звісно добре, але є ще НУРСи, дрони, ракети, РСЗО типу смерч, ураган... Однією артою тут не обійдешся, а гвинтокрили важко збивати ПЗРК, краще все ж літаками, не кажучи про ракети та ворожу авіацію. Та і броні нормальної (не М113, бо то реально консерва) а мардери, бредлі і т.і. Короче, всього потрібно більше і головне ШВИДШЕ! 
Я, як один з хлопців, який просидів в окопі майже місяць безперервного обстрілу артою, мінометами, такнками... та всім чим завгодно, категорично заявляю, що наші літачки над нами краще б впливали на стан здоров'я та нервів, ніж будь яка арта. А ще арта не захистить наші міста від ракетних обстрілів. 

Підсумки: 300 сімок - чудово, але з два десятки F-16 - ще краще!

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Vladdi сказал:

Це все гріє душу, але поки що нічим так далеко дістати, ці суки всі маршрути прокладають далеко від зони ураження Гарпунів, це, до речі, всього десь 300 км, навіть з крайнього півдня Одеської області це навіть ближче Криму. Ви ж бачите, що навісь свої ракетоносії вони тримають південніше Криму, тобто, за межами зони ураження. 

Еще есть морские дроны. Как показала история с крымским мостом плавают они ну очень далеко

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

з мого досвіду чим більш нереальні та амбіційні цілі я ставив тим більшого досягав. якщо будеш мріяти про таврію, то не тільки мерседес ніколи не отримаєш, а й на таврію не вистачить. але якщо будеш мріяти про мерседес, то на мазду з комплектом зимової гуми завжди буде.

ладно, згоден) 
 

3 минуты назад, Vladdi сказал:

Це все гріє душу, але поки що нічим так далеко дістати, ці суки всі маршрути прокладають далеко від зони ураження Гарпунів, це, до речі, всього десь 300 км, навіть з крайнього півдня Одеської області це навіть ближче Криму. Ви ж бачите, що навісь свої ракетоносії вони тримають південніше Криму, тобто, за межами зони ураження. 

Гарпуни не дістануть, а скутери - цілком) До керченського мосту допливли ж
А ракетоносії вони тримають в бухті свиностополя і в новокацапську. Там бонні загородження і дрони не можуть прорватись. 

У відкритому морі - це вже набагато легше для скутерів. 
 

4 минуты назад, Evgenich сказал:

Найкращий захист, це коли на тебе нічого не прилітає в принципі. Арта звісно добре, але є ще НУРСи, дрони, ракети, РСЗО типу смерч, ураган... Однією артою тут не обійдешся, а гвинтокрили важко збивати ПЗРК, краще все ж літаками, не кажучи про ракети та ворожу авіацію. Та і броні нормальної (не М113, бо то реально консерва) а мардери, бредлі і т.і. Короче, всього потрібно більше і головне ШВИДШЕ! 
Я, як один з хлопців, який просидів в окопі майже місяць безперервного обстрілу артою, мінометами, такнками... та всім чим завгодно, категорично заявляю, що наші літачки над нами краще б впливали на стан здоров'я та нервів, ніж будь яка арта. А ще арта не захистить наші міста від ракетних обстрілів. 

Підсумки: 300 сімок - чудово, але з два десятки F-16 - ще краще!

20шт ф-16 малувато для переваги у повітрі...  на фронті 2000км оперативно підняти і працювати треба на різних ділянках. Для якогось відчутного ефекту треба не менше 40шт - слова аналітиків. 
У нас зараз су-27 і міг-29 мабуть не менше 30шт, працюють, але їх дуже мало для такого масштабу дій. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, SermenK сказал:

20шт ф-16 малувато для переваги у повітрі

Це як 20 патріотів тільки в будь-якій частині території. Їх виключно як ППО будуть використовувати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, SermenK сказал:

20шт ф-16 малувато ...

Ооооо... ви не уявляєте, які всі військові жадібні до зброї. Звісна річ що малувато. Що стосується зброї, то принцип: чим більше - тим краще, ніхто не відміняв. Навіть коли ти щось не будеш використовувати (ми так утьос за собою тягали по всьому фронту), то краще щоб воно було, ніж навпаки. А коли міняли позицію, до забирали з собою абсолютно все БК, навіть до тієї зброї, якої в нас не було, міни 80-ки, постріли до БМП-1, заряди до чогось (навіть не знали до чого). Одним словом і 20 замало, і 200 і навіть 1000 - то все одно недостатньо.

  • Лайк 9
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...