Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, ks6 сказал:

Надо делать что-то подобное. Годовой контракт за правильные деньги. Год прошел, все, свободный выезд за границу. ВСЕХ бронированных бюджетников на минималку, деньги на контрактников.

навіщо роздавати гроші коли іх можно "освоїти", а воінів щас назбирають тцк

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Canton сказав:

Да

я би не рахував кацапські втрати без врахування виробництва та інших джерел. два роки тому вже завзято ракети рахували. 2-3 тижні (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, ks6 сказав:

А если нет? 

ви недооцінюєте інвестиції в ментів та мотивацію тих хо пропонує вибір - проїхати на фронт чи недорого отримати папірець про непридатність/зняття з обліку.

t.me/insiderUKR/74196

Змінено користувачем US7IGN
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 хвилин тому, ks6 сказав:

Может никто не виноват, просто сил и средств оказалось недостаточно на данном направлении. 

А може то якийсь дегенерат вирішив, що він нев'єбенний полководець і замість того, щоб реально оцінити сили і засоби, і будувати лінії оборони, вирішив Крим брать?

Цитата

Я знаю, що можу перемогти цього ворога. Але дайте ресурси. Потрібно 300 танків, 700 БМП, 500 гаубиць, і ми вийдемо на кордони 23 лютого. Ми отримуємо менше, ніж потрібно. Бійців у ЗСУ зараз вистачає. Мені не потрібно ще сотні тисяч. Нам потрібні танки, БТР, БМП та боєприпаси. Помітьте, я  навіть не кажу про F-16 прямо зараз (с) Залужний, 15 грудня 2022 року

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На виборах до парламенту Латвії провалилася проросійска партія "Согласие".
Вона не проходить  5 %  бар'ер.
На минулих виборах "Согласие" отримало 20%.
Що вплинуло.
У Латвії відрубали  канали  кацапопропаганди .
 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

А може то якийсь дегенерат вирішив, що він нев'єбенний полководець і замість того, щоб реально оцінити сили і засоби, і будувати лінії оборони, вирішив Крим брать?

 

Я б теж звільнився після таких завдань без забезпечення ресурсами для їх виконання 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, US7IGN сказав:

Я б теж звільнився після таких завдань без забезпечення ресурсами для їх виконання 

Так дали все, що просив. Ось, наприклад по танкам

image.thumb.png.9e62d20738c296adb3fa2ffaa2d35d99.png

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

Так дали все, що просив.

Через рік? Після того, як орки з макаками накопали лінію суровікіна?

Схоже, янкі забули власне прислів'я "He gives twice who gives quickly". Це було тупо кидалово.

 

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, vadimv сказав:

Через рік? Після того, як орки з макаками накопали лінію суровікіна?

 

Ще раз, до контрнаступу надали більше, ніж просив Залужний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, US7IGN сказав:

Я б теж звільнився після таких завдань без забезпечення ресурсами для їх виконання 

І, до речі, ви плутаєте причинно-наслідкові зв'язки. Це саме Залужний переконав Зеленського, що зможе вийти на кордони 23 лютого, після чого останній почав медійно розкручувати контрнаступ і заліз у таку політичну сраку, з якої виходу у нього тепер немає.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, US7IGN сказал:

ви недооцінюєте інвестиції в ментів та мотивацію тих хо пропонує вибір - проїхати на фронт чи недорого отримати папірець про непридатність/зняття з обліку.

t.me/insiderUKR/74196

Боюсь, что власть переоценивает свои возможности и недооценивает изворотливость народа. Никто никому платить не будет, кто собирался уже вопросы порешал. У большинства все более менее ровно, основные отмазки опекунство и уход , бронь везде от фермеров с рабочими до лесников, подкопаться почти не к чему. Возможно категория 25-27 лет более уязвима, так там часть нигде не числится, кто-то работает нелегально, кто-то дистанционно,штрафных санкций особо не боятся, там у многих еще взять нечего.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

І, до речі, ви плутаєте причинно-наслідкові зв'язки. Це саме Залужний переконав Зеленського, що зможе вийти на кордони 23 лютого, після чого останній почав медійно розкручувати контрнаступ і заліз у таку політичну сраку, з якої виходу у нього тепер немає.

за все відповідає керівник. мені особисто байдуже хто з них накосячив. спонсори прямо казали як бачать використання наданої зброї. удар в одному місці. я хз як воно мало спрацювати без повітряної операції, але результат видно.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, ks6 сказав:

Боюсь, что власть переоценивает свои возможности и недооценивает изворотливость народа. Никто никому платить не будет, кто собирался уже вопросы порешал. У большинства все более менее ровно, основные отмазки опекунство и уход , бронь везде от фермеров с рабочими до лесников, подкопаться почти не к чему. Возможно категория 25-27 лет более уязвима, так там часть нигде не числится, кто-то работает нелегально, кто-то дистанционно,штрафных санкций особо не боятся, там у многих еще взять нечего.

якщо у більшості все добре, то в чому проблема? кому та навіщо викручуватися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Dmitriy_S сказав:

Ще раз, до контрнаступу надали більше, ніж просив Залужний.

Ще раз - Залужний просив 15 грудня 2022 року (насправді раніше).

Коли ще не було лінії суровікіна.

Захід (насамперед американці) тягнули резину протягом РОКУ, фактично зупинивши поставки з моменту звільнення Харківщини.

Потім вони зупинили поставки цього року.

До цього вони ніх...чого не зробили за анексію Криму, вторгнення на Донбас і збиття Боїнга.

За війну в Грузії.

А раніше вони викрутили Україні руки, відібрали зброю і передали оркам.

А ще раніше вони уклали угоду з червонодупими макаками і викинули Тайвань з Ради безпеки ООН.

А ще раніше кинули свого союзника Чан Кайші.

А ще раніше уклали угоду з орками і подарували їм атомну бомбу.

Ну і так далі.

 

Де і причому тут Залужний?

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, vadimv сказав:

Ще раз - Залужний просив 15 грудня 2022 року (насправді раніше).

Коли ще не було лінії суровікіна.

Де і причому тут Залужний?

Кацапи почали будувати лінію Суровікіна ще в жовтні 22 року. І партнери аж ніяк не обіцяли надати техніку за місяць, були обговорені терміни і по ним все надали. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Кацапи почали будувати лінію Суровікіна ще в жовтні 22 року. І партнери аж ніяк не обіцяли надати техніку за місяць, були обговорені терміни і по ним все надали. 

а потім ще й гребля тріснула. не пощастило.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, vadimv сказав:

Захід (насамперед американці) тягнули резину протягом РОКУ, фактично зупинивши поставки з моменту звільнення Харківщини.

Потім вони зупинили поставки цього року.

До цього вони ніх...чого не зробили за анексію Криму, вторгнення на Донбас і збиття Боїнга.

За війну в Грузії.

А раніше вони викрутили Україні руки, відібрали зброю і передали оркам.

А ще раніше вони уклали угоду з червонодупими макаками і викинули Тайвань з Ради безпеки ООН.

А ще раніше кинули свого союзника Чан Кайші.

А ще раніше уклали угоду з орками і подарували їм атомну бомбу.

Ну і так далі.

В общєм Україна в вашій концепції - то типова баба, яка сама наробила хyйні, а потім така, а це не я, я нітакуся, хочу мужика, щоб вирішив всі мої проблеми. А нєхєр було блядувать і всім давать (багатовекторність), а виходить заміж за нормального мужика (вступати в НАТО) і будувати щасливе життя (в ЄС). Такшо нєхєр тепер целкою прикидатися, раніше головою думати треба було.

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

В общєм Україна в вашій концепції - то типова баба, яка сама наробила хyйні, а потім така, а це не я, я нітакуся, хочу мужика, щоб вирішив всі мої проблеми.

Ще раз, який стосунок має Україна до проблем Чан Кайші, Тайваня і Китаю?

Кому там раніше головою думати треба було?

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Dmitriy_S сказал:

В общєм Україна в вашій концепції - то типова баба, яка сама наробила хyйні, а потім така, а це не я, я нітакуся, хочу мужика, щоб вирішив всі мої проблеми. А нєхєр було блядувать і всім давать (багатовекторність), а виходить заміж за нормального мужика (вступати в НАТО) і будувати щасливе життя (в ЄС). Такшо нєхєр тепер целкою прикидатися, раніше головою думати треба було.

Уважано передивіться "Патріот" з Мелом Гібсоном  - проти США разом з англійцями воювали лоялісти - тобто лояльні до метрополії американці 

uk.wikipedia.org/wiki/Лоялісти

тобто "багатовекторність" - то типова  постколоніальна спадщина будь якої постімперської пост провінції .

 

вихована колонізаторами еліта - головний ворог свого народу (с) 

 

Тим більше , коли кацапи на протязі ХХ сторічча  піддали автохтонний етнос щільному геноциду та етноциду . То українці ще на диво відновлюються . На відміну від тих же білорусів , яких кацаподебілізер остаточно  перетворив на бидлотрусів . 

 

 

Patriot_promo_poster.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, vadimv сказав:

Ще раз, який стосунок має Україна до проблем Чан Кайші, Тайваня і Китаю?

Кому там раніше головою думати треба було?

О, тобто ви вирішили повчити життю успішного мужика, за якого хочете вийти заміж, аж пищите? Геніальна стратегія.

Змінено користувачем Dmitriy_S
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, US7IGN сказав:

ви недооцінюєте інвестиції в ментів та мотивацію тих хо пропонує вибір - проїхати на фронт чи недорого отримати папірець про непридатність/зняття з обліку.

t.me/insiderUKR/74196

Военкомат в Виноградове тот ещё гадюшник. Я в него два дня не мог попасть, пропускали только по повестке, а в 12.00 начали праздновать 8 марта. Перестали пускать всех.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, vadimv сказав:

Через рік? Після того, як орки з макаками накопали лінію суровікіна?

Схоже, янкі забули власне прислів'я "He gives twice who gives quickly". Це було тупо кидалово.

 

Это был точный расчет, ждали, пока орки сточат основную массу танков и наиболее боеспособные части. Теперь для них кацапия не представляет угрозы. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Dmitriy_S сказав:

Ще раз, до контрнаступу надали більше, ніж просив Залужний.

Тоді, коли це вже було не актуально.

Якби вчасно дали танки, звільнили б основну частину Луганської області, якби дали літаки, то південь, аж до Криму і Маріуполя. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Vinsol2009 сказал:

Это был точный расчет, ждали, пока орки сточат основную массу танков и наиболее боеспособные части. Теперь для них кацапия не представляет угрозы. 

залишилося знищити ракетобудівну та ядерну галузі кацапії , та будь які засади для їх відновлення

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...