Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Клей для плитки

Truv

Рекомендовані повідомлення

Хто слідкує за моєю темою - той в темі. А хто ні - тому тут напишу.

 

Я бідна/багата людина. Тому як завжди шукаю варіанти дешево/якісно. То ж в дану тему про плитку. Коли я вперше клав плитку (кераміка і керамограніт, розміри 15*60 та 40*40) на ТП, то почув від 3-4 друзів, що СМ-11 успішно справився з цією задачею.

То ж тепер про мій досвід:

1. Дійсно, СМ-11 абсолютно підходящий клей (хоч і не за технологією). Я поклав на нього 3 роки тому ввесь перший поверх. Спочатку допустив помилку №1 - я забагато намазував і клей завітрювався на останній вкладеній плитці. Потім була помилка №2 - я наносив клей гребінкою на підлогу і все. Як показала практика, бажано ще наносити на здир клею на саму плитку. Щоб клей не завідрювався, я зробив ось таку каретку

image.thumb.png.dde122a2da4d67b55a326df268293a29.png

image.thumb.png.0a0102402c201f485f80d0c8b1953690.png

так класти легко і дуже чисто виходить. Головне шпатель на ширину плитки обрізати чи купити.

 

Тож вже 3 роки - політ нормальний. З-за цього я й надалі використовую СМ-11. Проблем не виникло ніде.

 

Тепер що до компенсаційних швів. В мене два поверхи покладено безшовно. Ось фото:

image.png.ca16aa89847a9c4cb011e1a51080a05b.png

image.thumb.png.4d23fd9afe0f1aa0bd2648490bfa1349.png

image.png.48b76186a51f3a7404ab3968b8e09943.png

Як я поступив з компенсаційними швами?

Плитка котра пересікає шов - має одну сторону (припустимо більшу) на одній плиті ТП, і другу сторону (меншу) на другій плиті ТП. Більшу мажемо на СМ-11, а меншу на Шалену липучку. При затиранні швів, шов що йде по стику плит - затирається церезітовським герметиком в колір CS-25/

image.thumb.png.e352671650bd27c00080109f49905879.png

Знову ж таки. Так зроблено в мій будинок і в двох товаришів. Більш давньому вже десь 6 років. У всіх все ок.

Єдиний момент, Шалена липучка має більшу усадку ніж клей. Тому коли садите плитку, треба щоб частина на липучкі була на пів мм вище. Тоді, через тиждень-два, буде в рівень.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 12.12.2022 в 23:15, Serd сказал:

И в идеале подогнать так раскладку, чтобы деф швы стяжки совпадали с межплиточными, или около того.

ок,а як на рахунок стиків плити підлоги і фундаменту під шаром ЕЕПС ( дверних пройомах)

плита по грунту

чи те, що під ЕПСС не обов'зково має співпадати?

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну і назви назви клеїв якщо не важко які брати для тих примішень та плитки, що вище написав

дякую

Змінено користувачем NBB
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.12.2022 в 20:52, Vitaliy67 сказал:

Смотрим клей класса С2.

Какой, да какой угодно.

Нюанс с форматом 120х60.

Правильный клей под него будет дюже дорогим.

С2 для прикладу напишіть кілька брендів нормалних?

для бесідки брав ансерглоб

 

цей С2 і для стін і для підлоги у тому числя для керамограніту піде?

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, NBB сказал:

ок,а як на рахунок стиків плити підлоги і фундаменту під шаром ЕЕПС ( дверних пройомах)

плита по грунту

чи те, що під ЕПСС не обов'зково має співпадати?

дякую

Поверх эппс заармированая стяжка

в дверных проемах деф швы

Верно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, NBB сказал:

ну і назви назви клеїв якщо не важко які брати для тих примішень та плитки, що вище написав

дякую

117, P-24, 3100, T-801, FlexUni …

все они С2

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Serd сказал:

Поверх эппс заармированая стяжка

в дверных проемах деф швы

Верно?

плита підлоги через тоненький ЕППС відділена фід фундаменту, по ЕППС 10 см армована напівсуха стяжка, в самій стяжці в проймомах деформаційні шви та деформаційні шви окремо зроблені є ( на великих площах стяжки і біля зовнішніх кутів  стін)

ті хто роьив стяжку сказади на плитці дублювати деф шви в пройомах не обов'язково

Змінено користувачем NBB
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Serd сказал:

117, P-24, 3100, T-801, FlexUni …

все они С2

 

117, Р-24 а назви брендла які? чи це буває в ріхних брендів таке маркування?

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, NBB сказал:

плита підлоги через тоненький ЕППС відділена фід фундаменту, по ЕППС 10 см армована напівсуха стяжка, в самій стяжці в проймомах деформаційні шви та деформаційні шви окремо зроблені є ( на великих площах стяжки і біля зовнішніх кутів  стін)

ті хто роьив стяжку сказади на плитці дублювати деф шви в пройомах не обов'язково

На больших площадях и на углах это разгрузочные швы, они не страшны.

Возможен аля лайфхак - часть плиты на цем клей, вторую часть за швом на полиуретан. Близлежащий плиточный шов заполнить герметиком в цвет затирки

Любой технолог вам скажет разделять полотно плитки по деф шву стяжки

В проемах самые нагруженные швы. повторять их, или нет - принимать решение вам

Перекрыть шов плитой и не париться тоже вариант. В процессе эксплуатации наблюдать- или ничего не произойдет, или забухтит, или треснет

На моей практике были все варианты.

Чаще делаю тонкий шов под полотном, если раскладка не позволяет подогнать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо стиковочна планка? типу як фріз 

по клею напишіть  будь ласка яки1 є в Україні і які кращзі по ціна та якості-)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, NBB сказал:

якщо стиковочна планка? типу як фріз 

по клею напишіть  будь ласка яки1 є в Україні і які кращзі по ціна та якості-)))

Можно на клей-герметик Sika 11fc+, Soudal fix all и подобные ms полимеры

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так, які краще брати з тих, що є в продавжу всюди?  і адевватно коштують

Змінено користувачем NBB
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, NBB сказал:

так, які краще брати з тих, що є в продавжу всюди?  і адевватно коштують

Цены на материалы взлетели, адекватно в нынешнее время понятие относительное.

Вы или покупаете качественные материалы проверенные временем, или покупаете что-то подешевле, в надежде что они перекроют ваши задачи.

МС полимеры всегда в доступе от разных производителей.

Выбор остается за вами, некоторые я указал. Читайте мануалы, назначения..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

реально якісні які б Ви порадили? не самі круті і дорогі, а саме якісні за свою ціну?  бо читати, то одне, а коли є практичний досвід, то інше

тому і запитую

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, NBB сказал:

реально якісні які б Ви порадили? не самі круті і дорогі, а саме якісні за свою ціну?  бо читати, то одне, а коли є практичний досвід, то інше

тому і запитую

дякую

Выше в теме я написал 2 варианта

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 15.12.2022 в 19:00, NBB сказал:

якщо стиковочна планка? типу як фріз 

по клею напишіть  будь ласка яки1 є в Україні і які кращзі по ціна та якості-)))

Якщо хочеться покласти плитку на шов, то можна  одну частину плитки клеїти на плиточний клей, іншу на звичайний силікон. Зробив так на 6 дверних проємах, в тому числі і по теплій підлозі. Плитка ціла, шов між плитками затирав звичайною фугою Мапей. Візуально тріщінок по фузі не помітно, а я і не приглядався. В одному місці вирішив не гратися з силіконом і все приклеїв на плиточний клей, от там плитка тріснула.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я ще з 2014 року користуюся Kreisel і для звичайної плитки і для плитки з керамограніту - ні разу не підводив, на підлогу, на стіни, все добре. Як перший ремонт робив то використовував mira, але потім як взяв мішок в 2014 щось мені не сподобалося, спробував Kreisel, між іншим тут на форумі і порекомендували так до сих пір і користуюся стяжкою, грунтовкою, клеями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Раніше дійсно Креізель був огень, але кажуть що останні пару років він вже не торт... Сам не пробував - слова плиточника. Тому собі не ризикнув, взяв по накатаній СМ-11плюс

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, HumanKM сказал:

взяв по накатаній СМ-11плюс

На пол его однозначно можно смело ложить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...