Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

История Украины с древнейших времен.

Юрий Киев

Рекомендовані повідомлення

Мне не доставляет удовольствия уменьшать "нашу" историю.

 

А Ви себе з яким народом ідентифікуєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Ви себе з яким народом ідентифікуєте?

 

С украинским(прошу не причислять меня к наследникам древних укров). Хотя бабушка(Кировоградская обл) рассказывала, что пол села "руськи", а другая половина евреи, армяне, татары, греки и тд.

А Вы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І Ви нарешті визначтесь - чи були, чи не були у 11-12 столітті люди, що іменували себе козаками.

В якому столітті виникла народність казахів?

І ще раз спробуйте дати відповідь на запитання, від якого слова походять слова "Cosac" (10-13 ст.) і "Qazaq" (13-20 ст.) враховуючи той факт, що коси символи свободи зафіксовані починаючи з 5 ст.............анську теорію" щодо державності у слов'ян. Але її я радив би покищо нечіпати, оскільки ні у мене, ні у Вас нема жодного доказу її оригінальності/підробки.

Это Вы про этих:

За генеалогічними переказами коса є вихідцями з Півночі й нащадками легендарного вождя Коса
?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С украинским(прошу не причислять меня к наследникам древних укров). Хотя бабушка(Кировоградская обл) рассказывала, что пол села "руськи", а другая половина евреи, армяне, татары, греки и тд.

А Вы?

Назву села назвете?

Українець я.

 

П.С. Про "древніх укрів" в цій темі крім Вас, здається, ніхто і незгадував.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Назву села назвете?

Українець я.

 

П.С. Про "древніх укрів" в цій темі крім Вас, здається, ніхто і незгадував.

 

Голованевск

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это Вы про этих: ?

Я не знаю, звідки ці "генеалогічні перекази". Я вказував тільки візантійські письмові джерела і наведені Вами половецьке і кримсько-татарське слова. Ну і один раз згадав про український звичай відтинати на весіллі дівчатам косу, як символ непідпорядкованості і свободи.

 

Я все-таки втретє попрошу Вас спробувати логічно пояснити походження слів "Cosac" (10-13 ст.) і "Qazaq" (13-20 ст.)...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не знаю, звідки ці "генеалогічні перекази". Я вказував тільки візантійські письмові джерела і наведені Вами половецьке і кримсько-татарське слова. Ну і один раз згадав про український звичай відтинати на весіллі дівчатам косу, як символ непідпорядкованості і свободи.

 

Я все-таки втретє попрошу Вас спробувати логічно пояснити походження слів "Cosac" (10-13 ст.) і "Qazaq" (13-20 ст.)...

 

Логически? Пояснить логически возникновение слов? В чужом для меня языке? Это уже слишком.

Это только бывшие савецкие историки могут, теперь украинские. :lol: Наверно, султан или царь в древности увидел этот давний украинский обычай и после этого, этими словами, стали называть некоторых людей от Черного моря и до Средней Азии включительно. :lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Голованевск

Дякую.

Відносно великої кількості вірменів, татарів і (особливо) греків щось сумніви беруть. Незнаєте, коли вони там осіли?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Логически? Пояснить логически возникновение слов? В чужом для меня языке? Это уже слишком.

 

Ну, тричі без усякої логіки Ви так бадьоро пояснювали походження слова "козак" опираючись на неіснуючу мову - і це для Вас не було занадто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую.

Відносно великої кількості вірменів, татарів і (особливо) греків щось сумніви беруть. Незнаєте, коли вони там осіли?

 

 

А таки були там євреї... щодо інших не пишуть.

 

ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA

 

В 1917-м году в Голованевске была сформирована еврейская дружина самообороны, которая на протяжении двух лет успешно защищала жителей района от банд грабителей и погромщиков . О дружине упоминается в электронной еврейской энциклопедии. Однако в августе-сентябре 1919-го года дружина была разбита отборными частями белогвардейцев. Командир и основатель дружины, Хайм Острой, вместе со своим сыном Яковом были схвачены белогвардейцами и зверски убиты (о чем свидетельствовали участники дружины Борис Шмидт и Яков Зайдман в Голованевском Народном Суде 28-го октября 1931-го года).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А таки були там євреї... щодо інших не пишуть.

Вірмени ще дуже-навіть могли бути. Вони часто осідали там, де було чимало євреїв. А ось греки і татари звідки там намалювались - невідомо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, тричі без усякої логіки Ви так бадьоро пояснювали походження слова "козак" опираючись на неіснуючу мову - і це для Вас не було занадто.

 

Как это? Ничего себе без логики??? Читайте мои посты с самого начала.uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%8E%D1%80%D0%BA%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую.

Відносно великої кількості вірменів, татарів і (особливо) греків щось сумніви беруть. Незнаєте, коли вони там осіли?

 

Там не знаю. Но по Украине в нескольких местах знаю. В Каменец-Подольском знаю даже как построили памятник корупции. Но это большой город по старым меркам. А вот в Черкасской области есть село Манькивка, так жители этого села считают, что основали его евреи и армяне...Я сам был в шоке. Я, например когда учился в школе, не знал, что у нас такая мощная диаспора проживает не одно столетие.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как это? Ничего себе без логики??? Читайте мои посты с самого начала.uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%8E%D1%80%D0%BA%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8

 

З самого початку Ви пишете про "тюркську мову". А тепер (ну нарешті!) даєте посилання на ГРУПИ ТЮРКСЬКИХ МОВ. Логіки в такому повороті подій я бачу небагато, але - нарешті, ура! Хоч в одному питанні є невеличке зрушення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Ви себе з яким народом ідентифікуєте?

С украинским .

Господи, а DecorMaster тоді хто? Невже теж....? Ви такі різні!

....(прошу не причислять меня к наследникам древних укров).

Неймовірно! Може самі себе "самозапилили"?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот в Черкасской области есть село Манькивка, так жители этого села считают, что основали его евреи и армяне...

Цікаво, це вони так вважають, чи за них хтось так вважає.

Взагалі, чи був в Світовій історії хоч один випадок, щоб євреї з вірменами заснували в чужій країні на порожньому місці хоч один населений пункт? Хіба це було б не всупереч релігійним переконанням?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую.

Відносно великої кількості вірменів, татарів і (особливо) греків щось сумніви беруть. Незнаєте, коли вони там осіли?

Исторические миграции армянского населения

ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5_%D0%BC%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B8_%D0%B0%D1%80%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, це вони так вважають, чи за них хтось так вважає.

Взагалі, чи був в Світовій історії хоч один випадок, щоб євреї з вірменами заснували в чужій країні на порожньому місці хоч один населений пункт? Хіба це було б не всупереч релігійним переконанням?

 

Легко проверить - машина и вперед, по Одесской трассе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Легко проверить - машина и вперед, по Одесской трассе.

Думаю, поглядом з траси нереально оцінити історичні події і їх відповідність релігійним переконанням.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю, поглядом з траси нереально оцінити історичні події і їх відповідність релігійним переконанням.

 

Я тоже так думаю. Также я думаю, что надо полностью читать сообщения.

Кстати. Религиозные убеждения не помешали Б.Хмельницкому вместе с татарами и турками как цунами пробежаться пару-тройку раз по части територии современной Украины. Брать в заложники христиан и продавать их в рабство тоже ничто не помешало. Или например во Львове - католики и евреи жили вместе на протяжении довольно длительного времени и даже не подозревали, что они живут в "чужой стране", как Вы изволили выразиться.... А почему-то два древних народа армянский и еврейский, не могли вместе жить, в отдельно взятом селе?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Также я думаю, что надо полностью читать сообщения.

Якби Ви так думали, то мені недовелося б Вам 4 рази повторювати, що поняття "тюркська мова" неіснує.

 

 

Кстати. Религиозные убеждения не помешали Б.Хмельницкому вместе с татарами и турками как цунами пробежаться пару-тройку раз по части територии современной Украины. Брать в заложники христиан и продавать их в рабство тоже ничто не помешало. Или например во Львове - католики и евреи жили вместе на протяжении довольно длительного времени и даже не подозревали, что они живут в "чужой стране", как Вы изволили выразиться....

Жити - дуже навіть можуть. Якби Ви уважно читали допис, то прочитали б:

Взагалі, чи був в Світовій історії хоч один випадок, щоб євреї з вірменами заснували в чужій країні на порожньому місці хоч один населений пункт?

Я ніде не писав, що хтось з кимось неуживається. Я про заснування.

Львів вони також незасновували.

 

А почему-то два древних народа армянский и еврейский, не могли вместе жить, в отдельно взятом селе?

 

Може, Ви все ж таки більше себе ідентифікуєте з одним із цих народів? Якщо чого, то зізнайтесь і несоромтесь - соромитись тут нема чого. Тільки не треба забивати цю тему якимись нісенітницями про те, що український етнос ніколи неіснував, і взагалі згідно Вашими уявленнями чи не по наказу партії виник. Українська культура тягнеться своїми коренями ще з часів трипільської культури. І не тільки культура. Зайдіть в Національний музей історії України і подивіться антропологічну реконструкцію зовнішнього вигляду трипільської жінки відомого радянського антрополога Герасимова. Там точно не тюрока, не єврейка і не вірменинка: 7301538_a7c50e01.jpg

Я не заперечую певного впливу різних народів на формування українського етносу. Але чому Вам так подобається безглуздо заперечувати вплив місцевого народу на формування власного етносу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якби Ви так думали, то мені недовелося б Вам 4 рази повторювати, що поняття "тюркська мова" неіснує.

Жити - дуже навіть можуть. Якби Ви уважно читали допис, то прочитали б:

Я ніде не писав, що хтось з кимось неуживається. Я про заснування.

Львів вони також незасновували.

Може, Ви все ж таки більше себе ідентифікуєте з одним із цих народів? Якщо чого, то зізнайтесь і несоромтесь - соромитись тут нема чого. Тільки не треба забивати цю тему якимись нісенітницями про те, що український етнос ніколи неіснував, і взагалі згідно Вашими уявленнями чи не по наказу партії виник. Українська культура тягнеться своїми коренями ще з часів трипільської культури. І не тільки культура. Зайдіть в Національний музей історії України і подивіться антропологічну реконструкцію зовнішнього вигляду трипільської жінки відомого радянського антрополога Герасимова. Там точно не тюрока, не єврейка і не вірменинка: 7301538_a7c50e01.jpg

Я не заперечую певного впливу різних народів на формування українського етносу. Але чому Вам так подобається безглуздо заперечувати вплив місцевого народу на формування власного етносу?

Бред. Когда нечего сказать по существу, надо находить мелкие погрешности, которые не влияют на суть.

Тюркской мови не існує - а слова то существуют, да еще какие!!! разве можно представить укр мову без козака, гайдамаки, шахрая, бакая, майдана, ватаги, чавуна и чумака??? А? Я вот не могу. Так шо не існує легче всего сказать, и придумать сказку про косу:lol:... а про остальные слова сказки тоже надо выдумывать?

Напомнить, кто Львов основал? Да пожалуйста. - Данило Романович(тот который Рюрикович), напомнить откуда Рюрик пришел или сами вспомните?

Или напомнить про то кто основал Севастополь(Херсонес) или Одессу(или Одесса на пустом месте была построена?)

Идем дальше - Черкассы, какой народ так называли?

Станислав(угадаете, что это за город или свидомость не позволяет?).

Может про Берегсас(Берегово), нет лучше про Карашин, а еще лучше про Умань...

Правильно, лучше всех несогласных со сказками про косу и легендарного ватажка Косака называть инородцами и показывать фото из музея. Так мы далеко пойдем...как бы так сказать, чтоб правила форума не нарушить - у меня с этим все в порядке, обычно с "этим" не все в порядке как раз у "патрийотов". Вот рядом бы выложили фото и.фарион и все стало бы на свои места :D.

 

Не мешало перед тем как делать громкие заявления чуть поездить по нашей красивой и любимой стране(не государству). Пообщаться с закарпатцами и прикарпатцами, с волынянами, жителями Винничины и Черниговщины. Съездить на эксурсию в Каменец-Подольский и тд...Сила нашей страны в различиях, а слабость в том, что эти различия используются негодяями для раздора.

Протягом 14 — 18 століть Київ залишався невеликим містечком, розташованим на кордонах християнського та мусульманського світів.

 

.....вплив місцевого народу на формування власного етносу....это Вы написали, ну и какой народ місцевий и какой народ власний етнос????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

напомнить откуда Рюрик пришел ....?

да,интересно узнать мнение грамотного человека.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бред.

 

Написав би Вам вп'яте, що у двох тюркських народів не було єдиної думки, щодо слова "козак", але для Вас то всеодно нічого не означатиме. Ви всеодно залишитесь впевненими, що Україну заснували євреї з армянами, за підтримки татар і греків, будучи польськими прихвоснями. Вони позичили традиційну німецьку стрижку у гунів (для Вас то дрібниця супроти Вашої Великої теорії, що гуни до німців немають жодного відношення), і підслухали у двох тюркських народів два різних значення (варта, і вільна людина-лиходій), від другого для іміджу штучно почистили негативне сприйняття, і усе це об'єднали в одній людині. А, забув. Щоб пізніше їх ніхто нівчому незапідозрив, вирішили оголосити брєдом згадування візантійців, що вкрадена у німців стрижка є ознакою знатності роду народу Придніпров'я, ну і відтинання дівчатам на весіллі коси як символу свободи - також вважатимемо дурною випадковістю. По одну сторону києва жили тільки мусульмани, бо у "простокиєва" є така цитата. А в християнство цю сторону, певно, переагітували комуністи, без яких українці як нація також не відбулися б. "Велесова Книга" - то сміття, принаймні у тій її частині, котра суперечить "Лєтопісним сводам" написаним при катерині"2". Тому Рюрик просто неміг бути ніким іншим, як варягом, причому з 9 по 12 століття його нащадки так і лишилися вірними тільки своєму північному племені.

Отака логічна і беззаперечна версія походження України від "самозапиленого" українця prostokiev, нащадка... Та ні, людини без коренів і Батьківщини.

 

П.С. Якщо Вам несподобалось визначення "самозапилений", а свого походження з якихось причин Ви соромитесь, користуйтеся визначенням від Давида Жванії - "політичний українець".

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Написав би Вам вп'яте, що у двох тюркських народів не було єдиної думки, щодо слова "козак", але для Вас то всеодно нічого не означатиме. Ви всеодно залишитесь впевненими, що Україну заснували євреї з армянами, за підтримки татар і греків, будучи польськими прихвоснями. Вони позичили традиційну німецьку стрижку у гунів (для Вас то дрібниця супроти Вашої Великої теорії, що гуни до німців немають жодного відношення), і підслухали у двох тюркських народів два різних значення (варта, і вільна людина-лиходій), від другого для іміджу штучно почистили негативне сприйняття, і усе це об'єднали в одній людині. А, забув. Щоб пізніше їх ніхто нівчому незапідозрив, вирішили оголосити брєдом згадування візантійців, що вкрадена у німців стрижка є ознакою знатності роду народу Придніпров'я, ну і відтинання дівчатам на весіллі коси як символу свободи - також вважатимемо дурною випадковістю. По одну сторону києва жили тільки мусульмани, бо у "простокиєва" є така цитата. А в християнство цю сторону, певно, переагітували комуністи, без яких українці як нація також не відбулися б. "Велесова Книга" - то сміття, принаймні у тій її частині, котра суперечить "Лєтопісним сводам" написаним при катерині"2". Тому Рюрик просто неміг бути ніким іншим, як варягом, причому з 9 по 12 століття його нащадки так і лишилися вірними тільки своєму північному племені.

Отака логічна і беззаперечна версія походження України від "самозапиленого" українця prostokiev, нащадка... Та ні, людини без коренів і Батьківщини.

 

П.С. Якщо Вам несподобалось визначення "самозапилений", а свого походження з якихось причин Ви соромитесь, користуйтеся визначенням від Давида Жванії - "політичний українець".

 

Передергивать мои цитаты и давать мне эпитеты...

Чтоб ответить достойно это ж надо образование иметь и мозги включать...

Ну что ж потрясайте окружающий мир своими "познаниями" и сказками. Если будет желание можете взять реестры первых казаков(в Польше) и прочитать имена. И все станет ясно.

На этом досвидания DecorMaster.

Напоследок (только не надо меня в чем то подозревать) выкладываю то, что видел, ниочем это не говорит. А если о чем то и говорит, пусть это обсуждают историки.

SAM_04651.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...