Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Власний досвід, практичні поради при самостійному збиранні меблів

Фрай

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго вечора! ( а кому й доброго дня)

Ніколи не купую нічого по акції, особливо продукти, не вірю і недаремно.

Але мова про меблі.

Запропонували мені якось тумбу-комод з Юска, некондиція, вважай дарунок.

прикинув, що у мене для неї якраз є вільне місце у майстерні і наявний дефект не завада.

Стояла в упаковці другий рік, все руки не доходили, а зараз маю час і маю натхнення, взявся до роботи.

 

Отже, є дуже детальна інструкція з малюнками і проблем бути не повинно, за пару годин зберу.

угу, перший дзвіночок при монтажу направляючих для шухлядок, їх чотири і…

отвори для кріплення не співпадають від слова зовсім. 

Та нічого, маю інструменти, пересвердлю. Зайвий час, але добре що маю вибір і можу нікуди не бігти.

Кладу нижню основу і ставлю на неї вертикальні стінки знов засада, переплутані місцями шканти і конфірмати. (((

Маю спеціальні свердла для конфірматів і роблю нові місця кріплення, а так як не є майстром то часу йде чимало.

Чіпляю стільницю, тильну частину, кладу петлі в дверцята і знову халепа, не співпали отвори для гвинтів, причому так, 

що нові впритул до них. Прийшлось забити чопики і свердлити нові отвори, наче вийшло.

чіпляю дверцята і, курва їхня мама, отвори знову не там. Чіпляю на саморізи, а що робить?

збираю шухлядки, що їх там стулити до купи? Мініфікси та шканти вставив у передок, засунув у паз дно з двп і ок.
 

IMG_8625.thumb.jpeg.a1b4c377f1d0b559b0ed56f946246cfb.jpeg
 

Оце так засада, задня частина шухлядки коротша на 2 см!!! :shock:

IMG_8628.thumb.jpeg.c723f2b25cb42c4ba6ecf0bb37355cf7.jpeg

 

Плюнув, пішов спати. Щоправда нічні тривоги також не дали, але то таке, поки дрімав придумав вихід, матеріал є, зроблю сам.

На другий день вирізав, але як зробити паз для двп? До війни купив у Dealer фрезер, але ліньки йти в гараж, шукати фрези та налаштовувати…

придумав, поставив на болгарку три круги по 1 мм, разом з люфтом якраз вийшло 4 мм! )) нарізав пази.

зібрав одну шухлядку, прикрутив направляючі і кортить же перевірити як воно входить?

:-P
не лізе, завелика!

IMG_8632.thumb.jpeg.66943fe555bf8d2d315f37edc2bbde8c.jpeg

Став розбиратись у чому ж справа і допетрав, що ота коротка задня частина якраз така як треба, а от отвори для шкантів для мініфіксів у передній панелі шухляди невірні!!!

бо розмір правильний 335 мм

IMG_8636.thumb.jpeg.b5c6b01b3ba1990218315eff5204e840.jpeg

а по передку майже 360 мм

IMG_8637.thumb.jpeg.564bd5be278e57544a6e615ab4b63e2c.jpeg

весь день трахався і даремно?

та у них навіть у талмудику не співпадає розмір денця та задньої стінки шухлядки.

IMG_8631.thumb.jpeg.5744474513e8c26c3811c5709a0d97ab.jpeg

От рукожопи, пся крев!

Це ж все заново переробити доведеться. Та хай вже завтра.

 

Я от думаю, а щоб робив би якийсь гуманітарій? Людина купила б собі на дачу, вибрала вільний час і сподіваючись на цікаве заняття, свої руки, викрутку та молоток зламала б собі мозок!

або не приведи господи дашок поїхав, бо хто б подумав, що таке може бути не з нашою мебльою?
Тільки на своє нерозуміння ситуації списав би. :grin:
сцуко, знаю наших рукожопів, але щоб з Європи таке привезли? 

Цитата

Фрай писав: є дуже детальна інструкція з малюнками і проблем бути не повинно, за пару годин зберу…

Як то кажуть мудрі люди - хочеш насмішити бога, розкажи йому про свої плани. )))

Але щоб я ще коли щось взяв по акції… 

завтра продовжу «варити юшку з дешевої рибки», яка вже стала мені по ціні стерляді. :grin:

 

Змінено користувачем Фрай
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже дивно. В мене в будинку є два комоди з Юска. Зі складанням ніяких проблем не було, з експлуатацією теж, вже кілька років.

А садові меблі в них чудові, що серії 10-річної давнини, що нові.  Влітку купили нові садові стільці, по акції, подобаються. Я і зі старими не мала наміру розлучатись, але продавала  садовий стіл, що виявився зайвим, то покупці вмовили і стільці до нього продати.

В мене в гостьовому будиночку  меблі з Юска, вже багато років, нема питань до них. То вам таке , мабуть, дісталось(

От навіщо ви про Юск згадали, зараз знов почну бубоніти про те, як мені не вистачає Ікеї:cry:

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нічого дивного, ви мабуть не звернули увагу на

49 минут назад, Фрай сказал:

Запропонували мені якось тумбу-комод з Юска, некондиція, вважай дарунок.

прикинув, що у мене для неї якраз є вільне місце у майстерні і наявний дефект не завада.

Чи може вам здалось, що я скаржусь?

так ні. :pardon:

Я просто весело поділився своїм досвідом взяти щось дуже дешево, а також звертаю увагу на те як практично мати у господарстві потрібні інструменти та певний запас кріплень.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вчора зібрав комод від юска. Все співпало до міліметра, а ваш клопіт був у ціну закладений заздалегідь. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, ozor сказал:

а ваш клопіт був у ціну закладений заздалегідь

Так, саме так.
 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Фрай сказав:

Я просто весело поділився своїм досвідом взяти щось дуже дешево,

Та я тут вчора мала необережність поспілкуватись з архітектором ( нік), якого оминала всі роки на форумі. Тож трохи збився " приціл"😂. Це і не дивно, бо такого сміття в голові людини я вже давно не чула.

Стосовно меблів Юска. Та ні, не почула в вашому допису ніяких скарг. В вас реакція така, як і повинна бути, якщо розумієш, що купуєш річ з можливими "факторами". Тож те, що ви витратили час на складання, вартує того комоду, бо більшість речей в Юскі нічого спільного не мають з серією "багатство багате" (і це добре) та служать довго.

Згадала...це не про вас:classic_smile:, але стосовно збирання. Коли вибирали стільці, то в одному з коментарів, що завжди є на сторінці товару прочитала, що  такої поганої якості ніколи не зустрічав, бо не одна "дірка" не збігається. А що той стілець збирати- сидіння та ноги.

Роботи на 10 хвилин. Коли чоловік збирав ті стільці, то сказав, що треба бути дуже "обдарованим", щоби розвернути ніжки стільця задом наперед. Тільки в цьому разі "дірки" не збігаються. От що тут може не зійтись?  До речі, стільці дуже зручні, навіть те, що нема підлокітників, не викликає відчуття незручності.

 

177095.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...