Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Резервне живлення для циркуляційного насосу теплої підлоги

Domikv

Рекомендовані повідомлення

Вітаю, чи є сенс вішати циркуляційний насос теплої підлоги на резервне живлення при відключенні електроенергії, якщо так то чому? Всюди написано, що це необхідно. Якщо котел без резервного живлення і не працює, теплоаккумулятора немає, вода не підігрівається, що нам дає циркуляція окрім розряжання упса? 

Будинок 160м, 2 поверхи. 

Запасу батареї багато не буде, тому обдумуємо варіанти оптимізації споживачів резервного живлення.

 

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Domikv сказав:

Якщо котел не працює, теплоаккумулятора немає, вода не підігрівається, що нам дає циркуляція окрім розряжання упса? Тепло і так більш менш рівномірно буде виходити з труб та стяжки.

Ви дали відповідь на своє питання і можна його закритвати.

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, volomoto сказал:

Ви дали відповідь на своє питання і можна його закритвати.

Просто думала може є якість  невідомі мені причини, спеціалісти по теплим підлогам так само всі в один голос казали, що це дуже бажано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Domikv сказав:

Просто думала може є якість  невідомі мені причини, спеціалісти по теплим підлогам так само всі в один голос казали, що це дуже бажано.

Є окремі випадки, коли є сенс ганяти воду по контурах, навіть якщо джерело тепле неактивне, але це більше вишенька на торті, ніж необхідність. Наприклад, у вас є багато скла з південної сторони, через яке сонце відчутно прогріває підлогу. Тоді можна частину того тепла перенести в північні приміщення, включивши цикркуляцію теплоносія, але вимкнувши нагрів в котлі. Це дуже нішева річ, яка всеодно не вимагає безперебійності.

Треба вам пошукати інших "спеціалістів" :)

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

причини можуть бути такі
1. У вас є великий тепло аккомулятор з якоще можно знімати темло ще багато часу, тож є сенс це робити
2. У вас істочник тепла твердопаливний чи газовий котел, яки теж заживлені

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Vikingua сказал:

причини можуть бути такі
1. У вас є великий тепло аккомулятор з якоще можно знімати темло ще багато часу, тож є сенс це робити
2. У вас істочник тепла твердопаливний чи газовий котел, яки теж заживлені

 

Твердопаливного точно не буде, а от  теплоакумулятор спочатку планували для використання нічного тарифу,  але щось більшість  відмовляє, навіть тему тут заводили.  Мабуть будем робити без нього, бо вартість теплоакумуоятора 1.2 т з обв'язкою більше 2 тис$ і не ясно кли воно відібьється.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Domikv сказав:

обдумуємо варіанти оптимізації

І ніхто з спеціалістів не пропонував відмовитись від батарей і додаткового насосу з УПСом? Ну тіпа кругом зробити теплу підлогу і нехай котел сам про свій насос переживає, дивна оптимізація...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Domikv сказал:

бо вартість теплоакумуоятора 1.2 т з обв'язкою більше 2 тис$ і не ясно кли воно відібьється.

Странный подход.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, normal сказал:

І ніхто з спеціалістів не пропонував відмовитись від батарей і додаткового насосу з УПСом? Ну тіпа кругом зробити теплу підлогу і нехай котел сам про свій насос переживає, дивна оптимізація...

Оптимізація в сенсі вішати чи ні циркуляційний на упс, для чого це потрібно, якщо теплоакумулятора немає? Не розумію Вашу відповідь, якщо можна поясніть для чого резервне живлення для циркуляційного, що це дає.

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я подумав у вас котел зі своїм насосом уже підключений до резервного живлення чи генератора і ще хочете підключити насос ТП до УПСа... А якщо котел без резервного, то толку резервувати якісь насоси?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 минут назад, normal сказал:

Я подумав у вас котел зі своїм насосом уже підключений до резервного живлення чи генератора і ще хочете підключити насос ТП до УПСа... А якщо котел без резервного, то толку резервувати якісь насоси?

У нас ще поки нічого не зібрано з котельні, зараз збираємо щиток, треба зрозуміти, що ми резервуємо, а що ні. Котел не буде точно на резерві,  тому і постало питання щодо циркуляційних насосів.

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 годин тому, Domikv сказав:

вартість теплоакумуоятора 1.2 т з обв'язкою більше 2 тис$

Щось дорого як на мене. ТА можна і менший. Мені в 2018 десь в 4$ обійшовся твердопаливний, ТА 750 літрів, димохід зовнішній і обв'язка з роботою.

При відсутності твердопаливного  обв'язка буде дешевше 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, gendruk сказал:

Щось дорого як на мене. ТА можна і менший. Мені в 2018 десь в 4$ обійшовся твердопаливний, ТА 750 літрів, димохід зовнішній і обв'язка з роботою.

При відсутності твердопаливного  обв'язка буде дешевше 

Нажаль ціни на сьогодні, при чому це аккумулятор укр. виробництва, він десь біля 40-45 тищ,  європейські бренди в рази дорожче. Обв'язка аккумулятора в декількох фірмах назвали біля 25-30

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, Domikv сказав:

Нажаль ціни на сьогодні, при чому це аккумулятор укр. виробництва, він десь біля 40-45 тищ,  європейські бренди в рази дорожче. Обв'язка аккумулятора в декількох фірмах назвали біля 25-30

teplomarket-lviv.com.ua/ua/p1126531401-teploakkumulyator-800l-teploizolyatsii.html

В мене такого плану. Не знаю звідки така сума обв'язки. Не агітую але ціна та з обов'язкою якась  трохи зависока, але можливо я не орієнтуюсь в теперішніх цінах.

Змінено користувачем gendruk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...