Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Kawmet W16 (13.5 kW)

dred1717

Рекомендовані повідомлення

26 минут назад, gendruk сказал:

 Поки робився ремонт і не було порталу то так розходилось краще 

У Вас з вигляду типова "груба-камін", яка дуже популярна на Волині. Мені також багато людей радять робити камін такого типу, бо конвекційний портал віддає тепло поки горять дрова, а "груба-камін" ще доволі довгий час залишається гарячою та віддає тепло.

Однак, я відразу вирішив відмовитись від акумулюючого порталу, оскільки ним можна обігріти незначну площу (кімнату де стоїть камін і позаду нього), а за рахунок конвекційного порталу увесь будинок, хоча він і віддає тепло тільки поки горять дрова. Ще є ідея у мене на рахунок гібридного порталу, але це вже потім, спочатку треба оприділитись з топкою і знайти на неї гроші 😀

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, dred1717 сказал:

Горіння каміна мені приносить звичайно естетичне задоволення, але 4000$-5000$ в процесі будівництва для мене це значні кошти, не впевнений щоб я його встановлював якби не було перебоїв в електропостачанні.

ну. є дуже гарні камінопечі значно дешевше, навіть з трубою. я в економ сегменті вклався в 1000$. (десь 550 сама малопотужна plamen tara та інше на димарь та підвод воздуха з вулиці). А за 2000$ то вже при тому ж димарі буде дуже гарна піч. але можуть бути проблеми з перетопом. власне саме тому і вибрав саму малопотужну піч з підводом зовнішнього повітря

20231116_183402.jpg.efca43a5d0b9aa10e1c92ab7ecc45cc1.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Dendnepr сказал:

ну. є дуже гарні камінопечі значно дешевше, навіть з трубою. я в економ сегменті вклався в 1000$. (десь 550 сама малопотужна plamen tara та інше на димарь та підвод воздуха з вулиці). А за 2000$ то вже при тому ж димарі буде дуже гарна піч. але можуть бути проблеми з перетопом. власне саме тому і вибрав саму малопотужну піч з підводом зовнішнього повітря

20231116_183402.jpg.efca43a5d0b9aa10e1c92ab7ecc45cc1.jpg

Я вже розглядав варіант з камінопіччю, але дружина вперлася відразу, що їй не подобається і краще докласти до повноцінного каміну. Зробивши підвід повітря з вулиці і вклавши вже 1000 євро в Shiedel я напевно погоджуюсь з нею. Камін мені також більше по душі, але як економ варіант на випадок блекауту вважаю камінопіч хорошим варіантом не замерзнути в холодну зиму.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, dred1717 сказал:

Хотілося б зробити систему не залежну від електрики, але читав, що розводка по першому поверсі без вентилятора ефекту не дає, в дальніх кімнатах повітря ледь тепле поступає.

У меня разводка в 4 комнаты, в 2 так себе, а в других очень хорошо дает тепло.

Без вентилятора.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, DimaF сказал:

У меня разводка в 4 комнаты, в 2 так себе, а в других очень хорошо дает тепло.

Без вентилятора.

Як далеко знаходяться від каміна ті 2 кімнати до яких погано доходить тепло?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, dred1717 сказал:

Як далеко знаходяться від каміна ті 2 кімнати до яких погано доходить тепло?

Недалеко, все комнаты смежные с каминопечью.

Самые теплые комнаты (кабинет на первом и спальня на втором), туда подача из стены (получается Г-образный воздуховод).

А там где хуже (1- этаж, холл с входной дверью, и комната не жилая) там подача с потолка (уж не помню по каким причинам так сделали). 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, DimaF сказал:

А там где хуже (1- этаж, холл с входной дверью, и комната не жилая) там подача с потолка (уж не помню по каким причинам так сделали). 

Подача зроблена через труби чи короб, не пам'ятаєте? і який їх розміри не пам'ятаєете? можливо, якби збільшити їх діаметр то б тепа більше доходило?

От і мені можна зробити подачу в 2 кімнати на 1 поверсі, які знаходяться 7 м від каміна, тільки через стелю. Через це робити розводку без вентилятора сенсу мабуть немає, бо частина тепла і залишиться в тих коробах чи трубах не дійшовши до спалень. Залишається гріти ті кімнати просто через відкриті двері. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, dred1717 сказал:

Подача зроблена через труби чи короб, не пам'ятаєте? і який їх розміри не пам'ятаєете? можливо, якби збільшити їх діаметр то б тепа більше доходило?

Гофра, 100 мм примерно размер.

Дело не в размере, а в том что горячий воздух поднимается вертикально от печи, потом горизонтальный участок и загиб обратно вниз.

А это не естественно для воздуха.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, dred1717 сказав:

Я вже розглядав варіант з камінопіччю, але дружина вперлася відразу,

Тому я ніколи не раджу тим, хто "вперся" в камін , поставити камінопіч. Я, навпаки, не розумію, навіщо всі ці "забавки" з каміном, якщо є камінопечі , що роблять все те саме, що і камін, тільки ніякої метушні- поставив Шідель та притулив до нього камінопіч. Все. Місця займають обмаль, оселю опалюють гарно ще і вигляд можуть мати привабливий.

31 хвилину тому, dred1717 сказав:

але як економ варіант на випадок блекауту вважаю камінопіч хорошим варіантом не замерзнути в холодну зиму.

Тому і вирішила написати в вашій темі, щоб не поширювалась хибна думка, що камінопіч це економ варіант .  Тому що вони можуть мати як обмаль, так і максимальний набір можливостей.

В мене Шідель та камінопіч Ромотоп Стромболлі 04. Ціну камінопечі можете помоніторити, але вона в кілька разів вища за ціну топки, яку ви розглядаєте. Тож це питання, що вважати варіантом економ- ваш камін з топкою, на яку ви задивляєтесь, чи мою камінопіч.

При цьому в мене не було питань про герметичність, панорамне скло, ЦПП, чисте скло, зольник та інших "смаколиків", все те моя камінопіч має  і питань до якості  нема.   Навіть є можливість оберту на 360град. Камінопіч спокійно обігріває одноповерховий будинок площею трохи більше 130кв.м, без розводки теплого повітря, вентилятора та перетопу. Достатньо відчинених дверей в кімнати.

 

 

 

 

IMG_7968_2.jpg

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарна штука, щоправда не дешева, три євро. Людині з Волині простіше купити умовний hark за 1 тис з тими самими характеристиками і тішитись. Мій тесть hark roma ганяє в хвіст і в гриву вже 10 років. Шамот товк пару разів. Без проблем міняв потрібну деталь. Можна знайти навіть з талькохьоритом.

m.olx.pl/d/oferta/kominek-wolnostojacy-hark-44-gt-CID628-IDX67Yx.html

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, DimaF сказал:

Гофра, 100 мм примерно размер.

Дело не в размере, а в том что горячий воздух поднимается вертикально от печи, потом горизонтальный участок и загиб обратно вниз.

А это не естественно для воздуха.

Дякую, ще раз переконався про недоцільність розводки в моєму випадку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, dred1717 сказал:

Дякую, ще раз переконався про недоцільність розводки в моєму випадку

Дімаф пише про гофру. Гофра гірший варіант для розводки, ніж гладкі трубопроводи, оскільки сповільнює рух повітря. Хоча 7 метрів забагато для непримусової подачі і так.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, allanek сказал:

Тому я ніколи не раджу тим, хто "вперся" в камін , поставити камінопіч. Я, навпаки, не розумію, навіщо всі ці "забавки" з каміном, якщо є камінопечі , що роблять все те саме, що і камін, тільки ніякої метушні- поставив Шідель та притулив до нього камінопіч. Все. Місця займають обмаль, оселю опалюють гарно ще і вигляд можуть мати привабливий.

Тому і вирішила написати в вашій темі, щоб не поширювалась хибна думка, що камінопіч це економ варіант .  Тому що вони можуть мати як обмаль, так і максимальний набір можливостей.

В мене Шідель та камінопіч Ромотоп Стромболлі 04. Ціну камінопечі можете помоніторити, але вона в кілька разів вища за ціну топки, яку ви розглядаєте. Тож це питання, що вважати варіантом економ- ваш камін з топкою, на яку ви задивляєтесь, чи мою камінопіч.

При цьому в мене не було питань про герметичність, панорамне скло, ЦПП, чисте скло, зольник та інших "смаколиків", все те моя камінопіч має  і питань до якості  нема.   Навіть є можливість оберту на 360град. Камінопіч спокійно обігріває одноповерховий будинок площею трохи більше 130кв.м, без розводки теплого повітря, вентилятора та перетопу. Достатньо відчинених дверей в кімнати.

 

 

 

 

IMG_7968_2.jpg

Я десь бачив вже Вашу камінопіч раніше і вона мені дуже сподобалась і я відразу подивився її характеристику і ціну) Тому, нажаль, вона відразу відпала.

Щодо економ варіанту я мав на увазі, що для камінопечі не потрібно робити портал, який коштує немалих грошей і тому її розглядаю як економ варіант.
Щодо вартості Вашої камінопечі і камінної топки та Gavryliv & Sons 70х52, ну так якщо зробити портал для топки, ціна з роботою вийде така ж сама як у Вашої камінопечі +-. А самі камінні топки бувають і по 10000$.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Gonchik сказал:

Дімаф пише про гофру. Гофра гірший варіант для розводки, ніж гладкі трубопроводи, оскільки сповільнює рух повітря. Хоча 7 метрів забагато для непримусової подачі і так.

Не знаю де Ви це прочитали:classic_smile: Хоча згідний з Вами, що гладкі трубопроводи краще проводять повітря ніж гофра.

"Дело не в размере, а в том что горячий воздух поднимается вертикально от печи, потом горизонтальный участок и загиб обратно вниз."

Оскільки повітря піднімається вгору в порталі топки, потім, як в моєму випадку 7 метрів проходить по каналу, який в кінці опускається в стелі вниз на см 20+-, то гаряче повітря без вентилятора тяжко загнати в кімнату вниз через стелю, так як по законах фізики воно піднімається вгору.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Гофра, 100 мм примерно размер.

Дело не в размере, а в том что горячий воздух поднимается вертикально от печи, потом горизонтальный участок и загиб обратно вниз.

А это не естественно для воздуха.

Тут

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Gonchik сказал:

Гофра гірший варіант для розводки, ніж гладкі трубопроводи, оскільки сповільнює рух повітря.

На плече 0.5-1.2 метра особо нет разницы.

 

11 минут назад, dred1717 сказал:

Оскільки повітря піднімається вгору в порталі топки, потім, як в моєму випадку 7 метрів проходить по каналу, який в кінці опускається в стелі вниз на см 20+-, то гаряче повітря без вентилятора тяжко загнати в кімнату вниз через стелю, так як по законах фізики воно піднімається вгору.

В этом случае 100% толку не будет.

Разве что котячу полку там под потолком зделать))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, dred1717 сказал:

Дімаф пише про гофру. Гофра гірший варіант для розводки, ніж гладкі трубопроводи, оскільки сповільнює рух повітря. Хоча 7 метрів забагато для непримусової подачі і так.

Сергей, прав однозначно, написав о гофре. Разводку нужно делать гладкими воздуховодами. Мы стартуем от камина трубами ф150 и потом переходим на ф125. Тогда воздух уже разогнался и  имеет определенный объем в трубе и скорость, что бы получить поток на выходе. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Gonchik сказав:

Гарна штука, щоправда не дешева, три євро.

То вона стала ще дорожче, чим була 7 років тому? Не знала...

8 хвилин тому, Gonchik сказав:

Людині з Волині простіше купити умовний hark за 1 тис з тими самими характеристиками і тішитись.

Питання не в тому, чим збирається тішитись "людина з Волині", а в тому, що камінопіч , як і камін, може бути, як економ-варіантом, так і не дуже. Вибір є в обох випадках.

11 хвилин тому, Gonchik сказав:

Мій тесть hark roma ганяє в хвіст і в гриву вже 10 років.

В Україні ціна на  цю піч трохи інша, в кілька разів від тої, що по посиланню.

6 хвилин тому, dred1717 сказав:

Щодо вартості Вашої камінопечі і камінної топки та Gavryliv & Sons 70х52, ну так якщо зробити портал для топки, ціна з роботою вийде така ж сама як у Вашої камінопечі +-.

Різниця в тому, що за ті самі гроші біля топки ще купа роботи і це не тільки гіпсокартон, а камінопіч привіз поставив і все, ніякої метушні. Як на мене, чим менше будівельники вештаються в мене по будинку, тим краще. Тому, якщо є варіант позбутись "головного болю" та він мене буде влаштовувати з усіх сторін, я обов'язково ним скористуюсь.

9 хвилин тому, dred1717 сказав:

А самі камінні топки бувають і по 10000$.

Звісно, що можуть. Що камінопечі, що топки можуть коштувати от кількох сотень до кількох тисяч.

Свого часу ми збирались ставити камін і ще на етапі фундаменту зробили місце під нього. Потім передумали і вже приймали рішення в останню мить. Але коли були думки про камін, то  багато їздили та придивлялись, яку топку вибрати. Тоді я і звернула увагу на камінопечі та почала вивчати все про них. Тож змінили не тільки місце розташування, ще і відмовились від каміну на користь камінопечі. Користуємось 7-й рік,  за весь час думок, що зробили помилку не було.

Зараз камін чи камінопіч, це не просто забаганка, як на мене, це обов'язкова річ в будинку. В мене була можливість (краще б не було) в цьому переконатись.

Мова не про те, що краще. Я ваш вислів про економ-варіант сприйняла так, що це, взагалі,  дешевий варіант. Тому і написала, що це не так. А так, дійсно, кожен вибирає те, що йому більше подобається.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, allanek сказал:

Тоді я і звернула увагу на камінопечі та почала вивчати все про них. Тож змінили не тільки місце розташування, ще і відмовились від каміну на користь камінопечі. Користуємось 7-й рік,  за весь час думок, що зробили помилку не було.

Важно понимать какую цель мы имеем делая выбор между каминной топкой и отдельностоящей печью.

  • Если цель просто сосредоточить тепло в одном помещении, пережить блэкаут, сэкономить на облицовке и частично на работе, то это однозначно отдельностоящая печь, а еще лучше печь хоть с какой-то аккумуляцией на корпусе или вокруг него (камень, шамотные плиты керамика и т.д.)
  • Если цель НЕ локализировать тепло, а устроить конвекцию тепла по дому (поднять тепло на второй этаж, направить его в смежные комнаты и т.д.) то это ОДНОЗНАЧНО каминная топка. Т.к. она имеет и бОльшую мощность и конструктив облицовки позволит справится с по ставленой задачей.

Так, что для разных задач покупаем прибор соответствующий этим потребностям.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, usanin_n сказав:

Если цель просто сосредоточить тепло в одном помещении,

 Будинок одноповерховий ( вже писала), камінопіч обігріває всі приміщення в будинку. "Не в одном помещении", а весь будинок. Писала про це в попередньому повідомленні. Тож не можу погодитись з подібним твердженням, бо дійсність виявляється іншою.

50 хвилин тому, usanin_n сказав:

сэкономить на облицовке и частично на работе,

 Якби була ціль поставити камін, то його і ставила б. Таке враження, що не читаєте те, на що відповідаєте. Тож повторюю. Збирались ставити камін, до речі, з двосторонньою топкою.  Якби мені камін був більше цікавий, то його і робила б. Навіщо вигадувати те, що не відповідає дійсності?  Кожен робить вибір зі своїх міркувань. Якщо це узагальнення, то виглядає маніпуляцією того, хто зацікавлений в камінах, бо то його хліб.

50 хвилин тому, usanin_n сказав:

Если цель НЕ локализировать тепло, а устроить конвекцию тепла по дому (поднять тепло на второй этаж, направить его в смежные комнаты и т.д.) то это ОДНОЗНАЧНО каминная топка. Т.к. она имеет и бОльшую мощность и конструктив облицовки позволит справится с по ставленой задачей.

Можливо, що для двоповерхового будинку краще камін. Але в мене одноповерховий будинок і перевіряти ваше твердження не збираюсь.

Мене не цікавлять каміни взагалі.  Єдине, про що жалкую, що не поставили невеличку "буржуйку" в гостьовому будиночку. Але це завжди можна зробити. І в цьому велика перевага камінопечі. Шідель чи інший димохід+  камінопіч це рішення, яке завжди можна реалізувати, що важливо, реалізувати швидко. Чимало людей так і зробили в тому році, коли готувались до блекаутів.

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, allanek сказав:

  

Можливо, що для двоповерхового будинку краще камін. Але в мене одноповерховий будинок і перевіряти ваше твердження не збираюсь.

 

 

знову треба дивитись що за двоповерховий будинок....у мене дво, але з другим світлом, тепло від пічечки піднімається наверх і чудово його гріє...коли ставили навіть не думали, що буде ТАК гріти👍робітники, які працювали взимку  топили чим завгодно ( будинок дерево було чим) так от, на другому поверсі взимку у них була форма одягу труси/ майка ...зараз просто відкриваються двері і все

щодо "портала"  також можна обіграти для камінопічки, ми поєднали з місцем для дров, ящиками з усіляким не дуже красивими речами, які потрібні для розтопки/чистки...я придумала конструктив, добрі люди реалізовали))

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, irina1969 сказав:

знову треба дивитись що за двоповерховий будинок....у мене дво, але з другим світлом, тепло від пічечки піднімається наверх і чудово його гріє...коли ставили навіть не думали, що буде ТАК гріти,

Тому і казала, що робити ствердження на загал, виглядає маніпулятивно. І для мене реальний досвід користувача завжди буде більш цінним, чим того, хто цим заробляє на життя. В мене будинок хоч і одноповерховий, але стеля на півбудинку досягає 4, 5 метрів заввишки. Тож як розподіляється тепло по будинку, при такій висоті, я знаю.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прийшли Кіхот з Санчо, похизувались своїми надбаннями. Хто пʼєцом за 3к, хто другим світлом. Висловили недовіру людині, котра змонтувала не один десяток топок і печей, і зробила правильне (на мою скромну думку) порівняння каміну з топкою і кОзи. Пішли.
Дівчата, агов, як ви допомогли ТСу в виборі? «Мене не цікавлять каміни взагалі»))) Пані, то що Ви в такому разі робите в темі Kawmet w16? 
-Ты как здесь оказался?   -стреляли…

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...