Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пом"ягшення води, проблема

Vikvin

Рекомендовані повідомлення

Шановне товариство! Допоможіть прояснити проблему з пом"ягшенням води. Вода з криниці. Власний будинок. Після кип"ятіння зверху появляється біла плівка. Робив аналіз, жорсткість більше 7 одиниць. Купив фільтр Aquafilter на 3 колби. Встановив фільтри. FCPS5 - механічний картридж видаляє пісок, суспензії, іржу мул і тд., FCCST2 - пом'якшуючий і обезжелезывающий зменшує канцентрацию розчиненого заліза і солей жорсткості, FCCBKDF - картридж  з активованим вугіллям і засипанням KDF видаляє хлор, пестициди, сірководень, фенол і знижує концентрацію важких металів. Так заявлено продавцем. Плівка пропала, вода приємна на вкус стала. Десь через неділю, появилась плівка знову. Використав максимум 50 літрів води. Виробник гарантував 400. Подумав, фабула продавця. Купив картридж пом"ягчуючий в другого з гарантією 3000 літрів. Плівка пропала. Через місяць - знову плівка. Поясніть дилетанту що не так і як з цим боротись?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ставити колону.

Ресурс фільтрів в колбу носить маркетинговий характер і до реалій має досить далекі стосунки

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб не плодити нові теми задам тут схоже питання. На дачі хочу підключити бойлера і можливо пральну машину. Вода зі скважини подається через мембранний фільтр. Жорсткість води також 7 одиниць. Чи вирішить проблему накипу встановлення перед бойлером проточного солевого фільтра? Розглядав як варіант встановити такий Atlas Filtri Dosafos Mignon Plus image.thumb.png.4e3f598152d822acdb167231df60cd5e.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Vikvin сказав:

гарантував 400.

в другого з гарантією 3000 літрів

Усе це бздура зі стелі - вода різна буває. 

4 години тому, Vikvin сказав:

Поясніть дилетанту що не так і як з цим боротись?

Усе так, для цієї води.  Треба постійно регенерувати смолу, у мануалі по картриджу процес мав би бути описаний.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, NikMak сказал:

Чи вирішить проблему накипу встановлення перед бойлером проточного солевого фільтра?

А що це дає?

Чому всі думають, що сіль купують для очищення води чи помʼякшення? :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Фрай сказав:

Чому всі думають, що сіль купують для очищення води чи помʼякшення? :unknown:

А що NaCl робить, наприклад, у посудомийці? 🤔

Сіль різна буває.  NikMak питає про поліфосфатну...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, NikMak сказав:

Щоб не плодити нові теми задам тут схоже питання. На дачі хочу підключити бойлера і можливо пральну машину. Вода зі скважини подається через мембранний фільтр. Жорсткість води також 7 одиниць. Чи вирішить проблему накипу встановлення перед бойлером проточного солевого фільтра? Розглядав як варіант встановити такий Atlas Filtri Dosafos Mignon Plus image.thumb.png.4e3f598152d822acdb167231df60cd5e.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю що скажуть спеціалісти, але я ставив собі аналогічний сольовий фільтр для двухконтурного котла опалення. Кожний рік приходилось міняти сіль і невідомо як працює. Мені порадили поставити магнітний фільтр. Розвів на котел і стіралку. І якщо раніше в стіралці тен був повністю покритий рівномірним шаром накипу,  то після магнітного, десь через місяць- два на тені накип почала тріскатись і відлітати куски. Це говорить що такий метод працює! Котлу 10 років іще ні разу не робив промивку. Тільки чую, як буває кусочки накипу виносить в батарею. Появляється характерний стук. Правда, на котел я поставив додатково більш потужні магніти. Вирішувати вам що ставити. А що скажуть спеціалісти?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Vikvin сказав:

Не знаю що скажуть спеціалісти

Краще за спеців говорить практика!

У мене теплообмінник портативної газової колонки (5 л/хв) періодично потрібно було чистити - накипало. З магнітом за 7 років іще не доводилось. Вода думаю та сама, так що у мене - не маркетинг. Хоча сумніви були, але натрапив по акції - взяв, і не жалкую! Отаке...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 хвилину тому, sly сказав:

подтянулись свидетели магнитов...

можу прийняти експертизу для пересвідчення, за твій рахунок :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, i.may сказал:

Сіль різна буває... про поліфосфатну...

 

Інтернет пише, що поліфосфат натрію із картріджа вступаючи в реакцію "препятствует образованию накипи на нагревательных элементах бытовой техники. Кроме того, полифосфат покрывает внутреннюю поверхность трубы пленкой, которая препятствует образованию ржавчины." В мене питання, це маркетинг чи реальний варіант подати жорстку зі скважини воду на бойлер. Хтось на практиці це перевірив?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, NikMak сказав:

Інтернет пише

, що для жорсткої води користі немає...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, i.may сказал:

, що для жорсткої води користі немає...

 

Питания про накип. Я розумію, що кальцій і інші розчинені в воді мікроелементи залишаються, та ще до них додаються і розчинені в картриджі. Зрозуміло, що вода не втратить при цьому жорсткість

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, i.may сказал:

можу прийняти експертизу для пересвідчення, за твій рахунок :)

экспертизу чего? сферического коня в вакууме?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, sly сказав:

экспертизу чего?

Системи! Ти ж для підтвердження своєї правоти знайдеш експерта, який встановить коли було змонтовано, чи розбиралось за час експлуатації для чистки, стан магніта, що було би без нього тощо. Якщо буде доведено, що я брешу - відшкодую тобі вартість експертизи і додам стільки ж. Профіт! Слабо? 🙂

Я пам'ятаю що таке НДДКР, тому ставив магніти чисто для експеременту. На колонці результат є! Попередня така ж колонка без фільтра 2-3 рази вимагала би чистки за цей період - факт з досвіду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 хвилин тому, NikMak сказав:

Питания про накип. 

Це вторинне. Ідеться про заростання самого фільтру при жорсткій воді, як і магніту, до речі. Вирішує іонообмінна смола...

Змінено користувачем i.may
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, i.may сказал:

Ти ж для підтвердження своєї правоти знайдеш експерта, який встановить коли було змонтовано, чи розбиралось за час експлуатації для чистки, стан магніта, що було би без нього тощо.

дураков на свете много. Мне каждому доказывать правоту? Зачем? У меня и так все хорошо, молодость в попе давно не играет.

15 минут назад, i.may сказал:

Слабо? 🙂

Ну раз мы уже на "ты" - на слабо своих собутыльников бери. Это именно тот уровень.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

„Никогда не спорьте с дураками. Вы опуститесь до их уровня, где они вас задавят своим опытом.“

 

Не хочу никого обидеть. Но судя по манере разговора - все так и есть.

 

Змінено користувачем sly
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, i.may сказал:

Це вторинне. Ідеться про заростання самого фільтру при жорсткій воді, як і магніту, до речі. Вирішує іонообмінна смола...

Ви з подібними фільтрами мали справу, чи це ваша теорія?

В мене задача підключити бойлер і хочу знайти інформацію як це правильно зробити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, sly сказав:

Мне каждому доказывать правоту?

Що називається - Слів защітан. Фтуївська звичка до бездумного хейту невикорінна... :pozor:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, NikMak сказав:

Ви з подібними фільтрами мали справу, чи це ваша теорія?

Тільки з магнітним. З поліфосфатним не експерементував - мало місця, і не хотілось возитися з заміною солі... Теорія не моя - з тих же інтернетів 😉 Але усе логічно.
Іонообмін ставив неодноразово на питну воду; і на виробництві, але то вже інша ліга...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, i.may сказал:

Іонообмін ставив неодноразово на питну воду; і на виробництві, але то вже інша ліга...

Не стоїть задача отримати воду питної якості, скоріше технічної, яка б не давла накипу в бойлері і можливо в праньній машині.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...