Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подскажите, кто пользуется такой штукой, как стабилизатор

сват

Рекомендовані повідомлення

Зацікавився током холостого ходу стабілізатора. Після встановлення двозонного лічильника за пару днів здивувала нічна витрата електроенергії - тільки вчетверо менше денної. При цьому тільки раз ставили посудомийку вночі ну і в дитини кожну ніч горить нічник (з реостатом, тому там звичайна лампа розжарювання 40 Вт). Але все одно якось багато. В мережі про мій стаб інфо нема, в інших симісторних пишуть ХХ десь від 0,5А - грубо від 100 Вт. В той же час тут вказано, що ХХ для LUXEON EWR-10000 склав 13 Вт (у мене слабший EWR-5000). От і думаю - після заміни обладнання і ліній напруга вже 2 роки як стабільно завищена (225-235), то може і не потрібен мені стаб, який реально нічого не робить, а тільки на 80 кВт в місяць будинок гріє... Реально заміряти ток ХХ нема чим. Завтра ще буду головному інженеру в Одесу дзвонити (колись мав технічні питання до Люксеону і дали номер) - може, щось прояснить...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зацікавився током холостого ходу стабілізатора. Після встановлення двозонного лічильника за пару днів здивувала нічна витрата електроенергії - тільки вчетверо менше денної. При цьому тільки раз ставили посудомийку вночі ну і в дитини кожну ніч горить нічник (з реостатом, тому там звичайна лампа розжарювання 40 Вт). Але все одно якось багато. В мережі про мій стаб інфо нема, в інших симісторних пишуть ХХ десь від 0,5А - грубо від 100 Вт. В той же час тут вказано, що ХХ для LUXEON EWR-10000 склав 13 Вт (у мене слабший EWR-5000). От і думаю - після заміни обладнання і ліній напруга вже 2 роки як стабільно завищена (225-235), то може і не потрібен мені стаб, який реально нічого не робить, а тільки на 80 кВт в місяць будинок гріє... Реально заміряти ток ХХ нема чим. Завтра ще буду головному інженеру в Одесу дзвонити (колись мав технічні питання до Люксеону і дали номер) - може, щось прояснить...

 

0.5А це далеко не 100Вт. А ВА.

Вт треба вимірювати

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зацікавився током холостого ходу стабілізатора. Після встановлення двозонного лічильника за пару днів здивувала нічна витрата електроенергії - тільки вчетверо менше денної. При цьому тільки раз ставили посудомийку вночі ну і в дитини кожну ніч горить нічник (з реостатом, тому там звичайна лампа розжарювання 40 Вт). Але все одно якось багато. В мережі про мій стаб інфо нема, в інших симісторних пишуть ХХ десь від 0,5А - грубо від 100 Вт. В той же час тут вказано, що ХХ для LUXEON EWR-10000 склав 13 Вт (у мене слабший EWR-5000). От і думаю - після заміни обладнання і ліній напруга вже 2 роки як стабільно завищена (225-235), то може і не потрібен мені стаб, який реально нічого не робить, а тільки на 80 кВт в місяць будинок гріє... Реально заміряти ток ХХ нема чим. Завтра ще буду головному інженеру в Одесу дзвонити (колись мав технічні питання до Люксеону і дали номер) - може, щось прояснить...

 

Не потрібен, щоб спати спокійно достатньо реле напруги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не потрібен, щоб спати спокійно достатньо реле напруги.

:D

Это типа как вариант экономии: на ночь переключаемся с Люксеона на Зубр?

 

Ж-)

Тема "Холостого хода" Люксеона не раскрыта Ж-). У 7 кВт-ного = 13 Вт/ч, а у 3,5 кВт-ного (у ТС) получилось АЖ 100 Вт/ч :rolleyes:...

 

Хотя у Элекса АМПЕР У 12-1/25А =

"Потребляемая активная мощность на холостом ходе не более, - 35 Вт"

 

:rolleyes: Когда уже придёт Зеленский и наведёт порядок в математике?

:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Vit3f, Зубр 32А за ним теж стоїть :lol:

Говорив щойно з представниками LUXEON, у них самих нема інформації про споживання, точніше, воно залежить від вхідної напруги. Сказали, що у релейника 3,5 кВт (5000 ВА) близько 30 Вт, і в цього симісторного теж десь так...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не потрібен, щоб спати спокійно достатньо реле напруги.

 

Не завжди. Питання на скільки виставляти спрацювання реле.

В мене були стрибки напруги до 270В.

Тобто коли реле було виставлене на 255-260В, то коливання вхідної напруги в цих межах приводило до спрацювання реле, потім пауза і ввімкнення, знов спрацювання і так кілька разів.

Напрклад котел Buderus такого не любить, бо коли в момент запуску і ініціалізації горілки після попереднього вимкнення знов пропадає напруга, він переходить в аварійних режим.

Дискусійно на які параметри треба виставляти спрацювання реле, я виходив що по стандарту 220 (або 230) В +10%/-15%

Тому поставив на кожну фазу по стабілізатору Герц на 9 кВт і маю спокій, реле не знімав, поставив верхню межу спрацювання на максимум.

 

Upd Але планував доставити лічильник вхідний для обліку електроенергії, щось типу store.smart-mac.com/p684212993-umnyj-schetchik-elektroenergii.html, але він більше підходить для квартир ніж будинків.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не завжди. Питання на скільки виставляти спрацювання реле.

В мене були стрибки напруги до 270В.

Тобто коли реле було виставлене на 255-260В, то коливання вхідної напруги в цих межах приводило до спрацювання реле, потім пауза і ввімкнення, знов спрацювання і так кілька разів.

Напрклад котел Buderus такого не любить, бо коли в момент запуску і ініціалізації горілки після попереднього вимкнення знов пропадає напруга, він переходить в аварійних режим.

Дискусійно на які параметри треба виставляти спрацювання реле, я виходив що по стандарту 220 (або 230) В +10%/-15%

Тому поставив на кожну фазу по стабілізатору Герц на 9 кВт і маю спокій, реле не знімав, поставив верхню межу спрацювання на максимум.

 

Для котла не потрібен стабілізатор 9 кВт.

РС якщо є кошти на 3 стаба по 9 кВт, то не питання. Гірше точно не буде, а чи потрібно, то кожен сам вирішує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для котла не потрібен стабілізатор 9 кВт.

РС якщо є кошти на 3 стаба по 9 кВт, то не питання. Гірше точно не буде, а чи потрібно, то кожен сам вирішує.

 

Абсолютно правильно для цього котла не треба. Можна "економ" варіант, 500-1000 Вт на котел і помпи, решта як вийде. І вірити що вся інша побутова техніка і джерела споживання витримають непередбачувані коливання в мережі. Я ставив на вході для всього споживання. До речі автоматика перестала "зависати". Раніше контролери розумного дому раз в кілька днів приходилося пересмикувати по живленню. І термін служби світлодіодних ламп скорочується в рази при суттєвих коливаннях вхідної напруги

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите как производитель ЭЛЕКС АМПЕР/ГЕРЦ?

 

Надо для частного дома. Потребляет дом 90-120 кВт /мес.

Не менее 10 кВт.

Линия хорошая но соседи сварщики.

Не дорогой до 10 000 грн. или дешевле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите как производитель ЭЛЕКС АМПЕР/ГЕРЦ?

 

Надо для частного дома. Потребляет дом 90-120 кВт /мес.

Не менее 10 кВт.

Линия хорошая но соседи сварщики.

Не дорогой до 10 000 грн. или дешевле.

 

вообще одни из лучших.

 

а вот справится ли со сваркой, это вопрос. остаточное колебание все равно будет. и на лампочках может будет видно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вообще одни из лучших.

 

а вот справится ли со сваркой, это вопрос. остаточное колебание все равно будет. и на лампочках может будет видно

А какой именно ампер или герц?

В чем разница?

 

Элекс Ампер на 10 кВт бывает на 9-16 ступеней. Чем больше тем лучше. Почему?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Элекс Ампер на 10 кВт бывает на 9-16 ступеней. Чем больше тем лучше. Почему?

они бывают на 9кВт и на 11кВт!

 

Какой ток вводного автомата у Вас?

 

Количество ступеней определяет качество выходного напряжения. Но сугубо по ощущениям - для оборудования не столь важно, а вот для глаз важно - 9 ступеней моргает редко но ярко. 16ступеней - моргает часто но не ярко. - как то так в двух словах

 

Что взять? 16ст если есть деньги. Если нет то и 9 сойдет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

они бывают на 9кВт и на 11кВт!

 

Какой ток вводного автомата у Вас?

 

Количество ступеней определяет качество выходного напряжения. Но сугубо по ощущениям - для оборудования не столь важно, а вот для глаз важно - 9 ступеней моргает редко но ярко. 16ступеней - моргает часто но не ярко. - как то так в двух словах

 

Что взять? 16ст если есть деньги. Если нет то и 9 сойдет.

 

Да 9 и 11.

На счетчике автомат как у всех я думаю 16А написано.

После счетчика 40А (КАЗ какой то) написано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На счетчике автомат как у всех я думаю 16А написано.

После счетчика 40А (КАЗ какой то) написано.

 

ну. и как тут выбирать? 16А выбивал хоть когда-то?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16А выбивал хоть когда-то?

Если потребление всего 100кВт в месяц, то подозреваю что ни бойлера, ни электроплиты нету. Не удивлюсь, если ещё и чайник на газу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если потребление всего 100кВт в месяц, то подозреваю что ни бойлера, ни электроплиты нету. Не удивлюсь, если ещё и чайник на газу.

 

а котел газовый на 24кВт. то к нему и стаб на 24кВт нужен:D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну. и как тут выбирать? 16А выбивал хоть когда-то?

Ну если на входе стоит 16А но по нему и выбирать.

16А не выбивал ибо потребители слабые.

 

все что есть: = одновременно работают мало потребителей мощных.

 

два холодильника 350/250 Вт,

два кондиционеа не знаю мощность наверное 2500 Вт (не работают. дорого)

Два ТВ 170/80 Вт

Стиралка 2500 Вт наверное.

Утюг 2000 Вт наверное.

два ПК 80/60 Вт где то.

Чайник 1500 Вт

лампочки 5-10 штук по 10 Вт.

 

напряжение в сети и 260 бывает. Стоит у соседей автомат с индикацией и там 190-250-260. черти что.

 

Добавлено через 6 минут

одновременно работают мало потребителей мощных.

Летом работает 2 холодильника 350+250 Вт

Чайник 1500 вт

лампы на 50 Вт

ПК 80 Вт

ТВ 170 Вт

иногда один кондиционер 800 Вт на охлаждение наверное.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну если на входе стоит 16А но по нему и выбирать.

 

16А это 3кВт!

 

но по списку Ваших потребителей может быть и больше.

 

Как правило, подбирается по автомату, но судя по всему он у Вас левый, а не левый тот что 40А. Так что сказать точно какую Вам мощность выбрать так что бы не переплачивать сложно. Ибо у Вас потребители есть, но Вы ими не пользуетесь, а будете? или нет, кто знает кроме Вас? Если сугубо по списку то 7кВт как минимум, если по автомату (40А) то 9кВт. А если по месячному потреблению то и 5кВт хватит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что надо 9-11 это понятно. Я думал вы другое подобрать хотите чтото.

Покупали уже 10 кВат стаб.

 

Добавлено через 7 минут

16А это 3кВт!
В договоре с РЭС написано поставка 3,5 вКт на дом.

Я думаю у всех так.

Отсюда и 16А

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что надо 9-11 это понятно. Я думал вы другое подобрать хотите чтото.

не всегда оно и нужно.

 

Добавлено через 1 минуту

В договоре с РЭС написано поставка 3,5 вКт на дом.

Я думаю у всех так.

Отсюда и 16А

мне сложно понять слово "у всех" потому и переспрашиваю о начинке по электрике.

 

Вот "у всех так", а по нагрузкам 16А должен выбивать, значит намучено что-то

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

выбивать его все одновременно включить наверное.

автомат 16А стоит в коробке со счетчиком.

 

вот и я о том. он определяет мощность которую Вы потребляете в сети. И если верить тому что на нем написано, то это 3кВт, иногда и более, но не на много. Так вот, если ему верить то Вам и 5,5кВт стабилизатора хватит с головой

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скажите как производитель ЭЛЕКС АМПЕР/ГЕРЦ?

...

Из того, что эксплуатирую лично - лучший.

...

Линия хорошая но соседи сварщики.

...

А какой именно ампер или герц?

В чем разница?..

При "сварщиках" любой релейный "квакнет" за год/два (у меня тоже квакнули :D). Элекс Ампер ведёт себя вообще шикарно. У меня лично.

...Надо для частного дома. Потребляет дом 90-120 кВт /мес.

Не менее 10 кВт...

:shock: Вы точно пользуетесь електричеством 9-12 часов в месяц? :rolleyes: :D При 16А входном автомате это не возможно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Автомат 16А на счетчике.

 

Почему 5500 кВат у вас?

Советовали 9-10 брать. Старый стаб был на 10.

Вроде бы в пике включения будет тянуть в два раза больше Вт. Или с запасом просто посоветовали. Не помню.

IMG_20190514_184446.thumb.jpg.d3f13459de52055e4df4627193fc72bd.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вроде бы в пике включения будет тянуть в два раза больше Вт. Или с запасом просто посоветовали. Не помню.

больше продал, больше заработал. все просто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...