Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Костриця льна замість щебня в підлогу по грунту.

Сентябрь33

Рекомендовані повідомлення

Вітаю.Нещодавно один чоловік порекомендував мені замість щебню в бетонну підлогу додавати кострицю льна.Говорить буде тепло і краще за класичну підлогу з бетону.Планував грунт,плівка,єппс,плівка,маю багато сіток з пружинами з диванів, і залити см 7-8 бетону.Потім десь плитка а десь ламінат.Що скажете ,знавці.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Сентябрь33 сказав:

Вітаю.Нещодавно один чоловік порекомендував мені замість щебню в бетонну підлогу додавати кострицю льна.Говорить буде тепло і краще за класичну підлогу з бетону.Планував грунт,плівка,єппс,плівка,маю багато сіток з пружинами з диванів, і залити см 7-8 бетону.Потім десь плитка а десь ламінат.Що скажете ,знавці.Дякую.

а для чого там "кострицю льна" чим це краще за нормальну бетонну стяжку з утепленням знизу пінопластом, можна ще й підігрів підлоги зробити :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, Сентябрь33 сказал:

Вітаю.Нещодавно один чоловік порекомендував мені замість щебню в бетонну підлогу додавати кострицю льна.Говорить буде тепло і краще за класичну підлогу з бетону.Планував грунт,плівка,єппс,плівка,маю багато сіток з пружинами з диванів, і залити см 7-8 бетону.Потім десь плитка а десь ламінат.Що скажете ,знавці.Дякую.

Не можно використовувати сітки та пружини з диванів. Ви не заармуєти цим матеріалом бетон, а зробите тільки гірше.

Також для армування не підійде рабиця.

Звичайна армуюча сітка не самі великі втрати бюджету.

Що вам дасть костриця льна і якими зігріваючими властивостями вона володіє не можу сказати. Вперше за це чую. Але подібних різних нічим не обґрунтованих міфів чув багато. Поки вважаю це очередним міфом.

Може хтось доведе інше - вибачусь.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виходить ,класика є класика(щебінь в бетон)? Просто говорять з щебнем дуже холодна підлога.А теплу підлогу водяну зараз робити немає фінансів.

А чому не підходять сітки з матраців? Рабіца ,то зрозуміло,бо тягнеться.

1590776262131112276.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Сентябрь33 сказал:

Виходить ,класика є класика(щебінь в бетон)? Просто говорять з щебнем дуже холодна підлога.А теплу підлогу водяну зараз робити немає фінансів.

А чому не підходять сітки з матраців? Рабіца ,то зрозуміло,бо тягнеться.

1590776262131112276.jpg

А ця сітка не тягнеться та не пружинить???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, ngstil сказал:

А ця сітка не тягнеться та не пружинить???

Ну пружинить, але не тягнеться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, ngstil сказал:

Не можно використовувати сітки та пружини з диванів. Ви не заармуєти цим матеріалом бетон, а зробите тільки гірше.

Також для армування не підійде рабиця.

Звичайна армуюча сітка не самі великі втрати бюджету.

Що вам дасть костриця льна і якими зігріваючими властивостями вона володіє не можу сказати. Вперше за це чую. Але подібних різних нічим не обґрунтованих міфів чув багато. Поки вважаю це очередним міфом.

Може хтось доведе інше - вибачусь.

Не фахівець, тому можу помилятися.Зараз просто на всьому економиш 😔. Яку сітку порекомендуєте на підлогу? Коридор, ванна та кухня.Кімнати  не великі.Яка товщина та який розмір віконця?

Змінено користувачем Сентябрь33
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Сентябрь33 сказал:

Не фахівець, тому можу помилятися.Зараз просто на всьому економиш 😔. Яку сітку порекомендуєте на підлогу? Коридор, ванна та кухня.Кімнати  не великі.Яка товщина та який розмір віконця?

100х100 2-3 мм. Підняти від чергової підлоги в 1 третину чистової стяжки. Піднімати можно в процесі заливки.

Керамзит, і всі інші наповнювачі не дадуть вам "теплого" бетона.

Цемент є цемент і для життя не придатний.

Але, у вас буде якесь фінішне покриття, і ось тут виходить так, що багато з цих покриттів розраховані на укладення на звичайний бетон. 

Тому простий висновок, навіщо вся ця заморочка???

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планую такий бутерброд. Грунт, пісок,плівка, єппс,плівка,бетон з сіткою.Як такої чорнової стяжки не буде, вона буде одна.Потім, де плитка а де ламінат.Правильно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось Ви хочете зєкономити копійки,усяку херню в бетон напхати,а Ви хоча б розумієте, що демонтаж або ремонт стяжки в жилому будинку буде коштувати в рази  дорожче та гемморніше,ніж одразу зробити по людські.І в першу чергу це стосуеться самого початку,відсутності чернового бетону.В зрівняння з цим гівно в бетон то дитячі забавки.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, мастерок сказал:

Ось Ви хочете зєкономити копійки,усяку херню в бетон напхати,а Ви хоча б розумієте, що демонтаж або ремонт стяжки в жилому будинку буде коштувати в рази  дорожче та гемморніше,ніж одразу зробити по людські.І в першу чергу це стосуеться самого початку,відсутності чернового бетону.В зрівняння з цим гівно в бетон то дитячі забавки.

 

Підкажіть як правильно, або дайте посилання, можливо в якійсь темі детально розписано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Сентябрь33 сказал:

Підкажіть як правильно, або дайте посилання, можливо в якійсь темі детально розписано.

Тема "як правильно зробити стяжку" тему зробив Мастерок. Краще його порад, вам наврядчи хто надасть.

Особисто я багато чого змінив в своїй роботі завдяки його порадам і результати стали набагато краще.

Він вам написав, через його профіль легко знайдете тему.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Сентябрь33 сказал:

Підкажіть як правильно, або дайте посилання, можливо в якійсь темі детально розписано.

Підказую.Напіщіть будь ласка що саме і якими слоями у Вас знизу,усі ж будинкі різні.Ну а тема була,так і називалася,поли по грунту,я там років 10-15 назад так як і Ви мудрував та єкономив,а ось як полізли через 3-5 років проблеми у замовників,то сів на дупу рівно і останніх зо 5 років ні за які гроші не брався за поли по грунту і мав спокій і гарний сон.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Сентябрь33 сказал:

Планую такий бутерброд. Грунт, пісок,плівка, єппс,плівка,бетон з сіткою.Як такої чорнової стяжки не буде, вона буде одна.Потім, де плитка а де ламінат.Правильно?

Ще потрібен армований черновий шар бетону 10 см. Тобто: пісок, плівка, армований бетон 100мм, ЄППС 80-100мм, бетон з сіткою 60-70 мм (в якому є треба теплої підлоги). Напружтесь , та зробіть усе  по людськи. Підлога в домі дуже важлива.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...