Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, ks6 сказал:

Похоже. Короче пара дней на передке после учебки ну и на мину наступил. Пока был в госпитале платили, потом все. Не знаю точно, но там какие-то мутки с выплатами.

вчора знайомий теж казав що порядки виплат змінюють, крайніх не знайдеш, по судам не находишся.

  • Лайк 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, ks6 сказав:

Похоже. Короче пара дней на передке после учебки ну и на мину наступил. Пока был в госпитале платили, потом все. Не знаю точно, но там какие-то мутки с выплатами.

Серед адвокатів теж є волонтери....

Як і гніди у всіх структурах....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, US7IGN сказав:

випийте заспокійливе односолодове

схоже ви просто не здатні прослідкувати причино-наслідковий зв'язок

 

Ну ви могли, якби захотіли, прислухатися. А могли й ні.
Ось і ще вам підтвердження - зверніть увагу, Ви переходите на особистості,
це часто вважають симптомом того самого. Справа Ваша, звісно.
Я вже сказав, що не смію давати Вам поради, як поводитися.
Сподіваюся, Ви дочитали до цього місця. 
Я б собі ніколи не дозволив повчати даму, вони завжди знають краще.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, iiigolkin сказал:

Я б собі ніколи не дозволив повчати даму, вони завжди знають краще.

деякі чоловіки вважають за краще одразу їх бити :lol:

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, US7IGN сказал:

деякі чоловіки вважають за краще одразу їх бити :lol:

таких не беруть в космонавти такі по п'ять разів не одружуються

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, 7351 сказал:

відказ 

відмова

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, ks6 сказал:

Похоже. Короче пара дней на передке после учебки ну и на мину наступил. Пока был в госпитале платили, потом все. Не знаю точно, но там какие-то мутки с выплатами.

Ситуація: сім'я загиблого збирає документи на виплату, є якісь труднощі, бюрократія, кажуть що чекати треба дуже довго місяцями. До них підходить хитрий олбанець і пропонує вирішити питання: 1млн йому з першої виплати, а решта - отримує сім'я. Сім'я погоджується і буквально за тиждень все погодили і перша виплата прийшла. 

 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, SermenK сказал:

Ситуація: сім'я загиблого збирає документи на виплату, є якісь труднощі, бюрократія, кажуть що чекати треба дуже довго місяцями. До них підходить хитрий олбанець і пропонує вирішити питання: 1млн йому з першої виплати, а решта - отримує сім'я. Сім'я погоджується і буквально за тиждень все погодили і перша виплата прийшла. 

 

От і допомагай після цього людям ...

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

От і допомагай після цього людям ...

Більше пропаганди хитрих олбанців, користувацького способу життя, більше хатаскрайності, більше жадоби до корупції, більше "після нас хоч потоп".
Щоб тут залишилась лише випалена земля. 

Але є і хороша новина: до олбанії доживуть не всі, а доїде ще менше.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Propeller сказав:

Не понимаю смысла пуска ракет в кабрирования. Точность стрельбы (фиксация угла пуска) много недотягивает даже до градов. Да и эту атаку не назовешь массированный для накрытия площадей. Как по мне - стрельбыа по воробьям и деньги на ветер.

Ракети падають по більш крутій траєкторії, з більшої висоти, як з міномета, що дозволяє попадати в закриті насипами об’єкти и пробивати товстіші укриття.

В разі збільшується дістанція ураження ворожих цілей та прискорюється виход на місце проведення стрільби після перезаряжання у порівнянні з тим же "градом".

Одна ракета, яка влучила у склад боєприпасів, штаб, установку РЕБ, установку ППО тощо -- окупає в тисячі разів ті, що нікуди не попали.

Хоча Вам, можливо, краще відомо, чим Генштабу ЗСУ.

 

Змінено користувачем 7351
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, SermenK сказал:

Більше пропаганди хитрих олбанців, користувацького способу життя, більше хатаскрайності, більше жадоби до корупції, більше "після нас хоч потоп".
Щоб тут залишилась лише випалена земля. 

Але є і хороша новина: до олбанії доживуть не всі, а доїде ще менше.

Ви дійсно вважаєте що якби держава робила все вчасно та правильно, то хтось би хоч копійку дав олбанцям? Тобто у всьому винні олбанці?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, US7IGN сказал:

Ви дійсно вважаєте що якби держава робила все вчасно та правильно, то хтось би хоч копійку дав олбанцям? Тобто у всьому винні олбанці?

Можливо проблема в тому, що суспільство толерує хитрих олбанців? Або дозволяє хитрим олбанцям про це голосно заявляти і гордитись? Або коли хвороба настільки запущена, що деякі люди мріють стати хитрими олбанцями? Або коли хитрих олбанців сприймають за "красавчиків" ? 
Форум - це маленький зріз суспільства. 

 

Змінено користувачем SermenK
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

Ви дійсно вважаєте що якби держава робила все вчасно та правильно, то хтось би хоч копійку дав олбанцям? Тобто у всьому винні олбанці?

Так а кто эти олбанцы, как не лица, повязанные с нечестными представителями государства?

Вы ж не думаете, надеюсь, что бюрократы чисто из вредности ставят палки в колёса тем, кто просто пытается получить положенное?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, SermenK сказал:

1млн йому з першої виплати, а решта - отримує сім'я

Возможно. Из тех что знаю, ни о каких миллионах речь не идет. 600т. жене, 600т. маме за 36 месяцев равными частями, другой случай чуть больше. Как мне обьяснили, гибель на боевом задании на передке, от прилета на отдыхе или в учебке в казарме совсем разные деньги. Короче не паханое поле для коррупции.

  • Лайк 1
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Dark FeniX сказав:

Вы ж не думаете, надеюсь, что бюрократы чисто из вредности ставят палки в колёса тем, кто просто пытается получить положенное?

Спитайте про це у ВПО, які масово стикнулись саме з цим у 2014 році.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, US7IGN сказал:

Ви дійсно вважаєте що якби держава робила все вчасно та правильно, то хтось би хоч копійку дав олбанцям? Тобто у всьому винні олбанці?

Після того, як місцевий чиновник-бюрократ отримав криваві гроші, то держава РАПТОВО почала "робити все вчасно та правильно". Дивина, еге ж? Так може держава і без чиновника все "робила вчасно і правильно", а просто хитрий олбанець присосався до тіла знекровленої країни? 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, ks6 сказал:

Возможно. Из тех что знаю, ни о каких миллионах речь не идет. 600т. жене, 600т. маме за 36 месяцев равными частями, другой случай чуть больше. Как мне обьяснили, гибель на боевом задании на передке, от прилета на отдыхе или в учебке в казарме совсем разные деньги. Короче не паханое поле для коррупции.

хз, навіть в інернеті пишуть про 3млн в першій виплаті:

на першому етапі відбувається виплата 3 млн грн, надалі 300 тис. грн на місяць. Ця сума ділиться пропорційно за кількістю членів сім’ї загиблого, – додають в Юридичній сотні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, SermenK сказав:

Після того, як місцевий чиновник-бюрократ отримав криваві гроші, то держава РАПТОВО почала "робити все вчасно та правильно". Дивина, еге ж? Так може держава і без чиновника все "робила вчасно і правильно", а просто хитрий олбанець присосався до тіла знекровленої країни? 

Тільки не держава, а саме "чиновник-бюрократ" і отримує і робить (не робить) -- "хитрі олбанці" працюють саме на них і існують через них.

Поки є "терпіли" та "моя хата з краю", "від мене ніщо не залежить" -- це буде вічно .... для "терпіл".

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, SermenK сказал:

Після того, як місцевий чиновник-бюрократ отримав криваві гроші, то держава РАПТОВО почала "робити все вчасно та правильно". Дивина, еге ж? Так може держава і без чиновника все "робила вчасно і правильно", а просто хитрий олбанець присосався до тіла знекровленої країни? 

Та заспокойтеся, я зрозумів. Держава гарна, то якісь заслані ворогами бюрократи з олбанцями неподобствами займаються. І куди тільки держава дивиться! Чому дозволяє від свого імені діяти та дала повноваження 😂

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

Та заспокойтеся, я зрозумів. Держава гарна, то якісь заслані ворогами бюрократи з олбанцями неподобствами займаються. І куди тільки держава дивиться! Чому дозволяє від свого імені діяти та дала повноваження 😂

Держава -- це ВСІ громадяни, які або "дивляться" або "не дивляться", "дозволяють" чи "не дозволяють".

У 2014 і побачили і не дозволили.....

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, SermenK сказал:

хз, навіть в інернеті пишуть про 3млн в першій виплаті:

на першому етапі відбувається виплата 3 млн грн, надалі 300 тис. грн на місяць. Ця сума ділиться пропорційно за кількістю членів сім’ї загиблого, – додають в Юридичній сотні.

Ну вот пример из жизни. Ему 32, ей 30. Детей нет, простые работяги с районного центра. Есть хата, ну так тысяч на 10 долларов. Он погиб год назад. Вы действительно верите что ей дадут 400 тысяч долларов?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, ks6 сказав:

Ну вот пример из жизни. Ему 32, ей 30. Детей нет, простые работяги с районного центра. Есть хата, ну так тысяч на 10 долларов. Он погиб год назад. Вы действительно верите что ей дадут 400 тысяч долларов?!

Якщо знайти гарного адвоката через спілки ветеранів АТО -- чому ні?

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...