Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дистанційне управління електрокотлом Protherm Scat 6 (з телефону)

АлександрS

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго вечора,

шукав відповідь на моє питання пошуком у темах, але не знайшов, є тільки якась тема від 2013 року з великою кількістю заумних слів і там нічого не зрозуміло.

У минулому році встановив котел Protherm Scat 6 у будинку, так як проживаємо у місті, а за місто у будинок періодично їздимо то стало питання про дистанційне управління електрокотлом. Для того щоб перед приїздом можна було увімкнути котел та виставити необхідну температуру з телефону.

На сайті Protherm зараз є тільки 3 варіанти таких термостатів, але з управлінням з середини будинку (не WiFi). Vaillant парить мені систему eRelax за 14700 грн + 1500 за встановлення (16200 грн).

Можливо хтось знає та використовує якісь більш бюджетні варіанти? Бачив багато таких термостатів китайських з Алі за 3-4к, але якось стрьомно їх брати.



 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня такой стоит, один канал на вкл выкл, второй управляю мощностью через реле разгрузки 100% или 50% 

Расписания плюс сценарии по датчику температуры

a.aliexpress.com/_mrCMbOQ

У меня вариант 2 который с питанием от 220

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Наскільки я розумію ці sonof th та той, що на Alі - це, якщо казати звичайними словами "wifi реле" і все, що вони вміють це вмикатись/вимикатись з телефону? 
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, АлександрS сказал:

sonof th

Он НЕ с сухим контактом, тут будьте гсторожны

4 минуты назад, АлександрS сказал:

Наскільки я розумію ці sonof th та той, що на Alі - це, якщо казати звичайними словами "wifi реле" і все, що вони вміють це вмикатись/вимикатись з телефону? 
 

Тот что я дал ссылкой выше имеет два сухих контакта, в котле есть управление от термостата и реле разгрузки вот сонофф будет ими управлять

Дальше уже от вашей фантазии зависит можно просто расписание настроить что бы работал только по ночному тарифу, можно докупить еще датчик температуры и сделать сценарий по температуре

Все это можно по дням недели и тд и тп

Ну и можно принудительно вкл/выкл с телефона

Но это не отключение питания это управление штатными функциями котла

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайшов у sonoff таке рішення: Wi-Fi реле Sonoff ThR316 (TH16) с датчиком температури та вологості Sonoff THS01.
Але проблема в тому, що у них всі датчики провідні, а мені потрібно щоб датчик температури був безпровідний, бо котел не у жилому приміщенні і різниця температур у котельні та будинку досить велика.
wi-fi-datchik-sonoff-th-temperatura-vlazhnost.jpg

Є готові рішення по Tuya з безпровідним термостатом - програматором. 
Більше до них зараз придивляюсь.

 

4309489392_w640_h640_4309489392.webp

Змінено користувачем АлександрS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, АлександрS сказал:

Знайшов у sonoff таке рішення: Wi-Fi реле Sonoff ThR316 (TH16) с датчиком температури та вологості Sonoff THS01.
Але проблема в тому, що у них всі датчики провідні, а мені потрібно щоб датчик температури був безпровідний, бо котел не у жилому приміщенні і різниця температур у котельні та будинку досить велика.

 

wi-fi-datchik-sonoff-th-temperatura-vlazhnost.jpg

Этим реле сожгете котел он коммутирует 220 там нет сухого контакта

Почитайте по датчикам про zigbee snzb-02 или 02d

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, АлександрS сказал:

Дякую. Буду вивчати. Для мене це поки "дрімучий ліс"))

Я tuya не пользовался но визуально у них больше девайсов к примеру мне бы хотелось IR пульт для управления кондиционером но под sonoff их нет

Знакомые кто для себя выбрал tuya жалуются на отвалы, но и девайсы заметно дешевле чем под ewelink sonoff

А так у меня больше 20 девайсов в ewelink добавлено многие в автоматизации не участвуют но было любопытно сколько кофеварка или чайник в месяц потребляют :-)

так что спрашивайте, придумайте какой то алгоритм я попробую его у себя реализовать и сделать вам скрины для понимания как это выглядит

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я використовую контроллер для електричної теплої підлоги від xiaomi + тихий трифазний контактор від ETI. чому сяомі - весь будинок на їхніх гейтах та приблудах. має два термодатчики,сценарії, графіки і оце все. але сам котел в мене максимально "тупий"

IMG_20230927_143751.jpg

IMG_20230927_144237.jpg

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім зрозуміло: у вас електрична тепла підлога? А при чому тут котел?

Просто у мене задача регулювати саме обігрів теплою водяною підлогою. Будинок без батарей, підігрів першого поверху 60 м.кв. повністю від теплої підлоги через електрокотел. Не хочу заморочуватись з регулюванням по зонам (у мене 6 контурів) щоб не переплачувати, хочу просто регулювати температуру по всьому будинку з одного датчика у залі.

Передивився десятки варіантів систем, датчиків, термостатів і т.п. і, чесно кажучи вже мізки плавляться)). Сподівався, що можна буде купити якусь приблуду за декілька тис грн, встановити її та додаток і все буде працювати. 
Поки розібратись як саме все це підключити і що саме підключати, не зміг :(

Змінено користувачем АлександрS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, АлександрS сказал:

Поки розібратись як саме все це підключити і що саме підключати, не зміг

Попробую на пальцах :-) но вроде и так уже понятно написал :-)

берете отету штуку

a.aliexpress.com/_mPEGZyO

с одной стороны к ней подключаете 220 с другой стороны подключаете четыре провода, два из них подключаете на клемы термостата, два на клемы реле разгрузки

1257614508_.thumb.JPG.9f7a7a9421f84a10de96c1a40f633541.JPG

Потом на телефон ставите приложение ewelink и получаете две кнопки

Screenshot_2023-09-27-21-49-50-311_com.coolkit.thumb.jpg.3d24471d31dd4f5d13613e0255fde6ea.jpg

Одна кнопка управляет включением выключением котла, вторая управляет мощностью 100 и 50 процентов

Вот так настраивается расписание

Screenshot_2023-09-27-21-51-28-048_com.coolkit.thumb.jpg.25223acd7d7e67ed5c5de2e7c0107591.jpg

Потом покупаете зигби шлюз и зигби датчик температуры

a.aliexpress.com/_ms3epOS

Screenshot_2023-09-27-21-53-48-129_com.alibaba.aliexpresshd.thumb.jpg.2c948131c8d393cba709ba7aa92900fd.jpg

Screenshot_2023-09-27-21-53-45-084_com.alibaba.aliexpresshd.thumb.jpg.2c076d5001d0ba2a4efcbe4b67d2ad52.jpg

Все это можно купить в Украине, что то даже дешевле, ссылки первые попавшиеся для понимания

Потом в ewelink делаете сценарии, к примеру так выглядит сценарий на включение котла если температура в доме упадет ниже 25 градусов

Screenshot_2023-09-27-21-59-08-226_com.coolkit-edit.thumb.jpg.88b66f8bda088a1665ad16cd08e1c72e.jpg

Ну и собственно сами уже себе подбираете как хотите что бы оно работало круглосуточно или только ночью или к примеру днем на 50% мощности ночью на 100% и грелось с запасом тут уже от вашей задачи и чувства комфорта

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ого. На такий детальний опис я навіть і не розраховував. 
Зараз замовлю, відпишусь по результату підключення)
Дуже Вам дякую!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, АлександрS сказал:

Зараз замовлю

Вы только цены поищите более адекватные, я ссылки первые попавшиеся кинул, ну и довольно много продавцов у нас на олх и есть в интернет магазинах, если есть пол часа времени потратьте, думаю баксов 10 сэкономите ну или около того

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25.09.2023 в 23:13, mib сказав:

А так у меня больше 20 девайсов в ewelink добавлено

Купив для проби міст Sonoff ZBBridge-P, комутатор Sonoff ZBMINI, розумну розетку Sonoff S20, датчики температури. Читав, що можна керувати пристроями по своєму Wi-Fi, але коли зникає інтернет то я не можу керувати пристроями через домашній Wi-Fi. Потім ще виявилось, що після зникнення живлення будинку, а потім його поновлення, комутатор ZBMINI за замовчуванням в режимі вимкнено, хоча за розкладом повинен бути увімкненим. Але розумна розетка все ж таки дотримується розкладу після відновлення живлення. Вирішив, що система не надійна та сира і більше нічого не став купляти.
Підкажіть, це я щось не так зрозумів у налаштуваннях? Як керувати пристроями, якщо нема зовнішнього інтернету, по своєму домашньому Wi-Fi? Якось можна графіки датчиків температури завантажити на комп'ютер?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, m2v сказал:

Купив для проби міст Sonoff ZBBridge-P, комутатор Sonoff ZBMINI, розумну розетку Sonoff S20, датчики температури. Читав, що можна керувати пристроями по своєму Wi-Fi, але коли зникає інтернет то я не можу керувати пристроями через домашній Wi-Fi. Потім ще виявилось, що після зникнення живлення будинку, а потім його поновлення, комутатор ZBMINI за замовчуванням в режимі вимкнено, хоча за розкладом повинен бути увімкненим. Але розумна розетка все ж таки дотримується розкладу після відновлення живлення. Вирішив, що система не надійна та сира і більше нічого не став купляти.
Підкажіть, це я щось не так зрозумів у налаштуваннях? Як керувати пристроями, якщо нема зовнішнього інтернету, по своєму домашньому Wi-Fi? Якось можна графіки датчиків температури завантажити на комп'ютер?

У них нет встроенного сервера времени, они получают его из облака через интернет, лечится альтернативной прошивкой под хом асистент

И получается если пропал и свет и интернет, а потом появился только свет то расписания и сценарии выполняться не будут до появления интернета

У sonoff s20 в настройках нужно поставить управление по локальной сети тогда можно будет делать вкл/выкл через вайфай

У датчиков температуры можно скачать архив за пол года через приложение на андроид в csv и потом его отправить на компьютер

Zigbee шлюз к сожалению по локальной сети не работает, у меня это решилось само собой так как и роутер с онушкой и шлюз включены в резервируемую розетку

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

mib, дякую за відповідь. В цілому підтвердили, що розумний дім на цих пристроях будувати не варто. Нема інтернету - не все працює, сценарії не дотримуються при перебоях з живленням, завантажив архів температур - не читабельні, графік не побудуєш.

 

29.09.2023 в 14:30, mib сказав:

И получается если пропал и свет и интернет, а потом появился только свет то расписания и сценарии выполняться не будут до появления интернета

ні, при появі інтернету сценарій сам не спрацює, треба вручну його запускати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, m2v сказал:

mib, дякую за відповідь. В цілому підтвердили, що розумний дім на цих пристроях будувати не варто. Нема інтернету - не все працює, сценарії не дотримуються при перебоях з живленням, завантажив архів температур - не читабельні, графік не побудуєш.

 

ні, при появі інтернету сценарій сам не спрацює, треба вручну його запускати

У меня сценарии вроде работали после появления ээ и интернета

Сейчас я пользуюсь минимумом сценариев восновном это закат/рассвет

Где остальные там не пропадает не ээ не интернет по этой причине могу и не знать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.09.2023 в 22:02, АлександрS сказал:

Але проблема в тому, що у них всі датчики провідні

У мене в вимикачах стоять sonoff nspanel по всіх кімнатах, і керують головками на гребінці теплої підлоги. Можуть керувати просто на включення виключення.

Їх можна навіть на стіл ставити, і включати у розетку.

Змінено користувачем kvintich
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.09.2023 в 20:56, АлександрS сказал:

Не зовсім зрозуміло: у вас електрична тепла підлога? А при чому тут котел?

Просто у мене задача регулювати саме обігрів теплою водяною підлогою. Будинок без батарей, підігрів першого поверху 60 м.кв. повністю від теплої підлоги через електрокотел. Не хочу заморочуватись з регулюванням по зонам (у мене 6 контурів) щоб не переплачувати, хочу просто регулювати температуру по всьому будинку з одного датчика у залі.

Передивився десятки варіантів систем, датчиків, термостатів і т.п. і, чесно кажучи вже мізки плавляться)). Сподівався, що можна буде купити якусь приблуду за декілька тис грн, встановити її та додаток і все буде працювати. 
Поки розібратись як саме все це підключити і що саме підключати, не зміг :(

електрокотел 9квт і ТП на 10 контурів з пропіленгліколем. контроллер для електро ТП просто вмикає контактор на котел + насоси

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можете будь-ласка уточнити який варіант термостату можна обрати для керування (вкл/викл) циркуляційного насосу в системі опалення? Щоб при досягненні певної температури в приміщенні він вмикав насос. Напевно це інші моделі ніж для керування електрокотлом? Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, ilazarev сказал:

А можете будь-ласка уточнити який варіант термостату можна обрати для керування (вкл/викл) циркуляційного насосу в системі опалення? Щоб при досягненні певної температури в приміщенні він вмикав насос. Напевно це інші моделі ніж для керування електрокотлом? Дякую

Если насос 220 то можно sonoff basic и дальше такой же сценарий на датчик температуры

Или если устроит замер температуры возле насоса то sonoff tn 16 или 10 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@mibДякую за оперативність. Насос такий: Циркуляционный насос Wilo Atmos PICO 25/1-4.
Логіка була такою - щоб насос вмикався/вимикався при певній температурі в приміщенні - від насосу до термостату іде провід, а термостатом можна було б керувати віддалено. Та щоб була можливість віддалено бачити температуру та вологість в місці встановлення термостату.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 минуты назад, ilazarev сказал:

@mibДякую за оперативність. Насос такий: Циркуляционный насос Wilo Atmos PICO 25/1-4.
Логіка була такою - щоб насос вмикався/вимикався при певній температурі в приміщенні - від насосу до термостату іде провід, а термостатом можна було б керувати віддалено. Та щоб була можливість віддалено бачити температуру та вологість в місці встановлення термостату.

Наверно даже проще использовать такую вот розетки через нее включить ваш насос

a.aliexpress.com/_mq4IsKw

Зигби шлюз и зигби датчик температуры и влажности

Ну и сможете настроить любой сценарий, так же мониторить температуру и влажность

Screenshot_2023-10-04-17-06-42-707_com.coolkit.thumb.jpg.326eb3d422ee31a29d88e373a60a624c.jpg

Ну или брать удлинитель датчика температуры для sonoff th подключать через него насос а датчик удлинителем выносить в помещение в котором нужен мониторинг

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
15.09.2023 в 23:48, mib сказав:

У меня такой стоит, один канал на вкл выкл, второй управляю мощностью через реле разгрузки 100% или 50% 

Расписания плюс сценарии по датчику температуры

Вітаю, щойно спробував задіяти другий канал для скидання потужності.  D.68 виставив 4 в D.69 випадає виставити на 0, 6 чи 12. Відповідно у мене котел хоть на 18квт, я обмежив його максимум в D.00 до 10квт.  З  меню (швидкий доступ) обмежив на 6 квт. Багато написав, надіюсь зрозуміло.  Що я не то роблю, канал 2 включаю і вимикаю щось там клацає на платі котла а споживає він всерівно 6 квт 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...