Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

21 минуту назад, MaxS сказал:

Новий президент Аргентини. Нова торпеда.

Есть такой старенький 2006 года фильм «Идиократия».

Всем настоятельно рекомендую к просмотру! 

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, SergiyUA сказал:

Есть такой старенький 2006 года фильм «Идиократия».

Всем настоятельно рекомендую к просмотру! 

тоді він всеж  здавався дещо трешовим 

 

тепер - виглядає , як  сумне пророцтво
 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, SergiyUA сказав:

Как бы не возражаю, но есть уточняющие вопросы:

1. ЧЕМ? Где брать современное оружие и боеприпасы в достаточном количестве?

2. КЕМ? Где брать обученный, мотивированный и снаряженный личный состав?

3. ЗА КАКИЕ ДЕНЬГИ? Война мероприятие очень и очень дорогое. Украина на следующий год сверстала практически на половину дефицитный бюджет. Ещё раз - каждая вторая гривня НЕ наша, а взята в долг или "грант".

И это всё на фоне того, что нужно наступать на укреплённые позиции врага, который не испытывает дефицита личного состава, в состоянии самостоятельно производить оружие и боеприпасы, да и купить их на стороне может. С деньгами у них пока что нормально.

Вот такой вот дисбаланс...  

Там вище було про мету, а про засоби мови не було, мовляв не ясно як виглядатиме перемога.

Щодо засобів - це до 7351 і до інших форумних воїнів, які парашу знищують,  розчленовують вже по третьому разу, не встаючи з дивану

  • Лайк 5
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Дощ сказал:

Там вище було про мету

нереальна мета то мрія. правильно назвати (с) Бездомний :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Дощ сказал:

Якщо ми вийдем на кордони 91 - війна закінчиться. І неважливо яка армія буде з того боку, думаю її не буде ніякої. Вихід на кордони - це і є мета. В принципі на даному етапі вихід на межі станом на 24.02 - також перемога, якої буде достатньо щоб закінчити війну

Тобто, якщо ми вийдемо на кордони 1991-го чи 2022-го року - то РФ перестане вести бойові дії і стріляти в нашу сторону?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Дощ сказал:

Там вище було про мету...

Если говорить именно о цели, то на мой скромный взгляд, вначале нужно лишить рфию наступательного потенциала...

Если верить авторитетным источникам, то сейчас у рфии только на оккупированной после 24/02/2022 территории порядка 420-450 тысяч личного состава с достаточным количеством тяжелого вооружения и техники. Плюс "моб. резерв" с этой самой оккупированной территории не менее 200 тысяч. Их, без всякого сомнения/сожаления первыми пошлют на убой. 

Так же у нашей границы со стороны рфии ещё около 150-200 тысяч личного состава "при всех делах" Плюс авиация, флот...

И это не считая возможной угрозы со сторону "бульбастана" и вероятной весенней мобилизации в рфии.

Возможно я ошибаюсь, но тут вопрос, как сдержать всю эту орду и частично "сточить".

Змінено користувачем SergiyUA
ачепятка
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Danylo Ivanov сказал:

Тобто, якщо ми вийдемо на кордони 1991-го чи 2022-го року - то РФ перестане вести бойові дії і стріляти в нашу сторону?

Тобто у верхівці рабзії (і не тільки, припускаю що і у "глибинного народу") виникне питання, причому критичне: і нахуа? стільки грошей, ресурсів, обмеженнь... нахуа? адже нічого не змінилось. Київ, Миколаїв, Одесу і т.д. не взяли; те що взяли - втратили; то заради чого далі от все ось це?

Ну так, я теж вважаю що на фоні такої повістки і бойві дії припиняться (прийнаймі активні, такі я к зараз) і взагалі можливий розвал рабзії на князівства, а там і питання Криму з Донбасом вирішаться на нашу користь. 

Так, я асболютно згоден з тезою, що коли ворогу (не тільки окремій верстві населленю, а буквально всім шарам тієї гниди) довести тщетність їхних потуг щось захопити а потім і втримати - неминуче призведе до унеможливлення знаходження при владі людей, з подібними гаслами. Може мрії захопити Україну (і весь світ) у них і залишаться, я майже впевнений, але відверрто і відкрито транслювати їх у суспільство стане політичним вироком, адже "це вже було і стало тільки гірше".

Змінено користувачем Evgenich
  • Лайк 6
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, SergiyUA сказав:

Есть такой старенький 2006 года фильм «Идиократия».

Всем настоятельно рекомендую к просмотру! 

Достатньо перші 3 хв. Там відповідь про майбутнє суспільства 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скільки можна вже лаятися між собою?
Можливо, все закінчиться просто, швидко і комфортно.
Ось:

image.png.60efdc7a9011cceb44abf1b00c597432.png

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Danylo Ivanov сказал:

Тобто, якщо ми вийдемо на кордони 1991-го чи 2022-го року - то РФ перестане вести бойові дії і стріляти в нашу сторону?

не якщо а коли

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Evgenich сказал:

Тобто у верхівці рабзії (і не тільки, припускаю що і у "глибинного народу") виникне питання, причому критичне: і нахуа? стільки грошей, ресурсів, обмеженнь... нахуа? адже нічого не змінилось. Київ, Миколаїв, Одесу і т.д. не взяли; те що взяли - втратили; то заради чого далі от все ось це?

Ну так, я теж вважаю що на фоні такої повістки і бойві дії припиняться (прийнаймі активні, такі я к зараз) і взагалі можливий розвал рабзії на князівства, а там і питання Криму з Донбасом виряшаться на нашу користь. 

Так, я асболютно згоден з тезою, що коли ворогу (не тільки окремій верстві населленю, а буквально всім шарам тієї гниди) довести тщетність їхних потуг щось захопити а потім і втримати - неминуче призведе до неунеможливлення знаходження при владі людей, з подібними гаслами. Може мрії захопити Україну (і весь світ) у них і залишаться, я майже впевнений, але відверрто і відкрито транслювати їх у суспільство стане політичним вироком, адже "це вже було і стало тільки гірше".

+ в них значно ускладниться експорт нафти через Чорне море

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Evgenich сказал:

Тобто у верхівці рабзії (і не тільки, припускаю що і у "глибинного народу") виникне питання, причому критичне: і нахуа? стільки грошей, ресурсів, обмеженнь... нахуа? адже нічого не змінилось. Київ, Миколаїв, Одесу і т.д. не взяли; те що взяли - втратили; то заради чого далі от все ось це?

Пытаюсь внимательно отслеживать ситуацию "на той стороне". Подобного рода вопросы, если и возникнут, то у очень НЕ значительного процента населения, которое легко прижмут к ногтю.

Основная масса народонаселения рфии - стадо. Тупое, абсолютно бесправное СТАДО! Когда их погонят на убой, максимум будут мычать и блеять. Кто поумнее и побогаче попробуют свалить. Остальные покорно пойдут. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, SergiyUA сказав:

Есть такой старенький 2006 года фильм «Идиократия».

Всем настоятельно рекомендую к просмотру! 

Проте дядько проукраїнський, проти вступу Аргентини до БРІКСУ і за зближення з США. Так що хоч хтось не гімно у латиносів.

Змінено користувачем MaxS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Evgenich сказал:

Тобто у верхівці рабзії (і не тільки, припускаю що і у "глибинного народу") виникне питання, причому критичне: і нахуа? стільки грошей, ресурсів, обмеженнь... нахуа? адже нічого не змінилось. Київ, Миколаїв, Одесу і т.д. не взяли; те що взяли - втратили; то заради чого далі от все ось це?

Ну так, я теж вважаю що на фоні такої повістки і бойві дії припиняться (прийнаймі активні, такі я к зараз) і взагалі можливий розвал рабзії на князівства, а там і питання Криму з Донбасом виряшаться на нашу користь. 

Так, я асболютно згоден з тезою, що коли ворогу (не тільки окремій верстві населленю, а буквально всім шарам тієї гниди) довести тщетність їхних потуг щось захопити а потім і втримати - неминуче призведе до неунеможливлення знаходження при владі людей, з подібними гаслами. Може мрії захопити Україну (і весь світ) у них і залишаться, я майже впевнений, але відверрто і відкрито транслювати їх у суспільство стане політичним вироком, адже "це вже було і стало тільки гірше".

Вы не понимаете расеян. Все будет совершенно не так. Отвоевать что-то существенное у украинцев не получится. Расея не распадётся. Они сейчас не стремятся что-то кардинальное(Харьков, Одессу) захватить(Авдеевка - не кардинальное). Для большинства воюющих - это работа. Опасная(так жить в расее все равно опасно), но высокооплачиваемая. Куча девок/женщин мечтают о йобаре-военном. Во многих кругах(от самого дна до серединки) это считается круто - воевать на Украине.

Вы пытаетесь думать/понять здоровой головой - но это не тот случай.

  • Лайк 9
  • Хаха 1
  • Сумно 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, SergiyUA сказал:

Когда их погонят на убой, максимум будут мычать и блеять.

Причем мычать только о хреновом обеспечении(экипировка, оружие, условия быта), а не о ситуации впринципе.

  • Лайк 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, SergiyUA сказал:

Пытаюсь внимательно отслеживать ситуацию "на той стороне". Подобного рода вопросы, если и возникнут, то у очень НЕ значительного процента населения, которое легко прижмут к ногтю.

Основная масса народонаселения рфии - стадо. Тупое, абсолютно бесправное СТАДО! Когда их погонят на убой, максимум будут мычать и блеять. Кто поумнее и побогаче попробуют свалить. Остальные покорно пойдут. 

Я і не сподіваюсь на реакцію того стада, я сподіваюсь на те, що винекне питання. А при владі (в рабзії) знаходяться люди, які не залежать від думки стада, а залежать від думки тих присловутих "еліт", яким, в свою чергу, буде важко або неможливо ігнорувати те саме питання, яке винекне. 

Давай те спростимо: ось на початку вторгнення у мордора була задача захопити як омога більше і втримати; у нас - втратити як омога меньше і по можливості повернути. Минуло 600+ днів... задачі змінились, тепер вони намагаються втримати (це пріоритет) і хочаб одне місто захопити (Авдіївку), ми же намагаємось звільнити як омога більше, ми атакуємо. В разі успіху ми досягаємо своєї мети, вони ні. Ось тут і виникає логічна послідовність. А що далі? І нахуа все це було, якщо і не захопили і не втримали? Ну і це вже базова теза, з якою важко буде залишатись царем (не обов'язко ***лу, будь кому) на троні і продовжувати туж саму політику. І це вже ніяк (ну майже ніяк) не залежить від стада. Тут як би включаються і бізнес еліти, і силові структури і навіть залишки медіаестеблімшменту

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Потрошитель сказал:

Вы не понимаете расеян.

Ніразу не сперичаюсь. Так, рабзіян я не розумів і не зрозумію, але до чого тут розуміння тої біомаси? Мова іде про природні причино-наслідкові тези. Мова іде про тих, хто тими рабзіянами править. Їм то з цими протеріччями доведеться якось жити і вирішувати їх. В інакшому випадку не було б навіть тої профонації під назвою "вибори", в процесі якої не важлива думка "народу", а важлива реакція апарату і ознака лояльності.

Змінено користувачем Evgenich
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бизнес-элиты и все те, кто там правит - все под ФСБ. 

Думаю, это ответ на все вопросы.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, MaxS сказал:

Проте дядько проукраїнський, проти вступу Аргентини до БРІКСУ і за зближення з США. Так що хоч хтось не гімно у латиносів.

декларації та реальні дії дві великі різніці...

19 минут назад, Потрошитель сказал:

Вы пытаетесь думать/понять здоровой головой - но это не тот случай.

це те що я постійно намагаюсь донести американцям. натягувати своє бачення світу на інших - знову пробігтися по тих самих граблях як і багато разів раніше.

3 минуты назад, Потрошитель сказал:

Бизнес-элиты и все те, кто там правит - все под ФСБ. 

Думаю, это ответ на все вопросы.

www.abc.net.au/news/2023-11-20/how-russian-secret-service-took-control-of-presidency/103052176

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Потрошитель сказал:

Бизнес-элиты и все те, кто там правит - все под ФСБ. 

Думаю, это ответ на все вопросы.

Ну я про них і пишу. От  у нихі  винекнуть протеріччя у самій струткурі, з якими неможливо далі існувати, не міняючи спосіб існування.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Evgenich сказал:

В разі успіху ми досягаємо своєї мети, вони ні. Ось тут і виникає логічна послідовність. А що далі? І нахуа все це було, якщо і не захопили і не втримали?

Хотелки свои они давно урезали. Довольствуются малым. Донецк, Луганск, Крым - есть? Есть. Сухопутный коридор в Крым есть? Есть. Вода в Крым - завоевали, потеряли, надо бы вернуть. Украину кошмарить. В идеале бы выйти на границы донецкой области и захватить Харьков.

Не получится - ничего страшного. Морозим все и живём дальше.

Вот и весь их хер до копейки.

  • Лайк 3
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Потрошитель сказал:

Хотелки свои они давно урезали. Довольствуются малым. Донецк, Луганск, Крым - есть? Есть. Сухопутный коридор в Крым есть? Есть. Вода в Крым - завоевали, потеряли, надо бы вернуть. Украину кошмарить. В идеале бы выйти на границы донецкой области и захватить Харьков.

Не получится - ничего страшного. Морозим все и живём дальше.

Вот и весь их хер до копейки.

Повернемось до начала дискусії. Я підтримую думку, що для нас перемога буде цілковитою та повною (не остаточною) при відновленні кордонів 1991р. і не повною, але суттєвою (для початку тиктанічних змін в рабзії на нашу користь) при виходу на кордони 2022р, бо в будь якому випадку їхні хотелки не здійснюються, і продовжувати воювати далі - да ХЗ

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, Evgenich сказал:

Повернемось до начала дискусії. Я підтримую думку, що для нас перемога буде цілковитою та повною (не остаточною) при відновленні кордонів 1991р. і не повною, але суттєвою (для початку тиктанічних змін в рабзії на нашу користь) при виходу на кордони 2022р, бо в будь якому випадку їхні хотелки не здійснюються, і продовжувати воювати далі - да ХЗ

 

Захід панічно боїться тектонічних змін на кацапії .

Тектонічних змін на кацапії Захід боїться більше , ніж перемоги кацапії .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Потрошитель сказал:

Хотелки свои они давно урезали.

ні. вони знову здолали кризу і можуть собі дозволити повернутися до стратегічних речей. а це питання років, а не щось зробити найближчим контрнаступом. от і вся різниця. жити одним днем на межі існування чи планувати на роки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...