Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Срочне питання по інвертору літію для ЗСУ

standov

Рекомендовані повідомлення

Только что, Dalet сказал:

image.thumb.png.c28ae19be45579ad2888ceb00b7890dd.png

є в мене один монтажник, любітєль не читати мануали, так він тепер модернізовує кожен свій обєкт))). Практично на кожному з морозами все потухло

Яким буде стан елементів після відігрівання? Я свого часу відмовився від літію саме через нездатність тримати мороз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

розблокував @Dalet)) 
поки обіцяли виписать солдатіка відповідального з теплопушкой і сподіваюся що не будуть ставити на "парковку" висадженим (але скоріш за все будуть), я звичайно проти таких методів вирішення проблем (але хоч сам погріється), але іншого поки немає. объект давно в полях і повертати на дооопрацювання не варіант зовсім.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

Яким буде стан елементів після відігрівання? Я свого часу відмовився від літію саме через нездатність тримати мороз.

організаційно поміняти одну батарею на іншу значно простіше ніж обслуговувати та робити довго і по уму, на цьому простому факті багато чого тримається. Коли полетить батарея ми просто відправляємо наступну і в режимі папірця на 3 простих кроки вона замінюється.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, standov сказал:

організаційно поміняти одну батарею на іншу значно простіше ніж обслуговувати та робити довго і по уму, на цьому простому факті багато чого тримається. Коли полетить батарея ми просто відправляємо наступну і в режимі папірця на 3 простих кроки вона замінюється.

Все ж залежить від умов використання. Ви ж не запропонуєте водолазу почекати пів години поки йому інший балон привезуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

Все ж залежить від умов використання. Ви ж не запропонуєте водолазу почекати пів години поки йому інший балон привезуть.

саме тому задача робити швидко і просто, це в нашому випадку досягається універсальністю та взаємозамінністю. Ваш приклад про рації не релевантний бо нема нагальної потреби зберігати майно яке надається не державою, від рації важлива її захищенність від перехвату і зручність заряду а її ресурс на дуже далекому плані бо вбивається абсолютно все а замінити щось гражданське на порядок простіше і швидше спеціалізованого. Хочеться "правильно" чекайте державу, чогось бажаючих чекати небагато.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, US7IGN сказал:

Яким буде стан елементів після відігрівання? Я свого часу відмовився від літію саме через нездатність тримати мороз.

а хто їх зна, стан можна взнати лиш порівнявши графіки КТЦ до того і після того, але ж до того ніхто не знімає, тому значить залишається лиш після того, а поки воно працює ніхто не буде займатися зіми науковими дослідами

з практики, я поки не маю напрацювань - ось тут точно вмерло, точно через температуру.... Не маю я такої конкретної статистики. А те що до мене потрапляє з європи, то там здебільшого я так підозрюю проблема в БМС

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кому цікаво як виглядає всередині штабна машина з цього топіку і хто хоче вкинутися грошима на ще дві - reactivepost.org/target-fees/stabna-masina-dlia-oficerskogo-skladu-v4gk2d

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dalet сказал:

image.thumb.png.c28ae19be45579ad2888ceb00b7890dd.png

є в мене один монтажник, любітєль не читати мануали, так він тепер модернізовує кожен свій обєкт))). Практично на кожному з морозами все потухло

Лопата модернізаційна-лупити монтажника кожен раз коли не працює 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Срочне питання по інвертору літію для ЗСУ
  • irina1969 зробив темі важливою

@standovу меня lifepo4 стоит в сарае он не утепленный и часто двери настеж, акб в пенопластовой коробке и в ней два коврика теплик по 25 ватт плюс термостат на 20 градусов, потключено от инвертора, можно использовать любое греющее в идеале чем больше площадь тем лучше

Но решение тоже с нюансами если оставить на долго без присмотра то акб от подогрева сядет

Но пенопласт и что то греющее найти не проблема

В моем случае -17 на улице и -15 в сарае пережило, энергопотребление было 700 ватт в сутки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати еще вариант возможно более правильный это дизельная автономка на весь кунг, потребляет она примерно 25 ватт, дизель найти думаю не проблема

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми запропонували пару варіантів, командування вирішило що це буде "людина з дуйкой"(с). Но думаю на наступні реалізації буде робота на помилками і якесь "автономне" рішення. Насправді вони цю машину прогрівають бо ніхто ж не буде в мінус там сидіти, просто цього разу якось перерозрядили і мінус зовсім мінус і вони запанікували. Якби там шось залишалось в батарейках, то мабуть би не помітили до моменту прогріву і увімкнення заряду

Змінено користувачем standov
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Збірка на JK BMS розширить можливості батареї. Так, літію то не додасть років, але там інші задачі і терміни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...