Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Збільшити висоту бетонних сходинок

Domikv

Рекомендовані повідомлення

Добрий день, підскажіть, які є варіанти, щоб розкинути 2-3 см на 19 сходинок? Можна підлити бетоном, та чи не трісне він? Чи як краще підняти рівень?

При заливці сходів робітники вкрали 2 см на площадці біля сходів, весь рівень підлоги другого поверху  вище, тепер для монтажу теплої підлоги не вистачає цієї висоти. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, Domikv сказал:

Добрий день, підскажіть, які є варіанти, щоб розкинути 2-3 см на 19 сходинок? Можна підлити бетоном, та чи не трісне він? Чи як краще підняти рівень?

При заливці сходів робітники вкрали 2 см на площадці біля сходів, весь рівень підлоги другого поверху  вище, тепер для монтажу теплої підлоги не вистачає цієї висоти. 

 

Тількі не бетоном.2 см це взагалі не проблема,зараз можете нічого не робити,це витягнуть ті майстри,які будуть робити фінішне оздоблення.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.08.2023 в 12:45, мастерок сказал:

Тількі не бетоном.2 см це взагалі не проблема,зараз можете нічого не робити,це витягнуть ті майстри,які будуть робити фінішне оздоблення.

Нажаль обзвонивши кучу фірм по обшивці бетонних сходів деревом, сказали дошка монтується на клей і його там пару мм, підкладати нічого не підкладають, на рахунок стяжки 2-3 мм сказали вона трісне.

Короче я не знаю, що можна зробити в цьому випадку, там десь по 2 мм треба на кожну сходинку додати, щоб підняти рівень підлоги 2го поверху.

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Domikv сказав:

Короче я не знаю, що можна зробити в цьому випадку, там десь по 5 мм треба на кожну сходинку додати, щоб підняти рівень підлоги 2го поверху.

Ви якось незрозуміло по'яснюєте. 

То вам не вистачає  2-3см , чи 5мм?

І , що означає розкидати по сходинках , це  як ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, andrey_ka сказал:

Ви якось незрозуміло по'яснюєте. 

То вам не вистачає  2-3см , чи 5мм?

І , що означає розкидати по сходинках , це  як ?

20-30 мм не хватает на высоте перекрытия.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Domikv сказал:

Короче я не знаю, що можна зробити в цьому випадку, там десь по 5 мм треба на кожну сходинку додати, щоб підняти рівень підлоги 2го поверху.

Немного не так. Если вы на каждой ступееньке поднимите 5 мм, то и перекрытие поднимется на 5 мм. 

Надо все ступеньки поднимать на одинаковую величину - 20-30 мм и тогда вы получсите олдинаковые ступени и уровень пола второго этажа. Но при этом первая ступень будет высоковата

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Силтек ф35 хорошо работает от тонкого слоя

Только предварительно открыть бетон- шлифонуть

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Domikv сказал:

Добрий день, підскажіть, які є варіанти, щоб розкинути 2-3 см на 19 сходинок? Можна підлити бетоном, та чи не трісне він? Чи як краще підняти рівень?

При заливці сходів робітники вкрали 2 см на площадці біля сходів, весь рівень підлоги другого поверху  вище, тепер для монтажу теплої підлоги не вистачає цієї висоти. 

 

А чому не зробити додаткову площадку на другому поверсі і не змінювати шаг ступенем, не збільшувати їх?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Dendnepr сказав:

20-30 мм не хватает на высоте перекрытия.

Це перша версія , в другій вже фігурує 5мм.

Якщо , як виразиласть ТС. розкидати по сходинках , то перша буде на 1,5мм , наступна на 3мм , ітп... Так звичайно робити не можна , бо буде весь час перечіплятись на таких сходинках. Не зрозуміло де взялись 5мм.

20.08.2023 в 12:01, Domikv сказав:

При заливці сходів робітники вкрали 2 см на площадці біля сходів, весь рівень підлоги другого поверху  вище, тепер для монтажу теплої підлоги не вистачає цієї висоти. 

Дайте більше інформації:

Яка висота від чорнової підлоги до першої сходинки на першому поверсі? Яка висота від чорнової до чистової підлоги першого поверху ?

Яка висота від чорнової підлоги до першої сходинки на другому поверсі? Яка висота від чорнової до чистової підлоги другому поверху ?

Яка висота окремовзятої бетонної сходинки?

 

Змінено користувачем andrey_ka
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Dendnepr сказал:

Немного не так. Если вы на каждой ступееньке поднимите 5 мм, то и перекрытие поднимется на 5 мм. 

Надо все ступеньки поднимать на одинаковую величину - 20-30 мм и тогда вы получсите олдинаковые ступени и уровень пола второго этажа. Но при этом первая ступень будет высоковата

Зовсім не так.Людина вірно написала,треба саме розкидати ті мм на усі сходинки рівномірно,до прикладу розкидаємо 19 мм на 19 сходинок,це виходить перша сходика +1 мм,друга +2 мм,третя +3 і так далі.Це робиться єлементарно просто любыми плиточними клеями чи тонкошаровими сумішами,до прикладу,як написала людина вище,Сілтек 35.

А ось деревянщики слоя більше 6 мм завжди роблять фанерою,клеїться чуток в плюсі і лишнее сошліфлвують,не знаю чому ТС звонив до таких прощений майстрів,що не хочуть то робити.

Чи при тому,чи при іншому варіанті,там роботи аж на 1 день для любого майстра середньої руки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, мастерок сказал:

 виходить перша сходика +1 мм,друга +2 мм,третя +3 і так далі.Це робиться єлементарно просто любыми плиточними клеями чи тонкошаровими сумішами,до прикладу,як написала людина вище,Сілтек 35.

И тогда последняя ступенька будет выше первой на пару см

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, andrey_ka сказал:

Ви якось незрозуміло по'яснюєте. 

То вам не вистачає  2-3см , чи 5мм?

І , що означає розкидати по сходинках , це  як ?

Не вистачає 3 см на весь марш, на 3 см має піднятися площадка другого поверху. Якщо розкинути на 19 сходинок (30:19) це біля 2 мм на сходинку. Про 5 мм це опечатка

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, мастерок сказал:

Зовсім не так.Людина вірно написала,треба саме розкидати ті мм на усі сходинки рівномірно,до прикладу розкидаємо 19 мм на 19 сходинок,це виходить перша сходика +1 мм,друга +2 мм,третя +3 і так далі.Це робиться єлементарно просто любыми плиточними клеями чи тонкошаровими сумішами,до прикладу,як написала людина вище,Сілтек 35.

А ось деревянщики слоя більше 6 мм завжди роблять фанерою,клеїться чуток в плюсі і лишнее сошліфлвують,не знаю чому ТС звонив до таких прощений майстрів,що не хочуть то робити.

Чи при тому,чи при іншому варіанті,там роботи аж на 1 день для любого майстра середньої руки.

Чесно кажучи начитавшись кучу інформації, всюди написано, що дерево краще класти на підложку з фанери, а всі майстри мені сказали, що фанеру не кладуть, монтаж на клей і взагалі фанера потім скрипить.

І кому вірити? У мене паркет набитий на фанеру, 15 років стоїть і ніди не скрипить. Логіки нема

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Dendnepr сказал:

И тогда последняя ступенька будет выше первой на пару см

Прямо в точечку!Но при ходьбе и даже визуально Вы этого вообще не заметите,таким макаром и по 5 см раскидывают,3 см ТС вообще ерунда.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.08.2023 в 21:32, мастерок сказал:

Прямо в точечку!Но при ходьбе и даже визуально Вы этого вообще не заметите,таким макаром и по 5 см раскидывают,3 см ТС вообще ерунда.

Ой не знаю, не верится, мне кажется и 1 см будет спотыкачкой ( про 3 см вообще молчу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Domikv сказав:

Ой не знаю, не верится, мне кажется 

А ви спробуйте. Різниця між висотою сходинок буде дорівнювати нулю. Питання тільки наскільки якісно ви зможете приклеїти усі ті нарощування.

21.08.2023 в 17:34, Domikv сказав:

і взагалі фанера потім скрипить.

Вас обманули , фанера не може скрипіти в принципі , До того ж вона кріпиться не тільки на клей але й механічно.

Скрип це - терття дерева об дерево , підсходинки об сходинку , косуор об сходинку , ітп...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, andrey_ka сказал:

А ви спробуйте. Різниця між висотою сходинок буде дорівнювати нулю. Питання тільки наскільки якісно ви зможете приклеїти усі ті нарощування.

Вас обманули , фанера не може скрипіти в принципі , До того ж вона кріпиться не тільки на клей але й механічно.

Скрип це - терття дерева об дерево , підсходинки об сходинку , косуор об сходинку , ітп...

Більше 10 фірм обзвонили всі роблять на клей, не знаю чому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Domikv сказав:

Більше 10 фірм обзвонили всі роблять на клей, не знаю чому.

Так дешевше.

Ніхто ж не каже , що не можна клеїти безпосередньо на бетон , коли бетон рівний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, andrey_ka сказал:

Так дешевше.

Ніхто ж не каже , що не можна клеїти безпосередньо на бетон , коли бетон рівний.

Як на мене то могли б запропонувати варіант з фанерою і сказати, що так дорожче, але є плюси.

А вони всі навпаки відмовляють. Може я б і переплатила.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...