Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Відновити. Зберегти. Щоденник шаленої)

Oksana Boiko

Рекомендовані повідомлення

4 години тому, 90BCO сказав:

Я тут дещо про інше: не треба брати на себе ношу, яку не зможеш нести усе життя.

Як вважаєте ?

Мої батьки несли і були щасливі тій ноші до останніх днів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, delic сказав:

Співвідношення все одно змінилось не в кращий бік. Багато виїхало в ЄС і пішло на війну. А на заміну маємо переселенців зі сходу...

Ви так пишете, наче зі сходу то не наші люди. Сенс тоді взагалі було воювати з 2014? В мене багато хороших знайомих, які приїхали з Луганщини, Донеччини, Криму, Харкова. Серед цих людей багато крутих спеціалістів у різних сферах, радію, що вони тут.

Я й сама родом з Запорізької області, мала Батьківщина в окупації нині...

А більшість вати поїхала саме до рашки, що радує, бо ця більшість далеко не найкраща, в основному шаровики, які завжди шукали халяви.  

• Лайк 2
Посилання на коментар

8 хвилин тому, Oksana Boiko сказав:

Ви так пишете, наче зі сходу то не наші люди. Сенс тоді взагалі було воювати з 2014? В мене багато хороших знайомих, які приїхали з Луганщини, Донеччини, Криму, Харкова. Серед цих людей багато крутих спеціалістів у різних сферах, радію, що вони тут.

Я й сама родом з Запорізької області, мала Батьківщина в окупації нині...

А більшість вати поїхала саме до рашки, що радує, бо ця більшість далеко не найкраща, в основному шаровики, які завжди шукали халяви.  

Нікого не збирався образити. Люди різні.

Ті зі сходу хто проти України воював і воює, чи їх родичі, чи родичі тих, хто загинув воюючи за росію, чи ті хто виїхав в росію, теж наші?

Багато хороших людей. Але крапля дьогтю псує бочку меду. Звіти СБУ підтверджують, що їдуть не лише хороші люди.

Посилання на коментар

46 хвилин тому, delic сказав:

Ті зі сходу хто проти України воював і воює, чи їх родичі, чи родичі тих, хто загинув воюючи за росію, чи ті хто виїхав в росію, теж наші?

Я написала у відповідь на це: "А на заміну маємо переселенців зі сходу...", про інших не йдеться. 

47 хвилин тому, delic сказав:

Багато хороших людей. Але крапля дьогтю псує бочку меду. Звіти СБУ підтверджують, що їдуть не лише хороші люди.

Крапля дьогтю існує у кожній країні. Вона нині шкідлива, звичайно, але погоди та крапля все одно не зробить, особливо, якщо мед між собою скубтися не буде, бо то, як на мене, набагато більша проблема нашого суспільства.

Посилання на коментар

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
  • Створити...