Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подоконники.

Ирис

Рекомендовані повідомлення

Я б поставив підвіконня з натурального, штучного каменю, або бетону, і отворів би не свердлив - буде гарно, практично, від радіатора нагріватиметься і нормальна конвекція
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б поставив підвіконня з натурального, штучного каменю, або бетону, і отворів би не свердлив - буде гарно, практично, від радіатора нагріватиметься і нормальна конвекція

 

Якщо не помиляюсь, то по всім канонам підвіконник має закривати батарею максимум на половину, щоб була хороша конвекція вікна. В мене підвіконник закриє її повністю навіть якщо поставити його "заподлицо", чого не хочу робити. А оскільки ніша получилась не ідеальна, і сам батарея встановлена кривувато, то можливо її ще "втоплю" на пару см (поверну кронштейни коротшими сторонами), щоб нерівність не кидалась в очі і, можливо, колись закрити батерю якоюсь декоративною решіткою в рівень зі стіною.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут також постає запитання - з якого матеріалу робити підвіконник що був міцний в даній ділянці над батареєю? Бачу народ хвалить верзаліт, але ще його не "щупав".

 

Робіть з граніту, точно буде міцний. Один мінус, якщо будете встановлювати самі (хоча тут обов'язково потрібен напарник) так це спина болить тижнів зо два :).

 

Варіант номер два, з твердих порід дерева, наприклад дубовый, товщина мінімум 50 мм, покрити лаком або покрасити і буде супер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Робіть з граніту, точно буде міцний. Один мінус, якщо будете встановлювати самі (хоча тут обов'язково потрібен напарник) так це спина болить тижнів зо два .

 

З граніту, вірніше мармуру, була сама перша ідея, але трохи лякає ціна при моїх розмірах, і затягнути цю бандуру більше двох метрів (всіх 230см мабуть получиться) на 9 пов - не проста задача. 2-ох метровий холодильник вліз в ліфт в притик по висоті. Може по діагоналі влізе.

 

Хочеться малюнок "під мармур" - неподобається малюнок "гранітної крошки" і не дуже вписуєтсья в дизайн кухні :) І граніт частіше може фонити - треба буде знову в знайомго дозиметер позичати.. .:)

 

А от варінати деревяних вже проскакували по форуму - загалом як варіант можливий , але сам я його робити-встановлювати "не горю бажанням" - треба шукати хто б зробив-встановив :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут одними отворами або решітками не обійтися, потрібно ще забезпечити прохід теплого повітря до тих отворів. Як варіант, можна розглянути підвіконня з більш теплопровідного матеріалу (полімеробетон, агломармур тощо), тоді вони самі будуть нагріватися від батареї, відповідно, й нагрівати повітря над собою.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут одними отворами або решітками не обійтися, потрібно ще забезпечити прохід теплого повітря до тих отворів.

 

Щось не зовсім зрозумів, що може перешкодити.

 

А хіба отворів "над батареєю" недостатньо, щоб нагріте повітря хоча б частково проходило крізь них "до вікна", а не оминало підвіконник, і спершу прогрівало його, а потім вже теплий підвіконник обігрвав вікно ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут одними отворами або решітками не обійтися...

Можно предложить вариант в монтажном основании (раствор, пена и т. д.) проделать вентканалы к задней линии подоконника, и отверстия сверлить в один ряд, по всей длине, ближе к окну.

Хочеться малюнок "під мармур"...

Буду нескромным, искусственный литой камень, рисунок под мрамор, конструкция - как у столешниц. В Вашем случае вес будет около 30-32 кг, прочность - хоть 200 кг.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як варіант, можна розглянути підвіконня з більш теплопровідного матеріалу (полімеробетон, агломармур тощо), тоді вони самі будуть нагріватися від батареї, відповідно, й нагрівати повітря над собою.

 

Ну більш теплопровідний матеріал підвіконника дійсно має зміст для більш рівномірного "обігріву" вікна по всій площині, а не тільки в ділянці де батарея.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки над самою батареєю, на мою думку, замало. Звичайно, краще хоч щось, ніж нічого, але поки є можливість та час, чому б не зробити добре.

 

Добавлено через 1 минуту

Можно предложить вариант в монтажном основании (раствор, пена и т. д.) проделать вентканалы к задней линии подоконника, и отверстия сверлить в один ряд, по всей длине, ближе к окну.

Что-то подобное я и имел в виду.

 

Добавлено через 1 минуту

Ну більш теплопровідний матеріал підвіконника дійсно має зміст для більш рівномірного "обігріву" вікна по всій площині, а не тільки в ділянці де батарея.
Саме так. Висока теплоізоляція підвіконника ІМХО не потрібна. Звичайно, при умові нормального зовнішнього утеплення.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буду нескромным, искусственный литой камень, рисунок под мрамор, конструкция - как у столешниц. В Вашем случае вес будет около 30-32 кг, прочность - хоть 200 кг.

 

Це рішення до якого найбільше схиляюсь, оскільки планую і столешницю в кухні (в сумі десь 6м пог) яка буде якраз коло цього підвіконника, але трохи вище по рівню. І у вану десь 2м столешниці нада.

 

Але в штучних каменях ще не дуже шарю, і не дуже хочеться нарватись на халтуру, як вже було з іншими речами.

 

Тому за точні назви матеріалів буду вдячний. А якщо ще й надійног виробника-монтажника у Львові порадять... :beer:

 

Добавлено через 7 минут

Можно предложить вариант в монтажном основании (раствор, пена и т. д.) проделать вентканалы к задней линии подоконника, и отверстия сверлить в один ряд, по всей длине, ближе к окну.

 

Ідея подобається. Товщина зазору під підвіконник зараз близько 5-7см до нижнього краю рами вікна, думаю можна втиснути "вентканали". Тільки дружина і майстри можуть непоняти, що за черговий "наворот" з вентиляцією, в звичайному підвіконнику я хочу... :) Але думаю, переконаю, головне щоб хтось мені це допоміг фізично реалізувати. Хоча над конструктивом можу подумати на дозвіллі.

 

Добавлено через 28 минут

Перше що спадає на думку про вентканали підвіконника - зібрати "колектор" із пластикових труб 25мм для елктропроводки, і до температури стійка ніби, і гнучкі зєднання є, щоб направити "гілки" прямов в нішу...

 

Добавлено через 9 минут

Звичайно, при умові нормального зовнішнього утеплення.

Якщо звернете увагу на кольорову смугу під вікном - це моїх рук справа. Відлив ззовні ще нормально не прикріплений і зимою, з під вікна продувало через шпари в піні(привіт монтажникам :evil:). Вирішив самостійно утеплити шов за допомогою еппс. Ще не закінчив "утеплення" нижнього примикання. Потім це все діло проклею алюмінівою стрічкою.

 

Про стандартну проблему "сквозняку" з під підвіконника чув вже не раз від родичів і знайомих. Щоб бути впевненим, мушу ущільнити самостійно, бо не впевнений що мої майстри поставлять ідеально зовнішній відлив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В вашем случае рассматривал бы два варианта:

 

1) Подоконники Werzalit (сращенная древесина будет попрочнее, чем ПВХ) с врезкой в них прямоугольных вентиляционных решеток (минимум две штуки) и установкой металлического уголка по краю для укрепления краевой зоны.

 

2) Подоконники из искусственного камня, мрамора и т.д. на производстве смогут сразу сделать вентиляционные отверстие, которые зашлифуют и красиво оформляет. Установку металлического уголка, скорее всего не понадобиться, но лучше этот вопрос прозондировать и их технологами.

 

Вентиляционные отверстия рекомендую делать в любом случаи, конвекцию воздуха некто не отменял и обдув теплым воздухом стеклопакета уменьшит вероятность выпадения конденсата

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рекомендую вентиляційні отвори не робити якщо підвіконня буде з каменя (будь-якого) - бо воно нагріватиметься і його теплоємності вистачить щоб забезпечити конвекцією все вікно. Маю гранітні підвіконня - без проблем, покладені без кутників товщина 30мм - мене (90кг) витримують легко
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бачив ще дві теми по підвіконниках - 1, 2.

 

Напишу про свій підвіконник тутай - неможу визначитись з чого його робити і як правильно.

 

Треба його всадити сюда

[ATTACH]198872[/ATTACH]

 

Від відкоса до відкоса близько 2.15м. Ширина з невеличким випуском мабуть получиться близько 40см.

[ATTACH]198873[/ATTACH]

 

 

 

Довжина батареї 1м, довжину "ніші" не міряв, але десь 1.3м. Глибина ніші близько 15см. Хочу щоб батарея нормально обдувала вікно.

 

Те що бачив, то зазвичай вставляють решітки в підвіконник

 

Якщо решітки, то які завеликі і скільки? Якщо поставити одну чи дві довгі, то переживаю що край підвіконника можна буде легко зламати, якщо на нього присісти, а ще гірше коли хтось (дружина) стане на цей край нечайно під час миття вікна.

 

Тут також постає запитання - з якого матеріалу робити підвіконник що був міцний в даній ділянці над батареєю? Бачу народ хвалить верзаліт, але ще його не "щупав".

 

Як варіант, думаю може варто укріпити цей край металічним профілем(кутником) - підкласти під підвіконник по "караю стіни".

 

Інша ідея - не робити великі отвори під решітки, а насверлити з 10-20 отворів (близько 1см в діаметрі) в шахматному порядку для краси. Вроді тоді міцність краю підвіконника не дуже зменшиться. Але тут питання - як будть жити "не оброблені" краї того ж верзаліту в отворах?

 

Хто таке вирішува і з розмірами близькими до моїх ?

 

Добрый день, мы занимаемся искусственным акриловый камнем. Когда возникает такая ситуация с необходимостью вентиляции окна мы делаем фрезеровку в виде полос толщиной 17 мм. ну это не принципиально, при этом жесткость не теряется и другим воздействиям не подоконник да и сами прорези не поддаются, но ариловый камень намного дороже чем верзелит.

 

Не знаю как ведет себя верзелит при этом..но знаю что материал тоже твердый, но правда менее красив.

 

Недавно мы делали радиуйсный подоконник 6 метров длиной

..была похожая ситуация с Вашей...но под подоконником находилось аж 5 батарей: было проделано над каждой из батарей 10 прорезей толщиной 16 мм. и длиной 100мм. получилось очень красиво.

фотографии нет извините...будет возможность выложу.

 

Если бюджет не большой, то конечно же пробуйте ставить верзелит.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бюджет не большой, то конечно же пробуйте ставить верзелит.

 

Підвіконник ще ніколи не замовляв, непогано б було, щоб зорієнтували хоча б приблизно по цінах, скіки буде верзаліт, а скільки штучний акриловий камінь, тай інші варіант иможна, розміри 220х40см, можна в приват.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бюджет не большой, то конечно же пробуйте ставить верзелит.

 

Как все в мире относительно...:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как все в мире относительно...:D

 

Согласен:D

Но все же нижний ценовой порог пониже у верзалита) если вы об этом

 

Добавлено через 19 минут

Підвіконник ще ніколи не замовляв, непогано б було, щоб зорієнтували хоча б приблизно по цінах, скіки буде верзаліт, а скільки штучний акриловий камінь, тай інші варіант иможна, розміри 220х40см, можна в приват.

 

Я вам написал в личку, надеюсь поможет в принятии какого-либо решения:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рекомендую вентиляційні отвори не робити якщо підвіконня буде з каменя (будь-якого) - бо воно нагріватиметься і його теплоємності вистачить щоб забезпечити конвекцією все вікно. Маю гранітні підвіконня - без проблем, покладені без кутників товщина 30мм - мене (90кг) витримують легко

 

К стати вот

 

P2250008.JPG

 

Делал Алко, два года назад

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К стати вот

Що "вот"? Нічого не зрозумів :unknown:

Якщо ви про те що на фото то це жахіття. Як на мене

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що "вот"? Нічого не зрозумів :unknown:

Якщо ви про те що на фото то це жахіття. Як на мене

 

Верзалитовский подоконник с фирменной вставкой. Заказчик сам договаривался. А я так просто сфоткал. Может на фотке не очень, а в жизни вполне неплохо. Решеточка фирменная с порошковой окраской.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а до чого моя цитата?

Решеточка може і фірмова, але вигляд зовсім совковий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

совковий

пожалуй самая подходящая характеристика...верзалит материал сравнительно недорогой и поэтому сравнительно некрасив...

личное мнение..сорр

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивився на днях на верзаліт - чесно кажучи нічого надзвичайного не побачив. Дсп як дсп... кромкована. В мене ще є там невеличке побажання по конфігурації кромки, що ускладнює задачу кромкування.

А вот варіанти штучного каменю (не акрилового) більше сподобались, і по ціні, як мінімум в два рази менше акрилового(каменю). Мабуть буду орієнтуватись наразі на таку "середину".

Дружина також вносить свої побажання-корективи щодо кольорів і структури - наразі орієнтуємось на щось нейтральне типу сірого. З малюнків "мармуру" наразі підходящий ще на очі не потрапив. А вот один варіант "гранітного" малюнку дружина вже собі вподобала.

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Производитель внимательно подошел и к вопросу упаковки. Так готовые изделия поставляются непосредственно с Германии с завода упакованными в прозрачную пленку, которая позволяет сохранить уже вмонтированное изделие в стену вплоть до сдачи окна в эксплуатацию.

Материал подоконника werzalit, благодаря новейшей технологии и рецептуре, с трудом поддается порезке ручным инструментом. Поэтому нужно учесть данный факт при монтаже и по возможности использовать электролобзик с лезвием для металла или диск с твердосплавными напайками.

 

(ссылка устарела)

 

я так и не понял, легко ли резать верзалит или все же надо сильно напрягаться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З малюнків "мармуру" наразі підходящий ще на очі не потрапив. А вот один варіант "гранітного" малюнку дружина вже собі вподобала.

Выбирается не из готовых решений, а делается по желанию заказчика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...