Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Blow door test, аеродвері, тест на герметичність

Domikv

Рекомендовані повідомлення

Хто робив? Чи вартує воно? На що звернути увагу ? Поділіться контактами де замовити послугу. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я знаю на форумі тільки @Dmode, якщо він цим ще займається. Якщо він вам буде робити, то всі нюанси він сам розкаже

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Domikv сказав:

Чи вартує воно?

Однозначно! І робити це потрібно перед оплатою за встановлені вікна , двері , та перед оплатою за утеплення будинку.

Якщо будете робити після , то не забудьте валер'янку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Робити однозначно, але БлТест не показує якість утеплення, а тільки герметичність будівлі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.02.2024 в 10:25, S_Vladimir_79 сказал:

Робити однозначно, але БлТест не показує якість утеплення, а тільки герметичність будівлі.

якість утеплення мабуть ніяк окрім тепловізора

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.02.2024 в 10:20, andrey_ka сказал:

Однозначно! І робити це потрібно перед оплатою за встановлені вікна , двері , та перед оплатою за утеплення будинку.

Якщо будете робити після , то не забудьте валер'янку.

Ви робили? Маєте на увазі після кожного етапу робити😅? Дорогувато нажаль. Ми поки що лише штукатурку гіпсову зробили, треба до теплої підлоги переходити, перекриття і фасад не утеплені.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, Domikv сказав:

Ви робили?

Ні , для цього потрібно бути , або замовником або займатись іменно цим. А я по іншу сторону барикад.

7 годин тому, Domikv сказав:

Маєте на увазі після кожного етапу робити😅?

Так. Можете зробити і в кінці після всіх цих робіт. Але в такому разі виправити малою кров'ю вже не вдасться , і вийде в рази дорожче. 

А недоліки будуть однозначно. Це я вам кажу як людина , яка робить і утеплення , і встановлює вікна , а потім робить відкоси та встановлює підвіконня.

7 годин тому, Domikv сказав:

Дорогувато нажаль.

Нажаль , але користь цього тесту важко переоцінити.

25.02.2024 в 10:25, S_Vladimir_79 сказав:

Робити однозначно, але БлТест не показує якість утеплення, а тільки герметичність будівлі.

Чому ж не покаже , думаю покаже. Правда це стосується утеплення перекритів , мансард та стиків зовнішнього та внутрішнього утеплення.

Особливо останього , де замовнику вкрай важко перевірити якість , а виконавцю із за важкодоступності цього місця впадлу корячитись . і робить аби як.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...