Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

35 хвилин тому, MaxS сказав:

Цікаво, начфін для обґрунтування захисту зможе посилатися на дописи 7351 як офіційне роз'яснення Міністерства пропаганди?

Перш ніж він дійде до начфіна попередньо слід пройти ще кілька етапів, думаю на кожному його пошлють нах@й.

А в начфіна одна ікона, це наказ МО #260 від 07.06.2018, в якому додаткові виплати регламентує розділ XXXIV - і там ще ні слова про 70 тис

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Дощ сказав:

і там ще ні слова про 70 тис

чомусь ніхто не рахує що солдат живе, вдягається та жере за рахунок фірми.

лікування, протезування та поховання теж за рахунок держави :flag1:

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

теж за рахунок держави

Чому ж не рахують, рахують, лиш тут питання чийого солдата вона годуватиме - свого чи чужого

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Дощ сказав:

Чому ж не рахують, рахують, лиш тут питання чийого солдата вона годуватиме - свого чи чужого

я не про державу, а про людей, які відмовляються визнавати всі переваги служби в армії. от я намагався переконати жінку що в армії я отримаю безкоштовне лікування та ще й зароблю, а вона не вірить! ще й погрожує розправою :-(

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Canton сказав:

Интересно то как!!!

Будем наблюдать...

asiatimes.com/2024/05/france-sends-combat-troops-to-ukraine-battlefront/

🇨🇳🇫🇷 Сі Цзіньпін прибув до Франції

У Парижі китайський лідер зустрінеться з президентом Франції Макроном.

мне в Париж по делу срочно (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, US7IGN сказав:

я не про державу, а про людей, які відмовляються визнавати всі переваги служби в армії. от я намагався переконати жінку що в армії я отримаю безкоштовне лікування та ще й зароблю, а вона не вірить! ще й погрожує розправою :-(

Кваліфіковані юристи армії капець як потрібні, тут на кожному кроці якийсь ніпель, воювати не будуть, але роботи буде. Правда заробити так щоб прям заробити не вийде точно, но лікування безкоштовне

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк повідомив, що приблизні втрати особового складу окупантів з 28 квітня по 5 травня склали близько 8110 осіб. Також ворог втратив 1106 одиниць озброєння та військової техніки, зокрема:

🔘96 танків;
🔘188 бойових броньованих машин;
🔘264 артилерійські системи;
🔘7 РСЗВ;
🔘14 установок ППО;
🔘353 одиниці автотехніки;
🔘31 одиницю спецтехніки.

Окрім цього, нашими захисниками знищено ворожий літак, 23 ракети та 129 БпЛА.

 

зображення_2024-05-05_184521055.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Дощ сказав:

Кваліфіковані юристи армії капець як потрібні, тут на кожному кроці якийсь ніпель, воювати не будуть, але роботи буде. Правда заробити так щоб прям заробити не вийде точно, но лікування безкоштовне

дякую, я вже цим колись займався. по-перше, я більше взагалі не пью, а по-друге, у мене вже здоров'я немає працювати в такій атмосфері. в цирку я вже теж давно не сміюся, а щиро співчуваю. заробити то відносно. я обіцяв жінці що більше не буду лізти в такі справи, які її будуть засмучувати. в лікуванні маю сумнів. в безкоштовні операції я теж не вірю. визнаю рівень госпіталю на госпітальній, але з останнього разу коли я там був - багато всього змінилося.

ну і не розкрию секрету - кваліфікація там нафіг не потрібна. там інші речі цінуються. ну ви маєте знати.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ні, як раз кваліфікація - запорука відсутності головняка. У мене в частині в управлінні служить колишній прокурор, грамотний, ми періодично сперечаємось по різним питанням, в його обов'язки входить комунікація з органами з приводу запитів, розслідувань і т.п. - зберіг багато нервових клітин всім.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алё, эксперты по внешнему долгу...

Ваше мнение?

Вы, наконец, долги списывать будете?

"Похоже у внешних кредиторов Украины "урвався терпець": первый раз в истории кредиторы хотят списать долг, а должник - нет.

Сейчас на руках у частных кредиторов примерно 20 млрд дол еврооблигаций Украины по номиналу.

По рыночной стоимости этот портфель может стоить 4-6 млрд дол в зависимости от времени оценки.

Средняя ставка по купону - 7%, то есть порядка 1,4 млрд дол ежегодно в виде процентов.

Но это если считать по номииналу, а если по рыночной стоимости, то 1,4 млрд дол на 4 млрд дол, это уже до 35% годовых!!!

Понятно, что часть инвесторов не успели "выпрыгнуть" из наших евробондов, но те, кто успели "запрыгнуть" с дисконтом в 70-80% при покупке, то те в шоколаде.

Будут в шоколаде, если начнутся процентные платежи, которые сейчас на паузе: проценты начисляются (капитализируются), но не выплачиваются.

Они даже готовы на списание части долга.

Вот и Wall Street Journal пишет, что кредиторы хотят возобновить именно процентные платежи по украинским евробондам.

В противном случае,  угрожают дефолтом: в августе 2024-го года истекает отсрочка по платежам.

Такие статьи - всегда заказуха.

На что намекают кредиторы?

Поразительно, но они согласны почти на мою модель реструктуризации, о которой я неоднократно писал.

Это списание 50% долга и снижение ставки по купону до 5%. 

В статье об этом прямо не говорится, но намеки на такой сценарий есть: кредиторы рассчитывают на 500 млн дол процентных платежей в год.

А это, например, списание 10 млрд дол и 5% по оставшимся 10 млрд в год.

Почему кредиторам выгоден такой сценарий?

Тогда такие компании как BlackRock и Pimco получат годовую доходность в размере до 20%. Космос!

И это только по купону.

Если ты купил чужой долг за 20% от номинала, то ты можешь согласиться на списание 50% номинальной стоимости, ведь процент будет начисляться на оставшийся номинал, который все равно будет в два-три раза больше, чем стоимость долга при покупке.

То есть, списывай 50% и начисляй процент на остаток по номиналу, все равно получишь Х2, Х3 к официальному проценту по купону.

Так почему в Украине пока против?

Дело в том, что здесь наши ребята тоже купили евробондов Родины.

Только в отличие от BlackRock они не хотят сидеть в украинских евробондах годами, получая свой процент.

Они хотят погашения облигаций по номиналу в 1000 дол/евро, купленных за 200 дол/евро.

Срубить деньжат, купить костюмы с отливом и в Дубаи.

Вот так на одной прямой столкнулась стратегическая жадность и тактическая.

А тут еще страны - партнеры, которым отсрочили погашение долга Украины перед ними до 2027 года и могут вообще ничего не вернуть.

То есть платежи по еврооблигациям в пользу частных кредиторов будут платится за счет внешней помощи стран-партнеров.

Вот так, в глобальном масштабе, бюджетные деньги ЕС и США будут перетекать в карманы частных инвестиционных фондов.

А Украина - как транзитер.

Чем не глобальная коррупция?

В свое время, о подобном эффекте замещения писал нобелевский лауреат Джозеф Стиглиц на примере Пуэрто-Рико, которой выделяли деньги на восстановление после урагана, а она погашала долги.

В свое время, Franklin Templeton скупил почти 50% украинских еврооблигаций зимой 2014-го, когда на улицах Киева текла кровь.

Затем "у Франклина" назвали эту операцию одной из лучших, самых доходных в истории.

Более того, в декабре 2015-го, взяв под контроль совет кредиторов, они провели еще и лучшую для себя реструктуризацию долга Украины, получив на сумму списания долга ВВП-варранты, налог на наш экономический рост.

История повторяется.

Не использовали исторический шанс на списание долга в 2014-м, не использовали и сейчас.

Не жили богато, нечего и начинать: передали следующим поколениям долговую удавку, государственный долг в размере почти 90% ВВП.

А будет и все 100% при такой стратегии." (с) 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Дощ сказав:

Та ні, як раз кваліфікація - запорука відсутності головняка. У мене в частині в управлінні служить колишній прокурор, грамотний, ми періодично сперечаємось по різним питанням, в його обов'язки входить комунікація з органами з приводу запитів, розслідувань і т.п. - зберіг багато нервових клітин всім.

кваліфікація. ну для мене - звісно! але ж ви хочете користі для справи. так не буває. або ти корисний для керівника і не маєш головняка, або ти не маєш з цього користі. колишній прокурор звучить не дуже гарно. це зазвичай означає що він десь не впорався...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не всі люди погані - він призвався на початку вторгнення, хоча міг відсидітися вдома як більшість його колег, але прийшов боронити країну.

Щодо користі для себе... Ну яка тут користь - їб@ш зранку до вечора, отримуй гз, безкоштовне лікування, форму/ плюшки, і відпустку двічі на рік по 15 діб. Ось зараз приїхав в район бо прийшла рознарядка всіх з тилу забрати в рвз, нафіг він тут треба - непонятно, але треба то треба 

Змінено користувачем Дощ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Дощ сказав:

Не всі люди погані

я ж не казав що він поганий. я сам там починав, але не шкодую що не встиг там залишитися. але якщо ти пропрацював в прокуратурі декілька років і звільнився, то це означає що ти щось робив не так.

7 хвилин тому, Дощ сказав:

він призвався на початку вторгнення, хоча міг відсидітися вдома як більшість його колег, але прийшов боронити країну

поважаю ідеї, але не люблю коли їх нав'язують

7 хвилин тому, Дощ сказав:

їб@ш зранку до вечора

давно пройшли часи коли міг два разі не дістаючи (((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А взагалі з цією ротаційною істерикою галіма тема, нас і так постійно зажимали лімітами тих, хто у ппд, щоб не дай Боже хтось зайвий затерся, а тут так і зовсім з ума зійшли - повиганяли всіх на світі, фінслужбу, продслужбу, діловоди, всі тили коротше - їх замінити немає ким, точніше замінити то можна але треба вчити кілька місяців і хапанути косяків на кілька років тюрми. То живуть по норам, роблять ту ж роботу що й в тилу, але отримують +30. Навіщо питається? Щоб галочку поставити - знайшли резерви - відправили на фронт

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Дощ сказав:

А взагалі з цією ротаційною істерикою галіма тема, нас і так постійно зажимали лімітами тих, хто у ппд, щоб не дай Боже хтось зайвий затерся, а тут так і зовсім з ума зійшли - повиганяли всіх на світі, фінслужбу, продслужбу, діловоди, всі тили коротше - їх замінити немає ким, точніше замінити то можна але треба вчити кілька місяців і хапанути косяків на кілька років тюрми. То живуть по норам, роблять ту ж роботу що й в тилу, але отримують +30. Навіщо питається? Щоб галочку поставити - знайшли резерви - відправили на фронт

ну це лише одна зі складових більшої проблеми. не маючи великої армії, яка роками вибудовувала б потрібну структуру і була повністю укомплектована, було б логічно та раціонально передбачити для всіх небойових служб можливість збереження рівня відповідно до досвіду та кваліфікації. як раніше "табель о рангах". на цивільній службі - керівник, і в армії керівник за фахом. а зараз ти спеціаліст з посадою, а в армії - ніхто. яка мотивація цивільному йти в армію з її обмеженнями? тільки не треба про "борг вітчизні" і все таке. у дорослих людей вже є власні світоглядні конструкції в голові, які можуть відрізнятися від офіційної пропаганди чи просто думок інших людей.

Змінено користувачем US7IGN
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Dmitriy_S сказав:

До речі, цікаво, чому не мобілізують попів? В них наче броні нема. Та й на спорядженні можна зекономити, броніки і каски їм не потрібні, їх бог захищає.

в кришнаїтів на монахів бронь. типа альтернативна служба

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, МаТраС сказав:

в кришнаїтів на монахів бронь. типа альтернативна служба

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лише Китай може змусити путіна закінчити війну в Україні, - очільник МЗС Польщі Радослав Сікорський

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Олег Володимирович Мужчиль (відомий також як Дорже Жамбо Чойдже-лама, «друг Лісник», Сергій Аміров, народився 29 листопада 1965 року у Донецьку, Україна — загинув 9 грудня 2015 року в Києві) — український релігійний діяч, буддист. Голова буддійського товариства «Ваджра». Майстер бойових мистецтв — мав вищий ступінь в бойових мистецтвах Сьоріндзі-кемпо та Кобудо[1], розвідник-диверсант під час Російсько-української війни.

image.png.cf3a9bc562eab6bb312153cf15fcd30b.png

Олег Мужчиль, заняття з ножового бою для бійців “Тризубу”.

Одна із заслуг друга “Лісника” (Олега Мужчиля) — це його вклад у військовий вишкіл патріотичної молоді. Десятки бійців ДУКу та інших формувань, що пройшли його спецвишкіл, відзиваються про нього як про найкращого інструктора, з яким їм доводилося працювати. Проте своїми знаннями і вміннями “Лісник” ділився з побратимами ще з початку 90-х років. Пропонуємо нашим читачам унікальне відео — практичне заняття з ножового бою, проведене для учасників тризубівського вишколу у Слав'ятині (2010 рік, коли “Тризуб” посилено готувався до силового спротиву режиму Януковича).

 

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Danylo Ivanov сказал:

Наїлися. Хто вижив (

281641310186_n.jpg

Ты очередной кацапский долбо*б! Работаешь на кацапов, как вилсон2009, кантон, дима-Фе-е-е-е, и пр. местная шваль.

Твои кураторы, даже не додумались придумать тебе погоняло на украинском.

Ivanov...😂

Змінено користувачем pump
  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Вячеслав63 сказав:

Смажив шашлики. Зовсім поруч щось добре бахнуло. В Полтаві, на цей час, це рідкісне явище. Що вони хочуть тут розбомбити - невідомо. Може старий, ще з радянських часів, аеропорт, який давно не працює. До нього декілька кілометрів. 

Они хотят внести хаос и сумятицу а умы.

Судя по Харькову это удается, вам сильно повезло с географией.

А тут кабы и с300. От которых нет защиты .

Хорошо, хоть беспилотники стали сбивать .

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, pump сказав:

Ты очередной кацапский долбо*б! Работаешь на кацапов, как вилсон2009, кантон, дима-Фе-е-е-е, и пр. местная шваль.

Твои кураторы, даже не додумались придумать тебе погоняло на украинском.

Ivanov...😂

хуесосить  зелёную плесень и работать на кацапов, это не одно и то же.

Я бы сказал, что совсем наоборот .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Dmitriy_S сказал:

До речі, цікаво, чому не мобілізують попів?

Потому, что у нас церковь отделена от государства (вроде, как, по конститухе).

Значит и попы не обязаны кого то защищать, по той же конститухе.

Конституцией не называю, ибо ее (конституцию) опустили ниже плинтуса.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...