Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір шланга для поливу

k-master

Рекомендовані повідомлення

Хтось може підказати який шланг для поливу обрати щоб ним можна було користуватись взимку? Бо той що є стає дубовий та не гнеться нормально. Такий взагалі буває? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Firat найкращий з тих, що я використовував. А що збираєтесь поливати взимку, якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гардена Басик у меня со времён стройки. Вполне в около нулевую температуру себя чувствует.

Нужно смотреть известные фирмы. У них есть разные серии и в описании пишут, до какой температуры они мягкие.

У отца Керхер не самая дешёвая серия и не самая дорогая. Тоже отлично в холода

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Offroad сказал:

Firat найкращий з тих, що я використовував. А що збираєтесь поливати взимку, якщо не секрет?

Я машину мою в около нулевую температуру

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

У суботу купив у Леруа бухту Кершера 25 м за 3000грн

дуже мʼякий і пружний

IMG_6719.thumb.jpeg.1096c80bf72588e1db395f2ee39d48a8.jpeg

Але! коли став збирати конектори звернув увагу на нерівну обрізку.

Переміряв - 23.6 м 

от сцуки!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, TaurosRMK сказав:

То просто він холодний!

Аха, а різали його на гарячу? image.gif.238e2466b6196e1bc271acb235e2324f.gif
задля чистоти експерименту поміряю у понеділок, температура повітря буде 35 градусів, він ще більше.

їхати шукати правди? Та нах воно мені впало, просто констатував факт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...