Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подоконники.

Ирис

Рекомендовані повідомлення

Ничего необычного (на первый взгляд) в подоконниках Верзалит нет.

Но!!! Высокая прочность к воздействию влаги и высокая плотность и легкость, одновременно, материала делают его сейчас лучшим предложением на рынке.

У самого дома стоят уже больше 10лет. - НЕТ ПРОБЛЕМ. Влажной тряпочкой протер пыль или грязь и ВСЕ!!!Хотя нет, вру, на одном подоконнике при выходе на балкон - немного отклеилась торцовочная лента:).

Резать его и устанавливать достаточно легко!!!

Так что покупайте - будете рады и довольны ( если конечно финансовая составляющая не играет для Вас большой роли и строите объект для личного пользования):beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Стосовно вентиляції підвіконника - виявляється в сусідів навіть є відповідний ГОСТ (1, 2, 3). Цікавий момент - такі вентканали треба робити в кутах біля відкосів і біля імпостів. Зі спосетережень, склопакети найбільше потіють якраз в нижніх кутах. А я спочатку думав зробити по одному вентканалу на одне скло по центру, тепер будем думати по іншому :)

Доречі, нечайно нактунвся в інеті на фото підвіконника з такими вентканалами

p%D1%96dv%D1%96dkonnya_z_gran%D1%96tu_07.jpg

Виглядає симпатично , якщо гарно оформити.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стосовно вентиляції підвіконника - виявляється в сусідів навіть є відповідний ГОСТ (1, 2, 3). Цікавий момент - такі вентканали треба робити в кутах біля відкосів і біля імпостів. Зі спосетережень, склопакети найбільше потіють якраз в нижніх кутах. А я спочатку думав зробити по одному вентканалу на одне скло по центру, тепер будем думати по іншому :)

Доречі, нечайно нактунвся в інеті на фото підвіконника з такими вентканалами

p%D1%96dv%D1%96dkonnya_z_gran%D1%96tu_07.jpg

Виглядає симпатично , якщо гарно оформити.

 

а что, под окном стены нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а что, под окном стены нет?

Думаю що є. Ви ссилочки в тому ж пості поклацайте :drinks:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата:

Сообщение от wow4yk

З малюнків "мармуру" наразі підходящий ще на очі не потрапив. А вот один варіант "гранітного" малюнку дружина вже собі вподобала.

Выбирается не из готовых решений, а делается по желанию заказчика.

 

Цитата:

Сообщение от wow4yk

А вот варіанти штучного каменю (не акрилового)

можна ссылочку))))

 

Побігав по львіським канторкам що займаються підвіконниками і переконався ще раз, що Львів велике село - всі продають один і той самий ширпотреб. Якщо хочеш щось чуть не стандартне то починаються проблеми. По штучному каменю (полімербетон) нарив двох реальних місцевих виробників. Якщо акриловий, то хіба всякі старони-коріани-монтеллі з гранітним малюнком та і ціна зразу мінімум в 2 рази більша получається.

Також непорадувало те, що на малюнках і реальних взірцях мармурові малюнки виглядають ще куди не йшло. А на готових виробах, ІМХО, можуть получитись потворні:

podokonnik0652.jpgpodokonnik0687.jpg

podokonnik2593.jpgpodokonnik0657.jpg

(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)(%D1%81%D1%81%D1%8B%D0%BB%D0%BA%D0%B0%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%20%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B0)

 

Знайшов в одного із виробників щось з більш-менш ніжним мармуровим малюнком

IMG_5342_S.thumb.jpg.bddefb9f480c2f7df166131e139bb6d8.jpg

Мабуть буду в нього замовляти свій підвіконник. Тим паче, що може зразу виготовити із отворами вентиляційними(не сверлити) де треба, і обмежень в розмірах кратних 5см немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

Треба його всадити сюда

attachment.php?attachmentid=198872&d=1341471169

...

 

...

Доречі, нечайно нактунвся в інеті на фото підвіконника з такими вентканалами

p%D1%96dv%D1%96dkonnya_z_gran%D1%96tu_07.jpg

...

 

Знайшов схожі вставки в мебельному, десь 30-35мм в діаметрі, золотисті - будуть в колір шпросів.

Але здався питанням скільки в сумі таких овтоврів закладати? Мінімум 4 - два в кутах і по одному біля імпостів. Але задумався може для надійсності поставити по 2 штуки біля 2-ох імпостів, чи може для повної симетрії 7 штук (2 кути, 2 імпости і 3 по центру склопакетів)

Змінено користувачем wow4yk
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, пожалуйста, как нужно утеплить подставочный профиль и металлическую балку (вынос балкона) перед установкой подоконника (балкон утепленный: пеноплекс + пенофол + гипсокартон)? Как в дальнейшем возможно прикрепить подоконник? Какая высота необходима для установки подоконника "Верзалит"?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, пожалуйста, как нужно утеплить подставочный профиль и металлическую балку (вынос балкона) перед установкой подоконника

Незнаю як це роблять по феншую, але таке утплення робив сам. Якщо глянете перше фото в попередньмоу пості - розові і блакитні вставки під вікном. Це еппс 2.5см товщини вирізав відповідні смужки, так щоб вони туго сідали. А потім це все добро проклеїти алюмінєвим скочтем. Залишилоьс ще десь 1.5см "захвату" рами під підвіконник. Хоча, не раз бачив, що підвіокнники під раму не заводять, а ставлять в притул до рами - гловне не залізти на штапіки, щоб можна було розпакетити вікна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Забрав на прошлому тижні підвіконник.

IMG_5351_S.thumb.jpg.e7ff8f707665511d8546806a485650d4.jpgIMG_5352_S.thumb.jpg.1c6625a0cf3d52d27e325d78a9f210ab.jpg

Просив щоб малюнок не получався зеброю і не був строго повздовжній. Зробили завитушки, але як на мене, всерівно по рахітськи. Мабуть, щоб отримати бажаний малюнок, треба бути присутнім на ивробництві під час заливання... :) Ну зате хоч відтінки такі як хотіли.

 

Для оформлення вентотворів купив вот такі латунні вставки

IMG_5360_S.thumb.jpg.274b42c669e49b4471346aab93cf5d45.jpg

в які гарно заходить труба 32-ка.

 

Щоб не залишати зіяючі дири, думаю дооформим отвори решітками із звичайних пластмасових вентрешіток. Готовий "вузол" буде виглядати щось назразок цього

IMG_5363_S.thumb.jpg.3d77da35491c09deb8d748d6574f9984.jpg

Приміряєм

IMG_5364_S.thumb.jpg.00158d664c45cf76cafd056c5c6bd75f.jpg

 

Залишилась непроста задачка встановити підвіконник зі всим цим добром (трубками)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Побігав по львіським канторкам що займаються підвіконниками і переконався ще раз, що Львів велике село - всі продають один і той самий ширпотреб. Якщо хочеш щось чуть не стандартне то починаються проблеми. По штучному каменю (полімербетон) нарив двох реальних місцевих виробників. Якщо акриловий, то хіба всякі старони-коріани-монтеллі з гранітним малюнком та і ціна зразу мінімум в 2 рази більша получається.

 

Я би попросив контакти львівських виробників.

 

В мене інша проблема: у всіх кімнатах поставив данке і не парився (там торці підвіконників входять в стіну), а на кухні балкнний блок і підвіконник відповідно має відкритий торець, а у всіх пластикових (і не тільки) торці виглядають дуже погано (заглушки пластикові або інше торцювання яке небуть), вирішили що звичайно найкраще зробити зі штучного каменю такий підвіконник як стількицю кухні, але цей варіант явно дорожчий, плюс етап замовлення кухні у нас буде вже тоді коли стіни всі готові пошпакльовані-помальовані.

Отже задача: звичайний білий підвіконник з гарним гладким торцем і бажано скругленим кутом.

Бачу можливі варіанти: бетон, дерево, штучний камінь наливний (де замовити?), штучний камінь Corian (дорого і краще замовляти разом з кухнею).

Pidvik.gif.62ab9b39e1577da4e28fee007a6e58c6.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я би попросив контакти львівських виробників.

штучний камінь наливний (де замовити?)

 

Відправив в приват.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже задача: звичайний білий підвіконник з гарним гладким торцем і бажано скругленим кутом.

werzalit не варіант ?

 

werzalit.com.ua/podokonniki/podokonniki-exclusiv/

 

я собі білий в одній кімнаті тоже поставив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Верзалитовский подоконник с фирменной вставкой. Заказчик сам договаривался. А я так просто сфоткал. Может на фотке не очень, а в жизни вполне неплохо. Решеточка фирменная с порошковой окраской.

нормальна така решітка. в мене такі самі ))

вписується в "квадратний" дизайн підвіконь.

 

от мої такі самі помоєму:

DSCN0010_resize.thumb.JPG.b98434113a96d127b5efcff5ba5588cf.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот так у меня выглядит подоконник из верзалита возле балконной двери:

IMAG0884.thumb.jpg.3eb149977fcd446df8fe238b749f7e0a.jpg

А вот так выглядит решетка:

IMAG0883.thumb.jpg.f31f75b2f66f6caf1b3e481e70c7a8af.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивився на днях на верзаліт - чесно кажучи нічого надзвичайного не побачив. Дсп як дсп... кромкована

ВИБАЧТЕ, але це не ДСП плита:)...Тільки на вигляд...

Читайте!!!

ПОДОКОННИКИ.doc

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Вы меня уж простите, но лучше натурального камня ничего нет и быть не может. Камень на улице века стоит, а в доме и подавно. Все крепости были каменные:D. А ценовая политика сейчас очень приемлемая, благо много конкурентов на рынке:). А если хорошо поискать, то можно и мраморные найти по цене пластика:Yahoo!:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы меня уж простите, но лучше натурального камня ничего нет и быть не может. Камень на улице века стоит, а в доме и подавно. Все крепости были каменные:D. А ценовая политика сейчас очень приемлемая, благо много конкурентов на рынке:). А если хорошо поискать, то можно и мраморные найти по цене пластика:Yahoo!:

 

Подскажите где искать мраморные подоконники по цене пластиковых? Вторую пару обуви стер в поисках таких:D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите где искать мраморные подоконники по цене пластиковых? Вторую пару обуви стер в поисках таких:D.

 

Татьяна В. Как бы намекает "посмотрите в подпись"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Татьяна В. Как бы намекает "посмотрите в подпись"

 

А почему Вы так с иронией? Если б это было у нас - написали бы прямо, что у нас есть на данный момент такие остатки .

 

Для Donald Duck:

Нужно смотреть по остаткам, очень многие компании продают их с большой скидкой и мы в том числе. И не забывайте, что близится декабрь, обычно устраивают акции и распродажи, и в январе в том числе. Январь "глухой" для камня месяц , так что пользуйтесь случаем! Удачи

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сало як сало...

Я бы сказал как БМВ и остальные:D

Может Вы тогда назовете, какие подоконники на рынке обладают такими характеристиками?

С уважением

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы сказал как БМВ и остальные:D

Может Вы тогда назовете, какие подоконники на рынке обладают такими характеристиками?

С уважением

 

Алексей, я и так тебя ркомендую всем подряд уже два года, так что некоторые думают, что ты мне откатываешь. Так мне еще и характеристики написать?

:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алексей, я и так тебя ркомендую всем подряд уже два года, так что некоторые думают, что ты мне откатываешь. Так мне еще и характеристики написать?

:beer:

Это я так... пошутил немного:beer:

Для всех форумчан: gospel у меня откатов не берет, заявляю об этом серьезноЖ-)

 

Добавлено через 1 минуту

дайте пож контакты Алко )

Пишите в личку и все у нас будет прекрасно:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...