Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ремонт та гідроізоляція стяжки на покрівлі

xaratt

Рекомендовані повідомлення

Є гараж, перекритий пустотними плитами, зверху утеплений ЕППС, керамзитобетонна стяжка, вкрита Ceresit 66. При укладці стяжки робітники залишили маяки, за зиму стяжка по них потріскалася і протікає.

Хочу розшити тріщини, витягнути маяки. Порадьте, будь ласка, чим заповнити "канавки", які утворяться. Щось типу гідропломби, тільки для позитивного тиску води і щоб застигало довше, ніж 60 секунд. Зверху всю покрівлю вкрию тим же церезітом 66.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А нафиг вам там гидропломба? Ее задача остановить воду, которая прет к вам в подвал из дырочки под давлением. Это только и исключительно для остановки активной протечки.

Вам нужна БЕЗУСАДОЧНАЯ ремонтная смесь. Время работы с такой смесью от 30 до 60 минут. Учтите, что "эластичный" 66-ой не трещит, только если под ним образуется трещина не более ах 0,5 мм. Поэтому я бы эту мазюку проармировал. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Propeller сказав:

Вам нужна БЕЗУСАДОЧНАЯ ремонтная смесь. 

Дуже дякую за відповідь.

Можете підказати яку суміш краще взяти?

Цитата

"эластичный" 66-ой не трещит, только если под ним образуется трещина не более ах 0,5 мм. Поэтому я бы эту мазюку проармировал. 

А якщо не 66й, то чим можна промазати? Бажано щоб могло кілька місяців полежати без фінішного покриття - я б хотів перевірити, чи не буде дальше протікати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ремонтник можно этот =  burik.prom.ua/ua/p1867623073-remontnaya-polimertsementnaya-tiksotropnaya.html Цена для форума СД = 750 грн.

Мастика = oreol-1.ua/products/mastika-polimerno-bitumna-polielast или аналог. Общий расход = 4 кг на 1 м кв. Или аналог.

Защита от ультрафиолета = budmat.kiev.ua/gidroizolyatsionnye-materialy/yevroruberoid-oreol/mastika-bitumno-alyuminievaya-zashchitnaya-/ Расход около 0,5 кг на 1 м кв. Или аналог.

Полимерцементная гидроизоляция в основном применяется на террасы и балконы с учетом того, что она будет пото закрыта плиткой или другим покрытием. 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...