Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, US7IGN сказав:

ваші порівняння такі далекі від реальності що важко взагалі щось відповідати. спробуйте пожити в окупації пару років, а потім нам буде цікаво послухати про байдужість, підлість, героїзм та що завгодно ...

Незнаю , в останню чергу , напевне просто виїду, але точно не відмовився б виїжджати на виклик із за відсутності паспорта з куркою.  А ви про бюрократію пишите з окупації , чи просто багато чого в житті побачили ? 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, AOZ1 сказал:

Лукьяновка нейрохирургия. Институт кого-то. Если что, палата на 20 человек. Дядька тракторист с Бориспольского района, привезли по скорой. Не было 800 гривен на КТ.  Дело было 8.08.2008.

мені здається зараз трошки краще стало, хоча чесно не знаю. я не вірю в безоплатну медицину і за все плачу. але 800грн у 2008 і зараз це трохи різні гроші. але КТ ніколи не було безкоштовним.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, AOZ1 сказал:

Лукьяновка нейрохирургия. Институт кого-то. Если что, палата на 20 человек. Дядька тракторист с Бориспольского района, привезли по скорой. Не было 800 гривен на КТ.  Дело было 8.08.2008.

Все потому, что наши политики абсолютно не в состоянии принимать непопулярные меры, и не могут наконец отменить декларирование "бесплатной медицины" и перевести всех на страховую. По факту мы не тянем медицину даже на 10%. Население отказывается принять эту истину и трубует от правительства недостижимой "бесплатной" медицины.

Змінено користувачем apereverzev
  • Лайк 2
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

мені здається зараз трошки краще стало, хоча чесно не знаю. я не вірю в безоплатну медицину і за все плачу. але 800грн у 2008 і зараз це трохи різні гроші. але КТ ніколи не було безкоштовним.

Зараз КТ в Доборбуте 6500.

  • Конфуз 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, andrey_ka сказал:

напевне просто виїду

і я ж про це. залишитися набагато важче

1 минуту назад, andrey_ka сказал:

але точно не відмовився б виїжджати на виклик із за відсутності паспорта з куркою

це був би ваш останній виїзд і початок проблем у всієї сім'ї

2 минуты назад, andrey_ka сказал:

А ви про бюрократію пишите з окупації

дивлячись що вважати окупацією

2 минуты назад, andrey_ka сказал:

чи просто багато чого в житті побачили ? 

занадто багато...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, OlaR сказал:

Судя по Вашим рассказам, в такой жопе, как жили Вы, с айфонами и путешествиями, с удовольствием пожила бы половина населения страны ...

Айфонов у меня никогда не было. А путешествия зависят не от окружающей жопы, а от человека лично - сколько денег он смог заработать.

Та половина населения пусть дрочит вприсядку.

Если бы не война/жопа у меня с товарищами был бы свой аэродром/аэроклуб с самолетиками, блекджеком и шлюхами.

А сейчас - все гораздо скромнее.

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, apereverzev сказал:

Все потому, что наши политики абсолютно не в состоянии принимать непопулярные меры

а навіщо? все одно ніхто не оцінить, та й пиляти буде нічого. скажіть хоч одну причину чому вони мають це робити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

скажіть хоч одну причину чому вони мають це робити?

для того, чтобы снять с честных налогоплательщиков непосильную ношу по обеспечению всех и вся медицинскими услугами качества ниже плинтуса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, apereverzev сказал:

для того, чтобы снять с честных налогоплательщиков непосильную ношу по обеспечению всех и вся медицинскими услугами качества ниже плинтуса.

навіть я не можу зрозуміти навіщо це їм. а їм мабуть ще незрозуміліше...

хоча ні. Гетманцев та вся податкова з цього гарно посміялися би :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

і я ж про це. залишитися набагато важче

Навіщо , я не герой.

6 хвилин тому, US7IGN сказав:

це був би ваш останній виїзд і початок проблем у всієї сім'ї

На момент прийняття цього рішення , сім'ї біля мене вже б не було.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, AOZ1 сказал:

Лукьяновка нейрохирургия. Институт кого-то. Если что, палата на 20 человек. Дядька тракторист с Бориспольского района, привезли по скорой. Не было 800 гривен на КТ, чтобы поставить точный диагноз.  Дело было 8.08.2008.

И что? Его отправили потому, что он не гражданин Украины?

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, andrey_ka сказал:

Навіщо , я не герой.

На момент прийняття цього рішення , сім'ї біля мене вже б не було.

всі герої там зараз вимушено герої. і у всіх були свої обставини. як на мене бути героєм в окупації набагато важче і небезпечніше ніж на фронті. тому я всім ним бажаю дожити до перемоги. дуже хочу їх ще побачити.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

до речі про оптимізм урядовців. бачите як все просто!

Україна володіє набором переваг для залучення значних інвестицій і локалізації сучасного виробництва світових брендів, додатково необхідні лише гарантії безпеки і вступ до ЄС, заявив в ефірі національного марафону "Єдині новини" заступник керівника Офісу Президента України Ростислав Шурма.

Залишаються два основні чинники: безпека (перемога у війні, гарантії безпеки та подальший вступ у НАТО) і вступ в ЄС (безперешкодний доступ до ринків і фінансування та набір реформ, над якими ми зараз працюємо). Власне, це і є формула великих проєктів, великого відновлення і нової економіки", - додав Ростислав Шурма.

interfax.com.ua/news/investments/929799.html

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, OlaR сказал:

И что? Его отправили потому, что он не гражданин Украины?

Нашу медицину не интересует паспорт. Я думаю на оккупированных территориях тоже. Если есть нал проблем не будет ни здесь ни там. Деньги не пахнут.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, AOZ1 сказал:

Если есть нал проблем не будет ни здесь ни там.

там є проблема відсутності кваліфікованих кадрів, обладнання та медикаментів.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, AOZ1 сказал:

Нашу медицину не интересует паспорт. Я думаю на оккупированных территориях тоже. Если есть нал проблем не будет ни здесь ни там. Деньги не пахнут.

На территориях проблемы могут быть даже если есть нал. Ибо есть такие врачи/специалисты, которых очень мало. Они знают себе цену, любят комфорт и безопасность. В Донецке последние две вещи обеспечить сложно. Поэтому специалисты валят - в Москву или подальше. И свои деньги можно прикладывать к больному месту с тем же успехом как и при посещении больнички

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

всі герої там зараз вимушено герої. і у всіх були свої обставини. як на мене бути героєм в окупації набагато важче і небезпечніше ніж на фронті. тому я всім ним бажаю дожити до перемоги. дуже хочу їх ще побачити.

Це - виправдання. Домовленість самого з собою.

      Це - і є байдужість!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

там є проблема відсутності кваліфікованих кадрів, обладнання та медикаментів.

В основном - кадры. Оборудование кое-какое оставалось с украинских времён, сейчас расеяне завозят свежее.

Медикаменты привозят из Украины/Европы перевозчики 

Змінено користувачем Потрошитель
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, AOZ1 сказал:

Нашу медицину не интересует паспорт. Я думаю на оккупированных территориях тоже. Если есть нал проблем не будет ни здесь ни там. Деньги не пахнут.

Человек оттуда прямо написал - без паспорта с курицей там нельзя получить мед.помощь, но Вы думаете ... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а поки що кацапи скаженіють від радощів ( не боти , а саме звичайні кацапи ) від ураження балістикою людей у центрі міста у Чернігові .:pozor:

  а потім абдристович ображається , коли кацапів "расчелавечивают" :pozor:

 

Спойлер

55beeaa310c3f6f5663ae30a43f8fc77.jpg

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, andrey_ka сказал:

Це - виправдання. Домовленість самого з собою.

      Це - і є байдужість!

знав особисто одну людину. в 2014 році лежача хвора мати, яка вперлася що нікуди не поїде. грошей у них мало було. залишився з нею. до кого саме він проявив байдужість? ви б її кинули?

 

7 минут назад, Потрошитель сказал:

Оборудование кое-какое оставалось с украинских времён, сейчас расеяне завозят свежее.

ух! у товариша старий друг якраз обладнанням медичним займався в москві. багатодоларовий мільйонер. скаржився що ні обладнання нового ні розхідних матеріалів до старого нема і більше не буде. це про складне фірмове відносно нове, а не китайські вироби.

якщо ми кажемо про певні операції, то вони можуть бути зроблені тільки на дуже специфічному та новому обладнанні, якого на параші навіть не має, а що казати про окуповані території...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

знав особисто одну людину. в 2014 році лежача хвора мати, яка вперлася що нікуди не поїде. грошей у них мало було. залишився з нею. до кого саме він проявив байдужість? ви б її кинули?

Ні . 

На умовних 100 людей , таких випадків буде чотири. Це - не впливає на картину в цілому. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, andrey_ka сказал:

Ні . 

На умовних 100 людей , таких випадків буде чотири. Це - не впливає на картину в цілому. ІМХО.

скажу чесно - не рахував. насправді це не має жодного значення вже. яким би і чому не був вибір - живи з ним і роби все що від тебе залежить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, Потрошитель сказал:

Если бы не война/жопа у меня с товарищами был бы свой аэродром/аэроклуб с самолетиками, блекджеком и шлюхами.

А сейчас - все гораздо скромнее.

Судя по Вашим сообщениям, если бы Вы выехали в 2014 году на подконтрольную территорию, то сегодня у Вас точно было бы все в шоколаде (в нормальном смысле).

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, vovova сказал:

Судя по Вашим сообщениям, если бы Вы выехали в 2014 году на подконтрольную территорию, то сегодня у Вас точно было бы все в шоколаде (в нормальном смысле).

Тануйобана...

В который раз говорю. Не хочу начинать все с нуля. Слишком много сил, времени и здоровья потрачено до

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...