Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, US7IGN сказал:

чомусь люди вирішили що освіта це щось дешеве та загальнодоступне...

Освіта в нормальних странах вона дешева та доступна для всіх, хто здатен її гарно опанувати, а не для тих, чиї батьки зажадають, щоб дитина її отримала. Причому, для тих, хто хоче, щоб, попри все, дитина таки її отримала, є купа платних учбових закладів, які готові навчати хоч мавпу, аби платили :) Такі є і в Польщі, і в Німеччині, і в Америці, і в Англії. Але у всіх цих державах є купа грантів або кредитів для тих, чиї батькі не можуть допомогти талановитій дитині :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

Бо с 25 мобілізація(доречі її вік наскільки пам'ятаєте понизили з 27 років), а з 18 призов. В мене, свого часу, брат двоюрідний закінчив, якись ВУз в Одесі без военки, тож до 27 років мусив працювати неофіційно. Бо военником кругом цікавилися. 

Призова зараз немає

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, US7IGN сказал:

а чому виїзд заборонено з 18? щоб підросли та сала наїли як ті порося в селі? :lol:

Щоб було на що заманювати назад дівчаток :) 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Потрошитель сказал:

Ничего этого не будет

Когда Игорь-Бездомный отправит своих сыновей воевать - тогда можно будет задуматься

А пока они втроём у мамы под юбкой, Вадим умничает издалека, Сергей во Львове ищет цветмет и сосиски подешевле 

И таких большая часть страны 

Ничего не будет

А ти сам? Ти сам що робиш, чи за давньою, радянською звичкою шукаєш тих, хто теж на двійки вчиться? Адже на форумі є і такі, хто пішов на фронт, і діти його пішли. Чому ти з них приклад не береш?

Теза про то, що поки хтось перший крок не зробить, тоді і я - це звичайне виправдовування своєї нікчемності. 

До Бездомного такі ж претензії, як і до інших. Але між вами двома, він меньш шкідливий член суспільства, ніж ти. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, sergio сказал:

Принаймні так при совку було. Для самого студента. На умовний геодезичний без особливих напрягів поступити завжди можна було. 

Поступити так, а потім поїхати на Далекий Схід працювати :) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Потрошитель сказал:

Что сейчас может мальчик в 12-13 лет?

заробити головою достатньо щоб якісь здібні китайці пиляли для нього ті болти та гайки...

6 минут назад, sergio сказал:

мусив працювати неофіційно. Бо военником кругом цікавилися. 

а зараз це не актуально ще? :lol:

3 минуты назад, yukon сказал:

Призова зараз немає

ключове слово "зараз"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Потрошитель сказал:

(уже рассказывал)

У нас был хороший класс металлообработки(2 токарных, сверлильный и одиночные железные парты с большими тисами для всех) и деревообработки(2 токарных и верстаки для всех)

К токарным по металлу допускали только четверых из 13 пацанов. Неловкое движение - сломал резец - все, сиди дрочи напильник. Это 6 класс, по 12-13 лет детям. 

На районной олимпиаде(самая интересная из всех где участвовал) точил болт м12 и гайку, нарезал резьбы, на время - второе место))

Что сейчас может мальчик в 12-13 лет?

 

Помню школьный учитель-трудовик Анатолий Маркович, на кричал на одного пацана после неудачной попытки работы на токарном станке :,, Осторожно, А то писюн на шпиндельнамотает "Как сча помню хотя, уже лет 35 прошло.Помню собирали жестяные 4-х литровый жестяные банки, чтобы на уроках труда их разрезать на бляху, а потом делали из них разные коробки. 

Сча эти мастерские, от греха подальше закрыли. Дети рукожопами растут. 😟

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

Сча эти мастерские, от греха подальше закрыли. Дети рукожопами растут. 😟

треба терміново в Конгрес США писати. бо як вони патріоти змогли зробити та весь космос супутниками засрати без отих майстерень :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sergio сказал:

Тобто до 25 років взагалі не беруть до війська? 

добровольцями можна. тільки комп дома треба залишити :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

треба терміново в Конгрес США писати. бо як вони патріоти змогли зробити та весь космос супутниками засрати без отих майстерень :lol:

Блін шкода вже не знайду. В групі по металообробці в ФБ хтось виклав відео з Голандського ПТУ. Я чесно кажучи прикуїв від побаченого. У нас на ЛАЗі, свого часу, не було такого обладнання як в них. Тобто там були навіть CNC верстати, плазморізки, тощо, а в нас в бурсах, що крім тупих напильників?! 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

добровольцями можна. тільки комп дома треба залишити :lol:

Ось, я їму і кажу, що там дадуть справжній автомат стріляти, а не віртуальний як в СS GO. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, sergio сказал:

Тобто до 25 років взагалі не беруть до війська? 

Тільки мобілізація, призовниеів тупо нікуди дівати, а на війну відправляти не можна, поки що...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, sergio сказал:

Блін шкода вже не знайду. В групі по металообробці в ФБ хтось виклав відео з Голандського ПТУ. Я чесно кажучи прикуїв від побаченого. У нас на ЛАЗі, свого часу, не було такого обладнання як в них. Тобто там були навіть CNC верстати, плазморізки, тощо, а в нас в бурсах, що крім тупих напильників?! 

Не плутайте ПТУ та школу :) Там в ПТУ все на найвищому рівні. У школі здебільшого є аналог наших уроків праці - там шиття, ремонтування одягу, фарбувати стіни  та тому подібне ... Але це у школах для тих, хто не планує вступати у виші :) Після цих шкіл треба ще довчатись додатково :)

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, sergio сказал:

а в нас в бурсах, що крім тупих напильників?! 

у нас концепція інша була. виліз ти з бліндажу, обтрусився від ядерного попелу, відкопав напильника і далі ракету з чавуну пилиш, а де той плазморіз буде?:lol:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Evgenich сказал:

А ти сам? Ти сам що робиш, чи за давньою, радянською звичкою шукаєш тих, хто теж на двійки вчиться? Адже на форумі є і такі, хто пішов на фронт, і діти його пішли. Чому ти з них приклад не береш?

Теза про то, що поки хтось перший крок не зробить, тоді і я - це звичайне виправдовування своєї нікчемності. 

До Бездомного такі ж претензії, як і до інших. Але між вами двома, він меньш шкідливий член суспільства, ніж ти. 

Я уже рассказывал про себя 

И сами пошли и дети - какой их процент от населения Украины? 0.1?

Дайбох всем быть такими никчемными как я))

Суспильства? Мы сейчас в разных суспильствах. Даже в разных государствах к сожалению. 

  • Лайк 1
  • Сумно 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Потрошитель сказав:

 Неловкое движение - сломал резец - все, сиди дрочи напильник. 

 

Суровые будни Донбаса))

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, US7IGN сказал:

заробити головою достатньо щоб якісь здібні китайці пиляли для нього ті болти та гайки...

Однажды или китайцев на всех не хватит. Или китайцы откажутся. Или будут продавать болты по цене серебряных.

Шо тогда?

Я не о болтах, а вообще о тех, кто делает что-то руками. Не копает от забора до обеда. А тот же токарь, электрик, сантехник, автослесарь и тд

Много в жизни таких сантехников как Мурава и Корни?

А им лет уже прилично.

Уйдут на пенсию - кто будет медь паять по хате?

Отэти родительские задроты, которые 80% своей жизни провели во сне и компьютерных играх?

Или китайцы приедут?

  • Лайк 3
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, sergio сказал:

Дети рукожопами растут. 😟

   Эта фраза актуальна на протяжении уже трех тысяч лет. А смысл ее заключается лишь в том, что произносящий ее переходит в категорию старых пердунов, порой не спообных приспособиться к современным реалиям.

    А вытачивание молотка из болванки при помощи тупого напильника может принести пользу только думающему человеку. Он решит: Та ну его нах.., лучше буду учиться, что бы потом головой зарабатывать, а не горбом.😁

 

  • Лайк 3
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як несподівано :lol:

Коли владі було страшно і вона розуміла, що все може “накритися”, вони дали свободу підприємцям, коли вже не так страшно – знову можна ставитися до підприємців як до гусей і баранів, яких можна стригти та щипати, — наголосив Поперешнюк.

bukvy.org/stavlennya-yak-do-gusej-i-baraniv-spivvlasnyky-rozetka-i-novoyi-poshty-zayavyly-pro-pogirshennya-stavlennya-vlady-do-biznesu/

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Потрошитель сказал:

Однажды или китайцев на всех не хватит. Или китайцы откажутся. Или будут продавать болты по цене серебряных.

Шо тогда?

Наверное, тогда тупой напильник спасет нашу цевилизацию? Не угадал?🙂

Змінено користувачем vovova
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Потрошитель сказал:

А тот же токарь, электрик, сантехник, автослесарь и тд

в європах відбір на такі професії з середніх класів йде і вони потім нормальні люди в суспільстві і заробляють достатньо. так що це зовсім різні речі. болти робляться на великих заводах, якими керують люди з мізками, а не пиляться вручну давно навіть китайцями.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, sergio сказал:

я їму і кажу, що там дадуть справжній автомат стріляти, а не віртуальний як в СS

 Лежав раз в травматології з колишнім "афганцьом", котрий розповідав як з ними на завдання послали списаного курсанта-вертольотника. Так ось він пробував стріляти з закритими очима, тоді ж і загинув. З кабіни гелікоптера видно було легше стріляти.

Змінено користувачем kim chen loran
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Потрошитель сказал:

Я уже рассказывал про себя 

И сами пошли и дети - какой их процент от населения Украины? 0.1?. 

Як зручно. Більшість не пішли, чим я гірше?

"Дайбох всем быть такими никчемными как я))"

Ні, точно ні. Не треба 

"Суспильства? Мы сейчас в разных суспильствах. Даже в разных государствах к сожалению"

Дуже важливо, коли почнеш скиглити і згадувати що ти, начебто, українець, пам'ятати свої слова і ставлення до інших, тих самих 0,1%

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, vovova сказал:

 

    А вытачивание молотка из болванки при помощи тупого напильника может принести пользу только думающему человеку. Он решит: Та ну его нах.., лучше буду учиться, что бы потом головой зарабатывать, а не горбом.😁

 

Или. Пусть другие работают, я лучше отдохну. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...