Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Генеральная доверенность на авто

Александр1963

Рекомендовані повідомлення

У знайомого Купили авто ,для роботи."Жигуль",07..По генерал.ці.Довіренность закінчиться через півтора року...З переоформлення не спішив.   Місяць,десь, назад знайомі сказали,що власник помер  три роки назад..Що робити,як правильно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так варіанти очевидні. Або швиденько переоформляє на себе (генеральне доручення ж дає йому таке право?), або просить спадкоємців подарувати йому машину наново (тобто, запиває зимною водою і шукає собі нове/інше авто...).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене лежать доки на таку машину, спадкоємці сказали ніфіга не знаєм верни машину бо в суд подамо.

Були послані в сАд, нічого у них не вийшло, в наявності була розписка за отримані гроші, але й у мене також. )

 

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот поэтому я всегда покупал и продавал машины только с переоформлением. никаких доверенностей.

А сейчас еще один аргумент добавился - автоматическая фиксация и рассылка штрафов за нарушение ПДД - естесственно на хозяина машины. А не лицо указанное в доверенности. Даже, если она генеральная.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 хвилину тому, Dendnepr сказав:

никаких доверенностей.

Знайомий продав машину по генералці, через три роки його в ночі з масками і автоматами зняли з жінки, три доби просидів в клітці.

Розбор польотів - машину перепродали чи передали у користування третім особам, бухі малалєтки тікали від мєнтів відстрілюючись.

А машина то на нього... Казав, ніколи більше не продасть по дорученню.

Теща двіччі машини продавала по дорученню, а як субсидію оформляти - "нащо вам субсидія як у вас три машини?". А власникам зараз не на часі тим займатись. Лише погроза відкликати доручення і подати в розшук машини аргументували їх терміново почати переоформлення.

Робіть висновки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виходить,що при оформленні генералки ще у нотаріуса власнику потрібно задавати пряме питання - "...а ви шановний завтра копита не відкинете..??.."Дурня взагалі цей документ,..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, Александр1963 сказав:

Дурня взагалі цей документ,

Дурню ви пишете. Не знання закону не звільняє від відповідальності. А халява завжди з нюансами...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, porterlv сказал:

Знайомий продав машину по генералці

 

1 час назад, porterlv сказал:

Теща двіччі машини продавала по дорученню

може вони все ж таки нічого не продавали за довіреністю (які на них виписали інші люди), а лише видавали іншим людям довіреності на власне майно, залишаючись їх власниками? угода купівлі-продажу точно була? в чому тоді проблема? жодних нюансів

8 минут назад, porterlv сказал:

Не знання закону не звільняє від відповідальності.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я купував авто в лютому 2023 , в знайомого по довіреності, просто обом очікувати в "сервісний центр МВС України" (МРЕВ) змоги нема, переформив лише в січні 2024, електронна черга запис на одну годину прийом +1,5 - 3 години, то база непрацює то ще якась фігня. оплата офіційна 1040 грн переоформалення з зміною нмоерів) + комісія банку 60 грн.

але "рішали" місцеві все роблять оперативно і база не висить і т.д... ціна від 100дол

минулого року не переоформив тому що власних того авто вже одне авто в 2023 році продав і треба було за продаж ще одного авто оплачувати податок.

якщо вже й комусь продавати авто по довіреності то термін довіреності давати кілька місяців а не кілька років.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Dr.Yura сказав:

то термін довіреності давати кілька місяців а не кілька років.

Основна суть гендоручення на авто - уникнути податків-оплат, інколи то агрументують браком часу. А от про нюанси тоді чомусь не думають ні продавець ні покупець.

Генералка - то як підігравати файну сусідку: зручно і прикольно. Але як впіймають - то і сусід поламані ноги в дупу встромить і своя відсудить хату. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це у вас пішло обговорення, а по суті так ніхто не підказав, хіба що я свій досвід описав.

Нічого в мене не вийшло бо стільки нюансів ризикових і недешевих, яких вона сам була не варта тому можу припустити,

що і ТС залізяку змушений буде добити й продати на чермет.

Але ж я не юрист і шпаринок у законах не знаю, а ви? 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

це у вас пішло обговорення, а по суті так ніхто не підказав, хіба що я свій досвід описав.

так в первом же ответе был совет быстро продать авто по генералке. на себя вроде нельзя, но на жену или когото из детей, родителей

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Елинственный вариант и который не стал советовать по причине того, что как-бы со смертью владельца доверенность утрачивает силу,

по-крайней мере мне так было сказано и не дай бог разборки, докажи потом, шо ты был не в курсе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Александр1963 сказал:

У знайомого Купили авто ,для роботи."Жигуль",07..

🤦‍♂️

 

image.png.477d95cc4665e16fff217dfae7235520.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

таки да. 

На Ваше питання існує пряма відповідь, яка міститься у Цивільному кодексі України: «представництво за довіреністю припиняється у разі смерті особи, яка видала довіреність» (п. 6,ч. 1, ст. 248 ЦК)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, Dendnepr сказав:

таки да. 

На Ваше питання існує пряма відповідь, яка міститься у Цивільному кодексі України: «представництво за довіреністю припиняється у разі смерті особи, яка видала довіреність» (п. 6,ч. 1, ст. 248 ЦК)

ось і ріщення суду є теж по авто

zakononline.com.ua/court-decisions/show/61358697

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dr.Yura сказал:

ось і ріщення суду є теж по авто

zakononline.com.ua/court-decisions/show/61358697

хтось піде оскаржувати в суд угоду по продажу жигуля, витративши більше його вартості? питання ж не в теорії, а в максимально раціональному вирішенні питання після другого посту обговорювати по суті вже нема чого.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, porterlv сказал:

Дурню ви пишете. Не знання закону не звільняє від відповідальності. А халява завжди з нюансами...

Всяке буває..Не знання закону...Ситуації  різні,.Хто знає закони..а хто й ні...Це був варіант не для " халяви"..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А тепер уявіть, що хтось проконсультує ваших спадкоємців і вони будуть не дуже цнотливі у моральному плані?

та вас мусора захочуть так развести, що машина того не варта.
он придурок мацевко 2 роки був у розшуку лише за те, що у київському транспорті катався на шарка по чужому пенсійному

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...