Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підвищення тиску централізованої води в будинку

Kolko

Рекомендовані повідомлення

Вітаю друзі! Потрібна допомога!

Нещодавно придбав будинок, тому  багато в чому я новачок...

Наразі, централізована вода в будинку біжить тоненькою цівочкою, ледь -ледь. Помитися в душі це цілий квест..

Ідея повністю замінити труби водопостачання і передбачити систему очистки  та підвищення тиску води.

Забір води в будинку це: кухня та  ванна кімната, де є також пральна машинка, бойлер, котел 

+ Забір води  на дворі(літній період): полив городу 4 сотки+ літня кухня(кран), кран на вулиці.

 З чого почати? Що мені потрібно(Насос, гідроакумулятор, фільтри?  Тоді які?  якась автоматика?) Може є готові схеми?

Багато в інтернеті схем з гідроакумулятором та водою зі скважини, а в мене саме з централізованого водопостачання.

Хочу передбачити систему, щоб і полив був на городі і в будинку не падав тиск.   

Дякую.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

 

Багато в інтернеті схем з гідроакумулятором та водою зі скважини, а в мене саме з централізованого водопостачання.

Хочу передбачити систему, щоб і полив був на городі і в будинку не падав тиск.   

 

Хм, одразу скажу, що то є хитрожопість за допомогою якою ви хочете «поімєть» сусідів.

Можливо, що ваша проблема вже від такого хитрожопого, що закачує всю воду собі. (

На мій досвід то одразу робити нормальну скважину з нормального горизонту з глибинним насосом та нормальним ГА.

насос підбирайте такий, щоб влаштував вас по роботі маючи таку потужність яка дозволить запускати від наявного генератора.

як правило, всі двигуни насосів на станціях мають набагато більший пусковий струм ніж нормальні глибинні насоси

Мав скважину на 30 м і станцію Оптіма (назва не є важливою), вода була чиста на погляд, через короткий час каламуть, багато домішок і заліза.

мав серйозні витрати на фільтрацію, порахував і пробив нову на 80м, зовсім інша історія.

переваги - краща вода, більший дебет, не турбує шум від роботи насоса, забув про постійні повітряні пробки та ін.

Мій висновок - фундамент, дах, водопостачання, газ, енергопостачання є надзвичайно важливішими від всього іншого.

От все, що ви на них побажаєте зекономити у подальшому може здорово відгукнутись на вашому комфорті і гаманці.

 

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Kolko сказав:

Нещодавно придбав будинок, тому  багато в чому я новачок...

Наразі, централізована вода в будинку біжить тоненькою цівочкою, ледь -ледь. Помитися в душі це цілий квест..

По перше треба зрозуміти це проблема загального водогону чи вашого будинку. Може так статися що в водогоні і водаі тиск є, а ваша труба забита іржою і не пропускає, також перевірити фільтр на вході, він може бути забитий. 

Зайдіть та попитайте сусідів стосовно того, чи є у них вода, який тиск. Якщо це загальна проблема, то звертатися до постачальника води, якщо ваша, то  щось вирішувати з прочисткою фільтрів, заміною труби на вході в будинок і розводки по будинку.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо будинок продавали, може бути, що попередній хазяїн перекрив воду на вулиці у місті вирізки. Все ретельно перевірити. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...