Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Схема чи логіка геркону/кінцевика на воротах Edinger

standov

Рекомендовані повідомлення

Є потреба детектити зовнішньою системою факт того шо ворота відкрити (або не закриті скоріше), є думка використати для того наявний геркон/кінцевик (просто міряти замикання ноги відносно чогось що є на зовнішніх пінах) але є питання відносно чого плата детектить його замикання, чи є в когось схема або досвід такого, міряти мультиметром трохи стремно бо там всюди AC і відповідно може бути таке що входи гальванічно не розв'язані від 220 і навіть якщо я щось наміряю то цього виявиться недостатньо для безпечного використання.

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, yur43 сказал:

image.thumb.png.d506ca33f6fa425c176eb6999a8057b0.png

поставити окремий геркон, ціна 1$

не дуже люблю додаткове коли є штатне, плюс там питання який саме геркон бо там одна точка контролює два положення і два геркони так розумію на різний напрямок магнітного поля від різних магнітів, тобто 50% що куплений геркон доведеться перевертати і тп, я він виявиться що чимось залитий і тп приколи

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в мене однакові геркони і магніти, просто магніт1 приїзжає зліва до геркона1, магніт2 - зправа до геркона2.

Логіка в моїй автоматиці - геркон замикає вхід чипа (+5в). Лізти туди я не захотів.

Кінцевий геркон поставив в стійку, до якої закриваються ворота. На телефон приходить повідомлення "ворота відкрито", закрито. Якщо на вулиці темно, від любої дії воріт вмикається прожектор на 100% на 10 хвилин і підсвітка фасада від відкривання воріт чи калітки.

Якщо геркони і магніти монтувати на сталеві конструкції, треба ізолюючі прокладки ставити.

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, yur43 сказал:

в мене однакові геркони і магніти, просто магніт1 приїзжає зліва до геркона1, магніт2 - зправа до геркона2.

а як тоді новий геркон відрізняє варіанти коли ворота закриті чи повністю відкриті? Може в мене теж воно звичайно по послідовності (як на мене то інженерна дичина але від китайців чого-б і не)

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 хвилин тому, standov сказав:

а як тоді новий геркон відрізняє варіанти коли ворота закриті чи повністю відкриті? Може в мене теж воно звичайно по послідовності (як на мене то інженерна дичина але від китайців чого-б і не)

геркон замкнутий при закритих воротах і розімкнутий якщо ворота відсунути на пару сантиметрів. Повністю, чи не повністю відкрито, мені не важливо.

Додаткова автоматизація сигналізує про "довго відкриті ворота", або калітку.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, yur43 сказал:

геркон замкнутий при закритих воротах і розімкнутий якщо ворота відсунути на пару сантиметрів. Повністю, чи не повністю відкрито, мені не важливо.

Додаткова автоматизація сигналізує про "довго відкриті ворота", або калітку.

 

ну тобто логіка така шо геркон треба відсувати на сторону протилежну основному щоб він замикався тільки 1 магнітом, ну теж варіант

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, standov сказав:

ну тобто логіка така шо геркон треба відсувати на сторону протилежну основному щоб він замикався тільки 1 магнітом, ну теж варіант

відстань між герконами повинна виключати хибне спрацьовування, досить 10-15см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
В 18.09.2023 в 14:45, standov сказал:

Є потреба детектити зовнішньою системою факт того шо ворота відкрити (або не закриті скоріше), є думка використати для того наявний геркон/кінцевик (просто міряти замикання ноги відносно чогось що є на зовнішніх пінах) але є питання відносно чого плата детектить його замикання, чи є в когось схема або досвід такого, міряти мультиметром трохи стремно бо там всюди AC і відповідно може бути таке що входи гальванічно не розв'язані від 220 і навіть якщо я щось наміряю то цього виявиться недостатньо для безпечного використання.

Підкажіть будь-ласка у Вас автоматика Edinger якої моделі? Чи задоволені? Деж роздивлююся. Полотно 4.5 м, збираюся з двох сторін зашити металопрофілем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Domikv сказал:

Підкажіть будь-ласка у Вас автоматика Edinger якої моделі? Чи задоволені? Деж роздивлююся. Полотно 4.5 м, збираюся з двох сторін зашити металопрофілем.

i12, стосовно задоволеності хз, зауважень наче нема - ну може що на дальність пультів, нема з чим порівняти, 5м зашите металевими ламелями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...